Skoči na vsebino

GARMIN naprave - kartografija / Software, izdelave rut..


NumLock

Priporočene objave

pred 12 minutami, Snecer pravi:

ta ima uradno samo CE karte, je treba napravo heknit, da bi vse delalo... 

tvoj 350 je gotof? 

To so rekli v Sencurju, ker bi radi samo menjavali za novo. Ves za kaksen servis, da bi ga se kdo drug pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, solorider pravi:

To so rekli v Sencurju, ker bi radi samo menjavali za novo. Ves za kaksen servis, da bi ga se kdo drug pogledal.

žal ne poznam, ampak deli se dajo dobit

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180611073840&SearchText=zumo+350+display

zavisi, kaj je šlo

tale mladenič ti zamenja pri nas

http://www.bolha.com/avdio-in-video/navigacija/cestna-navigacija/nov-lcd-zaslon-za-tomtom-garmin-1295699868.html?aclct=1527333593&kw=zumo+350

če je seveda ekran, če pa je kaj drugega šlo na plati in "disku" pa je verjetno kaput

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

potem se verjetno ne bo dalo, razen če se kje dobi novo plato ali starega celega za dele

kaj pa ta Lojzetov 345 kako se ti zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzetov je ok, samo pač flešat bo potrebno FW, da bi delala celotna Evropa, tu pa vedno obstaja možnost, da se kaj zalomi, res pa je, da je v garanciji in se lahko nese nazaj ter naredi francoza... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

zgleda, da nekaj v drobovju 

A ti je napajanje odpovedalo? Ali kaj drugega?

Iščem nekaj ugodno, da probam iz dveh enega sestavit. Moj prvo ni reagiral na zunanje napajanje. Ona dva pina na hrbtu. Niti napajanje niti polnjenje. USB dela normalno, vendar ne polni. Lahko ga napajaš in posodabljaš. Nekaj časa je deloval z baterijo, če si jo napolnil zunaj aparata, zdaj se je "opuntal" in baterije ne prenese več. Čim jo priklopiš ne dela niti USB. Brez priklopljene baterije, pa USB še vedno deluje, kot da mu nič ne fali. 

Ekran zamenjat je mala malca…...

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, raza pravi:

A ti je napajanje odpovedalo? Ali kaj drugega?

Iščem nekaj ugodno, da probam iz dveh enega sestavit. Moj prvo ni reagiral na zunanje napajanje. Ona dva pina na hrbtu. Niti napajanje niti polnjenje. USB dela normalno, vendar ne polni. Lahko ga napajaš in posodabljaš. Nekaj časa je deloval z baterijo, če si jo napolnil zunaj aparata, zdaj se je "opuntal" in baterije ne prenese več. Čim jo priklopiš ne dela niti USB. Brez baterije na USB pa še vedno deluje kot da mu nič ne fali. 

vse dela ok samo, ko začneš tipkati po njemu pa trokira. V Senčurju so rekli, da ni displej, da druga ne vedo kaj bi lahko bilo. Možno, da kakšen čip pa moraš celi aparat zamenjat. :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Šenčurju itak znajo samo zamenjat cel aparat, če je še v garanciji. Tudi odprli ga niso!

Dostavi, probava zamenjat ekran, pa da vidiva. Bi si skoraj upal stavit, da je samo tač skrin nasedel na ekran in zdaj bluzi. Se zgodi, če umazanija in prah prideta med gumice.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snecer pravi:

v avtu ga je mel samo :)

probajta ga še formatirat... 

sem poskusil pa sedaj displej zeza ga ne morem nastavit na slovenščino in sem ga postil kar na ang, ker se nisem hotel zezat z njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

formatiranje notr diska... prej backup

jaz sem naredil, ko držiš vklop in desni spodnji del ekrana :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 6. 2018 ob 19:33, solorider pravi:

jaz sem naredil, ko držiš vklop in desni spodnji del ekrana :?

priporoča se servis proeletronika v btcju... 

zrihtajo, kar uradni servis noče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Npr.: Splaniral bi pot od dome do Livorna. Del poti bi šel po AC del pa bi se avtocesti izogibal. Se da to v Base Camp-u nastaviti za eno ruto, ali je potrebno vsak del posebej?

Kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa prepoveš AC. Po AC pa itak znaš brez Garmina :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Garmin Zumo 350 LM

 

Kako med vožnjo prikličem na ekran bencinske postaje. Zgodilo se mi je že, da sem bil skoraj brez goriva pa nisem znal pogledat kje so bencinske. Enkrat mi jih kaže enkrat ne????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo nimaš med bližnjicami jo najdeš Kam, na desni zavesni meni Kategorije in poiščeš Bencinske črpalke. Manjkajočo ikono dodaš Kam->Dodaj bližnjico in izbereš želeno.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav se ne zanašat 100% na te Garmin bencinske. Vsaj na Balkanu lahko velikokrat namesto bencinske najdeš kak kurnik...Tankaj kjer lahko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udarš gugl maps na founu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!