Skoči na vsebino

Kako dolgo traja vaša zveza ?


Magnolija

Priporočene objave

Ne zdi se mi pomembna dolžina zveze, ampak KVALITETA.

Par dni, tednov... je lahko več vrednih kot par let, desetletij.

Res je tudi kvaliteta važna, samo če se na stara leta ozreš nazaj in vidiš same nekaj tedenske "kvalitetne" zveze ... no, ne vem, če je to enako, kot če se postaraš v dvoje. Poleg tega je pa tudi res, da če je zveza res kvalitetna, ne more biti kratkotrajna, saj ne gre narazen :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdi se mi pomembna dolžina zveze, ampak KVALITETA.

Par dni, tednov... je lahko več vrednih kot par let, desetletij.

Res je tudi kvaliteta važna, samo če se na stara leta ozreš nazaj in vidiš same nekaj tedenske "kvalitetne" zveze ... no, ne vem, če je to enako, kot če se postaraš v dvoje. Poleg tega je pa tudi res, da če je zveza res kvalitetna, ne more biti kratkotrajna, saj ne gre narazen :wink:

Ni nujno, da 'kvalitetna' zveza traja.

In obratno - ni nujno, da je dolga zveza 'kvalitetna'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdi se mi pomembna dolžina zveze, ampak KVALITETA.

Par dni, tednov... je lahko več vrednih kot par let, desetletij.

Zato pa mene ni sram priznat, da pri men trajajo zveze cca 1 mesec. :oops: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdi se mi pomembna dolžina zveze, ampak KVALITETA.

Par dni, tednov... je lahko več vrednih kot par let, desetletij.

Zato pa mene ni sram priznat, da pri men trajajo zveze cca 1 mesec. :oops: :roll:

Najbrž tolk, kolkr rabiš od enga otočka do druzga.

Sistem je OK. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale se pa vleče v 10leto pol pa žur 27.11.03,mogoče celo poroka kaj pa vem.Skratka še bolj zaljubljena k na začetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale se pa vleče v 10leto pol pa žur 27.11.03,mogoče celo poroka kaj pa vem.Skratka še bolj zaljubljena k na začetku.

cool....vesel sem zate......končno nekdo, ki je bolj zaljubljen kot na začetku.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opazila sem da se v generacijah pojavljajo števila razhajanja daljših razmerij ob prelomnicah v življenu..recimo ko gredo ljudje na faks, ko se zaposlijo, ko naredijo diplomo ali pa ko se odselijo od doma......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba življenskega okolja, načina življenja in podobne prelomnice so lahko vzrok. Z Lady sva fakultetna ljubavnika. Jaz sem tedaj končal 1/2 leta pred njo in zapustil LJ. Takrat je bila taka "idealna" priložnost za konec. Menjaš okolje, menjaš način, ker greš v službo in zadeva se lahko ohladi. Še posebej, če se razmere dlje časa ne morejo urediti (stanovanje in podobno).

No, nama je uspelo prebroditi tisti dve leti pripravništva in vojske, ko sva stanovala vsak pri svojih starših, vsak v svojem kraju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm

..ja in naceloma takrat se pokaze ce je par res za skupaj ali ne.....

naceloma so pari skupaj celo večnost v nekih umirjenih ali utecenih okoliščinah...nato pa ob najmanjši spremembi poci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:!:

Se mam že dolgo rad, in traja , traja :)

Vse rajši se mam 8)

Ja tebi je lahko, ko imaš Natascho! :lol:

Vale + Mario :arrow: 6 let :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsak v svojem kraju.

To tudi mene caka... :wink:

Jaz pa upam da se čimprej tega losam ker tega mam pa počas že res poln kufer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm

..ja in naceloma takrat se pokaze ce je par res za skupaj ali ne.....

naceloma so pari skupaj celo večnost v nekih umirjenih ali utecenih okoliščinah...nato pa ob najmanjši spremembi poci.

Pr men je bila kar huda sprememba pa na srečo ni počila i n zato upam da tud v prihodnje ob manjših spremebah ne bo počila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm

..ja in naceloma takrat se pokaze ce je par res za skupaj ali ne.....

naceloma so pari skupaj celo večnost v nekih umirjenih ali utecenih okoliščinah...nato pa ob najmanjši spremembi poci.

Tiste najmanjše spremembe, ki pripeljejo do poka, so ponavadi samo kaplja čez rob ali pa samo izgovor nekoga, ki je že prej hotel napraviti konec. Če se imata dva res rada, premagata tudi velike spremembe in prepreke. Govorim iz izkušenj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!