Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Jz bi raj zaušnico , kot položnico , nekak lažje prenašam :P

kot mulc s poni ekspesom sem meu raje, da me je milićnik ošamario in sunu v rt, pa ventilčke pobrau ali cevko od benza,

če bi fotr to vedu bi me nalomu 100 bolj ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Žalostno, da ti voljo do motoriranja vzamejo neke situacije ........vrjetno po duši nisi bil nikoli pretirano za motor .

Poglej kje se vozim... in kako. Pa pol komentiraj še enkrat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://novice.najdi.si/predogled/novica/2a1a8da3ea4529f96112caaa68a315e7/Finance-si/Avtomobilizem/Leta-2018-so-bile-slovenske-ceste-najvarnejše-v-64-letni-zgodovini-merjenj

kaj me pizdi:

Glavna povzročitelja sta hitrost in nepravilni premiki

Ko pogledamo vzroke, ki so privedli do nastanka prometne nesreče, vidimo, da je na prvem mestu s 24 odstotki nepravilen premik z vozilom, ko se voznik ni prepričal da lahko varno spremeni smer vožnje oz. naredi premik z vozilom. Z 18 odstotki sledi neprilagojena hitrost in z 16 odstotki nepravilna stran oz. smer vožnje, medtem ko je neprilagojena hitrost še vedno glavni vzrok ko je govora o nesrečah s smrtnim izidom (35 odstotki).

Statistično gledano se je največ prometnih nesreč s smrtnim izidom zgodilo po 16. uri in sicer ob sobotah, torkih in petkih.

Neprilagojena ni enako hitrost ali prekoračitve max dovoljene hitrosti. Ampak mi bo radarje čimveč, povsod, sekcijske iz grmoulja itd... Seveda o izsiljevanjih oziroma nepravilnem premiku z vozilom, se ne bo nihče ubadal, raje merimo :(

ja vem Borutt mi bo oporoekal :P

 

tomideli

http://novice.najdi.si/predogled/novica/f122e566aebad414ba337c4e16a31b3b/CarAndUser-com/Avtomobilizem/Rumeni-jopiči-onesposobili-skoraj-dve-tretjini-cestnih-radarjev

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/2a1a8da3ea4529f96112caaa68a315e7/Finance-si/Avtomobilizem/Leta-2018-so-bile-slovenske-ceste-najvarnejše-v-64-letni-zgodovini-merjenj

kaj me pizdi:

Glavna povzročitelja sta hitrost in nepravilni premiki

Ko pogledamo vzroke, ki so privedli do nastanka prometne nesreče, vidimo, da je na prvem mestu s 24 odstotki nepravilen premik z vozilom, ko se voznik ni prepričal da lahko varno spremeni smer vožnje oz. naredi premik z vozilom. Z 18 odstotki sledi neprilagojena hitrost in z 16 odstotki nepravilna stran oz. smer vožnje, medtem ko je neprilagojena hitrost še vedno glavni vzrok ko je govora o nesrečah s smrtnim izidom (35 odstotki).

Statistično gledano se je največ prometnih nesreč s smrtnim izidom zgodilo po 16. uri in sicer ob sobotah, torkih in petkih.

Neprilagojena ni enako hitrost ali prekoračitve max dovoljene hitrosti. Ampak mi bo radarje čimveč, povsod, sekcijske iz grmoulja itd... Seveda o izsiljevanjih oziroma nepravilnem premiku z vozilom, se ne bo nihče ubadal, raje merimo :(

ja vem Borutt mi bo oporoekal :P

 

tomideli

http://novice.najdi.si/predogled/novica/f122e566aebad414ba337c4e16a31b3b/CarAndUser-com/Avtomobilizem/Rumeni-jopiči-onesposobili-skoraj-dve-tretjini-cestnih-radarjev

 

 

Ko me že omenjaš; prav imaš oziroma pravilno si kopiral :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko bodo kazn za tel dvignili se bo nabralo tolk, da bodo lahk kupli marico samo za mladoletne. Ko poslušam drek iz ust strokovnjakov sm srečen da sem samo kamnosek. Po njihovem, bi morali prepovedat še pogovor s sovozniki, da o gumbah v avtu ne govorimo. Predn najdeš v insigniji želen knof, se po mobiju že zmeniš, pa vmes vsaj na cesto gledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, isarajli1 pravi:

Zdaj ko bodo kazn za tel dvignili se bo nabralo tolk, da bodo lahk kupli marico samo za mladoletne. Ko poslušam drek iz ust strokovnjakov sm srečen da sem samo kamnosek. Po njihovem, bi morali prepovedat še pogovor s sovozniki, da o gumbah v avtu ne govorimo. Predn najdeš v insigniji želen knof, se po mobiju že zmeniš, pa vmes vsaj na cesto gledaš.

Dvignili bodo kazen? Bodo tudi točke poleg? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Dvignili bodo kazen? Bodo tudi točke poleg? 

Zezaš. Mogoč pa kdo ne ve, 250€ in 3 pike. Prostoročno tel ostaja dovoljeno, čeprav strokovnjaki trdijo, da na vožnjo vpliva pogovarjanje, misli na nekaj drugega, ne pa drža tel v roki. Kdo bi vedel ! Tržna niša, tu bo več kot pa od skrivanja z radarjem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, isarajli1 pravi:

Zezaš. Mogoč pa kdo ne ve, 250€ in 3 pike. Prostoročno tel ostaja dovoljeno, čeprav strokovnjaki trdijo, da na vožnjo vpliva pogovarjanje, misli na nekaj drugega, ne pa drža tel v roki. Kdo bi vedel ! Tržna niša, tu bo več kot pa od skrivanja z radarjem.

Me zanima, če bodo zagovorniki neuporabe telefona med vožnjo sedaj za takšen ukrep. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah 1000e  brez točk .. potem dam samo še avtomatski odzivnik "sem v avtu.če želite pogovor pritisnite 1 za plačilo kazni"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Me zanima, če bodo zagovorniki neuporabe telefona med vožnjo sedaj za takšen ukrep. 

 

Takoj sem za tak ukrep. Jaz bi dala še visjo kazen. 500€ in 6 pik. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Dvignili bodo kazen? Bodo tudi točke poleg? 

bodo .. vsaj 3 .. ko dobiš prvih 18 točk, dobiš nov Samsung po znižani ceni ... drugih 18 točk, maš pa plačano naročnino za pol leta :huh: 

pred 8 urami, isarajli1 pravi:

Zezaš. Mogoč pa kdo ne ve, 250€ in 3 pike. Prostoročno tel ostaja dovoljeno, čeprav strokovnjaki trdijo, da na vožnjo vpliva pogovarjanje, misli na nekaj drugega, ne pa drža tel v roki. Kdo bi vedel ! Tržna niša, tu bo več kot pa od skrivanja z radarjem.

če se znaš pogovarjat s sovoznikom, potem prostoročno telefoniranje ni problem ... če pa morjo bit vsi v vozilu tiho, da se voznik skoncetrira na vožnjo, predlagam da se zglasi pri psihiatru ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Me zanima, če bodo zagovorniki neuporabe telefona med vožnjo sedaj za takšen ukrep. 

 

Ukrep je vzgoja in razumevanje nevarnosti s takim početjem, kazen bolj malo pripomore.

Recimo zelo dober ukrep bi bil v primeru nesreče še kontrola telefonov udeležencev, če so slučajno v trenutku nesreče čvekali po founu. Potem pa kazen, če ne more dokazati, da je govoril prostoročno.

pred 2 urami, maus pravi:

bodo .. vsaj 3 .. ko dobiš prvih 18 točk, dobiš nov Samsung po znižani ceni ... drugih 18 točk, maš pa plačano naročnino za pol leta :huh: 

če se znaš pogovarjat s sovoznikom, potem prostoročno telefoniranje ni problem ... če pa morjo bit vsi v vozilu tiho, da se voznik skoncetrira na vožnjo, predlagam da se zglasi pri psihiatru ;) 

Dejansko, jaz si celo radio dam na mute, ko po kakem mestu in gneči iščem kak naslov. Enak je bil moj fotr, obvezno ugasniti radio, ko sva prispela v mesto. Sedaj ga razumem, takrat ga nisem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, maus pravi:

kot mulc s poni ekspesom sem meu raje, da me je milićnik ošamario in sunu v rt, pa ventilčke pobrau ali cevko od benza,

če bi fotr to vedu bi me nalomu 100 bolj ;) 

Mogoče bi si zaslužu, lej kakšen miškolin si ratu zj :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Mogoče bi si zaslužu, lej kakšen miškolin si ratu zj :ras:

čist normaln .. sebe poglej, k neki za dukatiji gledaš :huh: 

to bi moral zakonsko prepovedat :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

čist normaln .. sebe poglej, k neki za dukatiji gledaš :huh: 

to bi moral zakonsko prepovedat :ras: 

Ninje pa tut ne more vsak bedak vozit :lol1:pusti se drugim kaj druzga vozit no :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, maus said:

čist normaln .. sebe poglej, k neki za dukatiji gledaš :huh: 

to bi moral zakonsko prepovedat :ras: 

K je pa Kakasaki tak motor ????

 

Recimo, da ti je SBK edino merilo (ker v MotoGP vas itak ni)

BAC8CD55-2EE6-4384-8818-ED2629F655AF.jpeg

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Arzen pravi:

Ninje pa tut ne more vsak bedak vozit :lol1:pusti se drugim kaj druzga vozit no :ras:

če sploh majo kaj za vozit :ras:

 

pred 30 minutami, Roger G. Jagger pravi:

K je pa Kakasaki tak motor ????

Recimo, da ti je SBK edino merilo (ker v MotoGP vas itak ni)

se strinjam, ampak ni vsak model Dukatija tisti, ki je zmagovalni :lol1:

to je isto, kokr bi js napisu, da mam ferarrija, ker je skupni lastnik z Aflo ;)

pa pustmo zdj to, ker ni v teli temi ...

 

sm slišu, da pripravljajo zakon .. telefon 250 € + 3 pike ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maus said:

če sploh majo kaj za vozit :ras:

 

se strinjam, ampak ni vsak model Dukatija tisti, ki je zmagovalni :lol1:

to je isto, kokr bi js napisu, da mam ferarrija, ker je skupni lastnik z Aflo ;)

pa pustmo zdj to, ker ni v teli temi ...

 

sm slišu, da pripravljajo zakon .. telefon 250 € + 3 pike ;) 

Lahko bi napisal, ce bi imel v Alfi “t pravi” motor (3.2 V6 Busso).....tako pa ne mores. Alfa je tatamata od Ferrarija.....

pa res, pustmo sedaj to. 

Za telefon (ne prostorocno), bi jaz dal 250€ + 18 tock

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Lahko bi napisal, ce bi imel v Alfi “t pravi” motor (3.2 V6 Busso).....tako pa ne mores. Alfa je tatamata od Ferrarija.....

pa res, pustmo sedaj to. 

Za telefon (ne prostorocno), bi jaz dal 250€ + 18 tock

Ti bi tut lahko napisal, če bi mel na monstru 215 HP :P  .. pa pustmo to...

lajku sm te za drugi del posta .. ampak 18 pik je mal prehuda ... 500 + 9 pik bi bila pa kr primerna .. če so pike 2 leti bi dve leti fajn premišljeval a bo poklicu koga za na kavo al ne bo ... med vožnjo seveda ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj poteka akcija poostrenega nadzora nad uporabo telefona med vožnjo? Včeraj videl policaja v službenem golfu kako je z eno roko polkrožno obrnil v tem križišču. Z drugo roko je telefoniral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

Ti bi tut lahko napisal, če bi mel na monstru 215 HP :P  .. pa pustmo to...

lajku sm te za drugi del posta .. ampak 18 pik je mal prehuda ... 500 + 9 pik bi bila pa kr primerna .. če so pike 2 leti bi dve leti fajn premišljeval a bo poklicu koga za na kavo al ne bo ... med vožnjo seveda ;) 

Kaj bi lahko napisal, ce bi imel na Monsteu 215hp? Da imam SBK Monstra?

250€ ravno toliko, da je kazen....18 tock pa, da se vrne v AŠ, kjer bo itak pustil se 1000€ za opravljanje izpita. In se, upam, malo zamislil....! Te ponovno dobijo na telefonu, v 3. ne mores vec opravljat vozniskega izpita. Osebno v avtomobilu med voznjo (kjer ni prostorocne opcije) NE govorim Po telefonu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BlackDoc pravi:

Zdaj poteka akcija poostrenega nadzora nad uporabo telefona med vožnjo? Včeraj videl policaja v službenem golfu kako je z eno roko polkrožno obrnil v tem križišču. Z drugo roko je telefoniral?

je bil v akciji :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, jskrablin pravi:

Poglej kje se vozim... in kako. Pa pol komentiraj še enkrat ;)

Vem kje se voziš in s kom se voziš .

Se bojim , da boš tudi to obesil na klin , ko boš srečal kakšno neumno žival :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BlackDoc pravi:

Zdaj poteka akcija poostrenega nadzora nad uporabo telefona med vožnjo? Včeraj videl policaja v službenem golfu kako je z eno roko polkrožno obrnil v tem križišču. Z drugo roko je telefoniral?

Pojdi se vozit po lj , skoraj vsi plavi so na telefonih med vožnjo ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Pojdi se vozit po lj , skoraj vsi plavi so na telefonih med vožnjo ! 

Glede na kolicino policistov,ki drzi gsm v rokah med voznjo in govori v sluzbene namene .predvidevam,da so njih usposobili za voznjo z gsm,kot so jih za divjanje,brez ogrozanja ostalih saj oboje spada v sluzbene dolznosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!