Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Sej vemo, eni so tok naduvani, ko dobijo znacko in mislijo, da lahko kar vse pocnejo, saj njim nihce nic ne more. Se potraplja po svoji znacki na ramenu in pametuje, da bo tko k je on reku, ne kot "nihce" od Janeza, ki ga je ustavil. Pol se pa tkole sami blamirajo po netu, je pa jok in stok.....Pritozbe? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Jaz sem pa še vedno firbčen :P

16 so jih odpustil v letu 2018, zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse mlajše, nekoč je bila za službo miličnika (kasneje policista) potrebna srednja kadetska (miličniška) šola. Niso sprejeli vsakega bile so omejitve, tudi fizične.

 To je pomenilo 4 leta šolanja in življenja v internatu, ki je v sklopu šole. V celotnem šolanju je bilo dovolj časa, da so učitelji ločili zrna od plevel.  Pa še v vojsko jim ni bilo treba iti. Večina ob omembi Grmade čuti še sedaj "musklfiber".

Danes pa je to 6 mesečno šolanje na "policijski akademiji" z minimalnimi vpisnimi pogoji. Le malo je res takih, ki s srcem vpišejo to "akademijo" Večina jih vidi le sigurno službo in neomejeno oblast. Kar pride ven je popolnoma druga zgodba, kot je bilo to v preteklosti. Sem bil enkrat priča njihovemu praznovanju zaključka "šolanja". Brez vsakega problema so se iz gostilne peljali v Francija v zelo "dobrovoljnem" stanju. 

In taki naj potem delujejo skladno z zakoni.

Primerjati generacije Tacenskih kadetov z diplomiranci policijske akademije  ni mogoče.

 

To je moje osebno mnenje.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, sesir pravi:

Lahko vozita policista med sluzbo okoli mladoletno prijateljico v privat namene?

V Jugoslaviji se ni smelo....koliko let pa se ze po tvoje sme?

 

Ka zdej mutis borut????Posnete veselice v privat namene v prostorih policije.. 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Je videti mladoletnico za volanom marice? 

Ja, njene roke se vidi, ker če ima policist takšne negovane ženske roke, potem jebem jaz tako policijo...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Je na posnetku mladoletnica za volanom marice? 

je na posnetku marica? Ne verjamem, k se ne vidi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kaldu pravi:

Za vse mlajše, nekoč je bila za službo miličnika (kasneje policista) potrebna srednja kadetska (miličniška) šola. Niso sprejeli vsakega bile so omejitve, tudi fizične.

 To je pomenilo 4 leta šolanja in življenja v internatu, ki je v sklopu šole. V celotnem šolanju je bilo dovolj časa, da so učitelji ločili zrna od plevel.  Pa še v vojsko jim ni bilo treba iti. Večina ob omembi Grmade čuti še sedaj "musklfiber".

Danes pa je to 6 mesečno šolanje na "policijski akademiji" z minimalnimi vpisnimi pogoji. Le malo je res takih, ki s srcem vpišejo to "akademijo" Večina jih vidi le sigurno službo in neomejeno oblast. Kar pride ven je popolnoma druga zgodba, kot je bilo to v preteklosti. Sem bil enkrat priča njihovemu praznovanju zaključka "šolanja". Brez vsakega problema so se iz gostilne peljali v Francija v zelo "dobrovoljnem" stanju. 

In taki naj potem delujejo skladno z zakoni.

Primerjati generacije Tacenskih kadetov z diplomiranci policijske akademije  ni mogoče.

 

To je moje osebno mnenje.

 

 

 

Ni šestmesečno šolanje. Imaš napačen podatek. 

pred 2 urami, sesir pravi:

Ka zdej mutis borut????Posnete veselice v privat namene v prostorih policije.. 

Mutiš ti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Primosio pravi:

Ja, njene roke se vidi, ker če ima policist takšne negovane ženske roke, potem jebem jaz tako policijo...

Je videti mladoletnico za volanom? Tisto o jebanju imej zase. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

je na posnetku marica? Ne verjamem, k se ne vidi :P

 

Na to pa sploh nisem pomislil. Mogoče je pa čisto drugo vozilo :P

Pravkar, Primosio pravi:

Da, njene roke se vidi. Zanikaš?

Si povezal tiste roke z osebo, ki jo še nisi videl? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, solorider pravi:

16 so jih odpustil v letu 2018, zakaj?

Nisi poleg podatka o številu našel tudi razlog? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Si povezal tiste roke z osebo, ki jo še nisi videl? 

Jaz ne, očitno pa so jih drugi, za to pristojni, na podlagi pričevanja oz. priznanja akterjev...sem ti pa povedal, kako jaz to vidim...če ima policist ženske roke, potem ne vem, kaj vse danes jemljejo v vaše vrste...

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Mogoče je pa čisto drugo vozilo

Ja, z vgrajenimi zvezami...prav gotovo.

Popravljeno . Popravil Primosio
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt jaz se strinjam s tabo. To je samo še en dokaz kako je policija nesposobna oz kako okrivi in posledično odpusti nedolžnega. Zgleda, da lahk počnejo kar jim paše. Notranje je treba prijavit in kaznovat, ker obsojajo in kaznujejo nedolžne, boh ve koliko takih je po zaporih, če si policija lahk kar tako namisli prekršek itd. Nisem si mislil, da je tok gnilih jajc v policiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Primosio pravi:

Jaz ne, očitno pa so jih drugi, za to pristojni, na podlagi pričevanja oz. priznanja akterjev...sem ti pa povedal, kako jaz to vidim...če ima policist ženske roke, potem ne vem, kaj vse danes jemljejo v vaše vrste...

Ja, z vgrajenimi zvezami...prav gotovo.

Slabo se vidi, sm siguren, da je to gasilec Janko, naj ga odpustijo, saj menda lahko, če nekdo trdi, da brez dokazov to na policiji lahko. Čak, al je bil Mirko ? Hm, da ni darsovec ?

Mah, ziher so škifi bli, če je baje še zdaj nedolžna.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Nisi poleg podatka o številu našel tudi razlog? 

Jaz mislim, da bi ti bil boljši pravnik kot policaj :kva2: bili so kazensko odpuščeni in ne nagradno!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Borutt pravi:

Mutiš ti. 

In kaj jz po tvoje mutim?

Zelel si posnetek,da se je mladoletnica veselila med sluzbenim časom v prostorih policije,brez,da bi to "zadrzevanje" mladoletnika v uradnih prostorih policije obvestili starše!!!

Se po tvoje to sme?

Plus tega mladoletnica trdi,da so v uradnih prostorih uživali alkohol in,da je vozila službeno vozilo...Nanjo kot pričo se je celo s strani policistov izvajal pritisk,da naj trdi,da to ni res...

Vplivanje na priče? V nekaterih postopkih vem,da se v takšnih primerih odredi pripor...

Ko je policaj osumljen in z njegovega gsm poslana sporočila veljajo drugi zakoni?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Je na posnetku mladoletnica za volanom marice? 

Ne. Zdaj pa ti odgovori meni, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Si povezal tiste roke z osebo, ki jo še nisi videl? 

Hočeš reči,da mladoletnica laže,roke na volanu so od starejsega policista,mladoletnica pa dan zatem s policistovega gsm sama sebi poslala vplivajoča sporočila...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

Ne. Zdaj pa ti odgovori meni, hvala.

Kaj tud po tvoje ima izkusenj policist izgled rok enak mladoletni deklici?

 

Bo Borut dokazal,da take imajo dotični policisti v Kranju...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj njeni posnetki veljajo, ko je snemala z mibitelom ..in to med vožnjo...

...jest pa s svojo kamero na avtu al pa na motorju ne smem snemat...oz. kar je posneto ne velja, če pride do kake pizdarije.

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Si povezal tiste roke z osebo, ki jo še nisi videl? 

Če so tele roke sposobne držati 9mm pištolo ali celo z njo streljati, potem se sedaj preimenujem v kugellager.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Na to pa sploh nisem pomislil. Mogoče je pa čisto drugo vozilo :P

 

sj to pravim, je pa tut možno, da jih je mladoletnica ugrabila :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sj to pravim, je pa tut možno, da jih je mladoletnica ugrabila :P

 

Zakaj bi pol oni drugi dan preko gsm sporočil vplivala nanjo kot pričo dogajanja?

Za storitev kaznivega dejanja oviranja pravosodnih in drugih državnih organov ni treba, da bi bil namen vplivanja na pričo neposredno izražen z besedami, temveč je treba na ta namen sklepati iz vseh ostalih okoliščin določenega primera.

Tu pa so dokaz sporocila in ni debate ali se je vplivalo nanjo ali ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zivnorc pravi:

...zakaj njeni posnetki veljajo, ko je snemala z mibitelom ..in to med vožnjo...

...jest pa s svojo kamero na avtu al pa na motorju ne smem snemat...oz. kar je posneto ne velja, če pride do kake pizdarije.

k nisi mladoletnica :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!