Skoči na vsebino

Kako dolgo traja vaša zveza ?


Magnolija

Priporočene objave

Par kratkih (po par mesecev) pred mojim 22 letom, potem ena dolga (6 let), potem dolga pavza in zadnja dobrega pol leta.....

Alla

Šest let je tudi kr lepo :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratkih avanturic ne štejem. Ena zveza je trajala 25 let, druga je pa v sedmem mesecu in še traja, traja, traja..... 8) :D

In še bo ?

Ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par kratkih (po par mesecev) pred mojim 22 letom, potem ena dolga (6 let), potem dolga pavza in zadnja dobrega pol leta.....

Alla

6 let??

potem ko sta končala vajino zvezo je gotovo velik kartona ostal na tebi (če veš kaj mislm :roll: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 let??

potem ko sta končala vajino zvezo je gotovo velik kartona ostal na tebi (če veš kaj mislm :roll: )

Nekaj pa res.......ampak samo tistega dobrega..... :wink: :)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAgnolija,

ti si pa še mlada ane ... nisi dala na izbiro, 2-5, 5-15, 15-30, 30->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se smatram za nadvse srečnega, ker mi je dano v tem življenju, da preživim ogromno časa z osebo, ki mi ogromno, ogromno pomeni. Vem, da je to zares prava stvar, zato tudi veliko vlagam v odnos,v majhne pozornosti in vem, da drobne stvari prinesejo zadovoljstvo in mir v srce.

Veza traja dobrih 26 let in še vedno se imam najraje... in tudi zvest ostajam sebi....:twisted: :twisted: :twisted:

Ave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAgnolija,

ti si pa še mlada ane ... nisi dala na izbiro, 2-5, 5-15, 15-30, 30->

2-5, 5-15, 15-30, 30-> česa ? mojih let ... ali zveze ?

Ja mlada sem še ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se smatram za nadvse srečnega, ker mi je dano v tem življenju, da preživim ogromno časa z osebo, ki mi ogromno, ogromno pomeni. Vem, da je to zares prava stvar, zato tudi veliko vlagam v odnos,v majhne pozornosti in vem, da drobne stvari prinesejo zadovoljstvo in mir v srce.

Veza traja dobrih 26 let in še vedno se imam najraje... in tudi zvest ostajam sebi....:twisted: :twisted: :twisted:

Ave

Ti si pa tak pol zaseden sam z sabo da nemorš met punce ?! :twisted: :roll: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAgnolija,

ti si pa še mlada ane ... nisi dala na izbiro, 2-5, 5-15, 15-30, 30->

2-5, 5-15, 15-30, 30-> česa ? mojih let ... ali zveze ?

Ja mlada sem še ... :wink:

A misliš, da so tukaj samo najstniki ? ... se tudi zreli in celo nezreli tukaj najdejo(mo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem ze v eni temi napisala: Ce zelo mocno zlepis dva kartona in ju nato na silo narazen das... Na vsakem ostane delcek drugega...

Uffff, potem pa eden drugemu nekaj "vzameta"? Hmmm, se ne strinjam povsem... Bistvo je kvečjemu v dajanju...

Sicer pa - nulta zveza 2,5 meseca (brezveze, bljah...), prva prava zveza dobra tri leta, potem ena 3 mesece, potem enoletno življenje po sistemu "menih" oziroma "pater Simon", potem 4-letna zveza s polletnim premorom (2-krat po skoraj 2 leti), pa ena 10-mesečna zveza na Gorenjskem in zadnje leto happyhappy z žensko, ki sem jo spoznal na Motosvetu :)

Hmmm, kar nekaj tega... Je pa res, da smo vso prtljago sproti počistili, tko da je bilo dovolj prostora za nove kufre :)))

Pismo, so si me ženske kar podajale, moram priznati... Pa rekel bi, da so bile vse zadovoljne :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko: v kero kategorija pa spadas :arrow: med zrele ali nezrele :twisted: :twisted:

Za njega pa trenutno niti pod razno se ne bi upu nikamor uvrstit

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravi hotschko ... nismo najstniki ... sem v navezi od davnega junija 1982 ... sva šla z vlakom v Italijo po kavbojke :lol: ... pa je blo po poti tolk časa, da sma ugotovila :idea: , da bi se lahko mela rada ... po 20 letih ugotavljam, da se imava rada še danes ... želim in delam na tem, da bo tako tudi ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko: v kero kategorija pa spadas :arrow: med zrele ali nezrele :twisted: :twisted:

Za njega pa trenutno niti pod razno se ne bi upu nikamor uvrstit

:twisted:

Mozda trenutacno negdje izmjedju oba trojega :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se smatram za nadvse srečnega, ker mi je dano v tem življenju, da preživim ogromno časa z osebo, ki mi ogromno, ogromno pomeni. Vem, da je to zares prava stvar, zato tudi veliko vlagam v odnos,v majhne pozornosti in vem, da drobne stvari prinesejo zadovoljstvo in mir v srce.

Veza traja dobrih 26 let in še vedno se imam najraje... in tudi zvest ostajam sebi....:twisted: :twisted: :twisted:

Ave

Pa vedno si v dobri družbi.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se smatram za nadvse srečnega, ker mi je dano v tem življenju, da preživim ogromno časa z osebo, ki mi ogromno, ogromno pomeni. Vem, da je to zares prava stvar, zato tudi veliko vlagam v odnos,v majhne pozornosti in vem, da drobne stvari prinesejo zadovoljstvo in mir v srce.

Veza traja dobrih 26 let in še vedno se imam najraje... in tudi zvest ostajam sebi....:twisted: :twisted: :twisted:

Ave

Clovek se navelica tudi najboljse cokolade :wink: :?: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clovek se navelica tudi najboljse cokolade :wink: :?: :idea:

Se trudim, pa tudim, pa trudim, ampak mi ne rata. :? Še cigaret sem se brez večjih problemov odvadila (letosšenobengapress :multi: ), čokolade se pa nekako ne morem .... :? :wink: In potem, ko dobim kako veeeeeliko Milko, se počutim kot tista kislo-sladka omaka v kitajski restavraciji :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!