Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Voznik je pa rekel, da je na avtocesti nekaj povozil. Kaj pa sedaj? 

Novo zimsko gumo ziher ne more tako sezut. Sigurno je imel še 18 drugih gum in bi se videlo kako in kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Voznik je pa rekel, da je na avtocesti nekaj povozil. Kaj pa sedaj? 

pa mu rečeš, da zavaja in laže :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

pa mu rečeš, da zavaja in laže :P ker on pozna MAUSA,ki ekstra garaško,gara,da vse štima

 

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

Novo zimsko gumo ziher ne more tako sezut. Sigurno je imel še 18 drugih gum in bi se videlo kako in kaj...

Lahko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Voznik je pa rekel, da je na avtocesti nekaj povozil. Kaj pa sedaj? 

očitno nič, vsaj v medijih govorijo o kazni preko jurčka. In se strinjam s tabo, lahko se zgodi tudi nenadoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

očitno nič, vsaj v medijih govorijo o kazni preko jurčka. In se strinjam s tabo, lahko se zgodi tudi nenadoma.

 

pred 1 uro, Quest pravi:

Če je imel karelo dvignjeno, kako je pol nekaj povozil?:slap:

Zdaj se komentira dve zadevi in sicer tistega s Prekmurja in enega tukaj pri nas. 

In jaz sem dal primer, da je nekaj povozil, za tega pri nas. Ko je teta zavračala ugotovitve vseh okoli nje.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

Če pa se sami nimajo pojma kaj bi delali :D

Si me prehitel

potem pa še policijski PR ..sestavijo anketo o delu policije , objavili bodo podatke , tu bo nekdo nekaj vprašal in bil napoten na PR. oni se bodo pa izgovarjali , da nimajo pojma o delu na terenu in te bodo napotili na opreativo, ki bo rekla da anketo so pa delali na PR in se obrni na njih.. 

ko bo to pošiljanje semintja nekdo javno objavil mu bo pa očitana nevedno , nepoznavanje policijskega dela in zavanje s trači rumenega tiska..

 

dami vsaj enkrat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Kje sem pametoval o tvojem poklicu oziroma kako delate in, kako morate delati, kot ti pametuješ o mojem poklicu? Si prekratek? 

Za mešanje megle si ti strokovnjak, kar vedno dokažeš. Ali si toliko pozabljiv, da se ne spomniš, kolikokrat sem ti napisal, da kakšno stvar argumentiraj? Ampak je vedno prazen nič. 

Tocno tako, berejo. In MS hrani tvoje nabijanje, ker argumentiranje ti je nepoznan pojem. 

Mnogi so me želeli očrnit, ampak ne vejo ,da mi črna lepo pristoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Mnogi so me želeli očrnit, ampak ne vejo ,da mi črna lepo pristoji.

Jaz nimam tega namena. Da ne boš preveč lep :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenec v šoku! To so mu storili policisti, ko je preizkušal nov motor...

Te dni se je na spletu razširil zapis zgroženega Slovenca, ki je svojim otrokom kupil motor. Po nakupu je opravil testno vožnjo, nato pa iz strani policistov PP Domžale doživel pravo dramo.

Pot mu je že v mraku presekal policijski avtomobil, svojo izkušnjo pa je delil kar na svojem Facebook profilu.

Njegove besede delimo v celoti tako, kot jih je zapisal avtor:

Jezen, jezen in globoko razočaran … vse hkrati.

Pred par urami kupil moped za mulce … endurca … Aprillia 50ccm… na izgled in po velikosti ne pove vnaprej da je samo moped. Vesel domov … nova igrača za mal bencina po žilah …

Ga razložim s prkolce, sonce je prke dol … mah glih je še mal cajta za en mali giro »okrog bajte«.

… čez Mengeš, po cest na Gobavco … kljub mojim ovesize kilam za 50kubikov zadeva presenetljivo suvereno ob pravih obratih potegne gor. Na vrh obrnem … dol pa dam … zadovoljen, ker mi je enkrat očitno ratal neko rabljeno robo dobit v dostojnem stanju in ne bit na suh nategnjen. »Pičim« prke dam … mah cvajtaktar spomne na cajte pred 30 leti …luštna in lahka … ajd še na Doben … piči gor po asfaltu … dol po makedamu proti Cegvanci. 

Sonce je že dol, luči niso erste klasa … zato rajš bolj počas kot prehitr … pa še sprehajalci na cest, pa nečeš težit … pelem mim Cegvance … se bliža avto … ok se postavm na desn rob … je čist dost širok, da se dva pametna brez težav srečata.
Hočm pelat mim avta … avto v levo na mojo stran ceste … faak ... baaam po bremzah na makedamu v ovinku … ker ni blo neke brzine mi rata ustavt med avtom in ograjo vodne vrtine ob cesti.

Utrip na 200 … model mi je skrajšu lajf zihr za en let.

Faak na kvadrat … avto ma nalepke pa lučke … POLICIJA … ejga zakwa je pa tole zdele blo dobr mi pa ni jasn … zdej poleg pulza naraste še pritisk in ni delč da mi film poč.

Moped ugasnm, on šipa dol … 

Mojstr zakaj je blo pa tole zdele dobr? Kaj pa se greste? mu rečem ... ne čist potihm.

Policist vidno šokiran, ker pod čelado ni 15 letn mulc … zleze mal dol v zic … ja nič .. mal bomo kontrole naredl. 

Men iz piskra že mal para uhaja in piska … A pa tkole se ustav za kontrolo? Da se skor čez havbo zvrnem … Ste vi čist normaln? … 

Policist mal bol potiho in z žalostjo v glasu, … Če nam pa drugač vsi pobegnejo. 
Čakmal … zato ker vam »vsi« pobegnejo greste lahko kar izsiljevat in vozit v škarje … samo zato da boste naredil kontrolo. 

Samo zato ker sem na motorju sem že kar vnaprej določen za prekrškarja ... pa tud če bi naredu karkoli narobe … še vedno ne opravičuje takšnega načina in prekomernega ogrožanja.

Pridemo vsi malo do sape in iz šoka … policist dojame da je zaj … se opraviči in gremo vsak svojo pot.

BTW … moped je registriran, ima tablco, je BP, jaz s čelado, dokumenti … vse ok.

Je že dve uri mim in sem še zmeri jezen in razočaran.
Zakaj je tega treba? 
Zakaj smo tako fakin policijska država …
Kaj bi bilo če bi se pripeljal hitreje?
Kaj bi bilo če bi bil bolj naroden in bi se zvalu čez avto ali pa v ograjo?
Zarad j… kontrole?

Je res treba vsakega mal drugačnega preganjat. Kaj mate od tega?

Je s takim policistom vse OK?

Ga v tako ukrepanje sili nadrejeni … da se doseže norma ali kakšna zvezdica več na ramah?

Pa tud če … kje ma tak policist glavo, hrbtenico … da gre tako ravnat? 
Naj grem na PP Domžale se še enkrat mal pogovorit z dotičnim policistom, če imajo takšna ravnanja smisel?

Naj se vsedem dol, spijem viski … pozabm vse skup…

Pri svojih 45tih res ne štekam več.

Avtor: Igor Ručman, Facebook

Na tem mestu se tudi sami sprašujemo, kakšno delo v resnici opravljajo policisti. Njihov naloga je namreč jasna: poskrbeti za red in predvsem varnost državljanov ter vseh v prometu.

Mar s takšnimi nevarnimi podvigi le kažejo svojo avtoriteto in navidezno moč? Seveda nikakor ne mečemo vseh policistov v isti koš, a dejstvo je, da je za tragedijo dovolj le eno takšno nespametno dejanje.

Delimo naprej, da se bodo vsi policisti v Sloveniji zamislili nad takšnim početjem, ki je vredno obsojanja!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podoben primer smo imeli mi in tudi na isti lokaciji.  Policaji so lovili mopedista po Mengšu. Žena normalno pripelje po cesti naenkrat ji z boka prileti motorist ravno zraven sina, ki je sedel v otroškem sedežu bil cel od stekla. Cel cirkus sreča da je bil v bližini neki zdravnik, da je pomagal mopedistu. Policije je bilo ene 8 kom. Me niti ni motilo tisti trenutek, kar je sledilo, da so za tisti Tomos poklicali vlečno za naš avto nič sem moral poskrbeti sam odpeljati otroka, in ženo  k zdravniku. Nobene pomoči od nikogar :angryrant2:

Same lutke brez kakšne logike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je policist tako namerno ubil znanca iz velenja je enkrat dal borutt link,da je bil celo obsojen.. ampak mladega fanta ni več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Rdeči pravi:

Podoben primer smo imeli mi in tudi na isti lokaciji.  Policaji so lovili mopedista po Mengšu. Žena normalno pripelje po cesti naenkrat ji z boka prileti motorist ravno zraven sina, ki je sedel v otroškem sedežu bil cel od stekla. Cel cirkus sreča da je bil v bližini neki zdravnik, da je pomagal mopedistu. Policije je bilo ene 8 kom. Me niti ni motilo tisti trenutek, kar je sledilo, da so za tisti Tomos poklicali vlečno za naš avto nič sem moral poskrbeti sam odpeljati otroka, in ženo  k zdravniku. Nobene pomoči od nikogar :angryrant2:

Same lutke brez kakšne logike.

Če prav razumem, te je motilo samo to, da si moral poskrbeti za svoj avto in za svojo družino (se držim vrstnega reda, kot si ga navedel). 

Menda je bila prometna nesreča. Torej je bil napisan zapisnik. Ste bili vi v vašem vozilu poškodovani? Če ste bili, je to v zapisniku. Ste na kraju zahtevali zdravniško pomoč? Menda je bil na kraju zdravnik. Tako si napisal. 

Še malo bolj podrobno napiši, da bomo prej in lažje našli grde packe.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Če prav razumem, te je motilo samo to, da si moral poskrbeti za svoj avto in za svojo družino (se držim vrstnega reda, kot si ga navedel). 

Menda je bila prometna nesreča. Torej je bil napisan zapisnik. Ste bili vi v vašem vozilu poškodovani? Če ste bili, je to v zapisniku. Ste na kraju zahtevali zdravniško pomoč? Menda je bil na kraju zdravnik. Tako si napisal. 

Še malo bolj podrobno napiši, da bomo prej in lažje našli grde packe.  

Ja za tisti moped, ki bi lahko ostal tudi tam so klicali policaji. Za naš avto, ki bi pa oviral promet se znajdi sam. Težko si na dveh koncih naenkrat. Zdravnik je tam v bližini stanoval, ki je reševal motorista. Oglasil sem se zato ker je v zgoraj kmet objavil en primer. Zakaj je bilo potrebno lovit mopedista pri,. 8 km. ogrožati njega in ostale ???

Na koncu so se policaji ukvarjali sami sabo in z sodelavcema. Mi pa tu čaki in trpi. 

S tistim zapisnikom se jaz nisem mogel nič pomagati.

Ni potrebno iskat nobene packe. Samo malo vklopit kmečko pamet.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Rdeči pravi:

Ja za tisti moped, ki bi lahko ostal tudi tam so klicali policaji. Za naš avto, ki bi pa oviral promet se znajdi sam. Težko si na dveh koncih naenkrat. Zdravnik je tam v bližini stanoval, ki je reševal motorista. Oglasil sem se zato ker je v zgoraj kmet objavil en primer. Zakaj je bilo potrebno lovit mopedista pri,. 8 km. ogrožati njega in ostale ???

Na koncu so se policaji ukvarjali sami sabo in z sodelavcema. Mi pa tu čaki in trpi. 

S tistim zapisnikom se jaz nisem mogel nič pomagati.

Ni potrebno iskat nobene packe. Samo malo vklopit kmečko pamet.

lp.

In, ko bi ukradli moped, bi bili policisti krivi, kajne. 

Si bil ti, kot lastnik vozila, poškodovan? Je bil kdo drugi v tvojem vozilu poškodovan? Ste potrebovali zdravniško pomoč? Če ste jo, kdo in kje vam jo je nudil? Je bilo tvoje vozilo sposobno za nadaljno vožnjo? Si ti sam poskrbel zanj? Imaš zapisnik? 

Jaz pa sedaj tebe sprašujem, da vidim, kdo je naredil napako in, kdo jo ni. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rdeči pravi:

Ja za tisti moped, ki bi lahko ostal tudi tam so klicali policaji. Za naš avto, ki bi pa oviral promet se znajdi sam. Težko si na dveh koncih naenkrat. Zdravnik je tam v bližini stanoval, ki je reševal motorista. Oglasil sem se zato ker je v zgoraj kmet objavil en primer. Zakaj je bilo potrebno lovit mopedista pri,. 8 km. ogrožati njega in ostale ???

Na koncu so se policaji ukvarjali sami sabo in z sodelavcema. Mi pa tu čaki in trpi. 

S tistim zapisnikom se jaz nisem mogel nič pomagati.

Ni potrebno iskat nobene packe. Samo malo vklopit kmečko pamet.

lp.

Ma ka pa ti  veš o policijskem delu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kmet2 pravi:

Ma ka pa ti  veš o policijskem delu ?

Nič se bojim, da bi potem začel tako razmišljati. Poj bi me pa skrbelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz tega ne potrebujem. Z očmi vizualno opazim, do službe in nazaj, vsaj:

  • 15 voznikov, ki govorijo ali tipkajo sporočila
  • 5 kolesarjev, ki se vozijo v nasprotno smer
  • 2 kolesarja s telefonom v roki
  • 10 kolesarjev, ki se vozijo po pločniku in coni za pešce hitreje kot je predpisano
  • 10 pešcev, ki prečkajo cesto mimo prehoda za pešce

To je pot dolga cca 1,200 m ... kar prehodim v cca 15 minutah, če mi delajo vse baterije :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Jaz tega ne potrebujem. Z očmi vizualno opazim, do službe in nazaj, vsaj:

  • 15 voznikov, ki govorijo ali tipkajo sporočila
  • 5 kolesarjev, ki se vozijo v nasprotno smer
  • 2 kolesarja s telefonom v roki
  • 10 kolesarjev, ki se vozijo po pločniku in coni za pešce hitreje kot je predpisano
  • 10 pešcev, ki prečkajo cesto mimo prehoda za pešce

To je pot dolga cca 1,200 m ... kar prehodim v cca 15 minutah, če mi delajo vse baterije :P 

tudi jaz podobno opažam, kaj sva soseda? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!