Skoči na vsebino

Kako dolgo traja vaša zveza ?


Magnolija

Priporočene objave

Po vaših odgovorih sodeč ugotavljam, da vas je veliko resnih in imate svoje partnerje že po več let...

Potem naj mi pa nekdo pove al se je folk zresnu al nevem kaj, zato ker sta moja starša ločena, moj stric, starša od moje bivše punce itn.

cel kup folka se je ločil in mi ne gre v glavo, ker če bi bili vsi tko zaljubljeni, kot tukej noter pišete potem bi bil svet veliko lepši....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vaših odgovorih sodeč ugotavljam, da vas je veliko resnih in imate svoje partnerje že po več let...

Potem naj mi pa nekdo pove al se je folk zresnu al nevem kaj, zato ker sta moja starša ločena, moj stric, starša od moje bivše punce itn.

cel kup folka se je ločil in mi ne gre v glavo, ker če bi bili vsi tko zaljubljeni, kot tukej noter pišete potem bi bil svet veliko lepši....

Slučajno smo takšni tu gori ... maš pa prau ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker če bi bili vsi tko zaljubljeni, kot tukej noter pišete

zaljubljenost (kolker sem sledila) jih je pa bolj mal omenilo....le trajanje...mogoč bo treba novo anketo nardit (no harm feelings!!!) :wink:

potem bi bil svet veliko lepši....

dejstvo je da je premalo ljubezni na svetu :!: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa res ne vem zakaj bi bila z nekom zaradi "trajanja" zveze. Meni se zdi čisto normalno, da si z nekom zato, ker ga ljubiš. Če ga ne, greš narazen. Al ne? Jaz pač ne bi mogla prebavljat ob sebi tipa, v katerega nisem več zaljubljena :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda....zguba časa če ne druga...ampak nikol ne veš..ljudje smo različni... :roll:

...pravim le da je bila malokrat omenjena!! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče maš prav, samo vseeno se mi zdi logično, da če si zaljubljen

potem bo zveza trajala in trajala in še enkrat trajala.... :wink:

samo to ne velja pri vseh :( ker se vedno, tako kot povsod najdejo izjeme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesko!

Resne zveze lahko trajajo dolgo, ce sta se partnerja pripravljena poslusati, upostevati, sklepati kompromise, odpuscati, prilagajati.

Ker so pa eni trmasti in egoisticni, pa zveza ne more delovati. Vsaj jaz tako mislim.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel kup folka se je ločil in mi ne gre v glavo, ker če bi bili vsi tko zaljubljeni, kot tukej noter pišete potem bi bil svet veliko lepši....

Zame je svet lep :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeško pa saj ni treba ločitev za slabo jemat. Če dva nista za skupaj pač nista, hvala bogu, da gresta narazen. In svet je spet lepši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil zaljubljen :lol: :lol: :lol:

Potem pa sem se streznil :(

Prihaja pomlad, sonček, ...

Prihaja poletje, sonček, morje, razgaljena telesa ...

Kolkor te poznam ne boš več dolgo trezen :P

Sicer pa (sej vem, da sem že tečna z njo), še vedno imaš Natascho. Sicer je še nisem imela priložnosti spoznati, ampak če ti je vsaj malo podbna mora bit kar :multi: :silly: :lilangel: :angel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natasho so že dvakrat zbrisali in so ji totalen komplex nabil.

Je globoko, globoko.

Sonček,pomlad, majčke... :lol: Ja. ja, ja :!:

Tud na račun pijanosti, podpišem :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natasho so že dvakrat zbrisali in so ji totalen komplex nabil.

Je globoko, globoko.

Sonček,pomlad, majčke... :lol: Ja. ja, ja :!:

Tud na račun pijanosti, podpišem :wink: 8)

Ne daj se Natascha! Če vzameš vsaj malo EGA od Volka ne boš nikol več zakompleksana! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeško pa saj ni treba ločitev za slabo jemat. Če dva nista za skupaj pač nista, hvala bogu, da gresta narazen. In svet je spet lepši!

mogoče res - pa to razloži še 5 let starmu otroku!!!

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Give me a few minutes alone with that picture in the bathroom and I'll call it the best relationship I've ever been in :eggface:

Just kidding, folks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesko: jeba zaradi otroka, drugace pa je meni locitev pomenila pokazatelj najvecjega zadovoljstva, po moje sem nekaj mesecev z nasmeskom na obrazu okoli hodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesko: jeba zaradi otroka, drugace pa je meni locitev pomenila pokazatelj najvecjega zadovoljstva, po moje sem nekaj mesecev z nasmeskom na obrazu okoli hodil.

....totalno zavajanje motosvetovcev....ti imaš še sedaj nasmešek.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Give me a few minutes alone with that picture in the bathroom and I'll call it the best relationship I've ever been in :eggface:

Just kidding, folks!

pa ne s sliko plizzzz.....mese je le meso,razen če si vegetarjanec.... :wink: :)

jaz bi zbežal ven iz kopalnice, saj bi mislil, da je skrita kamera..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesko: jeba zaradi otroka, drugace pa je meni locitev pomenila pokazatelj najvecjega zadovoljstva, po moje sem nekaj mesecev z nasmeskom na obrazu okoli hodil.

....totalno zavajanje motosvetovcev....ti imaš še sedaj nasmešek.... :D

A ti si pa kej boljsi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!