Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 9 urami, marceliii pravi:

Vidim da bolj kot ne je tukaj dolgovezenje... Ima kdo kaksen predlog ali "favorite route" po sloveniji ki bi jo bilo lepo prevozit in da ni pretirano dolga. Tako za en sobotni popoldanski dan. 

Odvisno od kod si. Glede na to, da je treba izbrati ne predolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, izibajker pravi:

V tejle temi se objavljajo že odpeljane fure  ki največkrat nimajo zelo točnih geografskih koordinat, napotkov.. (no ja, tudi izjeme se najdejo). So bolj vtisi.

Za neke nove ideje, kam se it peljat, pa malo bolj obširno po tejle kategoriji poglej. Imaš nekaj različnih tematik, pa boš morda kaj našel. 

http://motosvet.com/tabla/forum/72-izleti/

P.S.

Pa če te mogoče zanima, tole je bil odgovor enega našega soforumaša na tvoj post:

... Prvi post, pa je brihtn k driska...

Forum je skupnost vseh nas. Eni so tu že dolgo, eni kar nekaj časa, eni pa kot novinci prihajajo, skoraj vsak dan pride kakšen nov... In ti kot novinec, ki si ravnokar prišel, bi lahko nek minimum spoštovanja do vseh članov npr. pokazal s tem, da bi namesto formulacije "bolj kot ne je tukaj dolgovezenje" žrtvoval kakšno minuto tvojega časa in pregledal teme, ki so vsem na voljo. Izbira je res ogromna, tako da ni hudič, da tudi zase ne najdeš kaj uporabnega. Ko se boš pa javil s kakšnim svojim pozitivnim prispevkom (pomoč, nasvet, potopis, fotka...), si pa že zmagal.

še vljuden si do...dolgovezenja sitnobe, jaz bi ga ....%&$$&/(() fino ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pstojna vipava/kofe wajdušna col godowč ride pstwjna. Res brez volje. Ni bil dan ampak, hondič pali in fino polni baterijo. Vesel sem. 90km. Res nobene volje. Bo bolje. 

Xebec,

Q1:a mas rmeno celado?

Q2:brseč? Tam sm skor umru hehe. U vodi, cesta mi ni bla problem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Rey pravi:

Yamaha 50 2t?

Ta pa sune...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onlajn: trenutno na kavici v Kirchbach, Nassfeld Region . Današnji cilj bo malo pred Sillianom , jutri pa .... navali narod ....
Se tipkamo zvečer, kjer prilimam malo dnevnih slik ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

Ta pa sune...

....in pije kot žolna :-D Imam Yamaho 55 2t...še dobro, da imamo tako malo morja in mi en rezervar zdrži 2 rundi Ankaran - Bele skale - Ankaran :ras:

Dovolj offa...treba novo temo odpret o outboardih, da se malo kregamo kaj je (naj)boljše na morju - Yamaha, Honda, Suzuki,...:fight1:

Popravljeno . Popravil Rey
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, exclan pravi:

zamenjam z mojo 80 ta še bolj sune !

Jaz z mojo nebi menjal, lahko pa tisti, ki mu malo sune, pride do mene, pa ga moja sune, ki ima črni pas ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, NumLock pravi:

Jaz z mojo nebi menjal, lahko pa tisti, ki mu malo sune, pride do mene, pa ga moja sune, ki ima črni pas ....

vidim da te tvoj kar dobro suva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Dans diujanje z yamaho

IMG_20170717_115831.thumb.jpg.db338a2dc48cd06cdbf8db9629454af5.jpgIMG_20170717_121118.thumb.jpg.0bb1b067c3598d07ecc9cc8ee0e29ae1.jpg

Eni imajo res pri privilegije,men je edino enkrat rekel o nekem nalaganju ali ečenju čolna :-p

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem svojo drago peljal na enodnevni izler najprej v Vaduz (LI) pa do Zürica, Winterthur, Konstanz - pa s trajektom preko Bodenskega jezera, pa kopanje v jezeru in to je to - prijetnih 325 km-jev.

p.s. Je pa fajn ce zivis v Bregenzu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!