Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

zanima me še nekaj nujnih stvari v zvezi s homologacijo:

- ko oddaš prijavo za homologacijo..moraš zraven dat še kopije starega kartončka in papirje (na primer od izpuha), ali je dovolj samo vloga, ostalo pa prineseš takrat ko imaš pregled za homologacijo?

- pa še to...se vse skupaj plača takrat, ko opraviš pregled, ali takrat ko oddaš prijavo?

prosim za čimprejšnje odgovore.

Vlogo,kopijo prometnega dovoljenja & kopijo homolomo kartončka rabiš pri prijavi, plačaš pa takrat, ko imaš pregled,takrat pa tudi rabiš kopijo TUVa oz. papirje od zadeve,ki jo želiš vpisati.

lp vuk

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo odgovori prosim :)

Na forumu je bilo že govora o tem, probi malo pobrskat.

Je pa problem, ker moraš kompleten štrom zamenat in napeljavo, kupit luči, vse skupaj homologirat, pa pol je še z dokumenti problem.

Skratka, se ne splača, lahko si pa eno luč na čelado montiraš, da boš vsaj ponoči videl kje voziš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm reku imam plahto A4 format dejte men sam štempl gor ker une cifre E13/0231 bom v 10sekundah gor natipkal če je vam tako težko :zzz:

...in kaj ti je na to odgovorila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric, je že kaj novega znano?

Ne še, boste vse zvedli... Glavno da mene nateguje ker ni uradn serviser montiru kur××× podložk v fergazer, zraven pa se je en pripeljal z enim zlo lepim hroščem... Slišu sm ga ko je reku, ja ja, vse sem sam naredu/namontiru

Jebeno da drugi serviserji ne znajo servisirat japoncev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odšraufaj podložke ven, pa jih nesi uradnemu servisarju, da jih namontira. :?

Zakaj pa že v začetku nisi peljal k uradnemu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odšraufaj podložke ven, pa jih nesi uradnemu servisarju, da jih namontira. :?

Zakaj pa že v začetku nisi peljal k uradnemu?

Ker smo mu tako tudi predlagali, a se mu je zdelo, da ga bodo nategnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odšraufaj podložke ven, pa jih nesi uradnemu servisarju, da jih namontira. :?

Zakaj pa že v začetku nisi peljal k uradnemu?

Zato ker je teta na šalterju rekla da ni treba da je uraden serviser, nič za drugo...

Jutri grem do šefa za predelave, da vidm kaj bo ta reku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu je bilo že govora o tem, probi malo pobrskat.

Je pa problem, ker moraš kompleten štrom zamenat in napeljavo, kupit luči, vse skupaj homologirat, pa pol je še z dokumenti problem.

Skratka, se ne splača, lahko si pa eno luč na čelado montiraš, da boš vsaj ponoči videl kje voziš :D

sem iskal pa nisem nič našel :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je teta na šalterju rekla da ni treba da je uraden serviser, nič za drugo...

Jutri grem do šefa za predelave, da vidm kaj bo ta reku...

Če se ne boš mogel niti z njim nič zmenit, zahtevaj da ti pisno podajo njihove oz. zakonske zahteve za tako homologacijo in naj jo pooblaščena oseba podpiše in poštempla.

lp

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je teta na šalterju rekla da ni treba da je uraden serviser, nič za drugo...

Jutri grem do šefa za predelave, da vidm kaj bo ta reku...

Nikoli nobenemu ne verjemi na besedo .) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kam je potrebno motor peljati da ti ga homologirajo, in kaj vse pregledajo oz. preverijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kam je potrebno motor peljati da ti ga homologirajo, in kaj vse pregledajo oz. preverijo

Mislim, da boš najbolj točne informacije dobu na LPP Celovška ceata 160, tel.: 01/5822460, v imeniku je še tale mobitel: 041/738-410

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da boš najbolj točne informacije dobu na LPP Celovška ceata 160, tel.: 01/5822460, v imeniku je še tale mobitel: 041/738-410

Lp

Alpa ne :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da boš najbolj točne informacije dobu na LPP..

Za področje ugotavljanja skladnosti vozil (homologacijo) je pristojna

Direkcija Republike Slovenije za ceste

Sektor za vozila

Tržaška 19 (vhod iz Tržaške 19a)

1000 Ljubljana

Telefon: (01) 478 8430

Fax.: (01) 478 8417

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jest se še neki cajta ne bom vozu. Bo res treba papirje zrihtat.

Če bi rad kdo kej zvedu v zvezi z predelavo vozila, takšno ali drugačno nej na LPP pokliče pa vpraša za gospoda Zajec-a, ta je šef za predelave in ta ve kaj govori, ne ku babe dol na šalterjih. Jebemu matr, kar bom zdej sprašavu al direkt šefeta alpa da se mi podpiše na papir tist k kej reče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč kej pametnega...

Da mora bit nujno pri uradnem serviserju vgrajeno ALI pri serviserju, ki ima pogodbo z Alphatechnik(Servis Štern), problem je še zdej ratu ker v TÜV certifikatu piše za zmanjšanje moči iz 72KW oz. 78KW na 25KW, od kje ima Suzuki GSX-R600 samo 78KW ne vem. V moji prometni jih je polnih 81KW. Tko da zdej res ne vem kje nej dobim nov TÜV, čeprav je od Alphatechnika in je z GSX-R generacije 1999 in tej ostali ki so isti motorji. Krneki uglavnem.

Gospod Zajec se je "zgovarjal" na ministrstvo v smislu da more bit tko kot oni rečjo, če ne lohk oni najebejo. Vse lepo in prav in se z njim tudi strinjam, problem je le ker so gospe na šalterjih neizobražene dovolj in podajajo narobne informacije, to sm mu tudi reku in od njega "zahtevu" da jih napizdi. Je reku da jih bo opozoril...

Tko da zdej ni druge kot dobit nov TÜV in papir o vgradnji pri Šternu oz. pri drugem uradnem serviserju za Suzuki konkretno.

Zaključek:Če vam katerakoli uradna oseba na katerikoli organizaciji neki pove, je dobro zahtevati da se pod to podpiše, ker se najverjetneje ne bo hotela, zahtevajte šefa oddelka ki ima nekaj v glavi. Informacije bodo tako točne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem dolgem času vas lepo pozdravljam :OK: :grim

in sporočam da je velecenjenim LPPjevcem uspelo vtipkati spermembo na mojem vozilu :lol1:

se pravi od 3.5.2006 ko sem podal vlogo do danes ko imam vpisano v HOMO :OK: :OK: :OK:

ni kaj brzina je naša vrlina pravjo :slap: :slap: :slap:

:P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na lpp-ju, tam so strici samo pogledali številke na izpuhu, povedali, da dobim nov kartonček in sem lahko šel :OK: vse skupaj sem opravil v manj kot 10 minutah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!