Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 23 minutami, BRANE pravi:

Očitno cilj opravičuje vse. Neglede na kolateralno škodo in posledice.

Vidiš... jaz bom pa drugače napisal.

... Cilj dosežen. Opravičeno. Škode in posledic in kolateralne škode (ki jo je verjetno počel v preteklosti... in ne vem zakaj naj bi mulcu vozniško dovoljenje poteklo... če je mulc... verjetno nima že 80 let..itd.... verjetno v knjižici ni več dovolj prostora za nabrane pike...itd) "verjetno" ta mulc vsaj nekaj časa ne bo počel....

Za karambol policija ni kriva. Kako ni jasno!  Policija Cliota ni preganjala. Samo peljali so se za njim! S sireno in svetlobnimi znaki so mu jasno dali vedeti, naj ustavi.

... gremo še bolj po tvojem razmišljanju:

... kaj pa če mulc sploh ni videl modrih luči...in ni slišal sirene... pa je sam od sebe divjal?...in se potem zaletel? ...policaji pa slučajno za njim na nujni vožnji, pa so ga posneli?

 

Pregon bi verjetno ( verjetno zato, ker ne poznam teh definicij) bil... če bi se za njim vozilo 5 patrulj... zapirali ceste....  delali zapore...in ga na koncu čakali s šmajserji.... 

 

Ko so mulca v Cliotu zasledovali, so se med tem verjetno že prepričali, da je brez veljavne vozniške... da je verjetno kak povratnik... skratka znanec policije... itd... ...in kaj... naj ga spustijo?

 

Me zanima kako bi se ti spravil nanj, če bi ta mulc s Cliom tebe spravil s ceste, ko bi se peljal z motorjem.

... še vpil bi za policaji " DEJTE GA... UJEMTE GA!!!!!... lejte, k me je izsilu!!!!

... in kaj bi naredil, če bi policiija rekla...  . Eh... brezveze... sej je sam rdečo prevozu... sej ni nč tazga.... ga boimo že dobili... bomo šli pogledat k njemu domov, pa mamo vprašali, če je njen mulc priden...al mogoče kake pizdarije dela...

 

... to je bil odgovor tudi Damiju... če že filozofiramo...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

in verjetno je nastal karambol zaradi pregona.

Dejstvo:

namesto enega, sta divjala 2

pregon je letel v coni 30, kjer so ležeči policaji in pešci

 

policaji so ravnali skladno z navodili in pooblastili

 

Verjetno je nekdo divjal na Rakitni pa šel v maline. To sem napisal samo za ilustracijo, ne leti na nikogar.

 

Špekulacije:

zakaj ni imel veljavnega vozniškega, ne ve nihče (lahko je poteklo)

le kaj bi bilo, če bi clio povzročil smrtno nesrečo, ker je bil preganjan

ali obstaja možnost, da v kolikor ne bi bilo pregona, ne bi prevozil rdeče luči in povzročil karambola

za koliko se je dvignila ogroženost ker sta dve vozili divjali

 

Filozorfirat se da do nezavesti.

Ampak kakorkoli, odstranili so divjaka (skladno s pooblastili), vse ostalo pa...zmaga, kot sem zapisal.

 

Ne samo, da se smešiš, celo na ali pod nivojem tistega imbecila v klijotu si. 
Preganjan je bil? Ustaviti mora na tiste vsem znane signale. In, ker tega ne razumeš, je prvi stavek več kot na mestu. 

pred 45 minutami, BRANE pravi:

Očitno cilj opravičuje vse. Neglede na kolateralno škodo in posledice.

In cilj je? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem takem niso do sedaj ujeli še nobenega pobeglega s kraja nesreče, ali kako drugače pobeglega. Velja samo če ga dobijo s prstom v marmeladi.

Pajade.

 

In kaj bi Živnorc rekel če bi slučajno bil v avtu v katerega je Clio priletel njegov otrok?

Verjetno bi se vprašal, če obstaja še kak, bolj umirjeno prebrisan način ulova.

Ampak ja, vse v skladu s pravili.

Se spomnim, ko so lovili mulca po njivi in ga povozili..v skladu s pravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Potem takem niso do sedaj ujeli še nobenega pobeglega s kraja nesreče, ali kako drugače pobeglega. Velja samo če ga dobijo s prstom v marmeladi.

Pajade.

 

In kaj bi Živnorc rekel če bi slučajno bil v avtu v katerega je Clio priletel njegov otrok?

Verjetno bi se vprašal, če obstaja še kak, bolj umirjeno prebrisan način ulova.

Ampak ja, vse v skladu s pravili.

Se spomnim, ko so lovili mulca po njivi in ga povozili..v skladu s pravili.

Kje si ti sedaj našel nekoga, ki je pobegnil s kraja karambola? Mešaš stvari, da nam je vsem jasno, kaj ti dogaja. 
 

Tisti idiot bi moral ustaviti na znake. Ker ti to ni jasno, pač pišeš neumnosti. Kot takšne neumnosti, da so za idiotizme idiota v klijotu krivi drugi. Zresni se že enkrat. 
 

Spet neka glupost z nekim drugim primerom. Kot tisti motorist, ki se je na Krasu zavil okoli drevesa. Tega sploh niso sledili, ampak ni ustavil na znak policista in se je že kmalu po tem ovil okoli drevesa. Samo je lažje druge kriviti za idiotizme, ki jih počnejo, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 11. 2019 ob 13:22, DAMI34 pravi:

namesto enega idiota skozi rdečo, sta 2 pičila skozi...zmaga za naše :P

 

Kire naše ... za tebe človek nikoli ne ve na kateri strani si ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Borutt pravi:

Kje si ti sedaj našel nekoga, ki je pobegnil s kraja karambola? Mešaš stvari, da nam je vsem jasno, kaj ti dogaja. 
 

Tisti idiot bi moral ustaviti na znake. Ker ti to ni jasno, pač pišeš neumnosti. Kot takšne neumnosti, da so za idiotizme idiota v klijotu krivi drugi. Zresni se že enkrat. 
 

Spet neka glupost z nekim drugim primerom. Kot tisti motorist, ki se je na Krasu zavil okoli drevesa. Tega sploh niso sledili, ampak ni ustavil na znak policista in se je že kmalu po tem ovil okoli drevesa. Samo je lažje druge kriviti za idiotizme, ki jih počnejo, kajne. 

Če  bi on idiot (tudi policija) slučajno v tem pregonu ubila tvojo ženo in ščerko... bi pisal še isto? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi, bi to. Če pa ne to, bi pa uno... Nima veze.

Zakonodaja je napačna. Kazni za manjše prekrške je prestroga, za takele delikvente pa kazni sploh ni. Ker drugače ne bi bil povratnik. Za takle manever bi se moralo soditi po kazenskem pravu. Naklepni uboj. V zaporu pa odslužit z delom vse stroške povezane s tole "akcijo".

Policajema pa svaka čast. Za to so na cesti. Pa ne bom zdej nazaj iskal, kako nekateri MS uporabniki jokcajo, da naj gredo lovit težke prekrškarje, ne pa da iz grmovja skačejo. Zdej pa obratno. Nekateri tule so kr po vetru, tko kt piha...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 11. 2019 ob 14:25, DAMI34 pravi:

nep, ker sem ga dobil, ko sem imel 10 pikic (2x5)

a torej so samo mene obravnavali drugače? ker do 18 ni bilo nobenega obvestila :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 11. 2019 ob 8:06, Kmet2 pravi:

Ni res !

Ne govorim nekaj na pamet, jaz nisem dobil nobenega obvestila, pa je minilo vmes več kot leto dni, v bistvu bi se mi čez mesec dni točke brisale toliko časa je minilo pa nisem ničesar prejel... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, solorider pravi:

Če  bi on idiot (tudi policija) slučajno v tem pregonu ubila tvojo ženo in ščerko... bi pisal še isto? 

 

.... kaj pa če bi s klijotom norel in drvel kadarkoli in kjerkoli bi se mu zazdelo...in bi enkrat zbil tvojega otroka...enkrat pa mojega?

...in pa če je že bil "pregon", kot temu strokovno pravite, poglejte si posnetek, kako so vsi bili pozorni in se umikali... verjetno bi tudi tvoj al pa moj otrok dvignil pogled... in se umaknil..ali pa ne šel čez cesto, naprimer, ker bi verjetno (obstaja 99,99 več možnosti) uvidel, da je nekaj narobe.

..in pa ja.... tisti avto, v katerega se je zaletel, tudi ni bil pozoren in videl luči ali slišal sirene... ker verjetno je bil/a vozni/ca na telefonu.... šminkala žnable... itd..sanjal/a.xxxxxxxx ... Policaj ni bil tako daleč od križišča, da ne bi slišal ali videl sirene. Res je, da sta se zaletela s klijom....  ampak, če bi bil voznik /ca tistega avta pozoren in pogledal, kam pelje... bi verjetno, kljub svoji zeleni ustavil.... ali pa bi vsaj obstajala mnooogo večja možnost, da bi ustavil kak drug voznik, ki bi se znašel takratna tistem mestu...

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kričač pravi:

Kire naše ... za tebe človek nikoli ne ve na kateri strani si ...

na modri, vedno na modri! :P

 

pred 13 minutami, ligenjček pravi:

a torej so samo mene obravnavali drugače? ker do 18 ni bilo nobenega obvestila :hmm: 

najbrž..

18 še nisem dosegel. 2x5 sem imel pred 10 leti in informacija je od takrat, mogoče se je sedaj kaj spremenilo. Sicer pa valda veš kdaj si kaj dobil (predlagam tudi spravljanje položnic, ker se zna zgodit, da te po doolgem času terjajo za nekaj kar si plačal)

pred 10 minutami, ligenjček pravi:

Ne govorim nekaj na pamet, jaz nisem dobil nobenega obvestila, pa je minilo vmes več kot leto dni, v bistvu bi se mi čez mesec dni točke brisale toliko časa je minilo pa nisem ničesar prejel... 

možno, da si se uštel, pa so ti brisali, preden se je seštevek povečal čez 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnjič zapišem potem pa ne jebem več nikogar:

sporen je rezultat in izplen "akcije".

Verjetno vam je večini jasno da 99,9% prometnih nesreč povzročijo taki, ki nikoli niso bežali pred lučkami.

Verjetno obstaja možnost, da se nekoga zagrabi tudi ko si doma misli " spizdu sm"

Iz iskušenj lahko povem, da so v Ajdovski občini obiskali vse ki so imeli Lantro srebrne barve. Vzrok, nekdo je nekomu odbil ogledalo v ozki ulici, pa je tale , z odbitim ogledalom podal prijavo in so veselo skakljali okrog vseh lastnikov srebrnih Lanter in preverjali špegučke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Če  bi on idiot (tudi policija) slučajno v tem pregonu ubila tvojo ženo in ščerko... bi pisal še isto? 

Če bi ti prebral in razumel, ne bi pisal teh neumnosti. Tako pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Če  bi on idiot (tudi policija) slučajno v tem pregonu ubila tvojo ženo in ščerko... bi pisal še isto? 

če bi policaji idijota pustli nej pele kker hoče pa bi on norel naprej in povozil tvojo ženo in hčerko na prehodu za peščce pa bi blo kaj? policaji so nesposobni ker je norel mimo njih pa ga niso ustavli a ne? kaznovat policaje ki jih mi plačujemo delajo pa ne!!! u kurco država, zjeban sistem!!! to bi sledilo

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Če bi, bi to. Če pa ne to, bi pa uno... Nima veze.

Zakonodaja je napačna. Kazni za manjše prekrške je prestroga, za takele delikvente pa kazni sploh ni. Ker drugače ne bi bil povratnik. Za takle manever bi se moralo soditi po kazenskem pravu. Naklepni uboj. V zaporu pa odslužit z delom vse stroške povezane s tole "akcijo".

Policajema pa svaka čast. Za to so na cesti. Pa ne bom zdej nazaj iskal, kako nekateri MS uporabniki jokcajo, da naj gredo lovit težke prekrškarje, ne pa da iz grmovja skačejo. Zdej pa obratno. Nekateri tule so kr po vetru, tko kt piha...

Ne vem, katere predpise bereš, ker kazni so in zanj je kazen predpisana večja, kot za pozabljen smerokaz. Razen, če misliš, da sodišče ubogega preganjanega fanta samo okara. Ampak, kazen je še vedno predpisana. Pa ne pozabi na en člen v kazenskem zakoniku, ki ima naslov nevarna vožnja. Ampak, spet ampak, o tem odloča nekdo drugi in sodi nekdo tretji. 
 

 

pred 24 minutami, ligenjček pravi:

Ne govorim nekaj na pamet, jaz nisem dobil nobenega obvestila, pa je minilo vmes več kot leto dni, v bistvu bi se mi čez mesec dni točke brisale toliko časa je minilo pa nisem ničesar prejel... 

Poznam primere zahtev za sodno varstvo, s katerimi samo zavlačujejo vse skupaj, da se prej brišejo stare točke in potem zmanjka oziroma ne doseže številke 18. Snađi se. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

najbrž..

18 še nisem dosegel. 2x5 sem imel pred 10 leti in informacija je od takrat, mogoče se je sedaj kaj spremenilo. Sicer pa valda veš kdaj si kaj dobil (predlagam tudi spravljanje položnic, ker se zna zgodit, da te po doolgem času terjajo za nekaj kar si plačal)

možno, da si se uštel, pa so ti brisali, preden se je seštevek povečal čez 10

Vedno si vse pomembne papirje shranjujem, nisem se uštel, ker je šlo do 16 v zelo kratkem času, pa skoraj 2 leti niti glasu od nikoder, tik pred iztekom pa nagradnih 5, takrat so pa pohiteli z obvestili :)  

@Borutt dokler nisi v situaciji se ponavadi ne zanimaš za takšne zadeve, jaz imam rad čiste račune in sem položnico takoj plačal, in šele nato začel reševati težavo, ko pa enkrat plačaš pa sodno varstvo več ne pride v poštev... Na srečo sem problem (če pozabimo na denarne izdatke) na koncu vseeno rešil, bi pa si prišparal veliko časa, denarja in skrbi, če bi naredil tako :) vem za drugič :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Če bi ti prebral in razumel, ne bi pisal teh neumnosti. Tako pa ...

Zamisli se! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Še zadnjič zapišem potem pa ne jebem več nikogar:

sporen je rezultat in izplen "akcije".

Verjetno vam je večini jasno da 99,9% prometnih nesreč povzročijo taki, ki nikoli niso bežali pred lučkami.

Verjetno obstaja možnost, da se nekoga zagrabi tudi ko si doma misli " spizdu sm"

Iz iskušenj lahko povem, da so v Ajdovski občini obiskali vse ki so imeli Lantro srebrne barve. Vzrok, nekdo je nekomu odbil ogledalo v ozki ulici, pa je tale , z odbitim ogledalom podal prijavo in so veselo skakljali okrog vseh lastnikov srebrnih Lanter in preverjali špegučke.

Jebe lud zbunjenog. V tvojem primeru gre za eno osebo. 
 

Kakšen izplen in kakšen rezultat akcije? Kaj tebi ni jasno? Retorično vprašanje. 
 

Doma? Je vse uredu? Pri tebi, mislim. Tam, na šofitu. Ker ti očitno ni jasno, da mora voznik ustaviti. In se ga ne pusti, da gre po svoje. Ker boš potem spet pameten, da so nekoga pustili. Je oblačno, kajne. 
 

In kaj spet mešaš neki karambol s pobegom z idiotom, ki ni ustavil policistom? Raje se drži moke in masla, ker s tem tvojim pisanjem res izumljaš neumnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Jebe lud zbunjenog. V tvojem primeru gre za eno osebo. 
 

Kakšen izplen in kakšen rezultat akcije? Kaj tebi ni jasno? Retorično vprašanje. 
 

Doma? Je vse uredu? Pri tebi, mislim. Tam, na šofitu. Ker ti očitno ni jasno, da mora voznik ustaviti. In se ga ne pusti, da gre po svoje. Ker boš potem spet pameten, da so nekoga pustili. Je oblačno, kajne. 
 

In kaj spet mešaš neki karambol s pobegom z idiotom, ki ni ustavil policistom? Raje se drži moke in masla, ker s tem tvojim pisanjem res izumljaš neumnosti. 

dihi dihi

V tem primeru nisem problem jaz. Lahko verjameš na besedo. Vse ostalo pa...saj maš svojih problemov dovolj, ne ubadaj se z moko in maslom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ligenjček pravi:

Vedno si vse pomembne papirje shranjujem, nisem se uštel, ker je šlo do 16 v zelo kratkem času, pa skoraj 2 leti niti glasu od nikoder, tik pred iztekom pa nagradnih 5, takrat so pa pohiteli z obvestili :)  

@Borutt dokler nisi v situaciji se ponavadi ne zanimaš za takšne zadeve, jaz imam rad čiste račune in sem položnico takoj plačal, in šele nato začel reševati težavo, ko pa enkrat plačaš pa sodno varstvo več ne pride v poštev... Na srečo sem problem (če pozabimo na denarne izdatke) na koncu vseeno rešil, bi pa si prišparal veliko časa, denarja in skrbi, če bi naredil tako :) vem za drugič :lol1:

Vprašaš in potem narediš. Simpl. Torej, vprašaš tukaj in vprašaš pravnika. Nekdo bo že vedel, kaj ti je narediti. 
 

pred 6 minutami, solorider pravi:

Zamisli se! 

Če bi ustavil takoj, ne bi bilo sto strani nabijanja. Če se sploh lahko zamisliš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Vprašaš in potem narediš. Simpl. Torej, vprašaš tukaj in vprašaš pravnika. Nekdo bo že vedel, kaj ti je narediti. 
 

Datumi so bili od nekdaj moja šibka točka, mislil sem, da so že potekle, dobil pismo, da še niso, medtem plačal položnico... jebiga, mogoče pa bo nekdo to prebral in ne bo naredil iste napake kot jaz, bo vsaj nekaj dobrega iz tega... časa pa žal ne moreš zavrtet nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ne vem, katere predpise bereš, ker kazni so in zanj je kazen predpisana večja, kot za pozabljen smerokaz. Razen, če misliš, da sodišče ubogega preganjanega fanta samo okara. Ampak, kazen je še vedno predpisana. Pa ne pozabi na en člen v kazenskem zakoniku, ki ima naslov nevarna vožnja. Ampak, spet ampak, o tem odloča nekdo drugi in sodi nekdo tretji. 

Nima veze kakšna je kazen. Tale pacijent nima niti za avto. Misliš, da bo nabrskal skupaj 4, 5, 6k Eur, pač kolikor kazni bo dobil? Rubež pri takem? Kaj, mu bodo starše rubili? Tud če bo dobil čuzo? Kok 3 mesece plačanega dopusta. Sam pri naši sodniji (enga mam v žlahti) ne verjamem.

V tem smisku sem mislil. Prave vzgojne kazni ni. 

Tukaj policaji nimajo nič zraven. Kazni so premile, oziroma take, da se takih ne dotakne. Za to pa je povratnik.

Takim samo gulagi pomagajo.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 16 urami, ligenjček pravi:

Datumi so bili od nekdaj moja šibka točka, mislil sem, da so že potekle, dobil pismo, da še niso, medtem plačal položnico... jebiga, mogoče pa bo nekdo to prebral in ne bo naredil iste napake kot jaz, bo vsaj nekaj dobrega iz tega... časa pa žal ne moreš zavrtet nazaj

Da ne bo naredil iste napake, prekrška? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!