Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, isarajli1 pravi:

Za to obstaja tako imenovana policijska pritožba, ki 100% pali. Prvič mal košta če nimaš nobenga...Že preveč gobcam.

Bi bilo to nižji in lažji strošek,kot požret teh nekaj tisoč sit?

V življenju sem ugotovil,da je kreganje s policistom,ko te ustavi isto kot bi proti burji bruhal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Bi bilo to nižji in lažji strošek,kot požret teh nekaj tisoč sit?

V življenju sem ugotovil,da je kreganje s policistom,ko te ustavi isto kot bi proti burji bruhal...

Če imaš prav, nimaš stroškov. Torej zato nisi dal ugovor. 

S klobučkom je isto. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Borutt pravi:

Ne zmoreš dojeti, da moraš trditev tudi podkrepiti s posnetkom? 

Ne zmores ti dojeti,da to,če res vozila marico le vrh ledene gore in že vse drugo ne spada v rok službe in je protizakonito?

Čigave roke so na volanu bodo že drugi ugotavljali...mislim pa,da v tem primeru to ni bistvenega pomena za prekinitev delovnega razmerja z objestneži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ne zmores ti dojeti,da to,če res vozila marico le vrh ledene gore in že vse drugo ne spada v rok službe in je protizakonito?

Čigave roke so na volanu bodo že drugi ugotavljali...mislim pa,da v tem primeru to ni bistvenega pomena za prekinitev delovnega razmerja z objestneži!

Si našel posnetek z mladoletnico za volanom marice? Ker menda tudi ti potrebuješ dokaz za prehitro vožnjo v Podčetrtku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Če imaš prav, nimaš stroškov. Torej zato nisi dal ugovor. 

S klobučkom je sito. 

Ni res!!!! Ne nabijaj...

Napisal oh in sploh enih pritožb...nazadnje je omejen sodnik verjel policistu,kljub temu,da sem sam bil poškodovan v bolnišnici in je bilo nemogoče,da bi lahko bil zaslišan...in tako so se mi veselo vsedli na tekoči račun in mi trgali celotno poloznico in ne polovičko,plus stroske banke,ker imel izvržbo...in kako naj vem ali bo sodnik kuk tuk normalen in dojel?Ali bi celo jz moral najeti cestnega izvedenca in ga plačati,da bi jim dokazal...

No dalje...

Izvedenec 120.000sit,pošiljanje pritožb in odvetnik in bi bil hitro na 200.000sit....ce bi dobil vrnjene ne vem,niti ni važno saj jih nisem in jih nimam...Imel pa sem mislim 2500sit in plačal in tako nisem rabil hoditi k odvetniku,najemati izvedencev in po moznosti naleteti na veleumnega sodnika....

Imam nekje obdolzbo policista,da sem se z apn peljal po zadnjem njemu naproti in mu pomahal...no takrat je pritožba bila potrjena in se sodniku bil polixist smešen....No jz sem jih prosil,ce najdejo takega na policiji,ki kaj takšnega sposoben in da mi pokažejo....da apn stoji pred stavbo....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Ni res!!!! Ne nabijaj...

Napisal oh in sploh enih pritožb...nazadnje je omejen sodnik verjel policistu,kljub temu,da sem sam bil poškodovan v bolnišnici in je bilo nemogoče,da bi lahko bil zaslišan...in tako so se mi veselo vsedli na tekoči račun in mi trgali celotno poloznico in ne polovičko,plus stroske banke,ker imel izvržbo...in kako naj vem ali bo sodnik kuk tuk normalen in dojel?Ali bi celo jz moral najeti cestnega izvedenca in ga plačati,da bi jim dokazal...

No dalje...

Izvedenec 120.000sit,pošiljanje pritožb in odvetnik in bi bil hitro na 200.000sit....ce bi dobil vrnjene ne vem,niti ni važno saj jih nisem in jih nimam...Imel pa sem mislim 2500sit in plačal in tako nisem rabil hoditi k odvetniku,najemati izvedencev in po moznosti naleteti na veleumnega sodnika....

Zakaj sedaj bluziš o čisto drugi stvari? Napiši za tisto tvojo hitrost v Podčetrtku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Zakaj sedaj bluziš o čisto drugi stvari? Napiši za tisto tvojo hitrost v Podčetrtku. 

Saj sem napisal,da bi mogu založit ali celo dat 200.000sit za cas trajanja postopka,hodit okoli,zgubivljati živce ali plačal 2500sit i konec! Jebat ga me kdo drug na stiri oči ne upa oropat me je pač policist in mi dokazal,da me ni tezko oropat,brez agresije...

Aja bi bla finta kak bi tam izračuno izveden koliko sploh mozno z mojo jajco tam,ker z bmw 330i je slo gladko skozi 120+

In ja za vsako sem bil objesten v tistem ovinku...z mojim avtom vwliko bolj saj so gume po 90kmh realnih vedno cvilile...

Kazen policista imela same pozitivne...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Borutt pravi:

Kdo od policistov sme izdati plačilni nalog pri meritvah s postavljenim radarjem na eni lokaciji in patruljo na drugi? 

 

Ne, kdo sme izdati plačilni nalog. Prepristo vprašanje. Tisti, ki meri ali tisti ki piše?

pred 33 minutami, Borutt pravi:

O pisanju nekoga se ne odloča na postaji, ampak nekje drugje ugotavljajo, če gre za pritožbo. Šele potem, ko nekje drugje ugotovijo, da je tisto pisanje pritožba, se zadeva vrne na postajo, da se izvede pomiritveni postopek, kjer lahko pritožnik izrazi svoje nestrinjanje z ugotovitvami in gre na senat. 

Slabo bereš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Saj sem napisal,da bi mogu založit ali celo dat 200.000sit za cas trajanja postopka,hodit okoli,zgubivljati živce ali plačal 2500sit i konec! Jebat ga me kdo drug na stiri oči ne upa oropat me je pač policist in mi dokazal,da me ni tezko oropat,brez agresije...

Aja bi bla finta kak bi tam izračuno izveden koliko sploh mozno z mojo jajco tam,ker z bmw 330i je slo gladko skozi 120+

In ja za vsako sem bil objesten v tistem ovinku...z mojim avtom vwliko bolj saj so gume po 90kmh realnih vedno cvilile...

Kazen policista imela same pozitivne...

Zdaj pa res bluziš. Kar nadaljuj. 

pred 58 minutami, Primosio pravi:

No, @Borutt? Čakam

Očitno si nisi prebral prvi stavek člena o plačilnem nalogu. Tam namreč ne piše, da izda plačilni nalog tisti, ki ga je osebno zaznal. Nekoliko drugače piše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Primosio pravi:

Ne, kdo sme izdati plačilni nalog. Prepristo vprašanje. Tisti, ki meri ali tisti ki piše?

Slabo bereš...

Prekršek zaznan s tehničnim sredstvom. Osebno se ne zazna prekoračitev hitrosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to piše, 1. Odstavek 57. Člena: 

"1)Plačilni nalog se izda, če pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa prekršek osebno zazna, ali ga ugotovi z uporabo ustreznih tehničnih sredstev ali naprav. Plačilni nalog se kršitelju, če je ta navzoč, vroči takoj na kraju prekrška. Ob vročitvi plačilnega naloga se kršitelju hkrati ustno predstavi storjeni prekršek in dokaze, kar se zaznamuje na plačilnem nalogu."

Torej mora plačilni nalog izdati policist, ki je opravil meritev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Primosio pravi:

Točno to piše, 1. Odstavek 57. Člena: 

"1)Plačilni nalog se izda, če pooblaščena uradna oseba prekrškovnega organa prekršek osebno zazna, ali ga ugotovi z uporabo ustreznih tehničnih sredstev ali naprav. Plačilni nalog se kršitelju, če je ta navzoč, vroči takoj na kraju prekrška. Ob vročitvi plačilnega naloga se kršitelju hkrati ustno predstavi storjeni prekršek in dokaze, kar se zaznamuje na plačilnem nalogu."

Torej mora plačilni nalog izdati policist, ki je opravil meritev.

Se izda in ne ga izda. Torej po tvoje izda plačilni nalog tisti, ki je v avtu z radarjem in ne patrulja na drugi lokaciji, ki ustavi kršitelja? Sedaj pa nam vsem razloži to tvojo logiko. In seveda tisti prvi stavek člena, ki si ga prilepil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Se izda in ne ga izda. Torej po tvoje izda plačilni nalog tisti, ki je v avtu z radarjem in ne patrulja na drugi lokaciji, ki ustavi kršitelja? Sedaj pa nam vsem razloži to tvojo logiko. In seveda tisti prvi stavek člena, ki si ga prilepil. 

Ne mešaj situacij in ne zavajaj. Tisto situacijo je požegnalo ustavno sodisce, predvsem zato, da ne bi padel sistem, ne si delat utvar.

Predvsem pa si ne smes tako ozko razlagati neke dolocbe. Ob tvoji razlagi bi lahko za vse ugotovljene krsitve izdal placilni nalog komandir policijske postaje, pa tega ne dela.

 

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Primosio pravi:

Ne mešaj situacij in ne zavajaj. Tisto situacijo je požegnalo ustavno sodisce, predvsem zato, da ne bi padel sistem, ne si delat utvar.

Predvsem pa si ne smes tako ozko razlagati neke dolocbe. Ob tvoji razlagi bi lahko za vse ugotovljene krsitve izdal placilni nalog komandir policijske postaje, pa tega ne dela.

 

Si policaj ? Nisi ! Torej ne nabijaj in se ne vmešavat ker nimaš pojma !

Sm kr namesto njega odgovoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Primosio pravi:

Ne mešaj situacij in ne zavajaj. Tisto situacijo je požegnalo ustavno sodisce, predvsem zato, da ne bi padel sistem, ne si delat utvar.

Predvsem pa si ne smes tako ozko razlagati neke dolocbe. Ob tvoji razlagi bi lahko za vse ugotovljene krsitve izdal placilni nalog komandir policijske postaje, pa tega ne dela.

 

Ti trdiš, da lahko izda plačilni nalog samo tisti, ki opravi meritev. In sem ti dal primer, ko nekdo opravi meritev, drugi pa ustavi in piše, ki je na drugi lokaciji. Pa nam pokaži, kaj za oba primera pravi ustavno sodišče. Me pa res zanima. Bom samo še meril.  

Piše, da se izda in ne, da ga izda. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ti trdiš, da lahko izda plačilni nalog samo tisti, ki opravi meritev. In sem ti dal primer, ko nekdo opravi meritev, drugi pa ustavi in piše, ki je na drugi lokaciji. Pa nam pokaži, kaj za oba primera pravi ustavno sodišče. Me pa res zanima. Bom samo še meril.  

Piše, da se izda in ne, da ga izda. 

 

Spet kažeš, da ti je mesto na terenu, miselne procese prepusti tistim, ki so kaj več hodili v šolo.

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Primosio pravi:

Spet kažeš, da ti je mesto na terenu, miselne procese prepusti tistim, ki so kaj več jodili v šolo.

To je vse, kar zmoreš? Žaljenje in slabo slovnico obvladaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

To je vse, kar zmoreš? Žaljenje in slabo slovnico obvladaš. 

Žaljenje? Prej dejstva. Žaljenje je v tej temi izključno tvoja domena. Adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Primosio pravi:

Žaljenje? Prej dejstva. Žaljenje je v tej temi izključno tvoja domena. Adijo.

Ti žališ. 

Čakam, da pokažeš pisanje ustavnega sodišča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Zdaj pa res bluziš. Kar nadaljuj. 

 

Kdo pa bi plačal izvedenca....ne bi rabil jz?Ce slučajno in očitno ne poznaš sodne prakse izvedenca le v določenih primerih odredi sodišče....v primeru tvojega dokazovanja pa ga v vecini primerov moras najeti sam in plačati....če mislis,da to ni res....mi in ziher se ker tle nam bos ti vrnil? Predvidevam z obrestmi in stroški,ki jih bom imel z najem kredita za potreben denar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, sesir pravi:

Kdo pa bi plačal izvedenca....ne bi rabil jz?Ce slučajno in očitno ne poznaš sodne prakse izvedenca le v določenih primerih odredi sodišče....v primeru tvojega dokazovanja pa ga v vecini primerov moras najeti sam in plačati....če mislis,da to ni res....mi in ziher se ker tle nam bos ti vrnil? Predvidevam z obrestmi in stroški,ki jih bom imel z najem kredita za potreben denar?

Ugovor podaš in napišeš noter tisto, kar misliš, da je prav in resnično. Pa bodo potem preverili tvoje trditve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Primosio pravi:

Kar najdi ga, vsemogocni

Bi, če bi jaz to trdil. V tem primeru pa ti trdiš. 

Bomo dolgo čakali? Ker moram iti meriti. Saj veš, stavke ni več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda no....

...sej ni čudn, sa gre svet v maloro.

 

...vse bi vas nagnal delat, da nebi na neumnosti mislili in se prerekali za pol pi#de suhe slame..

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!