Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 4 minutami, Tex pravi:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/policisti-ki-so-pijancevali-z-mladoletnico-ob-sluzbo.html

bogi bogi .. kurc pa taki šiht da ne smeš pijančevat z mladoletnico .. :cry:

res je klinc bit policaj .. raj nj župniki ratajo, oni lahko z mladoletnicami počnejo karčjo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

Me prav zanima, kaj bo sedaj @Borutt povedal?

on čaka dokaze :D

K sreči bom dejal, so jih preventivno in za opozorilo ostalim uspeli odstraniti. Ponavadi je tako, da jih potem zaposlijo nazaj.

Pri nas si lahko sranja dovoljujejo samo tisti ki so na višjih položajih, beri dovolj visokih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 12. 2018 ob 16:05, Borutt pravi:

Je pa komedija, ko mi sami sebi pošiljamo zahtevke za podatke voznika, čeprav je na sliki jasno videti modre luči ali je pa na sliki provida. In spet papir na papir in delo za nič. Nobene pameti, temveč samo plašnice in še to direkt pred očmi.

Nič ni komedija, temu se reče ugotavljanje dejanskega stanja, pa če je to še tako blesavo. Kje pa piše, da je bila uporaba modrih luči upravičena? Ravno zato morajo nadrejeni upravičenost uporabe posebnih signalov dokazati. Tak je pač Zakon o prekrških, to bi pa lahko vedel.

Ob 28. 12. 2018 ob 20:15, Borutt pravi:

Beri, ni interesa.

Interes je, politične volje ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policisti, ki so pijančevali z mladoletnico, ob službo.....

Zdaj bodo šli pa v kriminal!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tex pravi:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/policisti-ki-so-pijancevali-z-mladoletnico-ob-sluzbo.html

bogi bogi .. kurc pa taki šiht da ne smeš pijančevat z mladoletnico .. :cry:

Jaz najprej vozniško zahtevam.

pred 3 urami, Primosio pravi:

Me prav zanima, kaj bo sedaj @Borutt povedal?

Da bi še vedno rad videl posnetek tega ravnanja. 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

on čaka dokaze :D

K sreči bom dejal, so jih preventivno in za opozorilo ostalim uspeli odstraniti. Ponavadi je tako, da jih potem zaposlijo nazaj.

Pri nas si lahko sranja dovoljujejo samo tisti ki so na višjih položajih, beri dovolj visokih.

Dokazi morajo biti. Vendar jih za nas ne potrebujejo. 

Nočejo jih nazaj zaposliti. 

Točno tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Jaz najprej vozniško zahtevam.

Da bi še vedno rad videl posnetek tega ravnanja. 

Vsi so že priznali , sam ti ne ? pa more ti človek reč tepec , pa saj ne gre drugače ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Jaz najprej vozniško zahtevam.

 

pametno tole. Zdej mi je jasno zakaj hočete vozniško, preden greste v marico :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Primosio pravi:

Nič ni komedija, temu se reče ugotavljanje dejanskega stanja, pa če je to še tako blesavo. Kje pa piše, da je bila uporaba modrih luči upravičena? Ravno zato morajo nadrejeni upravičenost uporabe posebnih signalov dokazati. Tak je pač Zakon o prekrških, to bi pa lahko vedel.

Interes je, politične volje ni

Seveda je komedija. Velika komedija. Sami s seboj imamo delo in sami sebe j... Kakšna je upravičenost pri providi? To bi pa ja lahko vedel, da je v zakonu. 

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Vsi so že priznali , sam ti ne ? pa more ti človek reč tepec , pa saj ne gre drugače ?

Si videl posnetek, katerega vsi omenjajo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Seveda je komedija. Velika komedija. Sami s seboj imamo delo in sami sebe j... Kakšna je upravičenost pri providi? To bi pa ja lahko vedel, da je v zakonu. 

Si videl posnetek, katerega vsi omenjajo? 

A je potreba po tem ?  Vse je rešeno , priznaj , tudi vi grešite in to na veliko ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Da bi še vedno rad videl posnetek tega ravnanja. 

 

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Dokazi morajo biti. Vendar jih za nas ne potrebujejo. 

Tudi pričanje je dokaz in očitno ga imajo.

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Velika komedija. Sami s seboj imamo delo in sami sebe j...

Ste pač enkrat na lastni koži občutili idiotizme lastne države, takšne, ki jih vi velikokrat nad ostalimi državljani izvajate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Kakšna je upravičenost pri providi? To bi pa ja lahko vedel, da je v zakonu. 

Tudi za provide oz. vozila, s katerimi se opravljajo meritve na podlagi sledenja, velja, da morajo upravičiti neupoštevanje predpisov, torej dokazati, da so pri zaznani prekoračitvi hitrosti izvajale meritev na podlagi sledenja. Zakon nima nič pri tem, verjetno si mislil Pravilnik o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrosti v cestnem promet?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

A je potreba po tem ?  Vse je rešeno , priznaj , tudi vi grešite in to na veliko ! 

Govora je o modrih lučeh in providi ter pošiljanju kazni za prekoračitev hitrosti. Kaj pa naj bi bilo rešeno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Primosio pravi:

 

Tudi pričanje je dokaz in očitno ga imajo.

Ste pač enkrat na lastni koži občutili idiotizme lastne države, takšne, ki jih vi velikokrat nad ostalimi državljani izvajate...

Pravijo, da je vse posneto. In to naj bi bil dokaz. 

Res? Ker se kaznuje kršitelje? Sploh veš, kolikokrat sem napisal, da naj nekdo napiše lokacijo oziroma idiotsko lokacijo meritve hitrosti? In? Nič. Ali ni idiotska lokacija ali pa ni bil nihče kaznovan. Ker gredo tudi meni nekam te glupe meritve. 

pred 7 minutami, Primosio pravi:

Tudi za provide oz. vozila, s katerimi se opravljajo meritve na podlagi sledenja, velja, da morajo upravičiti neupoštevanje predpisov, torej dokazati, da so pri zaznani prekoračitvi hitrosti izvajale meritev na podlagi sledenja. Zakon nima nič pri tem, verjetno si mislil Pravilnik o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrosti v cestnem promet?

Resno? Pa sem mislil, da poznaš zadevo. 

Omejitve hitrosti določene s prometnimi pravili ter omejitve hitrosti, izražene s postavljenimi prometnimi znaki, ne veljajo za vozila:

1.     policije, opremljena s posebnimi napravami za ugotavljanje hitrosti, kadar policisti z njimi nadzirajo hitrost vozil v cestnem prometu,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Govora je o modrih lučeh in providi ter pošiljanju kazni za prekoračitev hitrosti. Kaj pa naj bi bilo rešeno? 

Hahaah govora je o mladoletnici in pijančevanju hahaha dej zamenjaj dilerja , ker to je pa že preveč no , ne moreš biti tok mim hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Pravijo, da je vse posneto. In to naj bi bil dokaz. 

Res? Ker se kaznuje kršitelje? Sploh veš, kolikokrat sem napisal, da naj nekdo napiše lokacijo oziroma idiotsko lokacijo meritve hitrosti? In? Nič. Ali ni idiotska lokacija ali pa ni bil nihče kaznovan. Ker gredo tudi meni nekam te glupe meritve. 

Resno? Pa sem mislil, da poznaš zadevo. 

Omejitve hitrosti določene s prometnimi pravili ter omejitve hitrosti, izražene s postavljenimi prometnimi znaki, ne veljajo za vozila:

1.     policije, opremljena s posebnimi napravami za ugotavljanje hitrosti, kadar policisti z njimi nadzirajo hitrost vozil v cestnem prometu,

Ajaaaaaa, to si mislil....manever, da izpadeš pameten, prebrisano, zelo prebrisano

Pravkar, Primosio pravi:

Resno? Pa sem mislil, da poznaš zadevo. 

Bodi iskren, nikoli nisi tega mislil, zato ker nimam pojma, ker nisem policaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Borutt pravi:

Si videl posnetek, katerega vsi omenjajo? 

Nekdo ga očitno je. Če ne bi obstajal, bi udeleženci lahko fino stožili vsak medij, ki se sklicuje na posnetek. Pa ni videt da bi kaj veliko tožili... še pritožbo na razveljavitev delovnega razmerja so jim zavrnili.

Tako da ali je na delu velika zarota proti enemu policijskemu pripravniku in dvema policistoma... al pa se ti sklicuješ na nekaj, kar je očitno bilo umaknjeno iz socialnih omrežij, obstaja pa vseeno kot dokaz nekje drugje.

Evo, po tvojem so to vse navadne klevete - https://www.24ur.com/novice/slovenija/mladoletnica-brez-izpita-v-policijski-patrulji-po-avtocesti.html

Res ne vem kaj navedeni v članku čakajo. Tole je kr easy način par jurjev pokasirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kmet2 pravi:

Hahaah govora je o mladoletnici in pijančevanju hahaha dej zamenjaj dilerja , ker to je pa že preveč no , ne moreš biti tok mim hahahah

Sploh ne bo držalo, ker si citiral moj zapis o tem, da imamo delo sami s seboj in o pošiljanju kazni za modre luči in provido. 

Torej, kdo ima premočno robo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Primosio pravi:

Ajaaaaaa, to si mislil....manever, da izpadeš pameten, prebrisano, zelo prebrisano

Bodi iskren, nikoli nisi tega mislil, zato ker nimam pojma, ker nisem policaj :)

Pametno izpadeš, ko trdiš, da je pričevanje dovoljšen dokaz in posnetka sploh ne potrebujejo, čeprav ga ves čas omenjajo in naj bi bil glavni dokaz. 

Hecno, da nekaj trdiš. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Pametno izpadeš, ko trdiš, da je pričevanje dovoljšen dokaz in posnetka sploh ne potrebujejo, čeprav ga ves čas omenjajo in naj bi bil glavni dokaz. 

Hecno, da nekaj trdiš. 

 

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, jskrablin pravi:

Nekdo ga očitno je. Če ne bi obstajal, bi udeleženci lahko fino stožili vsak medij, ki se sklicuje na posnetek. Pa ni videt da bi kaj veliko tožili... še pritožbo na razveljavitev delovnega razmerja so jim zavrnili.

Tako da ali je na delu velika zarota proti enemu policijskemu pripravniku in dvema policistoma... al pa se ti sklicuješ na nekaj, kar je očitno bilo umaknjeno iz socialnih omrežij, obstaja pa vseeno kot dokaz nekje drugje.

Evo, po tvojem so to vse navadne klevete - https://www.24ur.com/novice/slovenija/mladoletnica-brez-izpita-v-policijski-patrulji-po-avtocesti.html

Res ne vem kaj navedeni v članku čakajo. Tole je kr easy način par jurjev pokasirat...

Še vedno nisem videl posnetek, kjer naj bi mladoletnica vozila in, kjer naj bi vsi skupaj pili kot smuki. Naša služba je takšna, da ta male prvo vrže iz službe, potem pa preučuje ali pa sploh ne preučuje dokaze. 

Kje sem napisal, da se na karkoli sklicujem? Če nisi razumel, bom ponovil; hočem videti posnetek očitnega jim dejanja. Kot hočeš ti videti posnetek radarja ali provide. 

Kaj je na posnetku? Je vse tisto, kar jim očitajo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Še vedno nisem videl posnetek, kjer naj bi mladoletnica vozila in, kjer naj bi vsi skupaj pili kot smuki. Naša služba je takšna, da ta male prvo vrže iz službe, potem pa preučuje ali pa sploh ne preučuje dokaze. 

Kje sem napisal, da se na karkoli sklicujem? Če nisi razumel, bom ponovil; hočem videti posnetek očitnega jim dejanja. Kot hočeš ti videti posnetek radarja ali provide. 

Kaj je na posnetku? Je vse tisto, kar jim očitajo? 

Zakaj moraš TI videti karkoli? Zadosti je, da so videli pristojni. Če pa ne zaupaš svojim pristojnim, pa izvoli menjat službo. Varnostnike in čistilce vedno iščejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!