Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 33 minutami, Borutt pravi:

Seveda veš vse. Še nikoli nisi videl digitalni tahograf in sploh ne veš, kako in koliko časa se odčitavajo podatki. Ampak ti vseeno serješ. Raje se pozanimaj, koliko časa se odčitavajo podatki, pa bodi potem pameten. Ker po tvoje so policisti naredili vse narobe, čeprav o tahografu nimaš najmanjšega pojma. 

Ti se raje vprašaj koliko policistov nima pojma o tahografih , jih je kar nekaj . Prometna ve , ne oporekam , splošni po vaseh pa nimajo pojma. 

In ti očitaš povprečnemu slovencu o tahografih , zamisli se ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Naštej te države, kjer v križiščih promet umirjajo policisti.

Maroko je lep primer in ne urejajo , dovolj je ,da so prisotni .

Floskule samo ti poznaš, ker v Postojni sta dva policista, v Kopru dva ali štirje in tako dalje. Sedaj pa preštej križišča, preštej kazniva dejanja, prekrške in ostale zadeve, na katere so policisti poslani. In pokaži točke, kjer se vsakodnevno meri hitrost. Da vidim, kako boš ta dva policista v istem trenutku pokazal na dveh ali treh različnih lokacijah. 

Kaj to mene briga , če vas je premalo , pritoži se odgovornim in ne jamraj , sam si si izbral poklic !

 

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Hitrostne ovire so odlična rešitev? Kje sem jaz karkoli napisal proti hitrostnim oviram? 

Ne bluzi in zavajej , kdaj sem jaz napisal , da si ti osebno proti ? Citiraj prosim !

V Planini so se že zgodile prometne nesreče. Samo ti tega nočeš vedeti. In tista točka ni inkasantska, ker je naselje in je omejitev 50 km/h.

Pravilno predvidel , da boš mešal drek . Nisi odgovoril na vprašanje, pa tako rad se hvališ , kako vsem odgovoriš .

Si mogoče opazil, da ni povsod pločnik, da so na cesti pešci, traktorji, kolesarji in še kaj? Seveda nisi, ker te to ne zanima.  Kdor ne zmore skozi naselje peljati po omejitvi, je res potreben ukrepa. Pa ne mi sedaj nabijati o stalnem gledanju na števec. Ker to samo kaže na nesposobnost voznika. 

Kdaj sem jaz napisal kakšno takšno o gledanju na števec . Lahko nehaš prosim lagati ! In ja opazil sem , govorim o meritvi v rit , proti Ljubljani smer . Mi lahko tam pokažeš pločnike in pešsce? 

Policisti smo problem, ker smo nad zakonom? Kolikokrat sem že prilepil dele členov, kjer piše, kaj in kdaj lahko kršimo predpise? Ali si mogoče mislil, da smo krivi za neumnosti ostalih? Se jim opravičujem, ker kršijo predpise. 

Vidim , da ti gre bolj v rit , kot v pisker . poišči si posnetek , ki si ga želel videti in si težil , kot pokvarjen gramofon . Ali mogoče misliš , da smo mi krivi za vaše debilizme , ki jih izvajate? Se vam opravičujem, ker kršite predpise in to na veliko , od telefonov na piskru v skoraj vsakem patruljnem avtomobilu v Lj .....

Zate so vse drugi krivi. Poglej malo sebe. Pa potem s prstom kaži na druge. Sploh pa imaš možnost tukaj napisati vse nečednosti drugih, ki jih poznaš in seveda vse te stvari tudi prijaviti ustreznim organom. Samo je lažje nabijati,  kajne. 

S prstom največkrat kažeš ti , kar poišči si svoje zapise. In sodstvo je skorumpirana gamad brez primere, to dokazujejo primeri Dimičeva itd .....in jaz naj nekoga prijavim , saj mi boste še kazen napisali , bedaki.

Zakaj jih ne vprašaš? Imaš možnost, pa jo ne izkoristiš. Preberi zadnji stavek prejšnjega odstavka. 

Preberi si ti sam svoje nebuloze!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Ti pišeš, da hočeš vzgojo namesto kazni. Res ne vem, kako ne razumeš, da si vzgojo že imel. Če hočeš še več vzgoje, se lahko usedeš v šolsko klop šole vožnje. Te bodo zelo veseli. Ker, če še nisi do sedaj zvedel, da so na svetu nekatere službe, ki izrekajo globe, potem verjetno res spadaš v šolsko klop šole vožnje. 

Avtošole so poden od učenja, proizvajajo debile za volanom in nesposobneže. Primer človeka , ki uči A kategorijo , nikoli imel motocikla , zna pa vse , podobno , kot policisti .

Če nisi malo bolj motorične narave in se sam priučiš si ovira na cesti . To se lepo vidi , ko zapade prvi dež, snegec kako tepci vozijo 30kmh po magistralki čisto posrani in prilimani na volan ......nisem še videl , da bi kdo od vas napisal kazen in jih izločil iz prometa , ker dobesedno ustvarjajo zastoje. 

VoŽnjo seveda prilagodiš ampak kar je preveč je pa preveč . 

Psiholoh iz Rudnika, znan in sem bil poleg, ko se je pred nami hvalil , da je bil  to njegov profesor na faksu , pa ima že psiholog preko 60 let. stari je komaj stal tam pred nami , če bi prdnil bi se usral poleg in takšne spuščajo na cesto in takšne policisti tolerirajo saj ne vozi 10kmh nad najvišjo dovoljeno omejitev ampak 50kmh pod njo .......debilizmi brez primere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

Ti se raje vprašaj koliko policistov nima pojma o tahografih , jih je kar nekaj . Prometna ve , ne oporekam , splošni po vaseh pa nimajo pojma. 

In ti očitaš povprečnemu slovencu o tahografih , zamisli se ! 

Splošna ima drugo delo in jim promet ni prioriteta. 

Ta povprečni slovenc serje po nekomu, čeprav ne ve, kaj je sploh bilo. Bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno je bil na nujni vožnji pa ni imel časa očistit avta in ta isti tepec ti bo jutri napisal kazen za točno ta isti prekršek . Nad zakonom, kot pravim . 

Samo dokazi Boruttek ne klobasanje ........samo ti tega ne razumeš .....

 

27750217_10211143613682969_8845727320326345646_n (1).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Ležeči policaji so odlična rešitev , samo pač ne razumeš in pišeš spet vsa mogoča opravičila.

Kakšno opravičilo sem pisal? Citiram te. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Splošna ima drugo delo in jim promet ni prioriteta. 

Ta povprečni slovenc serje po nekomu, čeprav ne ve, kaj je sploh bilo. Bo šlo?

Ta slovenec ti je že večkrat napisal kar vam gre !!!

vprašanje iz katerega boš spet proizvedel drek ? A splošna policija ne ureja in postavlja radarske zasede , ker vem , da jih in vem , da ustavljajo od tovornjakov naprej . Naši Kočevci so lep primer . zanimivo , da zavajaš , čeprav bi to moral vedeti .

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Kakšno opravičilo sem pisal? Citiram te. 

 

Ti samo mešaj drek dalje .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  •  
  • Kmet2
  • Člani
  •  70962
  • 24954 objav
  • Skype:ne maram še bolj
  • Lokacija: Kočevar
  • Motocikel: Oranžni krampek 1190 ADVENTURE ter BMW K1200 LT
  • Moja garaža
  • Moji albumi
  pred 48 minutami, Borutt pravi:

Naštej te države, kjer v križiščih promet umirjajo policisti.

Maroko je lep primer in ne urejajo , dovolj je ,da so prisotni . In potem daš za primer državo, kjer je prometna kultura stara tisoče let. Bravo. 

Floskule samo ti poznaš, ker v Postojni sta dva policista, v Kopru dva ali štirje in tako dalje. Sedaj pa preštej križišča, preštej kazniva dejanja, prekrške in ostale zadeve, na katere so policisti poslani. In pokaži točke, kjer se vsakodnevno meri hitrost. Da vidim, kako boš ta dva policista v istem trenutku pokazal na dveh ali treh različnih lokacijah. 

Kaj to mene briga , če vas je premalo , pritoži se odgovornim in ne jamraj , sam si si izbral poklic ! Hotel si odgovor in si ga dobil. Samo, ker ti ne paše, zdaj nekaj nabijaš o jamranju. 

 

  pred 22 minutami, Borutt pravi:

Hitrostne ovire so odlična rešitev? Kje sem jaz karkoli napisal proti hitrostnim oviram? 

Ne bluzi in zavajej , kdaj sem jaz napisal , da si ti osebno proti ? Citiraj prosim ! Sem citiral. 

V Planini so se že zgodile prometne nesreče. Samo ti tega nočeš vedeti. In tista točka ni inkasantska, ker je naselje in je omejitev 50 km/h.

Pravilno predvidel , da boš mešal drek . Nisi odgovoril na vprašanje, pa tako rad se hvališ , kako vsem odgovoriš . Res si mojster bluzenja. In noben odgovor ti ni povšeči. Še enkrat preberi, ker sem ti odgovoril. 

Si mogoče opazil, da ni povsod pločnik, da so na cesti pešci, traktorji, kolesarji in še kaj? Seveda nisi, ker te to ne zanima.  Kdor ne zmore skozi naselje peljati po omejitvi, je res potreben ukrepa. Pa ne mi sedaj nabijati o stalnem gledanju na števec. Ker to samo kaže na nesposobnost voznika. 

Kdaj sem jaz napisal kakšno takšno o gledanju na števec . Lahko nehaš prosim lagati ! In ja opazil sem , govorim o meritvi v rit , proti Ljubljani smer . Mi lahko tam pokažeš pločnike in pešsce? O kakšnem laganju pišeš? Preberi, kaj sem napisal o gledanju na števec. Bo šlo? Če imaš karkoli proti meritvam v Planini, se pritoži in ne jamraj. Tako si meni malo višje napisal. Pokaži jajca in se izpostavi. 

Policisti smo problem, ker smo nad zakonom? Kolikokrat sem že prilepil dele členov, kjer piše, kaj in kdaj lahko kršimo predpise? Ali si mogoče mislil, da smo krivi za neumnosti ostalih? Se jim opravičujem, ker kršijo predpise. 

Vidim , da ti gre bolj v rit , kot v pisker . poišči si posnetek , ki si ga želel videti in si težil , kot pokvarjen gramofon . Ali mogoče misliš , da smo mi krivi za vaše debilizme , ki jih izvajate? Se vam opravičujem, ker kršite predpise in to na veliko , od telefonov na piskru v skoraj vsakem patruljnem avtomobilu v Lj ..... Posnetek naj poišče in prilepi tisti, ki trdi, da ga je videl. Bo šlo?  Sam si si izbral poklic. Pa bi šel med vsemogočne in počel, kar bi hotel. 

Zate so vse drugi krivi. Poglej malo sebe. Pa potem s prstom kaži na druge. Sploh pa imaš možnost tukaj napisati vse nečednosti drugih, ki jih poznaš in seveda vse te stvari tudi prijaviti ustreznim organom. Samo je lažje nabijati,  kajne. 

S prstom največkrat kažeš ti , kar poišči si svoje zapise. In sodstvo je skorumpirana gamad brez primere, to dokazujejo primeri Dimičeva itd .....in jaz naj nekoga prijavim , saj mi boste še kazen napisali , bedaki. Spet ena tvoja pogruntavščina. Imaš možnost nekaj narediti, pa raje tukaj nabijaš. 

Zakaj jih ne vprašaš? Imaš možnost, pa jo ne izkoristiš. Preberi zadnji stavek prejšnjega odstavka. 

Preberi si ti sam svoje nebuloze! Jaz vsaj nekaj naredim. Ti pa samo tukaj nabijaš in iz nevednosti zavajaš. 

 

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Vrjetno je bil na nujni vožnji pa ni imel časa očistit avta in ta isti tepec ti bo jutri napisal kazen za točno ta isti prekršek . Nad zakonom, kot pravim . 

Samo dokazi Boruttek ne klobasanje ........samo ti tega ne razumeš .....

 

27750217_10211143613682969_8845727320326345646_n (1).jpg

Imej jajca in jih prijavi. Izzivam te. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Ta slovenec ti je že večkrat napisal kar vam gre !!!

vprašanje iz katerega boš spet proizvedel drek ? A splošna policija ne ureja in postavlja radarske zasede , ker vem , da jih in vem , da ustavljajo od tovornjakov naprej . Naši Kočevci so lep primer . zanimivo , da zavajaš , čeprav bi to moral vedeti .

Ti samo mešaj drek dalje .....

On največkrat samo serje. Ampak tebi je najlepše brati zapise nekoga, ki pljuva čez vse, ne glede na to, če je to samo nabijanje in zavajanje. 

Drži se svojega dela, ker mojega pač ne poznaš. Kar si sedaj spet pokazal. 

Obvladaš. In vsakdo, ki samo malo pomisli, to hitro ugotovi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Kar se tiče bontona, se spomnim tvojega zapisa nekomu, da nisem nič zameril, čeprav si me toliko žalil. 

Nikoli ne žalim prvi. Nikoli. Ker maš fajn spomin bi se lahko spomnil tudi, da sem se ti opravičil. Glede zamer pa... Jest nikil nobenmu. Debatabje debata. Sej se vidva na treningu... Mi boš motor posodu... Mojga je škoda.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

On največkrat samo serje. Ampak tebi je najlepše brati zapise nekoga, ki pljuva čez vse, ne glede na to, če je to samo nabijanje in zavajanje. 

Drži se svojega dela, ker mojega pač ne poznaš. Kar si sedaj spet pokazal. 

Obvladaš. In vsakdo, ki samo malo pomisli, to hitro ugotovi. 

Spet nisi odgovoril, bom še enkrat.

Ali policisti, ki niso specializirani za promet tudi ustavljajo, kaznujejo?

Bo šlo, zelo preprosto vprašanje.

pred 13 minutami, Borutt pravi:
  •  
  • Kmet2
  • Člani
  •  70962
  • 24954 objav
  • Skype:ne maram še bolj
  • Lokacija: Kočevar
  • Motocikel: Oranžni krampek 1190 ADVENTURE ter BMW K1200 LT
  • Moja garaža
  • Moji albumi
  pred 48 minutami, Borutt pravi:

Naštej te države, kjer v križiščih promet umirjajo policisti.

Maroko je lep primer in ne urejajo , dovolj je ,da so prisotni . In potem daš za primer državo, kjer je prometna kultura stara tisoče let. Bravo. 

Floskule samo ti poznaš, ker v Postojni sta dva policista, v Kopru dva ali štirje in tako dalje. Sedaj pa preštej križišča, preštej kazniva dejanja, prekrške in ostale zadeve, na katere so policisti poslani. In pokaži točke, kjer se vsakodnevno meri hitrost. Da vidim, kako boš ta dva policista v istem trenutku pokazal na dveh ali treh različnih lokacijah. 

Kaj to mene briga , če vas je premalo , pritoži se odgovornim in ne jamraj , sam si si izbral poklic ! Hotel si odgovor in si ga dobil. Samo, ker ti ne paše, zdaj nekaj nabijaš o jamranju. 

Preberi več...  

 

  pred 22 minutami, Borutt pravi:

Hitrostne ovire so odlična rešitev? Kje sem jaz karkoli napisal proti hitrostnim oviram? 

Ne bluzi in zavajej , kdaj sem jaz napisal , da si ti osebno proti ? Citiraj prosim ! Sem citiral. 

V Planini so se že zgodile prometne nesreče. Samo ti tega nočeš vedeti. In tista točka ni inkasantska, ker je naselje in je omejitev 50 km/h.

Pravilno predvidel , da boš mešal drek . Nisi odgovoril na vprašanje, pa tako rad se hvališ , kako vsem odgovoriš . Res si mojster bluzenja. In noben odgovor ti ni povšeči. Še enkrat preberi, ker sem ti odgovoril. 

Si mogoče opazil, da ni povsod pločnik, da so na cesti pešci, traktorji, kolesarji in še kaj? Seveda nisi, ker te to ne zanima.  Kdor ne zmore skozi naselje peljati po omejitvi, je res potreben ukrepa. Pa ne mi sedaj nabijati o stalnem gledanju na števec. Ker to samo kaže na nesposobnost voznika. 

Kdaj sem jaz napisal kakšno takšno o gledanju na števec . Lahko nehaš prosim lagati ! In ja opazil sem , govorim o meritvi v rit , proti Ljubljani smer . Mi lahko tam pokažeš pločnike in pešsce? O kakšnem laganju pišeš? Preberi, kaj sem napisal o gledanju na števec. Bo šlo? Če imaš karkoli proti meritvam v Planini, se pritoži in ne jamraj. Tako si meni malo višje napisal. Pokaži jajca in se izpostavi. 

Policisti smo problem, ker smo nad zakonom? Kolikokrat sem že prilepil dele členov, kjer piše, kaj in kdaj lahko kršimo predpise? Ali si mogoče mislil, da smo krivi za neumnosti ostalih? Se jim opravičujem, ker kršijo predpise. 

Vidim , da ti gre bolj v rit , kot v pisker . poišči si posnetek , ki si ga želel videti in si težil , kot pokvarjen gramofon . Ali mogoče misliš , da smo mi krivi za vaše debilizme , ki jih izvajate? Se vam opravičujem, ker kršite predpise in to na veliko , od telefonov na piskru v skoraj vsakem patruljnem avtomobilu v Lj ..... Posnetek naj poišče in prilepi tisti, ki trdi, da ga je videl. Bo šlo?  Sam si si izbral poklic. Pa bi šel med vsemogočne in počel, kar bi hotel. 

Zate so vse drugi krivi. Poglej malo sebe. Pa potem s prstom kaži na druge. Sploh pa imaš možnost tukaj napisati vse nečednosti drugih, ki jih poznaš in seveda vse te stvari tudi prijaviti ustreznim organom. Samo je lažje nabijati,  kajne. 

S prstom največkrat kažeš ti , kar poišči si svoje zapise. In sodstvo je skorumpirana gamad brez primere, to dokazujejo primeri Dimičeva itd .....in jaz naj nekoga prijavim , saj mi boste še kazen napisali , bedaki. Spet ena tvoja pogruntavščina. Imaš možnost nekaj narediti, pa raje tukaj nabijaš. 

Zakaj jih ne vprašaš? Imaš možnost, pa jo ne izkoristiš. Preberi zadnji stavek prejšnjega odstavka. 

Preberi si ti sam svoje nebuloze! Jaz vsaj nekaj naredim. Ti pa samo tukaj nabijaš in iz nevednosti zavajaš. 

Preberi več...  

 

Imej jajca in jih prijavi. Izzivam te. 

Haha ti sam izivaj, ampak to počni v živo, ne bit seronja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Spet nisi odgovoril, bom še enkrat.

Ali policisti, ki niso specializirani za promet tudi ustavljajo, kaznujejo?

Bo šlo, zelo preprosto vprašanje.

Haha ti sam izivaj, ampak to počni v živo, ne bit seronja!

Jajca, o tem sva že govorila in prišla do tega, da si brez njih, malo pobrskaj po spominu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Avtošole so poden od učenja, proizvajajo debile za volanom in nesposobneže. Primer človeka , ki uči A kategorijo , nikoli imel motocikla , zna pa vse , podobno , kot policisti .

Če nisi malo bolj motorične narave in se sam priučiš si ovira na cesti . To se lepo vidi , ko zapade prvi dež, snegec kako tepci vozijo 30kmh po magistralki čisto posrani in prilimani na volan ......nisem še videl , da bi kdo od vas napisal kazen in jih izločil iz prometa , ker dobesedno ustvarjajo zastoje. 

VoŽnjo seveda prilagodiš ampak kar je preveč je pa preveč . 

Psiholoh iz Rudnika, znan in sem bil poleg, ko se je pred nami hvalil , da je bil  to njegov profesor na faksu , pa ima že psiholog preko 60 let. stari je komaj stal tam pred nami , če bi prdnil bi se usral poleg in takšne spuščajo na cesto in takšne policisti tolerirajo saj ne vozi 10kmh nad najvišjo dovoljeno omejitev ampak 50kmh pod njo .......debilizmi brez primere.

Pa bom spet napisal; se spomniš, kaj sem pisal o šolah vožnje? 

Kje so se pa naučili prekoračiti omejitev, prehitevati v škarje, sekati ovinke, voziti pijani in zadeti, voziti kontra po ac, ...? 

Sem že napisal, da dobijo kazni tudi tisti, ki ovirajo promet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Dej se men eno kanto kokic. 

tole mi ni linkalo :huh:

Službena psa Lux in Hilton še vedno iščeta nov dom - ponovno javno zbiranje ponudb

https://www.policija.si/index.php/sl/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/96243-slubena-psa-lux-in-hilton-e-vedno-ieta-nov-dom-ponovno-javno-zbiranje-ponudb

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

Nikoli ne žalim prvi. Nikoli. Ker maš fajn spomin bi se lahko spomnil tudi, da sem se ti opravičil. Glede zamer pa... Jest nikil nobenmu. Debatabje debata. Sej se vidva na treningu... Mi boš motor posodu... Mojga je škoda.?

Sem mogoče uporabil kakšno žaljivko? Ne potrebujem opravičila. Tukaj pač nabijamo in se razburjamo. Kmet je menda računalnik pregriznil. Je pa fajn, da gremo na obrate, da se malo spucamo. In, ko pišemo vse sorte, tudi dobimo vse sorte odgovorov. Če kdo potrebuje pomoč, ve, kje me dobi. Vedno. Toliko o zamerah. 

Moj motor bi? Samo, da ne boš potem jokcal, da je pretežak, pa prevelik, pa preokoren, pa ... Bodi mož beseda in ga poskusi sam pripeljati nazaj. Da ne boš obležal, jaz bom pa motor pobiral. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ti pišeš, da hočeš vzgojo namesto kazni. Res ne vem, kako ne razumeš, da si vzgojo že imel. Če hočeš še več vzgoje, se lahko usedeš v šolsko klop šole vožnje. Te bodo zelo veseli. Ker, če še nisi do sedaj zvedel, da so na svetu nekatere službe, ki izrekajo globe, potem verjetno res spadaš v šolsko klop šole vožnje. 

Nope zavajas, nikjer nisem napisal naj ne bo kazni.

Pa ne joči da je premalo policistov, ker vam redarji priskočijo na pomoč.

Še enostavčne poved:

Kaznovalna politika brez vzgoje je jalova in sama sebi namen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

Spet nisi odgovoril, bom še enkrat.

Ali policisti, ki niso specializirani za promet tudi ustavljajo, kaznujejo?

Bo šlo, zelo preprosto vprašanje.

Enota specializirana za nadzor prometa je samo ena. Potem so enote, ki delajo po prometu in enote, ki delajo vse ostalo in po prometu, kadar lahko in, kadar imajo čas. 

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Jajca, o tem sva že govorila in prišla do tega, da si brez njih, malo pobrskaj po spominu.

Ravnokar jih kuham. Deset minut, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Nope zavajas. Pa ne joči da je premalo policistov, ker vam redarji priskočijo na pomoč.

Še enostavčne poved:

Kaznovalna politika brez vzgoje je jalova in sama sebi namen.

Redarji? Kje si jih pa videl? 

Kakšno vzgojo bi in od koga bi ti to vzgojo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Enota specializirana za nadzor prometa je samo ena. Potem so enote, ki delajo po prometu in enote, ki delajo vse ostalo in po prometu, kadar lahko in, kadar imajo čas. 

Ravnokar jih kuham. Deset minut, kajne. 

Se enkrat, policijska postaja v kočevju je za vse in nima odelka posebej za promet.

Ali lako oni ustavljajo v prometu in kaznujejo, postavljajo radarje. Pa bom uporabil tvoj način, ko imajo čas.

Res nisi sposoben sprocesirat odgovor korektno in direktno z da ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Redarji? Kje si jih pa videl? 

Kakšno vzgojo bi in od koga bi ti to vzgojo? 

S preveč ljudmi se kregaš, potem pa vse pomešaš.

O vzgoji sem pisal, da ni dovolj samo kaznovati ampak dobesedno učiti in ponavljati ljudem par bistvenih funkcij v prometu.

O vključitvi na prednostno in gledanju, o uporabi smernikov itd...vzgoja, ponavljanje itd..

Kar pa se tiče redarjev, naj bi v akciji o telefoniranju pomagali.. informacije so bile preko radia

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, krucymucy pravi:

Dej se men eno kanto kokic. 

.... vama bo slabo.... pa ne ud kokic.... ampak od programa ,ki ga gledata.... 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Postopek je bil tako dolg zaradi tahografa in ne zaradi table. Samo prebrati je treba. 

Nima veze zaradi česa je bilo, humanost rabi tale policaj. 

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Avtošole so poden od učenja, proizvajajo debile za volanom in nesposobneže. Primer človeka , ki uči A kategorijo , nikoli imel motocikla , zna pa vse , podobno , kot policisti .

Če nisi malo bolj motorične narave in se sam priučiš si ovira na cesti . To se lepo vidi , ko zapade prvi dež, snegec kako tepci vozijo 30kmh po magistralki čisto posrani in prilimani na volan ......nisem še videl , da bi kdo od vas napisal kazen in jih izločil iz prometa , ker dobesedno ustvarjajo zastoje.

Si zihr da je kriva avtošola? Ko zapade dež in snegec, greš 15min prej od doma kot ponavadi in je problem rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Kmet2 pravi:

Se enkrat, policijska postaja v kočevju je za vse in nima odelka posebej za promet.

Ali lako oni ustavljajo v prometu in kaznujejo, postavljajo radarje. Pa bom uporabil tvoj način, ko imajo čas.

Res nisi sposoben sprocesirat odgovor korektno in direktno z da ali ne?

Še enkrat; splošne enote izvajajo splošne naloge in se ukvarjajo s prometom, kadar lahko in, kadar imajo čas. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!