Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

ni res, ampak vozijo tudi v primeru, ko jim prepovedo. Prav tako gre danes tovorni promet lažji od 8 ton, po H4 kljub prepovedi.

Ampak ja za birokrate je problem rešen, če je nekaj napisano. Za izgovore je to tudi fajn. Ampak nobenemu ne potegne (al pa nočejo) da jih bo kdo fizično izločal.

Voziš po levi ali desni strani? Upoštevaš rdečo luč? Voziš vzvratno po ac? Razumeš? 

Če se upošteva predpise in znake, je vse lažje in varneje. Kdaj boš začel upoštevati znake za hitrost in prepoved na Jadranki? Zakaj od drugih zahtevaš nekaj, kar sam nonstop kršiš? 

 

 

pred 26 minutami, sesir pravi:

Mislim,da tipkanje po MS gre njemu v njegovo sluzbo...tako da BORUTT Ne stavka!!!

Ko me že omenjaš; ne trudi se. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

ne vedo vsi kaj je prva kategorija ... niso vsi šolani za te zadeve in ker misli, da je upravljavec ceste kriu in ima kasko .. hoče policijski zapisnik :P

 

So naredili izpit? Torej poznajo zadeve. Sranje naredijo zavarovalnice z njihovimi zahtevami, ki niso uzakonjene. 

Ograja je kriva? To mislijo? Verjetno res. Kasko je opisan v prejšnjem odstavku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Prvo mora biti postavljena signalizacija. In, si jo videl? 

Ti se ustaviš pred rdečo lučjo? Ali ti mora vožnjo v rdečo nekdo fizično preprečiti? Ker za znake o omejitvi ali prepovedi vem, da jih ne upoštevaš in se delaš najpametnejši. Torej si isti, kot tisti, ki bi ali pa prevozijo znak za prepoved vožnje po ac in hc v zimskih razmerah. 

Zakaj vedno od drugih zahtevaš, da nekaj naredijo in upoštevajo, ti pa vedno kršiš vse po vrsti in poleg tega pametuješ, da so neumni tisti, ki to omejitev ali prepoved postavijo in tisti, ki to upoštevajo? 

Tovor je že moja zadeva. In o tem sem ti pisal. 

lej, ne vem, kaj mene osebno vlečeš v to. Četudi jaz vse rdeče luči na svetu prevozim nima to popolnoma nobene povezave z dejstvom, da kamioni ne upoštevajo že tako boge signalizacije.

In da ti vrnem v tvojem stilu, pisal si in tipkal, poskušal diskreditirati mene z nekim lapanjem brez veze.

Dejstvo ostaja, pa če ti gre med ušesa ali ne, da kamioni gredo mimo vseh prepovedi in mimo vseh zapor razen v primeru, če se jih fizično izloči. In pika.

In jaz od nikogar nič ne zahtevam, vem pa da nekaj napisanega in en ubogi znak ali 2 ne rešujeta problema.

ps. lahko je tovor tvoja zadeva, kako ga bom naložil in komu oddal pa moja, tako da nimaš niti najmanjšega pojma o mojem delu. Drži se svojih bukvic in žali ostale naprej z raznoraznimi trditvami o prekrških, saj drugega ne znaš.

Sicer mi je neumno pisati v tvojem stilu, ampak sem se prav mal potrudil :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Voziš po levi ali desni strani? Upoštevaš rdečo luč? Voziš vzvratno po ac? Razumeš? 

Če se upošteva predpise in znake, je vse lažje in varneje. Kdaj boš začel upoštevati znake za hitrost in prepoved na Jadranki? Zakaj od drugih zahtevaš nekaj, kar sam nonstop kršiš? 

 

uboga mati, pa si ti prebral o čem sem pisal?

naj ti še 1x citiram:

"ni res, ampak vozijo tudi v primeru, ko jim prepovedo. Prav tako gre danes tovorni promet lažji od 8 ton, po H4 kljub prepovedi.

Ampak ja za birokrate je problem rešen, če je nekaj napisano. Za izgovore je to tudi fajn. Ampak nobenemu ne potegne (al pa nočejo) da jih bo kdo fizično izločal."

konec citata

 

zdej pa če zmoreš preberi še 1x, pa ne mešaj mene, jadranke in sosedove Micke v to godljo. Napisal sem ti današnja dejstva s ceste, katera sem videl. In ti meni nabijaš da naj začnem upoštevat pravila. Kašne tablete si dans vzel? Mal močne se mi zdijo. :P

 

In še eno dejstvo: znak s sliko neke klobase in napisom frigo cerada, je Romunu, Čehu, Poljaku v visokem kamiončku ali kombiju s prikolico prav deveta vas. Ko pa 1x zaruži po rebrnicah navzdol, pa nima več šans. Al se ustavi nekje in upa, da ga ne bo obrnila al pa ga obrne. Žal dejstvo.

Evo Borči pa še kr odgovori

 

m si namesto tebe:

Si videl znak za prepoved? Upoštevaj, pa te ne bo obrnilo, in kaj diujaš po jadranki? Zakaj izgubljaš tablico v Rumuniji, sam si kriv. Pri nas je vse lepo in prav, ko boš ti nehal kršiti pravila bo lepo na svetu.

In če ne razumeš Slovenski ti dam še prevod v Romunščino:

 

nu este adevărat, dar conduc, de asemenea, în cazul în care le-au interzis. Astăzi, traficul de mărfuri este mai mic de 8 tone, după H4, în ciuda interdicției. Dar pentru birocrați, problema este rezolvată dacă se scrie ceva. Pentru scuze, acest lucru este, de asemenea, fakin. Dar el nu atrage pe nimeni (sau nu doresc) să fie eliminat fizic.

 

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Prepoved vožnje s postavljanjem prometnih znakov pa je. Si prebral pravilnik, kjer je opisana zimska oprema? 

kr neki druzga govoriš izven konteksta in me citiraš takrat, ko potegneš nekaj ven iz poteka pogovora.

gremo počasi, da boš razumel.

bilo je govora o štrajku in kolonah tovonjakov na meji.

sem napisal, da upam, da preglejujejo tudi pnevmatike in tovornjake z neustreznimi pnevmatikami izločijo.

potem je bilo navedeno, o carini, policiji in DARS-u, da bi morali take izločati.

jaz sem navedel, da DARS nima teh pristojnosti, da bi izločali zaradi pnevmatik.

in potem si ti privlekel spet eno drugo temo glede sneženja, o katerem ni nihče govoril .. govorilo se je o štrajku in policiji na pregledu tovornjakov pri prehodu meje.

bo šlo ?

P.S.

Ali imaš podatek, koliko tovornjakov so pri takem temeljitem pregledu tovrnjakov izločili in jim niso dovolili nadaljevanja poti v našo državo? So pri takem temeljitem pregledu tovornjakov pregledali zimsko opremo ali samo iskali dlako v jajcu ?

Pa tudi policaji so vedeli, da bo snežilo in da tovornjaki gredo po AC v Itaijo, Koper oziroma kamorkoli že.

a bo šlo sedaj ?

sm zlo počas tipku ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

lej, ne vem, kaj mene osebno vlečeš v to. Četudi jaz vse rdeče luči na svetu prevozim nima to popolnoma nobene povezave z dejstvom, da kamioni ne upoštevajo že tako boge signalizacije.

In da ti vrnem v tvojem stilu, pisal si in tipkal, poskušal diskreditirati mene z nekim lapanjem brez veze.

Dejstvo ostaja, pa če ti gre med ušesa ali ne, da kamioni gredo mimo vseh prepovedi in mimo vseh zapor razen v primeru, če se jih fizično izloči. In pika.

In jaz od nikogar nič ne zahtevam, vem pa da nekaj napisanega in en ubogi znak ali 2 ne rešujeta problema.

ps. lahko je tovor tvoja zadeva, kako ga bom naložil in komu oddal pa moja, tako da nimaš niti najmanjšega pojma o mojem delu. Drži se svojih bukvic in žali ostale naprej z raznoraznimi trditvami o prekrških, saj drugega ne znaš.

Sicer mi je neumno pisati v tvojem stilu, ampak sem se prav mal potrudil :D

 

Sem vedel, da ti ne bo šlo. Nič novega. 

Ti ne upoštevaš znake, vendar od drugih to zahtevaš. Ko boš upošteval znake, boš lahko sitnaril čez kamioniste. Razen, če bi rad fizično izločitev na Jadranki in še kje. 

Kako boš ti naložil tovor, je moja zadeva. Samo ti nimaš pojma o zakonodaji. Torej to tvoje žaljenje leti v vsakem primeru nate, ker pač ne poznaš zadeve. Spet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

uboga mati, pa si ti prebral o čem sem pisal?

naj ti še 1x citiram:

"ni res, ampak vozijo tudi v primeru, ko jim prepovedo. Prav tako gre danes tovorni promet lažji od 8 ton, po H4 kljub prepovedi.

Ampak ja za birokrate je problem rešen, če je nekaj napisano. Za izgovore je to tudi fajn. Ampak nobenemu ne potegne (al pa nočejo) da jih bo kdo fizično izločal."

konec citata

 

zdej pa če zmoreš preberi še 1x, pa ne mešaj mene, jadranke in sosedove Micke v to godljo. Napisal sem ti današnja dejstva s ceste, katera sem videl. In ti meni nabijaš da naj začnem upoštevat pravila. Kašne tablete si dans vzel? Mal močne se mi zdijo. :P

 

In še eno dejstvo: znak s sliko neke klobase in napisom frigo cerada, je Romunu, Čehu, Poljaku v visokem kamiončku ali kombiju s prikolico prav deveta vas. Ko pa 1x zaruži po rebrnicah navzdol, pa nima več šans. Al se ustavi nekje in upa, da ga ne bo obrnila al pa ga obrne. Žal dejstvo.

Evo Borči pa še kr odgovori

 

m si namesto tebe:

Si videl znak za prepoved? Upoštevaj, pa te ne bo obrnilo, in kaj diujaš po jadranki? Zakaj izgubljaš tablico v Rumuniji, sam si kriv. Pri nas je vse lepo in prav, ko boš ti nehal kršiti pravila bo lepo na svetu.

In če ne razumeš Slovenski ti dam še prevod v Romunščino:

 

nu este adevărat, dar conduc, de asemenea, în cazul în care le-au interzis. Astăzi, traficul de mărfuri este mai mic de 8 tone, după H4, în ciuda interdicției. Dar pentru birocrați, problema este rezolvată dacă se scrie ceva. Pentru scuze, acest lucru este, de asemenea, fakin. Dar el nu atrage pe nimeni (sau nu doresc) să fie eliminat fizic.

 

 

Kar se tiče prometa in predpisov, si res zelen. 

Tudi ti voziš v primeru omejitve in prepovedi. Prvo počisti pred svojim pragom. 

In, ker še vedno ne veš; prometno signalizacijo je potrebno upoštevati. Da se ne bluzi, kjer to ni dovoljeno. 

pred 2 urami, isarajli1 pravi:

:D:lol1: Pa kdaj bo temu človeku kapnilo ? Nikol, ha, vedno bo policaj :OK:. Bo vsaj pestro čez zimo.

Jaz vsaj nekaj dokažem, v nasprotju z nabijanjem nekaterih. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, maus pravi:

kr neki druzga govoriš izven konteksta in me citiraš takrat, ko potegneš nekaj ven iz poteka pogovora.

gremo počasi, da boš razumel.

bilo je govora o štrajku in kolonah tovonjakov na meji.

sem napisal, da upam, da preglejujejo tudi pnevmatike in tovornjake z neustreznimi pnevmatikami izločijo.

potem je bilo navedeno, o carini, policiji in DARS-u, da bi morali take izločati.

jaz sem navedel, da DARS nima teh pristojnosti, da bi izločali zaradi pnevmatik.

in potem si ti privlekel spet eno drugo temo glede sneženja, o katerem ni nihče govoril .. govorilo se je o štrajku in policiji na pregledu tovornjakov pri prehodu meje.

bo šlo ?

P.S.

Ali imaš podatek, koliko tovornjakov so pri takem temeljitem pregledu tovrnjakov izločili in jim niso dovolili nadaljevanja poti v našo državo? So pri takem temeljitem pregledu tovornjakov pregledali zimsko opremo ali samo iskali dlako v jajcu ?

Pa tudi policaji so vedeli, da bo snežilo in da tovornjaki gredo po AC v Itaijo, Koper oziroma kamorkoli že.

a bo šlo sedaj ?

sm zlo počas tipku ;)

 

Ko že pišeš o gumah; katere so te neustrezne gume? 

Dars postavi znake za prepoved vožnje. Zakaj bi se kamione z ustrezno zimsko opremo izločalo, če upravljalec ceste pravi, da je le-ta prevozna? 

Zakaj bi se gledalo gume kamionom na meji, če ni zimskih razmer in zakaj bi se jih izločalo, kot si navedel? 

Boš zmogel? 

Zakaj bi kamione na meji izločali, če upravljalec ceste meni, da lahko kamioni vozijo po njej? Sploh ti veš, kaj je zimska oprema? 

Tudi DARS ve, da je polno kamionov in, da sneži, pa še vedno ne prepove vožnjo kamionom. Mogoče kamionski lobi maže Darsove uslužbence odgovorne za odreditev prepovedi vožnje? 

Ali hočeš povedati, da bi morala policija preventivno zapreti cesto in počakati pomlad? Menda ste preventivno plužili dan pred sneženjem. 

Nisem počasi tipkal. Sem mlad. Bo vseeno šlo? 

 

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Ni cudn,da se pulcaji nc ne morte zment z vlado.....Sej skos sam svoje gonte, tut ce nima smisla. 

Si prebral kakšno novico s pogajanj? Nisi, kajne. Torej ne veš, o čem pišeš. 

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Zakaj bi se gledalo gume kamionom na meji, če ni zimskih razmer in zakaj bi se jih izločalo, kot si navedel? 

Boš zmogel? 

Zakaj bi kamione na meji izločali, če upravljalec ceste meni, da lahko kamioni vozijo po njej? Sploh ti veš, kaj je zimska oprema? 

 

očitno nau šlo :P

Ali imaš podatek, koliko tovornjakov so pri takem temeljitem pregledu tovrnjakov izločili in jim niso dovolili nadaljevanja poti v našo državo? So pri takem temeljitem pregledu tovornjakov pregledali zimsko opremo ali samo iskali dlako v jajcu ?

tole mi odgovori, kar je zgoraj navedeno.

mešaš hruške, jabolka in maline.

Policija je temeljito pregledovala kamione na meji ... a je res ?

Med pregledom so verjetno pregledovali tudi ustrezno opremo, ki jo mora imeti tovornjak ... tudi pnevmatike... a je to res?

Zakaj policaji preglejujejo motoristom pnevmatike, čeprav ni snega ... a je to res ?

spet vlečeš v pogovor nekaj o čem se sploh ni govorilo.

POLICIJA, ŠTRAJK, PREGLED NA MEJI, KOLONA TOVORNJAKOV

ključne besede pogovora, o katerem sem jaz pisal.

spet sem pisal počasi .. bo šlo :P

pisal BORUTT:

Ali hočeš povedati, da bi morala policija preventivno zapreti cesto in počakati pomlad? Menda ste preventivno plužili dan pred sneženjem. 

s kje si pa tole potegnu :?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Borutt pravi:

 

Jaz vsaj nekaj dokažem, v nasprotju z nabijanjem nekaterih. 

Res je, velikokrat si nam dokazal, kar nas je večina že po parih tvojih stavkah vedelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, J.a.m.e.s pravi:

izpolnil sem jo, upam, da se fikuse kj prime :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

očitno nau šlo :P

 

 

In ti si ful presenecn?

 

Pr nas pac ne gre. Cim mal zamete, ne gre vec. Slucajno ni snezilo na Vrhniki, je pa Gabrk zametlo in tam ugasnlo AC.

 

Preseneceni so pa itak sam vzdrzevalci.

Ker gospa zacne siht ob 8.00, sm ji ze ob 5.30 spucal avtek in naredu krog po Postojni, VSI NA CESTI. Vsi ze na poti na siht.  Preventivno. Dve uri prej. Ker poznajo situacijo. Normalnih ljudi nit ne preseneti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam vprašam.

...glede zimske opreme:

...ajde...za dolge gate vem, da jih oblečem....kaj pa deka? ...a mora bit tolk velka, da ceu auto pokrije...al je lohk mau manjša....k mam karavana, pa nimam tokšne deke...   :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Očitno res ne poznaš zadev, ko trobezljaš o nekih kolonah. Na šengenski meji je drugačna kontrola in so tam zastoji tudi, ko ni stavke. Ampak tebi je to vseeno, ker si navadno trobilo, kakor ti je vseeno, da je na cestah zeeeeeloooo veliko prometa in so mejni prehodi ozko grlo, kar samo po sebi ustvari kolone. Počakaj na praznike in potem pojdi na mejo gledati, koliko ljudi se vrača domov in potem nazaj. Si prenizko na štangi, da bi videl toliko daleč? 

In ne omenjaj tega člena KZ, če ne razlikuješ med beguncem, migrantom, ilegalcem, ... in hkrati ne poznaš mednarodnih pogodb in ostalih aktov povezanih s tem. Poleg tega ne veš, kaj in kako se postopa z ljudmi, ki vozijo ljudi, omenjene v prvem stavku tega odstavka. 

Čist v tvojem meglenem stilu , ki ti ga je vbila v glavo meglena in butasta avtoriteta.

Bodi lep še naprej , ajd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je brihtol pisal, da promet in infrastruktura iz časa Tita niso problem na cesti, da so problem vozniki.

Danes omenja zastoje zaradi preveč tovornjakov in mej , ki so ozko grlo.

Kot politik, vedno napelje, da je prav za njih......dvolično v tri pm.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

očitno nau šlo :P

Ali imaš podatek, koliko tovornjakov so pri takem temeljitem pregledu tovrnjakov izločili in jim niso dovolili nadaljevanja poti v našo državo? So pri takem temeljitem pregledu tovornjakov pregledali zimsko opremo ali samo iskali dlako v jajcu ?

tole mi odgovori, kar je zgoraj navedeno.

mešaš hruške, jabolka in maline.

Policija je temeljito pregledovala kamione na meji ... a je res ?

Med pregledom so verjetno pregledovali tudi ustrezno opremo, ki jo mora imeti tovornjak ... tudi pnevmatike... a je to res?

Zakaj policaji preglejujejo motoristom pnevmatike, čeprav ni snega ... a je to res ?

spet vlečeš v pogovor nekaj o čem se sploh ni govorilo.

POLICIJA, ŠTRAJK, PREGLED NA MEJI, KOLONA TOVORNJAKOV

ključne besede pogovora, o katerem sem jaz pisal.

spet sem pisal počasi .. bo šlo :P

pisal BORUTT:

Ali hočeš povedati, da bi morala policija preventivno zapreti cesto in počakati pomlad? Menda ste preventivno plužili dan pred sneženjem. 

s kje si pa tole potegnu :?

Izloči se tehnično neizpravna vozila. Enako velja za motorje, ko že sprašuješ nekoliko nižje. Prav tako se izloči vozila, ki nimajo zimsko opremo. In smo že zdavnaj ugotovili, da imajo kamioni zimske gume vse leto. Da ne pišem o verigah, katere imajo. 

Zdaj pa ti odgovori, zakaj ne zaprete ac in hc za kamione, kadar so zimske razmere? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, isarajli1 pravi:

Res je, velikokrat si nam dokazal, kar nas je večina že po parih tvojih stavkah vedelo.

Naj poiščem, kaj vse si pisal in trdil, pa se je izkazalo za navadno nabijanje in bluzenje? 

Torej piši to zase. 

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Čist v tvojem meglenem stilu , ki ti ga je vbila v glavo meglena in butasta avtoriteta.

Bodi lep še naprej , ajd.

Ti bi že lahko vedel, da jaz ne prenašam teh fikusov, opisanih v tvojem zapisu. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Enkrat je brihtol pisal, da promet in infrastruktura iz časa Tita niso problem na cesti, da so problem vozniki.

Danes omenja zastoje zaradi preveč tovornjakov in mej , ki so ozko grlo.

Kot politik, vedno napelje, da je prav za njih......dvolično v tri pm.

Problem smo vozniki. Skoraj vedno oziroma v 99,9%. Ker po tvoje je infrastruktura iz časa Jožeka kriva za kolono vozil na levem pasu pri majhni hitrosti, medtem, ko je desen pas prazen. Ajde, brihtol, razloži ta fenomen oziroma problem Joškove infrastrukture. 

Sploh veš, koliko tovornega prometa je na cestah? Seveda ne veš. 

Meni ni treba nič napeljevati, ker za pisanje neumnosti sami poskrbite. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Borutt pravi:

Naj poiščem, kaj vse si pisal in trdil, pa se je izkazalo za navadno nabijanje in bluzenje? 

Torej piši to zase. 

Ti bi že lahko vedel, da jaz ne prenašam teh fikusov, opisanih v tvojem zapisu. 

 

Vem, da jih ne! 

Jezi me ker napišeš zavajajoč in selektiven odgovor, sej ti je že Maus in marsikdo napisal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Vem, da jih ne! 

Jezi me ker napišeš zavajajoč in selektiven odgovor, sej ti je že Maus in marsikdo napisal.

 

Moj odgovor ni zavajajoč in selektiven, ampak samo ne ustreza nekaterim. Se pa vedno potrudim in za vsakega najdem že zapisan odgovor. Nisem pa jaz kriv, da je takšna zakonodaja, kot je. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Se pa vedno potrudim in za vsakega najdem že zapisan odgovor.

Nisem pa jaz kriv, da je takšna zakonodaja, kot je. 

To je res in pohvalno...

Večina ali predvidevam vsi z MS pa ne vemo kje v zakonodaji piše,da moras v svojih odgovorih biti žaljiv,do osebe za katero si vzameš čas in ji odgovoriš....

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Zdaj pa ti odgovori, zakaj ne zaprete ac in hc za kamione, kadar so zimske razmere? 

ne vem :P 

pa tudi jaz ne odločam in tudi ne predvidevam zakaj ne ... a bo šlo :P

 

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

In ti si ful presenecn?

nism presenečen .. jaz sem vedel da bo sneg in sem se temu primerno obleku in obul .... v službo hodim zaenkrat namreč peš ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!