Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Pustite Kikico, da pride k sebi... Saj bo kmalu spet med nami... Viking jo mora pa mal pocartat, tako da ga tudi pustite pri miru... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo danes kolesart, ko je tako lepo vreme?  :D

PREMZA dej se ž enkrat zresn- (tuhti na mutor ne pa na bicikl) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo šli pugljdat Giannita. Sej ma se kr fajn, sam urnik mu glih ne ustreza, ker mura ustajat že ub sjadmih. :twisted:

Premza, a ns boš še kdaj kam pjalu, al je blu učjeri prehudu? :wink:

Se opravičujem, ampak js sm čist aut iz te teme. jani je skoraj sosed, pa šele zdej zvem de je u bolnc al neki tazga. Pa kuga je sploh blo z nim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREMZA ...... maš čist prou :!: Tjle frajari tuki neki bi se vuzil pa ni nubjanga n cest. Tut biciklu j vjač. Pa nja se spt na pesk zguvarjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ampak js sm čist aut iz te teme. jani je skoraj sosed, pa šele zdej zvem de je u bolnc al neki tazga. Pa kuga je sploh blo z nim?

Gianelli je prevec plesal, pa je glezenj obrabil... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni moderatorki Kaja in Kiki!

Dekleti, imam občutek, kot da sta na dopustu. Na forumu popolno mrtvilo.

Upam, da ni katera zbolela. Ali pa je le sonček vse zvabil ven, daleč od računalnikov??

Ciao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni moderatorki Kaja in Kiki!

Dekleti, imam občutek, kot da sta na dopustu. Na forumu popolno mrtvilo.

Upam, da ni katera zbolela. Ali pa je le sonček vse zvabil ven, daleč od računalnikov??

Ciao

Šiht in bukle (učeje) sta uzroka, vsaj pr mjan. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustite Kikico, da pride k sebi... Saj bo kmalu spet med nami... Viking jo mora pa mal pocartat, tako da ga tudi pustite pri miru...  :wink:

Aloha.... :D

Kiki je spet v službi - končno.... :wink:

Ko so mi govorili, da te operacija vseh modrostnih zob naenkrat lahko položi v posteljo tud za štirinajst dni jim nisem verjela :roll: zdej sem to sprobala in jim še kako verjamem.... :wink: Še kakšen teden se ne bom smela vozit z motorčkom..... pol bo pa že boljš....

Moram se pa zahvalit vsem tistim, ki ste mislili name....

Pa mojemu najdražjemu vikingu, ki si je vzel teden dni dopusta in zelo lepo skrbel zame.... viking - ti si moje zlato srčece :oops:

Pa hvala Tadeju, ki je prišel k meni v bolnico na obisk in mi prinesel čokoladne bonbone katerih so se veselile tudi medicinske sestre.... :D

Hvala tudi Cacy-ju, ki se je s Tadejem hotel oglasit pri meni v ponedeljek... a se šla žal (oz.končno) že domov....

Zahvala tudi Kaji in Obelix-su, ki sta me vsak dan klicala kako mi gre in me tolažila.....

In hvala tudi vsem ostalim, ki ste mislili name..... :smilecolros:

Skratka...zdej sem spet med vami... in že pridno odgovarjam na PM-je :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiki, dobrodošla nazaj!!!:D

Tisto povabilo na pizzo še velja! Se morda v soboto oglasim na vašem koncu, te bom v petek poklicala!!!

Za zobke bom pa morala še premislit.... :? (tijevikingrekodamijihhočejotudivenvzetpress)

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiki, dobrodošla nazaj!!!:D  

Tisto povabilo na pizzo še velja! Se morda v soboto oglasim na vašem koncu, te bom v petek poklicala!!!

Za zobke bom pa morala še premislit.... :?  (tijevikingrekodamijihhočejotudivenvzetpress)

LP,

Teya

Ojla teya..... :D

Ja mi je viking vse povedal..... superca oglasi se za vikend oz. oglasita se z Gregsom, če bosta mela čas.... sem slišala, da prideš baje s "svojim" motorjem.... :wink:

Pozdravček,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi je viking vse povedal..... superca oglasi se za vikend oz. oglasita se z Gregsom, če bosta mela čas.... sem slišala, da prideš baje s "svojim" motorjem....

Kikikikikiiiiicaaaaa.... :004

Lepo, da si spet tu...

pa nekaj stvari... Gregsa v soboto sigurno ne bo, ker dela... od 8:30 do 18:30... :( :cry:

Teya pa pride s SVOJIM in ne "svojim" motorjem.... :wink: (sledipodpisprodajnepogodbevkratkempress)

Ampak: ce vama v soboto ne rata, pa lahko prideva skupaj v nedeljo... kar je tudi opcija... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kikikikikiiiiicaaaaa.... :004

Lepo, da si spet tu...

pa nekaj stvari... Gregsa v soboto sigurno ne bo, ker dela... od 8:30 do 18:30... :( :cry:

Teya pa pride s SVOJIM in ne "svojim" motorjem.... :wink: (sledipodpisprodajnepogodbevkratkempress)

Ampak: ce vama v soboto ne rata, pa lahko prideva skupaj v nedeljo... kar je tudi opcija... 8)

Ojla Gregsiiiii.... vračam poljubčke :004 :oops:

Ni panike, če boš jutri spet preveč priden - sej je tud v nedeljo OK... vreme za enkrat kaže, da bo lepo tko da.... jst sem za... da prideta oba :wink:

Kar se pa "svojega" - SVOJEGA tiče pa.... superca :Fade-color

hehehehehehehehehe :wink: :P 8). Kiki! Te pokličem zvečer!!!

Pokliči in se zmeniva - itak.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandaaaaa, matr stu. :lol: ....jst sm prispel domov.. :D ..no j blo kr fajn, se nas je zbrala ena lepa druščina polomljenga mladga folka, tko da smo se zadnja dva tedna mel svetoun.

Ful so mi dobr razgibali gleženj, je skoraj tko kot zdrava noga, morm rečt, de so pravi profiji, bolečine so izginile, oteklina tudi :lol: ...zdej čakam na kontrolo, ki jo mam 8 aprila....celjenje traja cca 5 do 6 tednov...zdej sm v 4 tednu..., potem če je zadeva dobro zaceljena, začnem obremenjevati nogo....upam,da bo teklo po planu...če bo sreča, bi znal 1.maja, zajahati turistično...če pa ne...pa nekje v prvi polovici maja. :D

:x :roll: Po vsem, kar sem spoznal in srečal.......se človek globoko zamisli in premišljuje...nemo tiho previdno premišljuje.....ugotavljam da vsem nam, manjka...manjka nekaj, manjka veliko stvari.....tisto kar sem srečal je grozljivo, grozljivo,......takšna lekcija bi vsem nam v trenutku zbistrila možgane,......jezen sem nase, pa zakaj o tem razmišljam enkrat, nekajkrat, nato pa globoko pozabljamo, raje pozabljamo, ker se bojimo, ker nas je vse potihoma strah, nimamo moči, smo popolnoma nebogljeni in zato si zatiskamo oči, igramo vlogo nekoga, ki ne obstaja...zakaj smo tako naivni :?: :?: :?:..jezen sem sam nase !!!!!!!!!!!

....predno zamenjam motor, gre zadnji moj prihranjeni tolar in to vsak tolar za nakup opreme, "prave opreme"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....predno zamenjam motor, gre zadnji moj prihranjeni tolar in to vsak tolar za nakup opreme, "prave opreme"

Modro :!: Da nam ne bo zal vsakega tolarja , ki ga nismo vlozili v varnost :wink: :D .

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepu Gianni da si spet duma,pa čimprej se pocajti,pa prežen črne misli pruoč.Sej je lepu da se zavedaš minljivosti,s tem bul ceniš vsak trenutk ku si zdrav,pa ku luohk divjaš ukul.Ku buš kupu naslednjo makino pa se spust raj kej na Grobnik pogledat,je bul varn pa zdrav,pa še užitki so vičji.Jest se bum pa jutr proubu prot Podmej spustit ko že ublublam kumeradom od lani polet,da jih pelem gor,ker nasledn vikend se bomo u lepo njihovo spustl,pa mormo mal potrenirat :D 8) :idea: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasauci, lepu je blo dons. Hvala za lep dan, hvala Kikici in Vikingu za postrezbo doma in v PL.... 8) (cimprej kej v Lj pridta, pa ne samo v sluzbo... :wink: )

Gianni, ti se pa pocajti cimprej, de gremo mal na Pudmejo jahat uvinke... :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo zna povedat kolk vas je motoristov v zasavju (približno) in kaj na splošno menite o Hrastniku. Vem da ste medkrajevno dost skregani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm bil u Pouni Lun, al ne... ?? :?

Js s nč n spounem... !? :?

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!