Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

Pozdravljeni

Trenutno se nahajava v osrcju Turcije - v Kapadokiji, to je pod Ankaro. Dezevno Crno morje (vsak dan okrog 1h zacel scat), mrzli visoki Severovzhod (prelazi na 2650m - mrzl k k***), in zelo vroci Jugovzhod (dalec cez 40) sva prezivela, Islamski skrajnezi naju se niso dobili, prebavne motnje pa. Na celini bova se kake 3 dni potem greva pa na sredozemlje.

Mava se fajn,sam domaco kuhno ze kar fajn pogresama, ker na vzhodu v trgovini nimajo drugega kot kruha in evrokrema in v gostilni kebaba (ovca na zaru na 1001 nacin). Upam da se mate vi doma oz. dopustu tudi lepo.

Rok & Meta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja motor pa najbolj pogresa domac asfalt in ovinke - guma se nuca sam po sredi zaradi ravnin in teze <_< .

Hvala za pozdrave.

Gule gule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja motor pa najbolj pogresa domac asfalt in ovinke - guma se nuca sam po sredi zaradi ravnin in teze <_< .

Hvala za pozdrave.

Gule gule

Uživita še naprej in previdno.

Ko prideta domov pa takoj na Podmejske uvinke, da bo guma še postran zlizana. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ko prideta domov pa takoj na Podmejske uvinke, da bo guma še postran zlizana. ;)

... pa slike zraven prinesita ... in povejta, kdaj bosta na podmeji, da pridem še jaz pogledat ... :rolleyes:

P.s.: ... pa še naprej z pametjo po cesti ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Trenutno se nahajava v Oludenizu - na mediteranski obali. Jutri grev spet v notranjost ogledat s&#305; Pamukale in nato nazaj na obalo. Pocasi se bova pomikala proti grciji in se ustavljala kjer bo kaj zan&#305;m&#305;vega.

Pogresam pa ze domaco kuhno, ker po tejle lokaln&#305; sam serjeva.

LP, Rok in Meta

p.s. V&#305;k&#305;ng vse najboljse (predvidevam da za rojstni dan) tudi od naju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma KREMCA rojstni dan?! Ja, potem pa vse najboljse.... Lupcka dobis pa od moje boljse polovicke... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma KREMCA rojstni dan?! Ja, potem pa vse najboljse.... Lupcka dobis pa od moje boljse polovicke...  :P  :D

Iiiii.... :) hvala Gregsi - Teya.... kartica z Biograda je prišla na najin naslov... :P :)

PS amm tvoja boljš polovica pa je mojga vikinga tud že polubčkala.... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za kaj... sam da je prišla...

Za lubčkanje pa... če moj dragi reče da je treba spet lubčkat, bomo spet lubčkali!!!! :D Jaz ga za take naloge VEDNO ubogam... B)

Vas je blo lepo spet videti na podmeji! Upam da v Trbovljah ni deževalo...

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecno !

Trenutno se nahajava v Ingoumenitsi - Grcija. Malo leziva in pijeva. Jutri greva sam se na trajekt do Trsta.

Midva cela, motor dela fajn, problemov ni glih blo, tako da so velike moznosti, da se se vidimo.

Ajd, Rok & Meta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiii.... :) hvala Gregsi - Teya.... kartica z Biograda je prišla na najin naslov... :P :)

PS amm tvoja boljš polovica pa je mojga vikinga tud že polubčkala.... :wub:

Samo, da je prisla... :D

In pa: samo, da me je ubogala... eheheheh.... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitn smo Zasavci čist dopustniški. Nkjer nbjanga. Rok in Meta srečno na poti!

Aja sm puzabu še tuki napisat; pršla sva v petk, 15.8., v soboto sm šou že do morja z motorjem.

Se vidmo na podmej jutr (ob kiri uri ž). Sam slik še nou, ker morva še 1 album kupt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbussss...mat.k., mi smo usi iz zasauja, dubrodošel u zasauski sekcij, uglas se kako nedelo na podmejo ub petih pupoudne,bomo kirga spil, pa kiro rekl..fajn bud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbussss...mat.k., mi smo usi iz zasauja, dubrodošel u zasauski sekcij, uglas se kako nedelo na podmejo ub petih pupoudne,bomo kirga spil, pa kiro rekl..fajn bud

Amm... tud midva ŽE :huh: z dopusta.... (ah... kolk je blo fino :) :P )

PS Drugač pa Gianni pa Baki drugič k s peleta mimo PL lohka kej desno-levo pogledata.... smo vama včeraj štirje člani zasavske sekcije veselo mahali.... vidva pa tako zelo fina :blink: .... ha ha.... :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbussss...mat.k., mi smo usi iz zasauja, dubrodošel u zasauski sekcij, uglas se kako nedelo na podmejo ub petih pupoudne,bomo kirga spil, pa kiro rekl..fajn bud

... orkadibiaggio ... že spet čisto ničesar več ne razumem ... le kam sem dal tisti znameniti dvosmerno-dvostranski slovar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... orkadibiaggio ... že spet čisto ničesar več ne razumem ... le kam sem dal tisti znameniti dvosmerno-dvostranski slovar ...

js tut ne! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbussss...mat.k., mi smo usi iz zasauja, dubrodošel u zasauski sekcij, uglas se kako nedelo na podmejo ub petih pupoudne,bomo kirga spil, pa kiro rekl..fajn bud

Amm... tud midva ŽE :huh: z dopusta.... (ah... kolk je blo fino :) :P )

PS Drugač pa Gianni pa Baki drugič k s peleta mimo PL lohka kej desno-levo pogledata.... smo vama včeraj štirje člani zasavske sekcije veselo mahali.... vidva pa tako zelo fina :blink: .... ha ha.... :lol: :P

Čej pa Baki spt..tuk dirkal :P , pa tačke brusil :blink: ...sploh ga z mojim veteranom nism dohajal, pa ni blo jaja... <_< ......zdej se bomo pa tkule zmenl....ko odpelemo neki krogu na Podmej, je obvezna postaja PL...de naumo mim padl ku snete skere...cmoka :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa tkuleeee....jb..mk...itd. :D

Glede na to, da je nastala ZMEDA v zasavski sekciji :huh: ....bo treba stvari poštimat ! Sistem: volk sit in koza cela ! :ph34r: .... Po vsej verjetnosti se bo "motoriziranost" zasavske sekcije čez čas spreminjala...motorji se kupujejo in prodajajo.... JST PREDLAGAM....da na Nedeljo, katero koli že...dokler je še sezona, uredimo "dvodelno" srečanje.... SKRATKA-jst se bom če bo lepo vreme, če me bo adrenalin srbel v riti, odpeljal na Podmejo, po vsej verjetnosti, bo imel še kdo željo po ovinkih...ga bomo šli pač skupi žgat, tku kukr se šika...(ob petih)...po polni dozi adrenalina, se ustavimo v Polni Luni, kjer nas čaka "nemotorizirani" del sekcije, spijemo pivičko ali dve,ali tri. :P :P ..itak ne mormo it domov, ko smo že enkrat na motorjih, no vsaj jst ne..pa verjetno še kak bi se našel :ph34r: .

To je moj predlog...men se zdi tku, kr vredi......(NAJ BO TAKO KOT VSAKEMU POSEBEJ NAJBOLJ PAŠE)...če imate še kakšne fajne predloge, piši miki..kukr se da, velik !!!! :) :) :D

Aja..pa komentar prosim...de nam sam jst poste klanfu nutr :angry:

Popravljeno . Popravil Gianni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polni Luni, kjer nas čaka "nemotorizirani" del sekcije,

Gianni dej mi povej kj'r j to "nemotoriziran" del sekcije :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spijemo pivičko ali dve,ali tri. :P  :P ..itak ne mormo it domov, ko smo že enkrat na motorjih, no vsaj jst ne..pa verjetno še kak bi se našel :ph34r: .

:o :rolleyes: Sej ti ne piješ pjra! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa tkole! V nedeljo sva bla s Suzukijem GSX na Podmeji ob 19.00 in nobenga kurca iz Zasavske sekcije ni blo gor. :angry: :angry: ;) Dejte se zjasnat kdaj vi privedrite gor in do kdaj ste gor! :rolleyes: :rolleyes: :P ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!