Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

ankh :OK: dobiš za plato :beer1:

vse našteto sem že storu :grim skopiral vse papirje oddal vlogo( ne vem če bo veljavna ker so mi jo poslal po faxu) vsaj tko je ena kokoš rekla da če jo kopiraš z neta da ne velja :eek:

Men je teta na LPP rekla, naj sam napišem vlogo (A4 format) in jo pošljem po pošti. Hmmm,bomo vidli kaj bo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

matr so pa pridni na LPP

od oddaje vloge pa do vabila ki sem ga dobil je preteklo samo 10 dni :OK:

pregled pri ginekologih mam pa zakazano za 22.05.2006 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že dobila odgovor da moram motor pripeljati na pregled zraven pa prinesti ustrezno dokumentacijo, gre se pa za avspuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@avtokad - kdaj si pa oddal vlogo??

10 dni je pa res dokaj hitro...jaz sem se prijavil an pregled v petek kar tam na LPPju;zanimivo,da so osebno bili vsi ful prijazni,po telefonu pa bolj tako,tako. Po mojih info potrebuješ samo potrdilo oz. TUV, račun pa ni potreben.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če na papirjih od rora ni naveden tvoj model motorja, dimenzijsko pa ror vseeno paše na motor, se da homologirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tehničnih podatkih(certifikatu) je napisan samo moj model motorja :grim

vloga je bila oddana na pošto 3.5.

vabilo pa sem dobil že 11.5. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da boš uredil tako kot treba :)

Drugače pa je bilo moje vprašanje zastavljeno splošno. Na moj motor namreč dimenzijsko paše ror od ZX6R, pa me zanima če bi se dalo homologirat, glede na to, da v papirjih od rora, moj motor ni naveden(Hyosung Comet)

Sicer sem to že enkrat spraševal in mislim, da mi je danci povedal, da je mogoče možno. Zanima me, če ima kdo konkretno izkušnjo s tem. Sem nekaj klical na LPP, pa je bila tista ženska tako zmedena, da pomoje niti ni razumela kaj hočem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da ne bo šlo :grrr

če bi imel v papirjih vpisanega Husota poj bi tud lahko od Boinga ror gor dal :grim

pr nas se držijo samo črke zakona kot pjanc plota :eek:

po vsej EU lahko natakneš homo rore le pr nas njihov certifikat da so homologirani ne velja ga moraš preje vpisat na LPP :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem to že enkrat spraševal in mislim, da mi je danci povedal, da je mogoče možno. Zanima me, če ima kdo konkretno izkušnjo s tem. Sem nekaj klical na LPP, pa je bila tista ženska tako zmedena, da pomoje niti ni razumela kaj hočem.

Možna je posamična odobritev vozila. Vendar je to rekel en stric z direkcije za ceste in možno je, da strici v LPP to razumejo drugače... :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No skratka, dobil vabilo za 22.5. (prošnjo poslal 26.4). Kličem,da takrat ne morem..in mi "prijazni" moški glas po telefonu pove,češ da naj pokličem 22.5.,da se bomo takrat zmenili za novi datum ter mi dobesedno vrže slušalko dol...Kličem takoj še enkrat, češ da se poskusim zmenit za novi datum, on pa meni isto...bum slušalko dol (prej me je še napizdil, da mi je že vse povedal)

Kultura pa taka, pustiš jim $$$ za njihov "strokovni" pregled, oni imajo pa takšen odnos. Bo treba mal direktorja poklicat :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavil prejšnji teden v petek,danes dobil vabilo,naj se zglasim 26.5. ob 9.30 uri....samo,da še pregled gre skozi bp & da ne bo dežja, pa bo vse ok.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sploh ne vem kaj tolk komplicirajo,zakaj rabiš homologacijo, če maš kupljen motor v EU,k...e sam, da kasirajo jebemti !! Upam, da po 1.1.2007 bomo lahko brez problema registrirali motorje tudi starejše letnike !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: urejeno :OK:

mojstri pogledali :grim

šef poštempljal in vzel tastar HOM karton-pravi gotovo tanov karton pride po pošti :grim

guni prasici pa ki me je hotela sneti z motorja v Stanežičah ko je obračala ven iz stoječe kolone pa jebem mater in kompleten rod za naprej in nazaj :SS :SS :SS (KIA Pride temnomdra)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nič sam prepisal je iz roraE13 0231/0232 in to je to

aja preglednik pa se je taprvo vtaknil v čisto drugo stvar na motorju ki sploh ni bila predmet pregleda :hmm: se radi praskajo tam kjer jih ne srbi :nono: sam sem majstra hit podučil da naj dela tisto kar sem plačal čoha pa naj samo svoja jajca-dečko je utihnil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...pol se bo meni vtaknil v žmigavce...no bomo vidli kako bo kaj v petek. Kolko $$$ si pa moral pustit tam?

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahka zaupaš kaj je gledu na tvojem motorju razen rora, a imaš mrbit neoriginal žmigavce??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilno si ugotovil :D

fantje če mate originalne doma jih vsaj za pregled zamenjajte

saj ni nujno da bo kompliciral :hmm:

če pa se ne motim pa nisem prvi ki mu je težil mislim da so Tadeju močno zagnojili :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!