Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

Kazen ne reši ničesar. Prevzogoja in ozaveščanje. Po nekaterih državah sveta... večinoma tam kjer je kokr toliko urejeno za vse stvari ... vrtijo oglase o nesrečah in posledicah po TV. In na oglasnih panojih. Pr nas pa na panojih "nage babe"...  Je pa jeba, ker tega ne moreš doseči čez noč, ampak traja. Lahko tudi generacije...

Bom dal samo en primer. Če bi se tole vrtelo 5x na dan po TV  med dnevnikom, vremenom, pa zaljubom ljubezn... Bi lahko kmalu policaji delali, to kar bi morali.

 

Kakšno vzgojo potrebuješ? Si bil v avtošoli? 

pred 33 minutami, isarajli1 pravi:

Tud če bi ti poslal iz kraja, nebi blo nič drugač

Torej ne bomo zvedeli, kaj je bilo narobe? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Kakšno vzgojo potrebuješ? Si bil v avtošoli? 

Torej ne bomo zvedeli, kaj je bilo narobe? 

Bil, pa tudi ti si bil v šoli. Jest sem kej pozabil od prometa...ti pa veliko od bontona.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, isarajli1 pravi:

Kaj pa se lahk pričakuje od neizobraženca z pooblastili s katerimi se počuti filmska faca ? Kreten, ki nima dovolj pik, pa še te drugim piše. Ampak, počaki na odg zagovornika.

Če je pa iz specializirane enote no :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, nimam drugih slik. V tem križišču sm se peljal po prednostni ( kontra od slike) z desne, tam kjer je bel avto mi je tip odvzel prednost, od oka z 50-60km/h brez bremzanja. Očitno je mislil, da je na prednostni, ne vem. To križišče je opredeljeno kot nevarno in bi se naj letos pričela izgradnja krožnega. 

Screenshot_20190116-202724.png

Snapchat-1153652918.jpg

Resized_Snapchat-835383201.jpeg

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Andrejcer pravi:

Uro in pol dolg postopek zaradi table, na kateri je otrok pred mamo, namesto mama pred otrokom: https://www.vestnik.si/otroci-so-bili-izmuceni-in-lacni-6645493

To pa res ni bilo potrebno, sploh v primeru, kot je v vsebini povezave opisan.

Postopek je bil tako dolg zaradi tahografa in ne zaradi table. Samo prebrati je treba. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Bil, pa tudi ti si bil v šoli. Jest sem kej pozabil od prometa...ti pa veliko od bontona.

Kar se tiče bontona, se spomnim tvojega zapisa nekomu, da nisem nič zameril, čeprav si me toliko žalil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, isarajli1 pravi:

Borutt, nimam drugih slik. V tem križišču sm se peljal po prednostni ( kontra od slike) z desne, tam kjer je bel avto mi je tip odvzel prednost, od oka z 50-60km/h brez bremzanja. Očitno je mislil, da je na prednostni, ne vem. To križišče je opredeljeno kot nevarno in bi se naj letos pričela izgradnja krožnega. 

Screenshot_20190116-202724.png

Snapchat-1153652918.jpg

Resized_Snapchat-835383201.jpeg

Vsa križišča so toliko nevarna, kot so ali smo nevarni vozniki. Izjema so, zaradi stavb, drevja in ostalega, nepregledna križišča. In vsa križišča prednostne in stranske ceste imajo vsaj prometne znake. Torej je vse na voznikih.

Če nekoga boli tisto pod pasom, bo pač pičil mimo znaka stop in naredil kažin. In o tem ves čas pišem in na to ves čas opozarjam. Mene ne zanima tistih 100 ali 120 proti morju. Tam ni nikogar in cesta je ravna. Mene skrbi vožnja po nasprotnem pasu, prehitevanje v škarje in podobne budaleštine. 

Da pa ne bom samo pametoval; upam, da si “poškodovan” in, da si že poklical odvetnika. Bo vsaj nekaj padlo na račun, če se je že zgodilo. Če karkoli potrebuješ, je zs in ti bom pomagal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, a kljub temu bi se dalo veliko izboljšat z infrastrukturo. Norci so bili in bodo. So stvari, napake, ki jih razumem nekak, ampak tole mi pa ne gre. Ajd, da je bi pijan, zadet..Ne vem, dobro se je končalo. Pri zdravniku itd sem bil... 

Veš kaj se čudim...primer v mb, nedavno, ko je pijan voznik ubil nosečnico in otroka, brr me kar strese. Kako lahk partner prepusti roki pravice, da ga kaznuje ? Zdaj, ko se je men skoraj zgodilo vem, da bi z njim uredil sam. Pizda, vse kar imaš rad, vse kar dejansko sploh imaš, zaradi česar sploh delaš, živiš itd, ti vzame neodgovoren sebičen idiot, ki nato odsedi kakšno leto za kazen !! Ne upam mislit na to.

Par dni  nazaj je nažgan tip z tremi sopotniki v ravnini skočil v Oplotnšico-potok. Vsi ok, sam tok sm bil jezn na njega, da bi ga najraj tam pustil.

Alkohol ne sodi na cesto, Pika.

Na raznih moto zborih opažam popivanja, organizatorji ( idioti) celo nudijo zraven gratis čevapov, gratis pivo, jebemti, a res treba ?! 

Fantje, vsi smo mal aut, nihče ni brezmadežn v prometu, a dajmo vsaj alko izločit ! 

Nism nealkoholik, tud vlijem se ga včasih ( za štajersko včasih ) ampak v prometu sm trezn, zaradi sebe in drugih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj pa tisti talnet že nekaj let nazaj ki je prehiteval z pick-upm in ubil 3 ki so se pravilno peljali po svojem pasu in razen par obiskov sodišča nič.. zaradi neke napake v postopku al neke neumnosti ki teoretično nebi smela meti veze.

Z @Borutt-om še tudi nisva zaključa debate (ker sem obupal nad to temo) da je člen "neprilagojena hitrost" slab in nedefiniran, ini da je v Sloveniji premalo krat kriva cesta oziroma nepredvidene razmere na cesti.

Sej ko bo kdaj govora or ondojih.. teh mikro rondojev je v Slo preveč in dejansko tudi pri hitrosti 40km/h ne vem če uspe žmigavec utripnit dvakrat preden zapustiš rondo... če bi se mi dalo bi šel iskat v kakšno staro knjigo priporočene dimenzije krožišč za določene kategorije ceste, samo nimam pojma če imam še tisto literaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip krožnega križišča

Zunanji premer [m]

Okvirna kapaciteta [voz./dan]

Mini urbano

14 - 25

10.000

Majhno urbano

22 - 35

15.000

Srednje veliko urbano

30 - 40

20.000

Srednje veliko izvenurbano

35 - 45

22.000

Krožno križišče s spiralnim potekom krožnega vozišča (srednje veliko, urbano in izvenurbano)

40 - 70

40.000

Veliko izvenurbano

> 70

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, BlackDoc pravi:

Zdaj poteka akcija poostrenega nadzora nad uporabo telefona med vožnjo? Včeraj videl policaja v službenem golfu kako je z eno roko polkrožno obrnil v tem križišču. Z drugo roko je telefoniral?

oni so nad zakoni to bi že lahko vedel ..

pred 16 urami, maus pravi:

Vse je v naprej znano .. torej .. ne telefonirat med vožnjo ... najbolj jih s tem zajebeš :P 

dejansko boš pa moral nekomu višjemu od policista dokazovati, da si telefoniral prostoročno ..kako? verjetno edino s posnetkom notranjosti vozila , na katerem bo vidna uporaba prostoročnega.. drugače pa tvoja beseda proti 2 akademikom..

pred 10 urami, Andrejcer pravi:

Uro in pol dolg postopek zaradi table, na kateri je otrok pred mamo, namesto mama pred otrokom: https://www.vestnik.si/otroci-so-bili-izmuceni-in-lacni-6645493

To pa res ni bilo potrebno, sploh v primeru, kot je v vsebini povezave opisan.

dejansko je opisano , da je bus stal zaradi nezmožnosti odčitanja tahografa. ker je zapisano - in če je res to kar je zapisano - da je bil bus tehnično izpraven , potem to nakazuje na skupinsko nestrokovnost vseh policistov , ki niso uspeli odčitati podatkov s tahografa ali pa na neizpravnost policijskih odčitovalnikov - v obeh primerih sramota.

tabla??? če so like tabl merodajne in dejanske , potem policistom, novinarjem in ostalim tud boh ne more pomagat..

ja saj vem , da živimo v liberalnih časih.. samo lahko bi nekdo opazil , da je na levi tabli mama pred otrokom, na desni pa otrok pred očetom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Radarji so, da se prehitre sankcionira. Ali bi raje nagrajevali tiste, ki vozijo točno po omejitvi? Ker vožnja pod omejitvijo je pač oviranje. Mogoče bi jih pa res morali ukiniti. 

Glede hitrostnih ovir je tako, da jih marsikje zahtevajo, ker naj bi tujci noreli mimo njihovih hiš. Ko se jim predstavi zadeva in predlaga začasne hitrostne ovire (odstranljive), so oni proti in hočejo stalne. Ni problema. Se asfaltira tista bunka in naj uživajo. Pa je že čez mesec problem, ker preveč tresejo, ker je preveč hrupa, ko gredo vozila čez, ... In bi jih radi umaknili. Pa je spet strošek. Da ne pozabim; ne norijo tujci, ampak tiste buče, ki zahtevajo hitrostne ovire in za vse krivijo tujce. Verjetno si razumel, da sredstva so in, da to po večini financirajo občine same. Problem je v ljudeh, ker bi radi vse počeli po svoje in brez omejitev letali sem ter tja. 

Radarje se postavi tja, kjer je z njimi mogoče delati. In niso za varnost, kot pišeš, ampak za ugotavljanje prekoračitev, kot sem že tisočkrat napisal. 

Zdaj pa napiši, kje so te točke, kjer so prometne nesreče in nevarnosti. Da potem skupaj ugotovimo, kaj bi bilo za narediti. 

Sem ti že napisal, da si bil v avtošoli. Torej si imel vzgojo. Mogoče hočeš povedati, da si pozabil predpise in znake? 

Bil v veliko državah , kjer promet umirjajo stoječi (dobesedno) policaji  v krožnih in navadnih križiščih . Že ko ga vidiš si pozoren na vse in spustiš gas, pa ne mi zdaj s floskulami , kako vas je premalo , za radarje vas je povsod dovolj. 

Ležeči policaji so odlična rešitev , samo pač ne razumeš in pišeš spet vsa mogoča opravičila.

Eden takšnih inkasantskih prostorov je Planina, pri tisti gostilnici , ti dobro veš . Jaz sem ti odgovoril , zdaj pa bodi fer in ti odgovori meni koliko nesreč se je zgodilo na tej točki ? Koliko pešcev so povozili ?Ne pričakujem odgovora, ker vem , da boš spet nabijal o vsem mogočem , samo odgovoril ne boš . 

Problem so največji prav policaji , saj za njih ne velja noben zakon , oni so nad zakonom . 

V javnost pride o policistih in posrancih iz parlamenta mogoče 1% nečednosti , 99 jih spretno prikrivate! 

Zakaj policija ne objavi zapisa o posiljeni ženski s strani migranta  in zakaj objavi vsakega kurjega tatu , ki je ukradel burek in je slovenec . 

To so vprašanja s katerimi bi se morali ubadati !!! 

Rešitve so , volje odgovornih ni .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na štajerskem ... mislim da malo pred Konjicami je bil velikokrat parkiran star, odsluženi policijski avto .... in če nisi domačin, da ne veš za to... te je avtomatično zmrazilo in pogledal na števec...   :P

 

... nekje na Koroškem (ne vem kraja) ... sem pa videl v križišču nagačenega policaja.... v bistvu... strašilo - policaj....   mislil, da je tapravi.... prijatelj se ga je tako ustrašil, da je padel z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V NM smo imeli pred petnajstimi leti kartonaste policaje. Tam od krke proti centru je stal.

Sam ga je dez zjebal.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Zivnorc pravi:

... na štajerskem ... mislim da malo pred Konjicami je bil velikokrat parkiran star, odsluženi policijski avto .... in če nisi domačin, da ne veš za to... te je avtomatično zmrazilo in pogledal na števec...   :P

 

... nekje na Koroškem (ne vem kraja) ... sem pa videl v križišču nagačenega policaja.... v bistvu... strašilo - policaj....   mislil, da je tapravi.... prijatelj se ga je tako ustrašil, da je padel z motorjem.

Se mi zdi, da se je bolj ustrašil ovinka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, isarajli1 pravi:

Borutt, nimam drugih slik. V tem križišču sm se peljal po prednostni ( kontra od slike) z desne, tam kjer je bel avto mi je tip odvzel prednost, od oka z 50-60km/h brez bremzanja. Očitno je mislil, da je na prednostni, ne vem. To križišče je opredeljeno kot nevarno in bi se naj letos pričela izgradnja krožnega. 

Screenshot_20190116-202724.png

Snapchat-1153652918.jpg

Resized_Snapchat-835383201.jpeg

To križišče je tipični primer Borutovega "nabijanja" o krivdi voznikov.

Nekaj let nazaj so priključili obvoznico mimo Radelj, prej je bil potek prednostne ceste drugačen. Dosti ljudi še sedaj pelje rutinirano po starem. Potem je pa pok.

Hkrati je pa križišče zelo pregledno in ravni, po obvoznici se pripelje več, kot je omejitev. Sem že nekajkrat zaviral na polno, pa se vozim skozi le nekajkrat na mesec.

In vse je v glavi voznikov.

Upam, da bo čimprej krožišče kajti navada je jeklena srajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam v Radljah pri Hoferju je zdaj res...čudno...oseba,ki je tam sprojektirala in naredila je bila res veleum...

No men je v teh zadevah cudno zakaj nihce odgovarja,ker je odobril tako neumen projekt,ki se natedil,cez nekaj let pa jovo na novo....

V SG so naredili tako visoke lezece policaje,da ojoj....bolane nepredpisane višine....in čez nekaj let so jih seveda popravili saj so morali svojo bedarijo sanirat...

Ne razumem kako,da oseba,ki je vodnja projekta ne zna brati še huje,da imamo zaposlene ljudi za STROKOVNI PREVZEM,ki ne vedo kaj prevzemajo....imajo le dobro plačane službe,financne odgovornosti pa nobene a trosijo davkoplacevalski denar...mogoče tudi kakšne druge odgovornosti saj se zaradi takih "krizisc" dogajajo nesrece....

SRAMOTA!!!

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Še vedno ne napišeš, kakšno vzgojo bi. 

Ti ne razumeš, jaz sem že napisal. Vzgoja je cel lajf, ne samo tisti mesec v AŠ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, GeeSXer said:

Tip krožnega križišča

Zunanji premer [m]

Okvirna kapaciteta [voz./dan]

Mini urbano

14 - 25

10.000

Majhno urbano

22 - 35

15.000

Srednje veliko urbano

30 - 40

20.000

Srednje veliko izvenurbano

35 - 45

22.000

Krožno križišče s spiralnim potekom krožnega vozišča (srednje veliko, urbano in izvenurbano)

40 - 70

40.000

Veliko izvenurbano

> 70

-

A, hvala. No koliko krožišč je znotraj prve kategorije? Recimo dva na moji dnevni relaciji. Prvi konec izolske obvoznice in nato dalje po isti cesti v Strunjanu. To je glavna povezovalna cesta proti občini Piran in priklopnik ali avtibus harmonika komi zdelajo te mini krožišča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, isarajli1 pravi:

Se strinjam, a kljub temu bi se dalo veliko izboljšat z infrastrukturo. Norci so bili in bodo. So stvari, napake, ki jih razumem nekak, ampak tole mi pa ne gre. Ajd, da je bi pijan, zadet..Ne vem, dobro se je končalo. Pri zdravniku itd sem bil... 

Veš kaj se čudim...primer v mb, nedavno, ko je pijan voznik ubil nosečnico in otroka, brr me kar strese. Kako lahk partner prepusti roki pravice, da ga kaznuje ? Zdaj, ko se je men skoraj zgodilo vem, da bi z njim uredil sam. Pizda, vse kar imaš rad, vse kar dejansko sploh imaš, zaradi česar sploh delaš, živiš itd, ti vzame neodgovoren sebičen idiot, ki nato odsedi kakšno leto za kazen !! Ne upam mislit na to.

Par dni  nazaj je nažgan tip z tremi sopotniki v ravnini skočil v Oplotnšico-potok. Vsi ok, sam tok sm bil jezn na njega, da bi ga najraj tam pustil.

Alkohol ne sodi na cesto, Pika.

Na raznih moto zborih opažam popivanja, organizatorji ( idioti) celo nudijo zraven gratis čevapov, gratis pivo, jebemti, a res treba ?! 

Fantje, vsi smo mal aut, nihče ni brezmadežn v prometu, a dajmo vsaj alko izločit ! 

Nism nealkoholik, tud vlijem se ga včasih ( za štajersko včasih ) ampak v prometu sm trezn, zaradi sebe in drugih.

 

Seveda se da izboljšati infrastrukturo. Zato pa toliko stvari napišem, da popravijo, odpravijo ali kako drugače izboljšajo stvari na in ob cesti. Ampak še vedno smo mi tisti, ki spregledamo znak ali vozilo. Najšibkejši člen je človek in je kriv za 99% sranja na cesti. Samo priznati si nočemo. 

Poznam zadevo in si ne morem misliti, kako je nekomu v takšnem primeru. Po pravici povedano, nočem misliti na to. Ker hitro naraste pritisk. In potem bi ...

Nažgan? Pogumen in neumen, kajne. Kaj pa sopotniki? V istem stanju? Ali samo neumni, ker so se z njim peljali? Te heroje je treba ustaviti, preden gredo za volan. Ampak jim zaenkrat ploskajo in povzdigujejo v heroje, dokler ne naredijo sranje. Potem so drugi krivi. Takšna miselnost je še vedno prisotna. In to je narobe. 

Se strinjam. Samo jaz tega ne smem pisati, ker nisem prave barve. Bom pa prišel poslikati in porisati polito vino, pivo ali karkoli že bo tista tekočina. Na dom pa ne bom šel. Bodo šli drugi. 

Saj pravim; miselnost je napačna. Bo treba uporabiti male sive celice in zavrniti alkohol. Ampak, kaj pa jaz vem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

...

dejansko je opisano , da je bus stal zaradi nezmožnosti odčitanja tahografa. ker je zapisano - in če je res to kar je zapisano - da je bil bus tehnično izpraven , potem to nakazuje na skupinsko nestrokovnost vseh policistov , ki niso uspeli odčitati podatkov s tahografa ali pa na neizpravnost policijskih odčitovalnikov - v obeh primerih sramota.

...

Seveda veš vse. Še nikoli nisi videl digitalni tahograf in sploh ne veš, kako in koliko časa se odčitavajo podatki. Ampak ti vseeno serješ. Raje se pozanimaj, koliko časa se odčitavajo podatki, pa bodi potem pameten. Ker po tvoje so policisti naredili vse narobe, čeprav o tahografu nimaš najmanjšega pojma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam .. alko iz prometa in sem strogo proti temu ... ampak .. vsake tok cajta bi pa moral pustit, da se pele LJ - Črni Kal mau hitrej .. sj ni treba 300 ... 250 čist dovolj :P  ... pa mau po zadnem tut, čeprav je kaznivo .. še dobr, da kolenćkanje ni kaznivo :P

sj vem, da bom nazijan, ampak .. a niste bli tut vi kdaj mladi in ste radi mal na gas pritisnal :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Bil v veliko državah , kjer promet umirjajo stoječi (dobesedno) policaji  v krožnih in navadnih križiščih . Že ko ga vidiš si pozoren na vse in spustiš gas, pa ne mi zdaj s floskulami , kako vas je premalo , za radarje vas je povsod dovolj. 

Ležeči policaji so odlična rešitev , samo pač ne razumeš in pišeš spet vsa mogoča opravičila.

Eden takšnih inkasantskih prostorov je Planina, pri tisti gostilnici , ti dobro veš . Jaz sem ti odgovoril , zdaj pa bodi fer in ti odgovori meni koliko nesreč se je zgodilo na tej točki ? Koliko pešcev so povozili ?Ne pričakujem odgovora, ker vem , da boš spet nabijal o vsem mogočem , samo odgovoril ne boš . 

Problem so največji prav policaji , saj za njih ne velja noben zakon , oni so nad zakonom . 

V javnost pride o policistih in posrancih iz parlamenta mogoče 1% nečednosti , 99 jih spretno prikrivate! 

Zakaj policija ne objavi zapisa o posiljeni ženski s strani migranta  in zakaj objavi vsakega kurjega tatu , ki je ukradel burek in je slovenec . 

To so vprašanja s katerimi bi se morali ubadati !!! 

Rešitve so , volje odgovornih ni .

 

Naštej te države, kjer v križiščih promet umirjajo policisti. Floskule samo ti poznaš, ker v Postojni sta dva policista, v Kopru dva ali štirje in tako dalje. Sedaj pa preštej križišča, preštej kazniva dejanja, prekrške in ostale zadeve, na katere so policisti poslani. In pokaži točke, kjer se vsakodnevno meri hitrost. Da vidim, kako boš ta dva policista v istem trenutku pokazal na dveh ali treh različnih lokacijah. 

Hitrostne ovire so odlična rešitev? Kje sem jaz karkoli napisal proti hitrostnim oviram? 

V Planini so se že zgodile prometne nesreče. Samo ti tega nočeš vedeti. In tista točka ni inkasantska, ker je naselje in je omejitev 50 km/h. Si mogoče opazil, da ni povsod pločnik, da so na cesti pešci, traktorji, kolesarji in še kaj? Seveda nisi, ker te to ne zanima.  Kdor ne zmore skozi naselje peljati po omejitvi, je res potreben ukrepa. Pa ne mi sedaj nabijati o stalnem gledanju na števec. Ker to samo kaže na nesposobnost voznika. 

Policisti smo problem, ker smo nad zakonom? Kolikokrat sem že prilepil dele členov, kjer piše, kaj in kdaj lahko kršimo predpise? Ali si mogoče mislil, da smo krivi za neumnosti ostalih? Se jim opravičujem, ker kršijo predpise. 

Zate so vse drugi krivi. Poglej malo sebe. Pa potem s prstom kaži na druge. Sploh pa imaš možnost tukaj napisati vse nečednosti drugih, ki jih poznaš in seveda vse te stvari tudi prijaviti ustreznim organom. Samo je lažje nabijati,  kajne. 

Zakaj jih ne vprašaš? Imaš možnost, pa jo ne izkoristiš. Preberi zadnji stavek prejšnjega odstavka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ti ne razumeš, jaz sem že napisal. Vzgoja je cel lajf, ne samo tisti mesec v AŠ.

Ti pišeš, da hočeš vzgojo namesto kazni. Res ne vem, kako ne razumeš, da si vzgojo že imel. Če hočeš še več vzgoje, se lahko usedeš v šolsko klop šole vožnje. Te bodo zelo veseli. Ker, če še nisi do sedaj zvedel, da so na svetu nekatere službe, ki izrekajo globe, potem verjetno res spadaš v šolsko klop šole vožnje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!