Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 23 minutami, bambi61 pravi:

Spalk ni več!!.......sem jaz vse pokupil:jezik:

Ne vem zakaj mora biti motor delujoč? ..... tak hitro kot se vi vozite ga jaz gor tišim!

Veš kaj! Letos je pa res že skrajni čas za demonstracijo povedanega... Evo obljubim, da žganjic ne bomo potegnili ven samo na vsakem ovinku, ampak tudi na vsaki ravnini, ki ne bo krajša od 300m... Pogoj je, da je motor ugasnjen, da se ne pelje na prikolici in da ne izrabljaš žene namesto pogona - skratka od Vitanj ga rineš sam, pa tudi če je Tomos KTM ali pa štirikolesnik...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bambi61 pravi:

..... tak hitro kot se vi vozite ga jaz gor tišim!

Rad bi te vidu ja :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so bile obrazne geste muk ko je moral od parkplaca do ognja peš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej lanski tempo res ni bil neki hitr, povprečno... upam da letos ne bo poledice zjutraj al pa da boj fajn posipane ceste da ne bom do trojan žespet 3x potleh, ki tam trset po cesti je res bedno, pol od Vitanj naprej je prau useeno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, thumper pravi:

to so bile obrazne geste muk ko je moral od parkplaca do ognja peš..

 

pred 16 minutami, Ni3ous pravi:

Ahh, js sem mislu da je bilo sopihanje del nekega vica, ki ga je glih pravil.

Sopihanje je bilo posledica vleke dveh avtov iz jarkov... s štirikolesnikom.

pred 15 minutami, smasher pravi:

No ja sej lanski tempo res ni bil neki hitr, povprečno... upam da letos ne bo poledice zjutraj al pa da boj fajn posipane ceste da ne bom do trojan žespet 3x potleh, ki tam trset po cesti je res bedno, pol od Vitanj naprej je prau useeno.

Ka, ti si usjal pred Trojanami? Sm mislu, da je bil prvi padec ravno pri krofih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj sem štartal ko je začelo padat ni blo posuto nič, tako da prvič sm leteu potleh takoj po tabli Dob, in sm mislu da je fertik ki sm pol rabu 5 min za ga nazaj upalit. Pol tik pred trojanami sem bil še 2x na tleh na 200m razdalji. Pol ko smo prišli na cel sneg pa sm nehu štet. Nikoli ne vozim offroad in in nimam tehnike, pač raje kot težek dober motor imam takega ki se lahko pobere iz tal, 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Dr_Jakob pravi:

 

Sopihanje je bilo posledica vleke dveh avtov iz jarkov... s štirikolesnikom.

a bi lahko nehal po svoji temi svinjat ?:SS ....  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, smasher pravi:

Zjutraj sem štartal ko je začelo padat ni blo posuto nič, tako da prvič sm leteu potleh takoj po tabli Dob, in sm mislu da je fertik ki sm pol rabu 5 min za ga nazaj upalit. Pol tik pred trojanami sem bil še 2x na tleh na 200m razdalji. Pol ko smo prišli na cel sneg pa sm nehu štet. Nikoli ne vozim offroad in in nimam tehnike, pač raje kot težek dober motor imam takega ki se lahko pobere iz tal, 

Za one brez tehnike...

bosch-testing-top.jpg

 

:jezik::P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Dr_Jakob pravi:

Določen osebek, ki ima vikend v bližini Mamutplaca se je lani konec leta hvalil, da pride to rundo z motorjem na Mamutovanje in da bo s seboj pripeljal par Totih prijateljčkof... Ti je kaj znano?

Malo mi je ja!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ELO pravi:

 

Moje jutranje erekcije tudi...

Bošček... jo boš našu do takrat? Provzaprov... česar nimaš ne morš zgubit. Pozitiva....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Dr_Jakob pravi:

Mamo mi tud to, sam da je mudel mal bolj star in da je rider mal bolj čuden :D

12719367_10206595236692171_1932821899464170085_o.jpg

On še poleti tak vozi ,da ne pade! .......Jaz verjetno ne pridem da ne bi kdo hotel z mano fizično obračunat??! 

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, hajoktejn pravi:

Kokr ga poznam ma namest žiroskopa flašo albanskega ... 

prisrčnica se ji reče ..

pred 6 urami, bambi61 pravi:

On še poleti tak vozi ,da ne pade! .......Jaz verjetno ne pridem da ne bi kdo hotel z mano fizično obračunat??! 

tolk sem pa še močan da tiste tvoje polne flaše ne spustim iz rok.. sej si to mislu kot napor fizičnega obračuna ane ?

pred 10 urami, SF pravi:

Ja tole je dober primer dobrega starega analognega nadomestka poravnavanja motorja brez žiroskopa... 

tale moped je verjetno starejši kot polovica forumašev ..:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, SF pravi:

Ti sej res! A sta vidva isti letnik? hehehe

a jst pa bambi? ne ..bambi je napram men metuzalem.. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Frenk 67 pravi:

da se noute tolk po tleh valal

 

To bi bilo šele ualajne po tleh... a si predstavljaš s tako gumo na asfalt zapeljat?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Dr_Jakob pravi:

To bi bilo šele ualajne po tleh... a si predstavljaš s tako gumo na asfalt zapeljat?!

To te prlima, ne prsraufa na asfalt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, da te cestar(vzdrževalec) vidi s to gumo na asfaltu, te bo z lopato poglihal:P

Botreba malodo delat sistem; na asfaltu pritisneš gumb na armaturki in šic vijaki izginejo v gumi:eek: ,potem pa prideš na makadam in sneg pa spet pritisneš gumb in šiiic vijaki iz gume:eek: takrat pa po gasu jiiiiha...:P.

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!