Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 2 minutami, boych pravi:

Na prvi sliki je Jajce, če jaz dobro vidim ...

Se opravičujem, nekaj sem zamešal- se oprvičujem za napako. Imam pa lepe spomine na Kravice, kjer smo se včasih ljubili pod slapovi....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva slika je Jajce, kravice se še vesno da kopat, sva se včeraj. Je blo pa malo ljudi v vodi, vsi so na piru viseli

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Big Py pravi:

Prva slika je Jajce, kravice se še vesno da kopat, sva se včeraj. Je blo pa malo ljudi v vodi, vsi so na piru viseli

če prideš v Jajce, in imajo slučajno kakšno tekmovanje v ribolovu - muharjenju ali kaj že ... pol bol da se ne ustaulaš tam ...  gužva za popizdit ... preverjeno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Big Py pravi:

Prva slika je Jajce, kravice se še vesno da kopat, sva se včeraj. Je blo pa malo ljudi v vodi, vsi so na piru viseli

Zakaj pa kombi, v Splitu maš servis. A si kaj poklicu?

Pribudić Borčić d.o.o.

Kranjčevićeva 16-24
21000 Split
Centrala: 021 534 145
Vozila: 021 542 460
Dijelovi: 021 540 714
Oprema: 021 540 715
Veleprodaja: 098 202 894
Servis: 021 540 716
Fax: 021 542 459
Pošaljite upit mailom

 
  • Radno vrijeme:
    Radnim danom: 09:00h - 17:00h
    Subotom: 09:00h - 12:00h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda klical sem delta team. Pumpa in rele dobiva štrom, ampak ne da nič od sebe. Motor crknil med vožnjo, sedaj ne vžge, ni tistega zzzzzzzz ko daš kontakt. Pumpa je v centralnem skladušču v amsterdamu pride lahko komaj v ponedeljek ali torek. Tak da mi je v split brez veze. Mi pa samo do splita plača zavarivalnica. V slo samo če tam ne morejo popravit, kar pa lahko, časovna komponenta kdaj pa ni važna. Gredo pa deli za slo in hr preko delta teama, tako da preverjeno preko delta teama pumpe ni nikjer v slo ali rh. Pa iz splita moreva domov prit pačez kak teden po motor nazaj dol. Ni računice. Fotr pride z kombijem stroškov bo kakih 200 eur. Pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Yoghurt pravi:


Lepotca. :blush::P


IMAG5500.thumb.jpg.5b589db01db7305ebdeadf2506b65e96.jpg

Identitete oseb v ozadju so skrbno zakrite.
 

Vidim, da si najdla motorista. Al si pa menjala ;)

 

 

Pa ne se vžgat :blush: 

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Big Py pravi:

Seveda klical sem delta team. Pumpa in rele dobiva štrom, ampak ne da nič od sebe. Motor crknil med vožnjo, sedaj ne vžge, ni tistega zzzzzzzz ko daš kontakt. Pumpa je v centralnem skladušču v amsterdamu pride lahko komaj v ponedeljek ali torek. Tak da mi je v split brez veze. Mi pa samo do splita plača zavarivalnica. V slo samo če tam ne morejo popravit, kar pa lahko, časovna komponenta kdaj pa ni važna. Gredo pa deli za slo in hr preko delta teama, tako da preverjeno preko delta teama pumpe ni nikjer v slo ali rh. Pa iz splita moreva domov prit pačez kak teden po motor nazaj dol. Ni računice. Fotr pride z kombijem stroškov bo kakih 200 eur. Pa je to to

Oprosti za smetenje, kaj rabiš tako asistenco. Pri Triglavu imam asistenco v vrednosti 1500eur. Ni zmeraj pametno izbrat najcenejšo zavarovalnico.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Nearrain pravi:

IMG_9158.JPG.62936e56dc84b7f6e9268b7796c055e8.JPG

IMG_9125.JPG.00450691f434eb44231d0a596092f8c4.JPG

.

... a na tazadnji fotki so bli pa ful valovi ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet dve enodnevni vožnji: Iz Pakoštan v Banja Luko na seminar, naslednji dan pa nazaj.

Najprej do krožišča za Tisno, nato levo proti Kninu, cesta dokaj dolgočasna, od Knina naprej pa zanimiva. Zlasti ob meji, ko se cesta dviguje proti Bosanskem Grahovu (kačje ride x 5), nato do Drvarja, Bosanskega Petrovca, Ključa, in Banja Luke. Dosti hribov, prelazov (najvišji 1040 m), ovinkov, ceste dokaj lepe, od Drvarja naprej sveže, skratka lepa vožnja (zame cca 5 ur).

V Banja Luki naprej k Mujotu na čevape, zvečer pa po priporočilu domačinov večerja v hotelu Jelena. Vrhunska telečja juha, biftek in črna rižota s sipo. (vsekakor njami). Bencin pod 1 €, ljudje pa prijazni (skoraj tako kot tu na Motosvetu :) )

Še grem.

P.S. V Drvarju je ravnokar motomiting.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/7/2017 at 8:43 PM, Schultz said:

Danes po dobrem mesecu sem zajahal konja in gasa v Dolomite.

Jezero Barcis

1.jpg.4df23f7d2589e50a00d32b18c4f41eaf.jpg

Jez Vajont in pogled na Longarone (iz tunela)

 

Prelaz Staulanza

 

Prelaz Fedaia

 

Prelaz Sella

 

Prelaz Gardena

 

Prelaz Valparola

 

Vmes je bil še Falzarego pa Cortina, prelaz Tre Croci in vse do Saurisa. Vodostaj je še nižji kot pred dobrim mesecem.

 

Skratka užival sem maximalno, četudi je bilo zelo vroče. Npr. na prelazu Sella na 2240 metrih je bilo kar 24 stopinj ob 11.00 uri.

Odkar ima to osrčje dolomitev omejitev 60 kmh, so policisti kar dejavni. Paziti je treba na prelazih sellaronde (Pordoi, Campolongo, Sella, Gardena). Videl sem kako je carabinjer ustavil skupino nadobudnežel s superšpotivami.

Pralo me je proti koncu od Enemonca do Tolmezza, pri Villa Santini pa še malo močnejše masaže s sodro.

Nabralo se je 575 sončnih in vročih km.

 

Jaz bi tudi rad opravil tak enodnevni izlet v globlje dolomite (dlje od Auronza še nisem bil ).

Kje si šel do jezera Barcis, morda čez Piancavallo ?

Hvala in LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da bolj kot ne je tukaj dolgovezenje... Ima kdo kaksen predlog ali "favorite route" po sloveniji ki bi jo bilo lepo prevozit in da ni pretirano dolga. Tako za en sobotni popoldanski dan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, marceliii pravi:

... "favorite route" po sloveniji ki bi jo bilo lepo prevozit in da ni pretirano dolga. Tako za en sobotni popoldanski dan. 

.

... do Vikija in nazaj ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!