Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

Lahko pa meni plačata par pirov, pa vama mogoče dam njeno telefonsko... :whistle:

Predlagam, da si zapoješ tole: Pazi se!

Pa besedo "song" zamenjaj s poljubnim ostrim predmetom. :evilgrin:

Lahko pa tistih par pirov dostaviš meni, pa se bomo kaj zmenili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pr nas je hud lokal pr BESOTU se reče , res sami Audiji pa Mercedesi zun parkiran šoferji pa mal bolj temne polti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Rašci- Trubarjeva domačija je lokal, kjer je poleti zmeraj dost motoristov, pa tud kelnarce jih majo rade. Ni pa neki bikers kafič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demšar bar na Planini-od prjatlovga strica da mal reklame nardim :whistle: Za tiste ki se radi po Ridah preganjate je pri roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bike Bar = šiška

Med HiperMercatorjem in Porschejem VErovškova

V "lukni" zraven Telemacha...

:evilgrin:

p.s.: pa se WiFi baje dobijo drug teden :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden od takšnih lokalov je tudi Hotel Mantova na Vrhniki, ko se vračas iz morja proti lj, v centru vrhnike na levi strani....imajo celo narisan parking za bikerje....sam bi lohk dal kšn popust na nas, bikerje :whistle:

10 % na člansko izkaznico motosveta??A spoh obstaja članska izkaznica motosveta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
gerholdd pravi:

sem v sosednji bajti, ki se drži Godca (tista roza)...

v bistvu sem ta avto videval čez cesto, Na Jami, kjer živim.. kdaj pa sem ga nazadnje videl pa se ne spomnim... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu sem ta avto videval čez cesto, Na Jami, kjer živim.. kdaj pa sem ga nazadnje videl pa se ne spomnim... :unsure:

ja to je blo pa še prej, prej sem čez cesto na Jami živel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar Cinca Marinca v centru Kobarida, parkirišča posebej za motorje sicer nimajo, ga pa lahko parkirate čisto ob mizi(na //bus//). Zadnje čase se tam ustavlja vse več motoristov, lepa lokacija, pa še motor je vsem na ogled postavljen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

V sredo 1,5.2013 in do nadalnega je Brunarca mk Vaških boysov odprta od 17h pa do 22h od srede do petka in soboto in nedeljo od 15h do 22h VABLJENI!!!

 

ps:za vse od srede do nedelje borovničke GRATIS!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kamniku, Chaos bar, parkirišče na Trgu prijateljstva v centru. Danes vržemo še kaj na žar. Če prideš z motorjem imaš 10% popusta!

LEPO VABLJENI!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trebnjem (nasproti Špara čez cesto) MOTO BAR. Motoristi imamo ob obisku z motorjem 10% popust :) Vabljeni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 4.5. Vabljeni na otvoritev lokala ROCK BIKER-BAR CAFE! Start ob 15.00 na naslovu Titova cesta 4, Senovo, Krško! Free food, cold beer, free camping, bikes & rock'n'roll! :) see ya there! ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo 1,5.2013 in do nadalnega je Brunarca mk Vaških boysov odprta od 17h pa do 22h od srede do petka in soboto in nedeljo od 15h do 22h VABLJENI!!!

 

ps:za vse od srede do nedelje borovničke GRATIS!!!

Borovnicke pa na motor. Tako se dela...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

kratka recenzija sredine ponudbe v LJ :

 

Ker sem že 2x fasal nekakšno vabilo, sem danes šel pogledat kako si na GR predstavljajo "novo Tromostovje", oz. sredin bikerski večer.

Pri Vinoteki na GR lahko parkiraš brez težav, glasba je (tudi po željah), točen pir je 2,20, prinesejo tudi tople kokice.

Hrana je do 22h, za pijačo pa ne vem, ker sem prej odšel.

Ni Tromostovje, niti Old Twin, se pa kar trudijo. Vsled pomanjkanja in ponikanja takšnih tematskih večerov / lokalov in glede na to, da se dogaja ob sredah, bi se utegnilo zgoditi, da se večkrat prikažem.

Današnje posebnosti ; kilski hamburgerji (??) in nekaj parov MS ter SR legend. Ena od legend ni več mogla kofeta, pa bo že ček na dež počakal.

Ambient : tkotko - beton povsod, vendar je lahko čisto prijeten. Vodomet = +

Parking : 10

Lokacija : 7

Cene : 8 (za LJ)

 

Osebje se mora še malo navadit kapric klientele, pa bo (ne morem spit celega soda pira, če sem z mopedom,no)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm biu tut učer na Gospodarcu :P .... men je všeč ke pridt na kufe ... pa še blizu mam do doma :P

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tak plac res manjka v Lj. Se je pa lani odprlo nekaj podobnega v Stegnah, ulica Jožeta Jame. Kot kaže jim tam ni uspelo nabrat nekega zadostnega števila stalne klientele, tudi oglašujejo se bolj slabo, vsaj jaz nisem kaj dosti zasledil,,,,

Upam, da bo tu na Gospodarcu bolj zalaufalo. Recept bi bil v bistvu preprost: sprejemljive cene hrane in pijače in nekaj tematske vsebine... Morda nekaj v smeri (pa magari bolj skromne verzije) Ace Cafe London...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Katere so popularne lokacije po SLO, kjer se motoriristi radi srečujejo. Tako kot npr. Ride, pa OMV, ... tako naprej... včasih bi pa se pelal nekam, kjer vas je več... Naj vsak napiše za svoj konec Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazalost bol malo ljudi interesira ta stran, ampak ima vsaj okvino par zanimivih lokacij

http://motolokacije.si/

Lahko si tudi izbereš poljubno kategorijo, denimo moto trgovine, moto servisi, dobri ovinki, kampi, radarji, bencinske itd...

Če poznaš kako dobro lokacijo lahko tudi sam dodaš kaj notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi na kakšen motozbor ker več kot jih je včasih na Ridah in OMW jih boš težko najdel....... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga polovica septembra (najbrž še del oktobra zraven)... jadranska magistrala. :kva1:  Se mi zdi, da so bili vsi lokali na relaciji Novi Vinodolski, Senj, Karlobag, Paklenica, v 95% obiskani samo s strani motoristov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana: Paviljon Gospodarsko razstavisce ob sredah.

Maribor: Bar Route 66 (dnevno fotkajo obiske in objavljajo na FB kot biker of the day.

Drugac pa lokali ob priljubljenih cestah:

Vikiburger Crni Kal, Gabron Idrija, Zbiljsko jezero, Jezersko ob jezeru, Trojane, Marija Reka, Rakitna, Vrsic, Crnivec...

Vec ko se bos vozil, prej bos videl, da je res najvecja masovka na ridah in OMV Postojna, vendar kjerkoli bos sel in srecal druge motoriste, zna pogovor hitro stect.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!