Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

A mi posodiš peggi?

pol ja :D
 

Ti jo posodim za en krog do Mamutplaca, brez frke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 1. 2017 at 22:36, SF pravi:

Tole čakanje je pa prav nadležno...

Si te prov predstavljam v nizkem štartu pred garažo... z enim kolenom na tleh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi misli kdo nakazat kak denar, ali mora še naprej veljati vremenska napoved s kopalkami, brisačo in kremo za sončenje?  Če ne bo denarja na računu, bom dodal še marelo in gumijaste škornje... hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, SF pravi:

Mi misli kdo nakazat kak denar, ali mora še naprej veljati vremenska napoved s kopalkami, brisačo in kremo za sončenje?  Če ne bo denarja na računu, bom dodal še marelo in gumijaste škornje... hehehe

Naj bi bilo jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, eno resno:

Ingliši bodo imeli vsak svojega Tomos HIPHOP pošta edišn. Torej štirje skorajda identični mopedi. Ima kdo kakšno idejo kako jim mal popestrit življenje? :D Da ne bo preveč simpl izpadlo vse skup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim bolj gladke gume gor, pa seveda si morajo vso prtljago na hip hopih gor pripeljat.

Glede padavin, nekaj taljanski il meteo napoveduje, samo kažejo kapljice, res si ne želim kakšnega zmrznjenejga dežja tistit edn ki bom polagal (do konca) še pred razdrtim. V torek naj bi padalo, potem pa do konca tedna kakšen mm padavin, samo res bi blo lepo da je sonce v soboto na vrhu.

 

ps: očitno ti je uspelo koga najti za zadnjega hiphopa, jaz sem delal v četrtek nočno in nism šou pol v petek v gorico s kombijem.

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Dr_Jakob pravi:

Okej, eno resno:

Ingliši bodo imeli vsak svojega Tomos HIPHOP pošta edišn. Torej štirje skorajda identični mopedi. Ima kdo kakšno idejo kako jim mal popestrit življenje? :D Da ne bo preveč simpl izpadlo vse skup...

Enemu iz smrekovih vej naredte ikebano v zrak. Pa z vezicam povintlaš in je to to. Zihr je en izmed četverice "ta nežen" in bo bajk kot nalašč za njega.

Drugemu iz leskovih vej in kartona naredte kao vetrno zaščito za kolena. Zihr je en izmed njih "ta občutljiv" ta bo njegov.

.

.

.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En izmed njih je ziher "ta žejen" temu obesite par flaškonov na balanco, al pa en sodček da ga gor pelje itd :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30/01/2017 at 23:03, Rogerg pravi:

Neki si jim pozabu dopisat za letos... 

Sneg prinesite s seboj :P

Nauš verjel, na placu je celo nekaj snega... pa prav prijetno ne prevec mrzlo. Ce prav pomislim, je bilo gor bolj toplo kot pri nas v Cjel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj naj nataknem na motor... V primeru poledenele ceste morda sploh ne bi bilo slabo imeti gladke zadnje gume, ker se mi zdi, da na ledu gladka boljše drži od gume s profilom...

Kakšen nasvet, ideja?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom z olfo narezal štofle. Lamele mormo narest, čimveč lamel.  

Kdor bo mel gladke gume, je to običajno cestak s širokim kolesom in previsokim tlakom in ni nič oprijema. Tukaj bo rešitev špaga, veliko špage ali pa ketne. Pa tlak znižat. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je po dolgih letih zdravje zvilo tako da je letošnje mamutovanje pod vprašajem .. 

vam bom pa po svojih močeh pomagal z nasveti.. en od teh je za poledenelo cesto :

poznate lokomotivo ? pred pogonskimi kolesi imajo škatlo za pesek , ki ga spustijo med kolo in tračnico ko je trenje premajhno oz. ko ga ni ..

zdej pa tehnična izvedba - teorija .. način scottoilerja .. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Ni3ous said:

Jaz bom z olfo narezal štofle. Lamele mormo narest, čimveč lamel.  

 

 

ta rešitev se je v praksi pokazala za neprimerno.

potrebuje se čim več ostrih robov za oprijem z obliko. lamele kot so znane na zimskih gumah so odprte, te z olfa pa se zapirajo.

nizka teža motorja jim ne omogoča razprtja.

 

nekaj povsem drugega je izrez žlebičkov z vulkanizerskim nožem.

to sem imel na el252 in royal enfieldu.

enako je imel narejeno Daniel iz Pule na svoji 900 hornetki in je gor prišel brez težav.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lamel se ne reže z olfo ampak s šnopcem .. se vsaj odprejo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ELO pravi:

 

ta rešitev se je v praksi pokazala za neprimerno.

potrebuje se čim več ostrih robov za oprijem z obliko. lamele kot so znane na zimskih gumah so odprte, te z olfa pa se zapirajo.

nizka teža motorja jim ne omogoča razprtja.

 

nekaj povsem drugega je izrez žlebičkov z vulkanizerskim nožem.

to sem imel na el252 in royal enfieldu.

enako je imel narejeno Daniel iz Pule na svoji 900 hornetki in je gor prišel brez težav.

Ok, to so pa pomembne informacije na podlagi izkušenj. Torej moram k tastu ki ima vulkanizersko mašino za narezovanje profila....

Huh ne vem kdaj bo cajt za vse to, saj še motorja nisem uspel pripravit v vozno stanje. Kje je še pakiranje in da bi še našel čas  za ustrezno rezanje gum?  Sej me bo še panika začela grabst :D  Tale mamutovanje je pa stresna reč. Ni to za vsakega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Ni3ous pravi:

Tale mamutovanje je pa stresna reč. Ni to za vsakega.

Stari, se že kr tresemo... nč ne spimo, sam popivamo, jetra, ledvice, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kar tresi se, se imaš za kaj... Cesta bo kar "vesela" in če mene kdo vpraša, bo vožnja na Roglo rekordno dolga zaradi obilice krepčilnih postankov. Tokrat mislim, da bomo imeli na vrhu porivanja motorjev dovolj za eno leto... No evo! Zdaj pa zares grozim...

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mojster za take podlage, vendar, kaj pa kup elastik? Te, ki jih imamo za pripenjat? pa jih prepleteš v karo obliko in zategneš okoli kolesa?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!