Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

Kaj pravte, bo tale "streetfighterček" šel cez tehničnega brez da bi šel na homologacijo.

Plastike so dol pobrane, zamenjani so bili smerokazi, žaromet, števec in ogledala. Vse z E homologacijskimi oznakami.

lp,

Peter

post-291-1151057304_thumb.jpg

post-291-1151057340_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravte, bo tale "streetfighterček" šel cez tehničnega brez da bi šel na homologacijo.

Plastike so dol pobrane, zamenjani so bili smerokazi, žaromet, števec in ogledala. Vse z E homologacijskimi oznakami.

lp,

Peter

Sam tole je pa res grdo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravte, bo tale "streetfighterček" šel cez tehničnega brez da bi šel na homologacijo.

Mogoče.. če ne bo zahteval potrdila, da ti je tistih 6 vijakov "a-testirani" prišravfovalec strokovno gor pršraufu... <_<

drgač, če je vse E in prav nastavljeno, ne bi smel met problema... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grdo ali ne, to bom prepustil tvojemu okusu. Samo s takim motorjem na tehničnem (legalno) ne boš prišel skozi. Bo treba it vse spremembe homologirat, pol bo pa šlo. Vprašanje pa je, če boš to lahko homologiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole je pa res grdo :slap:

Stvar okusa. V živo bolš zgleda

Grdo ali ne, to bom prepustil tvojemu okusu. Samo s takim motorjem na tehničnem (legalno) ne boš prišel skozi. Bo treba it vse spremembe homologirat, pol bo pa šlo. Vprašanje pa je, če boš to lahko homologiral.

Kje bi znal bit problem pri homologaciji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi znal bit problem pri homologaciji?

To pa ne vem. Sem samo razmišljal, da ne vem, kako bo s homologacijo, ko si vprašal, če bo šlo čez tehničnega. Če ima primerne E oznake, kar pomeni, da je ustrezen, načeloma ne bi smelo biti problema. Samo je bilo tukaj veliko pripomb na strice pri LPP in se lahko zgodi, da boš imel komplikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne vem. Sem samo razmišljal, da ne vem, kako bo s homologacijo, ko si vprašal, če bo šlo čez tehničnega. Če ima primerne E oznake, kar pomeni, da je ustrezen, načeloma ne bi smelo biti problema. Samo je bilo tukaj veliko pripomb na strice pri LPP in se lahko zgodi, da boš imel komplikacije.

Sicer sem klical v Sava avto na tehničnega in mi je reku, da načeloma ni problema, če so oznake prave in če ni kaj preveč drastičnega. Naj prpelem in bomo vidl. Sam še čas morm najdet.

Zgodbe za LPP so pa že vsem znane. Po drugi strani sem pa včas na LPP unota na tehničnega vozu pa nisem mel nikol problema, še zelo potrudli so se da sem dobu veljaven izpisek pri merjenju izpuha. Sicer so pa to drugi ljudje.

lp,

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem končno dobil svoj homolomo kartonček z vpisanom izpuhom,25.5 sem imel pregled,27.6. so pa uspeli natipkat eno vrstico v homolomo kartonček in mi zadevo poslati po pošti. Očitno je 'urgiranje' po telefonu v ponedeljek 26.6 obrodilo sadove,drugače bi verjetno čakal še dalje.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz čakam na homologacijo že več kot en mesec!25.05. sem imel pregled na 600 rr-ki! :angry2:

Moram mal že urgentno posredovat! .)

Lp od Mareta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz čakam na homologacijo že več kot en mesec!25.05. sem imel pregled na 600 rr-ki! :angry2:

Moram mal že urgentno posredovat! .)

Lp od Mareta

No danes sem končno po več kot enem mesecu čakanja dobila homologacijo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem, na LPP-ju tistim k delajo za šalterjem ni jasn pol kurca nič. Tko da je treba na njih na prijazen način mal prtisnt, da te pošljejo k šefici, k ma pisarno za šaltrji (k prideš not, drugi hodnik desno). ta sicer ne ve dost več kukr ostali amak ima glavno besedo pr tem kaj je qul in kaj ne in marsikej se ob pravem pristopu da zmenit po domače.

Če čte tja pridt pa morte mal zaglumt, jst sm zmirom s takimi frazami kot so: glejte gospa, z vsem spoštovanjem, jaz vaše razloge sicer razumem, ampak glede na to da vse zakonske pogoje izpolnjujem, ste mi dolžni po službeni dolžnosti dolžni izdati to dokumentacijo, v kolikor pa menite da jih ne pa je vaša dolžnost, da navedete vir na katerega se sklicujete.

Je pa res da študiram pravo in da znam nabijat v tri krasne čeprou se mi ne sanja zakaj se gre.

Največji problem k sm ga mel na LPP-ju pa je bil ta da sm tel registrirat motor kuplen v italiji, pa na kupoprodajni pogodbi ni bla napisana številke šasije ampak številka italjanskega prometnega dovolenja. In itak da tm ni noben znal italjansk, da bi prebral pogodbo.

Stvar pa se je rešla tko da je šefica od oka ocenla da je kul :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LPP-dne 07.04.2006 ob 11:57:32

Šalter 3

Pregled vgradnje in vpis homologirane vlečne naprave - 4.500,00 sit

Izdelava Potrdila o skladnosti za predelano vozilo - 5.000,00 sit

Plačilo - gotovina,takoj

Danes smo že 14.07.2006 in obljubljeno potrdilo (prijazna uslužbenka na šalterju št.3,mi obljubi potrdilo poslano po pošti še isti teden),še ni prispelo.

Lopov (država) je lopovu (LPP-ju) podelila koncesijo in oba skupaj po malem kradeta. :krneki:

Ne me spraševat o mnenju monopolista LPP-ja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LPP-dne 07.04.2006 ob 11:57:32

Šalter 3

Pregled vgradnje in vpis homologirane vlečne naprave - 4.500,00 sit

Izdelava Potrdila o skladnosti za predelano vozilo - 5.000,00 sit

Plačilo - gotovina,takoj

Danes smo že 14.07.2006 in obljubljeno potrdilo (prijazna uslužbenka na šalterju št.3,mi obljubi potrdilo poslano po pošti še isti teden),še ni prispelo.

Lopov (država) je lopovu (LPP-ju) podelila koncesijo in oba skupaj po malem kradeta. :krneki:

Ne me spraševat o mnenju monopolista LPP-ja. :whistle:

heh, to še ni nič, jaz sem bil na pregledu za homologacijo 22.6. in homologacijskega kartončka po pošti še vedno nisem dobil. bo treba zgleda malo poklicat in zagnjavit.

še eno vprašanje: kakšne imate kaj izkušnje s hrvaškimi policaji...me lahko kaj zajebavajo, ker nimam homologacijskega kartončka? oz. ali sploh kontrolirajo homologacijske kartončke?

ker imam v planu it naslednji teden na morje z motorjem in se malo bojim, da ne bo kakih problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LPP-dne 07.04.2006 ob 11:57:32

Šalter 3

Pregled vgradnje in vpis homologirane vlečne naprave - 4.500,00 sit

Izdelava Potrdila o skladnosti za predelano vozilo - 5.000,00 sit

Plačilo - gotovina,takoj

Danes smo že 14.07.2006 in obljubljeno potrdilo (prijazna uslužbenka na šalterju št.3,mi obljubi potrdilo poslano po pošti še isti teden),še ni prispelo.

Lopov (država) je lopovu (LPP-ju) podelila koncesijo in oba skupaj po malem kradeta. :krneki:

Ne me spraševat o mnenju monopolista LPP-ja. :whistle:

Tud sam sm su vpisat vlecno napravo, placov sm enako kot ti, pregled vgradnje.. hja! sam stevilke so prepisal.. zelo strokovno :lol1: , tastaro homologacijo sm tam pustu, novo sm pa dobu tocno v sedmih dneh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako vam toliko dolgo dolgovezijo :? :? :? , jst sm reku lani, da rabim v cajtu enega tedna in tudi tako dobil!!!

hmmmmmmmmmm

P.S. je potrebno malo pritisnit :D

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res me zanima, kakšne imate izkušnje s hrvaškimi policaji glede homologacije. imajo sploh pravico od mene zahtevat, da jim pokažem homologacijski kartonček?

no na sploh me zanima, če kaj komplicirajo glede homologacije, ker imam namen it v torek na morje z motorjem oni k**** od lpp-ja pa mi še vedno niso poslali kartončka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!