Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Ne vidim clanka.

Ne, ne bom se narocil na slovenske novice.

Krucy, ne sekiraj se. Nisi edini čudak, ki ni naročen na Slovenske norice...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Joker said:

Krucy, ne sekiraj se. Nisi edini čudak, ki ni naročen na Slovenske norice...:)

V bistvu zbrisem telefonsko stevilko tistega ki se javno izjasni za narocnika slovenskih novic. 
Med pozdravljanjem in zahvalo za prezivete trenutke, blokiram se facebook profil in morebitne ostale stike na druzabnih omerezjih, vtaknem cepke v uho in grem v Srbijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 11. 2018 ob 18:18, Borutt pravi:

Poznam vse tri. Dva nista vredna, da ju pes poščije. Totalna gnoja. 

 

Se strinjam z napisanim, Šejka poznam osebno, dobr dec !

Ni mi pa jasno zakaj zdaj ne tuliš, da so te novice rumene, nekredibilne, kot tuliš, ko ti serviramo policijske debilizme, ki so objavljene v teh istih novicah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Se strinjam z napisanim, Šejka poznam osebno, dobr dec !

Ni mi pa jasno zakaj zdaj ne tuliš, da so te novice rumene, nekredibilne, kot tuliš, ko ti serviramo policijske debilizme, ki so objavljene v teh istih novicah.

Jaz sem opisal dve osebi in nisem komentiral članek, kjer je samo napisano, da sta se po dveh letih udeleženca nekega dogodka znašla na sodišču. Če misliš, da si je cajtng izmislil obisk sodišča, pa ti tuli, da je vse to rumeni tisk in nekredibilnost novinarjev. 

Oder je tvoj. 

Pies: preden spet pomešaš pojme in stvari, poglej kakšen moj starejši zapis, da boš zvedel, da omenjam rumeni tisk v zvezi njihovega nepoznavanja policijskega dela in pooblastil ter posledično njihovo bluzenje in nakladanje z elementi senzacionalizma za večjo branost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Borutt pravi:

Oder je tvoj. 

eno in isto stvar se da napisat na več načinov ;)

recimo, da koga ustaviš ker je diujal lahko rečeš:

  1. matr si kreten, idiot itd itd
  2. taka vožnja je nespametna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

eno in isto stvar se da napisat na več načinov ;)

recimo, da koga ustaviš ker je diujal lahko rečeš:

  1. matr si kreten, idiot itd itd
  2. taka vožnja je nespametna

3. Konje malo spočij :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Jaz sem opisal dve osebi in nisem komentiral članek, kjer je samo napisano, da sta se po dveh letih udeleženca nekega dogodka znašla na sodišču. Če misliš, da si je cajtng izmislil obisk sodišča, pa ti tuli, da je vse to rumeni tisk in nekredibilnost novinarjev. 

Oder je tvoj. 

Pies: preden spet pomešaš pojme in stvari, poglej kakšen moj starejši zapis, da boš zvedel, da omenjam rumeni tisk v zvezi njihovega nepoznavanja policijskega dela in pooblastil ter posledično njihovo bluzenje in nakladanje z elementi senzacionalizma za večjo branost. 

Ja, ja štekam. Ko je policija na tapeti, so vsi mediji qrac.

Ko je pohvala ali kako drugače pa je o nekredibilnosti tišina.

Oder je tvoj:D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Kmet2 pravi:

Ja, ja štekam. Ko je policija na tapeti, so vsi mediji qrac.

Ko je pohvala ali kako drugače pa je o nekredibilnosti tišina.

Oder je tvoj:D

Ne morem pomagati, če nisi razumel mojega zapisa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Ne morem pomagati, če nisi razumel mojega zapisa. 

Tudi jaz ti ne morem pomagat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Ne morem pomagati, če nisi razumel mojega zapisa. 

 

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Tudi jaz ti ne morem pomagat .

rabta pomoč :huh:

itak se bosta pogovarjala lahko nad mano in si gledala iz oči v uči  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

anketa bo uspešna, tako ali drugače :P

 

več jih bo sodelovalo, bolj realna bo slika ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 12. 2018 ob 8:38, DAMI34 pravi:

anketa bo uspešna, tako ali drugače :P

 

 

Ob 3. 12. 2018 ob 8:42, maus pravi:

več jih bo sodelovalo, bolj realna bo slika ;)

 

In kje lahko vidiš, če smo si bili enotni!  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

 

In kje lahko vidiš, če smo si bili enotni!  :hmm:

sj ne vidm ... še enkrat bom napisal ... več jih bo izpolnilo - bolj realno bo  ... .. če samo en izpolne bo tako kot on to vidi ... pozitivno ali negativno ... če jih 500.000 izpolni bo verjetno zajelo več različnih segmetnotov prebivalstva .. dobro ali slabo, o tem naj sodi javnost ;)

štekaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

sj ne vidm ... še enkrat bom napisal ... več jih bo izpolnilo - bolj realno bo  ... .. če samo en izpolne bo tako kot on to vidi ... pozitivno ali negativno ... če jih 500.000 izpolni bo verjetno zajelo več različnih segmetnotov prebivalstva .. dobro ali slabo, o tem naj sodi javnost ;)

štekaš :P

 

Štekam :yea1:

 

Jaz bi rad zvedel kako so spolnili teh 500.000 mudelov 

ps: pol se pa predstavi policiski predstavnik in reče: Narod nas ima rad in nam zaupa....:lol1:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, solorider pravi:

Štekam :yea1:

 

Jaz bi rad zvedel kako so spolnili teh 500.000 mudelov 

ps: pol se pa predstavi policiski predstavnik in reče: Narod nas ima rad in nam zaupa....:lol1:

rezultati ankete so anonimni in se bodo tolmačili kakor bo ustrezalo PRu tistega ki bo tolmačil. A si mislil, da bo kaj drugače?

Pa da ne izpadem samo škodoželjen, nasplošno se najnižji(al pa operativni) del policije še najbolj trudi. Z njim sem načeloma zadovoljen, veliko manj pa z vodstvom in s tem kar razumejo kot svoje poslanstvo.

Ne, ni potrebe da mi kdorkoli komentira. Saj vem sam, ne krši pa nauš sankcioniran. :ras:

Ampak žalostno je, če dosežejo svoj maximum pri "kasiranju" oziroma prekrških. Mogoče bi veljalo razmislit, da bi lahko storili/preprečili/sankcionirali tudi kaj več.

Zdej se pa užgite :fyou:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

rezultati ankete so anonimni in se bodo tolmačili kakor bo ustrezalo PRu tistega ki bo tolmačil. A si mislil, da bo kaj drugače?

Pa da ne izpadem samo škodoželjen, nasplošno se najnižji(al pa operativni) del policije še najbolj trudi. Z njim sem načeloma zadovoljen, veliko manj pa z vodstvom in s tem kar razumejo kot svoje poslanstvo.

Ne, ni potrebe da mi kdorkoli komentira. Saj vem sam, ne krši pa nauš sankcioniran. :ras:

Ampak žalostno je, če dosežejo svoj maximum pri "kasiranju" oziroma prekrških. Mogoče bi veljalo razmislit, da bi lahko storili/preprečili/sankcionirali tudi kaj več.

Zdej se pa užgite :fyou:

 

Rezultati ankete so anonimni? Resno? 

Ti vidiš uniformirane policiste in ničesar drugega. Kako lahko komentiraš delo nekoga, ki ga ne vidiš oziroma sploh ne poznaš njegovega dela in s tem izražaš neko zadovoljstvo ali nezadovoljstvo? 

Toliko star, pa še vedno tako nepoučen oziroma neveden. 

Še nikoli nisem komentiral tvojega dela, ker ga ne poznam. Zakaj si potem ti vedno tako pameten in vseveden o delu, katerega sploh ne poznaš? Boš razumel, če ti napišem, da o našem delu nimaš najmanjšega pojma? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Rezultati ankete so anonimni? Resno? 

Ti vidiš uniformirane policiste in ničesar drugega. Kako lahko komentiraš delo nekoga, ki ga ne vidiš oziroma sploh ne poznaš njegovega dela in s tem izražaš neko zadovoljstvo ali nezadovoljstvo? 

Toliko star, pa še vedno tako nepoučen oziroma neveden. 

Še nikoli nisem komentiral tvojega dela, ker ga ne poznam. Zakaj si potem ti vedno tako pameten in vseveden o delu, katerega sploh ne poznaš? Boš razumel, če ti napišem, da o našem delu nimaš najmanjšega pojma? 

ne sam to jaz bi se vprašal zakaj sploh anketo izvajat med navadno rajo, saj nimajo niti najmanjšega pojma o policijskem delu in etc kar ti napišeš :P

 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

ne sam to jaz bi se vprašal zakaj sploh anketo izvajat med navadno rajo, saj nimajo niti najmanjšega pojma o policijskem delu in etc kar ti napišeš :P

 

Hvala za potrditev mojega zapisa. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Borutt pravi:

Hvala za potrditev mojega zapisa. 

Ampak je policija dala to anketo ven!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, solorider pravi:

Ampak je policija dala to anketo ven!  :lol1:

Tisto, kar si citiral, je letelo na nekaj drugega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Tisto, kar si citiral, je letelo na nekaj drugega. 

 

na nas telebane, ko nimamo pojma o policiji... :lol1: ampak jo vidimo kako se dela! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

na nas telebane, ko nimamo pojma o policiji... :lol1: ampak jo vidimo kako se dela! :doze:

Hkrati pa ne poznaš dela in še manj pooblastil. Saj si to mislil, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!