Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 2 urami, NumLock pravi:

Nisi me razumel, zgleda, da te doma tu in tam malo sune ....

Ubistvu sem razumel 

Bolj bo da se drug drugega nerazumemo ampak je Ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NumLock pravi:

Potem pa lepo v smeri Hermagorja in Silliana po stoenajstki ....

Leta 2014 sem šel po 111 od Podkloštra (Arnoldstein) preko Šmohorja do Silliana in je bila cesta izjemno grbasta in ovinkasta, nekateri odseki pa so bili kot novi. So jo že kaj popravili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, fishy pravi:

 

596d245336e5b_IMG_20170717_152400_HDR(1).thumb.jpg.0c14e4a71866107352f01c76b6acb003.jpg

 

sm pa ze u petek si rezerviru cajt pr mehaniku k sm vedu da bo slo cez, tko da dns je ze pr majstru, reku je, da ga jutre dobim nazaj, upam da res, da zacnemo spet brusit tacke :D

Mašina komaj utečena, kar tako naprej :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, fishy pravi:

na poti prot morju pa sm se se hotel ustavit pri tem slapu zarecki krov na idejo enga motosvetovca k je omenil ta slap pred kratkim v tej temi, pa sm pozabu kdo :( in iskat se mi ne da, bo pa vedu kdo je, pa upam da se javi in pove ce je prisel z motorjem do tega slapa :D

k sm vidu da glih cesto popravljajo pa so taki kamni da bi se pes kje obtical, tko da so v planu za naslednjic ko grem k juznim sosedom

 Cesto skozi Zarečje popravljajo, jst sem se prebil do prve hiše, tam pa je bager ravno razkopaval. Potem pa mi je domačin razložil alternativo. Greš naprej proti Pazinu, pod železnim mostom, nato pa med tablo Grad Pazin in prometno tablo Pazin zaviješ desno na kolovz (ne moreš zgrešit) in prides čisto do slapa.

 

Pazin.pdf

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, fishy pravi:

dns vracanje v domovino

bil v bizini barbarige na eni parceli z druzbo

veckrat umrli, kopali samo enkrat

na poti prot morju pa sm se se hotel ustavit pri tem slapu zarecki krov na idejo enga motosvetovca k je omenil ta slap pred kratkim v tej temi, pa sm pozabu kdo :( in iskat se mi ne da, bo pa vedu kdo je, pa upam da se javi in pove ce je prisel z motorjem do tega slapa :D

 

tule boš dobil par informacij:

http://motosvet.com/tabla/forum/72-izleti/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Darko3g pravi:

Leta 2014 sem šel po 111 od Podkloštra (Arnoldstein) preko Šmohorja do Silliana in je bila cesta izjemno grbasta in ovinkasta, nekateri odseki pa so bili kot novi. So jo že kaj popravili?

@Darko3g, cesta 111 je od Kotschach-a do St. Lorenzen im Lesachtal-a izredno slaba ... isto, kot pri nas .... flikajo, ampak vse skupaj nekvalitetno. Od St. Lorenzen-a do Silliana pa je zadeva lepa, tako, da je tudi potovalna hitrost malo jača, ampak še vedno ti zadeva vzame eno uro, morda več, ker pač previdnost je mati modrosti ... traktorji, urlaberji in svašta na cesti.

Bom kasneje prilimal kakšno sliko. Sem bil na lokacijah, ki so tudi zame bile danes prvič ne samo za ženo. Tudi eden najbolj zajebanih prelazov daleč na okrog .... vse prelaze, ki sem do danes prevozil so bili -- pis of kejk -- napram temu danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2ova Štala/dogodivščina/zabava je začasno premaknjena sem, pa tule nadaljujte,

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

@Scarabeo 500 pelješ kmetu gume? :) 

Saj sem mu nakazal, da sem tu v njegovi bližini :). Jaz sem startal s starimi in bom z njimi prišel domov. :)

Če bere, v Rigi sem videl, da imajo KTM prodajalno, možno da je tudi servis. Pa saj on je že verjetno doma, glede na dnevne tripe. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!