Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Hkrati pa ne poznaš dela in še manj pooblastil. Saj si to mislil, kajne. 

Samo hudič, ko sem anketo izpolnil... :yea1:  nisem pa nikjer zaznal, če imam pojma kaj policija dela. :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Rezultati ankete so anonimni? Resno? 

Ti vidiš uniformirane policiste in ničesar drugega. Kako lahko komentiraš delo nekoga, ki ga ne vidiš oziroma sploh ne poznaš njegovega dela in s tem izražaš neko zadovoljstvo ali nezadovoljstvo? 

To delaš non stop sam , preberi si svoje zapise !

Toliko star, pa še vedno tako nepoučen oziroma neveden. 

Še nikoli nisem komentiral tvojega dela, ker ga ne poznam. Zakaj si potem ti vedno tako pameten in vseveden o delu, katerega sploh ne poznaš? Boš razumel, če ti napišem, da o našem delu nimaš najmanjšega pojma? 

Lažeš! Spet malo pobrskaj po svojih zapisih !

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, solorider pravi:

Ampak je policija dala to anketo ven!  :lol1:

ne samo da mi ne vemo kaj delajo..tudi oni ne vedo kaj delajo..

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, solorider pravi:

Samo hudič, ko sem anketo izpolnil... :yea1:  nisem pa nikjer zaznal, če imam pojma kaj policija dela. :kva2:

Lahko ti povem ali pa napišem, če imaš pojma :jezik:

pred 51 minutami, Kmet2 pravi:

 

Boš moral kar ti pobrskati po zapisih, da boš ugotovil, kje vse si zgrešil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Še nikoli nisem komentiral tvojega dela, ker ga ne poznam. Zakaj si potem ti vedno tako pameten in vseveden o delu, katerega sploh ne poznaš? Boš razumel, če ti napišem, da o našem delu nimaš najmanjšega pojma? 

Zanimivo, da ti ves vse o vseh poklicih.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Zanimivo, da ti ves vse o vseh poklicih.

Kar lepo poišči, kje sem pametoval o drugih poklicih, katere nisem nikoli opravljal, kot pametujete vi o poklicu, katerega niste in ga ne opravljate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Kar lepo poišči, kje sem pametoval o drugih poklicih, katere nisem nikoli opravljal, kot pametujete vi o poklicu, katerega niste in ga ne opravljate. 

Kar lepo si poišči sam, je pa res, kar smo ti napisali, le poišči in ne laži.

Tudi o mojem poklicu si pametoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Ola @Borutt

Evo, poleti BMW, pozimi Elan ... 

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/slovenska-policija-bo-dobila-posebno-serijo-elank/473929

Carska sluzba, mal smucas, gres na topel caj, mulcu eno metaforicno okol uses ...

Saj ne, da se pritožujem, samo zdaj malo štrajkamo, da bo plača tudi pri ta nižjih okoli dveh jurjev. Da si bodo tudi oni lahko kaj privoščili. Meni itak dajo poleti motor in pozimi neskončno smučanje, kar pomeni zastonj kilometre vožnje in dolge ure vijuganja. Bo pa menda še neki dodatek sedaj in to ne majhen. Sladko. Tisto na žlico. 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Kar lepo si poišči sam, je pa res, kar smo ti napisali, le poišči in ne laži.

Tudi o mojem poklicu si pametoval.

Če nisi sposoben nečesa argumentirati, se raje zavij v odejo in prezimi. 

O tvojem poklicu nisem nič pametoval, ker ga ne poznam. In to sem večkrat napisal. Samo tebe jeze tako zaslepi, da na slepo tipkaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Ola @Borutt

Evo, poleti BMW, pozimi Elan ... 

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/slovenska-policija-bo-dobila-posebno-serijo-elank/473929

Carska sluzba, mal smucas, gres na topel caj, mulcu eno metaforicno okol uses ...

Pravzaprav jim je še najhuje med stavko. Takrat morajo delat po paragrafih...:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Saj ne, da se pritožujem, samo zdaj malo štrajkamo, da bo plača tudi pri ta nižjih okoli dveh jurjev. Da si bodo tudi oni lahko kaj privoščili. Meni itak dajo poleti motor in pozimi neskončno smučanje, kar pomeni zastonj kilometre vožnje in dolge ure vijuganja. . 

Nisi omenil,kot vsi ostali policisti,da ta teden,ko štrajkate delate pravilno?

Leto ima 52 tednov in eno,dvainpedesetino časa pa lahko delate,saj plać tudi dobite 13 na leto...

Smučal nisem cca 18let,motorja mi nikoli v življenju ni kdo poklonil.Vedno moral prokleto garati preko študenske napotnice in si prislužil denar in nikoli nisem zasluzil zanj v enem tednu dela,tud v 51 tednih nedela ne...

Bodi vesel!!!!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Borutt pravi:

Saj ne, da se pritožujem, samo zdaj malo štrajkamo, da bo plača tudi pri ta nižjih okoli dveh jurjev. Da si bodo tudi oni lahko kaj privoščili. Meni itak dajo poleti motor in pozimi neskončno smučanje, kar pomeni zastonj kilometre vožnje in dolge ure vijuganja. Bo pa menda še neki dodatek sedaj in to ne majhen. Sladko. Tisto na žlico. 

Če nisi sposoben nečesa argumentirati, se raje zavij v odejo in prezimi. 

O tvojem poklicu nisem nič pametoval, ker ga ne poznam. In to sem večkrat napisal. Samo tebe jeze tako zaslepi, da na slepo tipkaš. 

Električarji ...slab šnops itd ,.....res si kratek B)

Argumenti ti ne grejo , ker ko te začnemo spraševat o argumentih je takoj megla.

Pa saj ni važno , saj te berejo ti kar lapaj dalje .

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, solorider pravi:

Ampak je policija dala to anketo ven!  :lol1:

Če pa se sami nimajo pojma kaj bi delali :D

pred 3 urami, thumper pravi:

ne samo da mi ne vemo kaj delajo..tudi oni ne vedo kaj delajo..

 

Si me prehitel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Joker pravi:

Pravzaprav jim je še najhuje med stavko. Takrat morajo delat po paragrafih...:lol1:

Baje takrat delajo zares. Itak nimamo pojma kako se dela zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Če pa se sami nimajo pojma kaj bi delali :D

Hmm...

Mogoče pa so ugotovili,da morajo pri svojem delu tudi zajeti javno mnenje in so jo v tednu,ko delajo naredili...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Električarji ...slab šnops itd ,.....res si kratek B)

Argumenti ti ne grejo , ker ko te začnemo spraševat o argumentih je takoj megla.

Pa saj ni važno , saj te berejo ti kar lapaj dalje .

Kje sem pametoval o tvojem poklicu oziroma kako delate in, kako morate delati, kot ti pametuješ o mojem poklicu? Si prekratek? 

Za mešanje megle si ti strokovnjak, kar vedno dokažeš. Ali si toliko pozabljiv, da se ne spomniš, kolikokrat sem ti napisal, da kakšno stvar argumentiraj? Ampak je vedno prazen nič. 

Tocno tako, berejo. In MS hrani tvoje nabijanje, ker argumentiranje ti je nepoznan pojem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Saj ne, da se pritožujem, samo zdaj malo štrajkamo, da bo plača tudi pri ta nižjih okoli dveh jurjev. Da si bodo tudi oni lahko kaj privoščili. Meni itak dajo poleti motor in pozimi neskončno smučanje, kar pomeni zastonj kilometre vožnje in dolge ure vijuganja. Bo pa menda še neki dodatek sedaj in to ne majhen. Sladko. Tisto na žlico. 

Če nisi sposoben nečesa argumentirati, se raje zavij v odejo in prezimi. 

O tvojem poklicu nisem nič pametoval, ker ga ne poznam. In to sem večkrat napisal. Samo tebe jeze tako zaslepi, da na slepo tipkaš. 

pozimi kontroliraš na smučiščih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

torej so začeli pregledovat pnevmatike na mejah ... bravo ;)

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pnevmatika.html

 

Samo, če je bil kamion prazen, je to bedarija, ker je to "karelo" pa je pri praznem tovornjaku tako ali tako dvignjen (v zraku) . Pri polnem pa je druga zgodba.

lp

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, franc pravi:

Samo, če je bil kamion prazen, je to bedarija, ker je to "karelo" pa je pri praznem tovornjaku tako ali tako dvignjen (v zraku) . Pri polnem pa je druga zgodba.

lp

nekje je pustil kose gume in železja, ki se zabije nekomu v pnevmatiko, ali povoziš in ti prileti v masko, poškoduje podvozje itd itd .. pol ja pa DARS kriu, ker ni to takoj odstranil iz AC ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Snecer pravi:

pozimi kontroliraš na smučiščih?

Kamor me pošljejo. Saj mi je hudo, ker sem toliko od doma, ampak služba je služba. 

pred 19 minutami, franc pravi:

Samo, če je bil kamion prazen, je to bedarija, ker je to "karelo" pa je pri praznem tovornjaku tako ali tako dvignjen (v zraku) . Pri polnem pa je druga zgodba.

lp

In, kot vedno, bo prepiranje o kosmatinovi senci. Ker nam članek ne nudi dovolj podatkov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

nekje je pustil kose gume in železja, ki se zabije nekomu v pnevmatiko, ali povoziš in ti prileti v masko, poškoduje podvozje itd itd .. pol ja pa DARS kriu, ker ni to takoj odstranil iz AC ;)

 

Bi moral videti eno žensko, kateri vaši delavci niso mogli dopovedati, da je tisti kos gume točno od tistega kamiona z razcefrano gumo. Je trdila, da je lahko od bilo katerega kamiona. Pa za njim se je peljala, ko mu jo je razneslo in jo je povozila. 

Potem je pa še nam utrujala, da so vaši delavci kar nekoga določili za tisti kos gume in ni hotela z njim izpolniti evropsko poročilo. Zavarovalnica bi ji bila hvaležna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Bi moral videti eno žensko, kateri vaši delavci niso mogli dopovedati, da je tisti kos gume točno od tistega kamiona z razcefrano gumo. Je trdila, da je lahko od bilo katerega kamiona. Pa za njim se je peljala, ko mu jo je razneslo in jo je povozila. 

Potem je pa še nam utrujala, da so vaši delavci kar nekoga določili za tisti kos gume in ni hotela z njim izpolniti evropsko poročilo. Zavarovalnica bi ji bila hvaležna. 

kriva je pa bila itaq mejna policija, ko ni temeljito pregledala kako je tovornjak obut... :kva2: Jebiga pa tak poostren nadzor!  :angryrant2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, solorider pravi:

kriva je pa bila itaq mejna policija, ko ni temeljito pregledala kako je tovornjak obut... :kva2: Jebiga pa tak poostren nadzor!  :angryrant2:

Voznik je pa rekel, da je na avtocesti nekaj povozil. Kaj pa sedaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!