Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Ob 26. 12. 2018 ob 0:28, Borutt pravi:

Pa še pravljice pišejo. 

A si dobil dosti verodostojnih podatkov , da komentiraš ?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Poči pnevmatika , zelo pogost doživljaj, to bi pa lahko vedel , kot expert.

Si pogledal sliko? Torej, katera guma je počila? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Si pogledal sliko? Torej, katera guma je počila? 

Vprašal je kako se to lahko zgodi sredi lepega sončnega dneva , pa sem odgovoril o eni možnosti . 

Ti se pa malo spočij , imam občutek , da si peder , ker mi povsod repliciraš , umiri se , nisem tvoj tip ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

A si dobil dosti verodostojnih podatkov , da komentiraš ?

Si dobro prebral, kaj sem napisal? Pišejo pravljice v stilu “naj bi”, ker je za bralce tako bolj zanimivo in to ne glede na to, da nakazujejo na nekaj, kar sploh ni potrjeno in v tem primeru sploh ni res. 

Drugače imam pa jaz vedno verodostojne podatke, z razliko od tebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Si dobro prebral, kaj sem napisal? Pišejo pravljice v stilu “naj bi”, ker je za bralce tako bolj zanimivo in to ne glede na to, da nakazujejo na nekaj, kar sploh ni potrjeno in v tem primeru sploh ni res. 

Drugače imam pa jaz vedno verodostojne podatke, z razliko od tebe. 

sem videl večkrat Vir:24Kur.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Vprašal je kako se to lahko zgodi sredi lepega sončnega dneva , pa sem odgovoril o eni možnosti . 

Ti se pa malo spočij , imam občutek , da si peder , ker mi povsod repliciraš , umiri se , nisem tvoj tip ! 

Mausu si z omembo besede expert nakazal, da nima pojma, kako do karambola pride. Pa si sam sebe zaj..., saj so na sliki vidne cele gume. Toliko o tvojem expertstvu. 

Upam, da moderatorji berejo te tvoje žaljivke. Tudi žaljivko tepci si uporabil v eni drugi temi. Se ne moreš zadržati? Se nimaš pod nadzorom? 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

sem videl večkrat Vir:24Kur.....

Si se že večkrat dokazal z neverodostojnostjo in predvsem z nesposobnostjo predstaviti bilo kakšen argument. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

Poči pnevmatika , zelo pogost doživljaj, to bi pa lahko vedel , kot expert.

nism glih ekspert za počene pnevmatike na tovornjakih, ampak predvidevam, da pokajo, ker so slabe, obrabljene in preveč naloženo ?

ti si verjetno bolj seznanjen kot jaz, da se prevračajo samo zaradi pokanja gum :P

 

pred 15 minutami, Borutt pravi:

saj so na sliki vidne cele gume

ko je na boku se ne vidi, ali je guma prazna, ko pa je pokonci, je pa prazna sam na spodnjem delu .. na zgornjem delu je polna :huh: 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Mausu si z omembo besede expert nakazal, da nima pojma, kako do karambola pride. Pa si sam sebe zaj..., saj so na sliki vidne cele gume. Toliko o tvojem expertstvu. 

Upam, da moderatorji berejo te tvoje žaljivke. Tudi žaljivko tepci si uporabil v eni drugi temi. Se ne moreš zadržati? Se nimaš pod nadzorom? 

Si se že večkrat dokazal z neverodostojnostjo in predvsem z nesposobnostjo predstaviti bilo kakšen argument. 

Ti si pravi naslov za opozarjanje glede žalitev ......ti si expert , kar se žalitev tiče , jih je polen forum  TEPEC !!  Evo nisem se moral zadržat .

pred 3 minutami, maus pravi:

nism glih ekspert za počene pnevmatike na tovornjakih, ampak predvidevam, da pokajo, ker so slabe, obrabljene in preveč naloženo ?

ti si verjetno bolj seznanjen kot jaz, da se prevračajo samo zaradi pokanja gum :P

 

Kje sem napisal , da se prevračajo samo zaradi pnevmatik ?  

Mimogrede imam za sabo nekaj špedicije in ti povem , da poknejo tudi pnevmatike ki so v skladu z cestnoprometnimi predpisi , prav tako špila tonaža ......sam tok , sej vem , da veš .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Kje sem napisal , da se prevračajo samo zaradi pnevmatik ?  

Mimogrede imam za sabo nekaj špedicije in ti povem , da poknejo tudi pnevmatike ki so v skladu z cestnoprometnimi predpisi , prav tako špila tonaža ......sam tok , sej vem , da veš .

nikjer nisi napisal, da se vedno prevračajo samo zaradi počene pnevmatike, napisal si pogosto, se mi pa zdi, da niso glih pogosto, da zaradi počene pnevmatike gredo na bok ... mimogrede .. pred 20 leti sem sam hodil na take karambole, pa je redko kdaj bila kriva pnevmatika ... bolj pogosto so zaspali za volanom.

hotel sem samo povedati, da dobro, da ni snega, ker pol bi bil DARS kriv, ker ni splužu ;) 

pred 35 minutami, Borutt pravi:

V 99,99 % je krivda na strani ...

ker je to na tvojem koncu .. me res zanima, kaj se je zgodilo ... drsouci niso pristojni za ugotavljanje prometnih nezgod.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

nism glih ekspert za počene pnevmatike na tovornjakih, ampak predvidevam, da pokajo, ker so slabe, obrabljene in preveč naloženo ?

ti si verjetno bolj seznanjen kot jaz, da se prevračajo samo zaradi pokanja gum :P

 

ko je na boku se ne vidi, ali je guma prazna, ko pa je pokonci, je pa prazna sam na spodnjem delu .. na zgornjem delu je polna :huh: 

Počijo, ker pač počijo. Več ali manj se olupijo na pogonski osi ali na prikolici. Do počenja pa pride potem, ko nimajo več tekalne površine in jim postane še bolj vroče. Pokajo pa tudi zaradi povoženja tujka. 

Prazna ali počena guma je velika razlika. Na sliki so gume cele. Ko poči prednja guma, je lahko salta. Verjetno se še spomniš dveh primerov v istem dnevu. Za primer pri Razdrtem so si tisti, ki so usmerjali postopek, kasneje premislili in niso poslali gumo izvedencu. Pa sedaj ne vemo, zakaj je guma počila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Ti si pravi naslov za opozarjanje glede žalitev ......ti si expert , kar se žalitev tiče , jih je polen forum  TEPEC !!  Evo nisem se moral zadržat .

...

Najdi kakšno mojo žaljivko. 

Polen? To je del drevesa v množini, namenjenega kurjenju v peči ali podobni napravi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Najdi kakšno mojo žaljivko. 

Polen? To je del drevesa v množini, namenjenega kurjenju v peči ali podobni napravi? 

:lol1:preberi se v temah Policija in nabijanje itd 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Res? Uporabljam besede, kot jih ti pišeš? 

Pomen isti , toda bolj sofisticiran . 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

nikjer nisi napisal, da se vedno prevračajo samo zaradi počene pnevmatike, napisal si pogosto, se mi pa zdi, da niso glih pogosto, da zaradi počene pnevmatike gredo na bok ... mimogrede .. pred 20 leti sem sam hodil na take karambole, pa je redko kdaj bila kriva pnevmatika ... bolj pogosto so zaspali za volanom.

hotel sem samo povedati, da dobro, da ni snega, ker pol bi bil DARS kriv, ker ni splužu ;) 

ker je to na tvojem koncu .. me res zanima, kaj se je zgodilo ... drsouci niso pristojni za ugotavljanje prometnih nezgod.

Saj si si že sam odgovoril. Lahko pa še telefon, knjiga, film, rezanje salame za sendvič, ..., drugi voznik, ... Zato pa sem napisal 99,99%. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Pomen isti , toda bolj sofisticiran . 

 

Pišem sofisticirano ali sem jaz sofisticiran? Je to mišljeno kot kompliment? Kako ti uspe razvozlati moje besedne zveze in povezati njih pomen v nekaj nesofticiranega? Ker v svojem pisanju ne najdem ničesar sofisticiranega. 

Torej, ne uporabljam žaljivke? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Pišem sofisticirano ali sem jaz sofisticiran? Je to mišljeno kot kompliment? Kako ti uspe razvozlati moje besedne zveze in povezati njih pomen v nekaj nesofticiranega? Ker v svojem pisanju ne najdem ničesar sofisticiranega. 

Torej, ne uporabljam žaljivke? 

Ce si glup, ti ne morem pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

To pa ni bilo prav nič sofisticirano. Si sam poiskal besedo? 

Ne, poklical sem na policijo, kako se rece pri njih debilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

a kdo razume, zakaj se na lepo mrzlo jutro, brez snega s suho cesto zgodi, da se prevrne tovornjak ... in to se dogaja skor vsak dan .. ajde .. razumem k je sneg, pa je DARS kriv, ampak tkole, pa res ne razumem

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/na-primorski-avtocesti-se-je-prevrnil-tovornjak.html

 

Zato, ker se meni mudi domov. A je spet svinjina al je goveje danes? Sam vprašam, da vem a naj grem čakati v kolono.

Ps. Pocen svinjske polovičke prodam, stare en teden. Poreklo: ac okolica slovenskih Konjic. :D

 

pred eno uro, maus pravi:

nism glih ekspert za počene pnevmatike na tovornjakih, ampak predvidevam, da pokajo, ker so slabe, obrabljene in preveč naloženo ?

ti si verjetno bolj seznanjen kot jaz, da se prevračajo samo zaradi pokanja gum :P

 

ko je na boku se ne vidi, ali je guma prazna, ko pa je pokonci, je pa prazna sam na spodnjem delu .. na zgornjem delu je polna :huh: 

Guma je kr pogosto. Zaradi kosov kamionske pnevmatike pa še kako osebno vozilo. Človeški faktor pa da zaspi, drka telefon gleda dvd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Ps. Pocen svinjske polovičke prodam, stare en teden. Poreklo: ac okolica slovenskih Konjic. :D

je pa dobr, ker so soljene, ker je DARS prej ornk posoliu .. dal bodo zdržale :P

a je tut temu počla pnevmatika ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

je pa dobr, ker so soljene, ker je DARS prej ornk posoliu .. dal bodo zdržale :P

a je tut temu počla pnevmatika ?

še mal popra pa počakati, da jih burja posuši, pol pa zraven vinjete vsakemu mal pršuta. A vas moram jest učit marketinga :D

ps. Prejšnji teden je zaspal vsaj tako je izgledalo

Gumice raje poleti pokajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Se mal popra pa počakati, da ji burja posuši, pol pa zraven vinjete vsakemu mal pršuta. A vas moram jest učit marketinga :D

sj ne rabiš it na AC ... uhle policajem grizejo tut v lokalih izven avtocest .. pa nism js reku, da so svinjskega izvora :huh:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-pretep-vpletena-tudi-dva-policista-eden-ostal-brez-dela-usesa.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

sj ne rabiš it na AC ... uhle policajem grizejo tut v lokalih izven avtocest .. pa nism js reku, da so svinjskega izvora :huh:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-pretep-vpletena-tudi-dva-policista-eden-ostal-brez-dela-usesa.html

Vidiš, če bi mel čelado, bi imel se oba uhla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!