Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 12 urami, Borutt pravi:

Torej je nepredvidljiva in zajebana. Ker baje je na Jadranki to rahel vetrič. 

Ja in?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Zato, ker med stavko delajo tako kot bi morali delat. :kva2: Vsaj tako so razlagal.

To bi rad slišal od njega, saj veš njegove floskule , ne krši in ne boš sankcioniran . 

Kršijo in nobeden sankcioniran , če pa že naredijo pizdarijo so strogo opozorjeni , fuj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

Prvi stavek ti ptritiče, saj veš o komu in čem sprašujem ,samo ti resnica ne diši zato megla .

In ne zavajaj , če ne znaš brat ti nisem jaz kriv , pojdi na prvi post , spraševal sem te o kolonah na meji , zakaj so , poleg sem dal tudi tovorni promet  na katerega si se obesil , saj ti odgovor ne diši , kot sem ti napisal. 

Da ti pa vseno tudi sam napišem , da si v  preteklem času pisal o kolonah za katere ni kriva prometna infrastruktura in vaši debilizmi  temveč izključno vozniki.  Malo si razčisti kaj blejaš beee beee 

Razloži nam nevednežem teh več vrst in zakaj jih ne uporabljate tudi , ko ne stavkate ? 

Še eno opombo ti bom dal , ker ti ne gre lih med ušesa .........ni poletja , pa ustvarjate kolone , zakaj ? 

Preprosta vprašanja .......izgleda ,da nimaš pojma , čeprav se delaš pametnega , kot ,da si pojedel enciklopedijo oz.  ti pošten korekten odgovor ne diši . 

 

Tiste izraze imej zase. 

Branje in pisanje dela tebi probleme. To si napisal: 

Ko izsiljujete vlado trpi raja na meji.

Delovni ljudje , garači, ti tega ne veš ker si spizdil od špedicije.

In v naslednjem zapisu prilepil članek o kolonah tovornih vozil. Torej se primi v roke in se fajn pomiri, preden boš spet pizdil brez veze in spraševal različne stvari in zahteval en odgovor.

Tiste kolone si ti sam omenil in, da je zato kriva infrastruktura iz časa Tita. Pa sem te vprašal, če je ta ista infrastruktura tudi kriva za kolono na levem pasu, medtem, ko je desni prost. In si en kurac odgovoril, ker samo bluziš in nabijaš. Bi ti pripisal beee beee, pa niso ovce nič krive.

Mejnih kontrol je več vrst in se uporabljajo vse leto in v vseh vremenskih pogojih. Nisem kriv, če ne veš tega. Meni pač ne gre plezanje. 

Kdo ustvarja kolone? Se počne mogoče kaj nezakonitega? 

Tebi ne paše pošten in resničen odgovor, ker si poln jeze, predsodkov in napihnjen od neznanja. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Tiste izraze imej zase. 

Kar si sejal to žanješ .

Branje in pisanje dela tebi probleme. To si napisal: 

Ko izsiljujete vlado trpi raja na meji.

Delovni ljudje , garači, ti tega ne veš ker si spizdil od špedicije.

In v naslednjem zapisu prilepil članek o kolonah tovornih vozil. Torej se primi v roke in se fajn pomiri, preden boš spet pizdil brez veze in spraševal različne stvari in zahteval en odgovor.

Prilimal sem članek o kolonah in ne samo o kolonah tovornega prometa, zato ne laži.

Tiste kolone si ti sam omenil in, da je zato kriva infrastruktura iz časa Tita. Pa sem te vprašal, če je ta ista infrastruktura tudi kriva za kolono na levem pasu, medtem, ko je desni prost. In si en kurac odgovoril, ker samo bluziš in nabijaš. Bi ti pripisal beee beee, pa niso ovce nič krive.

Ne laži spet , govoril si in pisal o kolonah v mestih itd 

Mejnih kontrol je več vrst in se uporabljajo vse leto in v vseh vremenskih pogojih. Nisem kriv, če ne veš tega. Meni pač ne gre plezanje. 

Kdo ustvarja kolone? Se počne mogoče kaj nezakonitega? 

Tebi ne paše pošten in resničen odgovor, ker si poln jeze, predsodkov in napihnjen od neznanja. 

Še enkrat , zakaj ustvarjate kolone na mejah , ko stavkate ? Ti res tako smrdi odgovor:lol1:boli mene qrac za več vrst mejnih kontrol , vem samo , da izsiljujete vlado z ustvarjanjem kolon na mejah , povedano tudi javno .

Bo šlo sedaj ? 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Kmet2 pravi:

To bi rad slišal od njega, saj veš njegove floskule , ne krši in ne boš sankcioniran . 

Kršijo in nobeden sankcioniran , če pa že naredijo pizdarijo so strogo opozorjeni , fuj....

Stvar je sledeča; o stvareh, o katerih nimaš najmanjšega pojma, ne razmišljaj na glas. 

Ko pa že pametuješ; dobil sem opozorilo pred odpovedjo, brez, da bi me kdorkoli kaj vprašal oziroma, da bi imel možnost zagovora. In za to opozorilo ni nobenega pravnega sredstva. Zato te svoje umotvore razlagaj Bibi. 

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

 

Vse je res. Kmet je najbolj pameten, razgledan in lep. Predvsem lepota je njegova največja odlika in vrlina :jezik:

Kako je Bibi? Jo pelješ kaj na sprehod? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Stvar je sledeča; o stvareh, o katerih nimaš najmanjšega pojma, ne razmišljaj na glas. 

Povzeto po teb, ker se zastopiš od kirurga do smetarja.

Ko pa že pametuješ; dobil sem opozorilo pred odpovedjo, brez, da bi me kdorkoli kaj vprašal oziroma, da bi imel možnost zagovora. In za to opozorilo ni nobenega pravnega sredstva. Zato te svoje umotvore razlagaj Bibi. 

Žal mi je kar sem prebral, ker si eden normalnih policistov v živo.

Virtualno si ........nč lepega v glavnem!

To niso umotvori temveč dejstva.Se še spomniš klicnega centra?

Moja opomba je na mestu, zelo malo policistov je sankcionirano pravilno in sorazmerno z njihovo kršitvijo.

Večkrat tudi javno izpostavljeno.

Vse je res. Kmet je najbolj pameten, razgledan in lep. Predvsem lepota je njegova največja odlika in vrlina :jezik:

Končno en pameten odgovor.:worship::naughty:

Kako je Bibi? Jo pelješ kaj na sprehod? :P

Bibi ni najbolje, obraba kolkov itd

Pa še zdaj mi nisi odgovoril zakaj se kolone v času vaše stavke namerno povečuje in maltretira ljudi, seveda zakonito, kakopač.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Kmet2 pravi:

 

:lol1:ti si samo definiral, da so takrat, ko stavkajo, nisi pa, če so poleti ali pozimi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, solorider pravi:

:lol1:ti si samo definiral, da so takrat, ko stavkajo, nisi pa, če so poleti ali pozimi :kva2:

Seveda, pa katera ura itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, vozniki krivi, da stojimo.

Črnuče -Vič 45 min 8km.

 

IMG_20181123_155104.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Nič. Na glas razmišljam :ras:

nč ne slišim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

 

Pa, da pojasnim kolone in stavko. 

Na meji se opravlja več vrst kontrole, od katere tebi najbolj paše tista z zamahom roke in se že pelješ ter najmanj tista, ko te kompletnega pregledajo in na vozilu preverijo vsako skrito kodo in zaprte dele. 

Pa smo pri stavki. Delo je isto, z razliko, da se kakšnega več bolj detajlno pregleda. Ali pa še kakšnega več. Mogoče pa kar vse. Štos je pa v tem, da se različne vrste mejnih kontrol opravlja ves čas, zaradi česar tudi v času brez stavke nastajajo zastoji ali pa ni nikjer nobenega. 

Mi pa ni jasno, mogoče lahko predvidevam, zakaj se je in, se vedno, stavkovni odbor odločil za takšno zaostritev stavke. Jaz bi samo mahal, naj gredo vsi naprej, kar pa verjetno ne bi bilo najbolj uredu. 

Mi je pa hudo za Bibi. Držim pesti za oba oziroma za vajine sklepe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

 

Mi pa ni jasno, mogoče lahko predvidevam, zakaj se je in, se vedno, stavkovni odbor odločil za takšno zaostritev stavke. Jaz bi samo mahal, naj gredo vsi naprej, kar pa verjetno ne bi bilo najbolj uredu. 

 

to kar si zapisal je to kar jaz menim, udari gospodarja po žepu. In to je princip stavke. Očitno pa je stavkovni odbor odigral šahovsko še bolj dobro potezo in udaril po prevoznem sektorju. Ta pa ima glas in zna pritisniti tudi na vlado (al pa majo določene povezave)

Je pa to hinavska poteza in je ne podpiram.

Mi je pa žalostno da si vedno neke izgovore izmišljujejo, da tudi okrog mej. Za EU sem volil, ker sem hotel predvsem EU brez meja.

Pa še komentar, bi samo mahal, ajd naprej. Ko bodo Hrvati v šengenu, bo samo ajd naprej. Prav tako je v drugih državah ki mejijo z nami. Nihče ne maha, so pa občasne kontrole od financ do policije.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

 

Ker smo že v takšni temi; sankcionira se nas na terenu, ostali gredo na boljše. Nekdo, ki ni uniformiran je krivo pričal. Je šel samo na boljše v metropolo. Za uniformiranega vem, da je ostal brez službe, ker se je nekdo zlagal, da mu noče vrniti denarja. In ga sedaj, ko je že dokazal, da je bila obtožba čista laž, nočejo vzeti v službo, ker ni zanesljiv in, ker blati ugled policije. Majku jim svetsku. Zaradi laži ga vržejo ven in mu očitajo nekaj, kar ni naredil. 

Bom tudi svoj primer opisal, ko se zadeva zaključi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Evo, vozniki krivi, da stojimo.

Črnuče -Vič 45 min 8km.

 

IMG_20181123_155104.jpg

Pohvalno, da ne stojiš na prehodu za pešce. 

Imaš tudi video? Ker bi gledal gibljive slikice in ne nekaj, kar je lahko dvoumno. 

Če boš ugotovil, da je v prejšnjem odstavku veliko resnice in nekaj heca, bom verjel, da nisi nastal iz rebra. 

pred 41 minutami, sesir pravi:

Ja kdo pa?Če vas ne bi bilo,ne bi stali:naughty:

Končno prava kombinacija :lol1:

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

to kar si zapisal je to kar jaz menim, udari gospodarja po žepu. In to je princip stavke. Očitno pa je stavkovni odbor odigral šahovsko še bolj dobro potezo in udaril po prevoznem sektorju. Ta pa ima glas in zna pritisniti tudi na vlado (al pa majo določene povezave)

Je pa to hinavska poteza in je ne podpiram.

Mi je pa žalostno da si vedno neke izgovore izmišljujejo, da tudi okrog mej. Za EU sem volil, ker sem hotel predvsem EU brez meja.

Pa še komentar, bi samo mahal, ajd naprej. Ko bodo Hrvati v šengenu, bo samo ajd naprej. Prav tako je v drugih državah ki mejijo z nami. Nihče ne maha, so pa občasne kontrole od financ do policije.

 

Kamionarji so toliko močni, da se jim še znaki umikajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DinDiin pravi:

Tole z guzvo v lj ne rabs posnetka, je vse res :)

Ne boš verjel, ampak tudi pri nas je gužva v jutranji in popoldanski konici. Zakaj ne bi bila v Ljubljani, kjer je preveč vozil na premajhnem prostoru. 

Upam, da se ne bo sedaj kdo spomnil, da je za to kriva infrastruktura. Ker v Ljubljani to pomeni rušenje hiš ob cestah, da bi se dobil prostor za nove prometne pasove. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kdaj bo konec stavke, da bomo lohk spet čez mejo kej pelal...  (kakšne ukrajinke, tko za domačo rabo) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 11. 2018 ob 5:58, Frenk 67 pravi:

Zato, ker med stavko delajo tako kot bi morali delat. :kva2: Vsaj tako so razlagal.

torej stavkajo zato , ker sedaj delajo tako kot je treba prej in po stavki pa ne delajo tako kot je treba? men je ta stavka mal čudna..keri omejenci da štrajkajo za znižanje plač..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, thumper pravi:

torej stavkajo zato , ker sedaj delajo tako kot je treba prej in po stavki pa ne delajo tako kot je treba? men je ta stavka mal čudna..keri omejenci da štrajkajo za znižanje plač..

Ampak dejansko res....

S stavko pokazejo kako bi morali delat...se pravi so ves preostali čas le kr neki in ne upravljajo dolznosti za katere so placani.....vav mislim,da bi vas vec imelo tako sluzbo...Stavke,se pravi delo je redko...mogoče zato vsako leto stavkajo?Da imajo en delovni teden na leto?

En teden dela,eno leto višja plača...jim mogoče tedensko plačo dajo na 13 obrokov?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎23‎. ‎11‎. ‎2018 ob 15:59, Kmet2 pravi:

Evo, vozniki krivi, da stojimo.

Črnuče -Vič 45 min 8km.

 

IMG_20181123_155104.jpg

Kaj pa rineš skoz mesto, po obvoznici prideš prej kot v eni uri. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

torej stavkajo zato , ker sedaj delajo tako kot je treba prej in po stavki pa ne delajo tako kot je treba? men je ta stavka mal čudna..keri omejenci da štrajkajo za znižanje plač..

sej so priznali, zdej delajo zares, prej so pa bolj na 3/4 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Kaj pa rineš skoz mesto, po obvoznici prideš prej kot v eni uri. :naughty:

Običajno je obratno. Obvoznica vsak dan med tretjo in polšesto zabasana. Običajno prej prideš skozi mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!