Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

30 minutes ago, DAMI34 said:

ker z vsako nesrečo manj bodo prihranili in to ne malo. Mogoče celo več kot bi bilo dobička s kakim sekcijskim merjenjem hitrosti po AC.

Če ni nesreče ni izdanih računov, posledično ni zaslužka, ni plačanga DDV ..... "država" in njene inštitucije pa rabjo gnar in zato jim je v interesu, da je nesreč čim več .... boli njih za varnost ....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

to pomeni da 15 minut prej stojiš v koloni. :P

 

:ras:  ne, to pomeni da lahko jajcam 70 za drugimi (tam k je 90) in se ne sekiram, saj bom pravočasno prišel kamorkoli že grem. K sreči delam tako, da sem že pred 6 zjutraj na šihtu in ni take gužve še, pa še izven LJ delam in živim. Mene čudi, da ti ne dostavljaš z kawo :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč prebral.

Razlike med mladim šoferjem, izkušenim in starim šoferjem.

 

Mlad ne zna predvidevati. Prileti žoga na cesto in ne ve da za njim vsaj eden otrok. Nekdo sprehaja psa z biciklom na drugi strani pa mačka se sprehaja( na štirih nogah). Ne predvidi, da bo pes potegnil kolesarja na drugo stran pred šoferja.t4009.gif

Izkušen šofer vse to opazi in pravočasno reagira.t4002.gif

Star šofer pa pogleda levo če je fraj pa pogleda desno če je fraj in pozabi kaj je videl ko je pogledal levo in izsili prednost.b0525.gif

Malo karikirano ampak resnično. So pa še podvrsti vseh teh treh skupin seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa en predlog kako bodo Slovenci postali vzorni vozniki. 

Slovencu je avto svetinja , takoj za bajto in zemljo. Torej za vsak prekrsek z žebljem en velik ris na avto.... tak globok ....... boste videli kok hit bo red na cestah..... :rolleyes:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo vsi obsedeni s plehom kot ti....jih pa je ja...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, dr.looney pravi:

Jest mam pa en predlog kako bodo Slovenci postali vzorni vozniki. 

Slovencu je avto svetinja , takoj za bajto in zemljo. Torej za vsak prekrsek z žebljem en velik ris na avto.... tak globok ....... boste videli kok hit bo red na cestah..... :rolleyes:

Jaz ga dam vnaprej počohat, mam par let v dobrem ? 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Borutt pravi:

Seveda veš vse. Še nikoli nisi videl digitalni tahograf in sploh ne veš, kako in koliko časa se odčitavajo podatki. Ampak ti vseeno serješ. Raje se pozanimaj, koliko časa se odčitavajo podatki, pa bodi potem pameten. Ker po tvoje so policisti naredili vse narobe, čeprav o tahografu nimaš najmanjšega pojma. 

 

pred 21 urami, Borutt pravi:

Splošna ima drugo delo in jim promet ni prioriteta. 

Ta povprečni slovenc serje po nekomu, čeprav ne ve, kaj je sploh bilo. Bo šlo?

thumper

  • anonimnež :lol1:
  •  
  • thumper
  • Člani
  •  10016
  • 11266 objav
  • Lokacija: domžale
  • Motocikel: triumph bonneville T100 2009 - truxton hibrid ,suzuki gn 400 td 1981 12v, tomos colibri apn4 1973
  • Moja garaža
  • Moji albumi

tvoja kredibilnost na forumu je padla pod vsako mejo , ki bi jo človek pričakoval od policista , ki je ponosen na svoje udejstvovanje na forumu, še bolj ponosen pa na svoje delo v realnem življenju.

če z odgovori tipa "ne beli si svoje male glavice" opreriraš tudi v civilnem življenju in službi - odrasel človek , uradna oseba s pooblastili ? - potem ti zlivanje žolča na soforumaše , žaljenje in podcenjevanje tukaj na forumu ne bo pomagalo.

od danes naprej se odpovedujem citiranju tvojih postov in te lepo prosim , da se tudi ti vzdržiš citiranja  mojih.     hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

 

thumper

  • anonimnež :lol1:
  •  
  • thumper
  • Člani
  •  10016
  • 11266 objav
  • Lokacija: domžale
  • Motocikel: triumph bonneville T100 2009 - truxton hibrid ,suzuki gn 400 td 1981 12v, tomos colibri apn4 1973
  • Moja garaža
  • Moji albumi

tvoja kredibilnost na forumu je padla pod vsako mejo , ki bi jo človek pričakoval od policista , ki je ponosen na svoje udejstvovanje na forumu, še bolj ponosen pa na svoje delo v realnem življenju.

če z odgovori tipa "ne beli si svoje male glavice" opreriraš tudi v civilnem življenju in službi - odrasel človek , uradna oseba s pooblastili ? - potem ti zlivanje žolča na soforumaše , žaljenje in podcenjevanje tukaj na forumu ne bo pomagalo.

od danes naprej se odpovedujem citiranju tvojih postov in te lepo prosim , da se tudi ti vzdržiš citiranja  mojih.     hvala

Žaljenje je tvoja domena. Vedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Arzen pravi:

:ras:  ne, to pomeni da lahko jajcam 70 za drugimi (tam k je 90) in se ne sekiram, saj bom pravočasno prišel kamorkoli že grem. K sreči delam tako, da sem že pred 6 zjutraj na šihtu in ni take gužve še, pa še izven LJ delam in živim. Mene čudi, da ti ne dostavljaš z kawo :ras:

sneg, a ni bil govora o zastojih?

Če je zastoj ti 15 minut prej ne pomaga nič, 2 uri kasnej pa ja :D

Če je pa sneg napovedan kot danes, pa moraš pred sneženjem spizditi čez vse klance (rebrnice, vrhniški, višnjegorski) in to mi je danes uspelo, saj so zadeli sneženje u nulo. Nazaj sem se pa jajcal v koloni od Vrhnike dalje, torej mi ves jutranji časovni dobiček ni prav nič koristil.

V izogib zastojem pa je potrebno poznati ure, kdaj so posamezni odseki obremnjeni in spizditi po stranskih ulicah.

Saj maš načeloma prav da 15 minut pomeni 15minut. Ampak v primeru zastojev, pa ne pomeni nič razen če se koloni izogneš, al pa greš na kavo za uro do dve :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2019 ob 11:57, Kmet2 pravi:

e enkrat, policijska postaja v kočevju je za vse in nima odelka posebej za promet.

Imajo pa verjetno pomočnika komandirja, ki je odgovoren za promet in ta odreja delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Primosio pravi:

Imajo pa verjetno pomočnika komandirja, ki je odgovoren za promet in ta odreja delo

Si policaj,da ves kako zgleda? Nisi...hahe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodba je podobna oni o centimeter ali dveh prenizko postavljenih gasilnih aparatih v enem hotelu in mastni kazni, ki je zaradi tega sledila. Hud prekršek je to, položaj otroka na znaku je napačen !!!!!!!!!!!!

Seveda boš tu opravičeval isto butnglavo in slepo sledenje zakonodaji, kot jo v drugih primerih kritiziraš. Tebi se to zdi logično, meni pa smešno.

Jaz bolj verjamem prizadetim kot PR službi Policije. Ljudje, ki delajo z otroci s posebnimi potrebami (ali drugimi osebami s posebnimi potrebami) ponavadi niso barabe.

Namen PR službe je med drugim lepobesedičenje okoli zafukov onih, ki jih predstavljajo. In tole zgleda kot pretiravanje s postopki, vsaj s stališča odnosa do potnikov s posebnimi potrebami v vozilu. Verjetno lastnika podjetja, ki trdi da sta bila bus in voznik bp ni težko postaviti na laž. Če bi našli kaj očitno sfaliranega, bi se na to PR-ovci definitivni sklicevali. Tule pa samo nakladajo o ničelni toleranci do... Tipičen PR pač. In pa seveda, krivi so drugi, mi vse samo delamo po zakonodaji. Kot vsi ostali, vedno.

Itsk da boma ostala vsak na svojem bregu. Sam lej, to ni bil Rupsi z domnevno hudo bolno ženo v avtu in egom velikosti Londona. Je malo drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Zgodba je podobna oni o centimeter ali dveh prenizko postavljenih gasilnih aparatih v enem hotelu in mastni kazni, ki je zaradi tega sledila. Hud prekršek je to, položaj otroka na znaku je napačen !!!!!!!!!!!!

Seveda boš tu opravičeval isto butnglavo in slepo sledenje zakonodaji, kot jo v drugih primerih kritiziraš. Tebi se to zdi logično, meni pa smešno.

Jaz bolj verjamem prizadetim kot PR službi Policije. Ljudje, ki delajo z otroci s posebnimi potrebami (ali drugimi osebami s posebnimi potrebami) ponavadi niso barabe.

Namen PR službe je med drugim lepobesedičenje okoli zafukov onih, ki jih predstavljajo. In tole zgleda kot pretiravanje s postopki, vsaj s stališča odnosa do potnikov s posebnimi potrebami v vozilu. Verjetno lastnika podjetja, ki trdi da sta bila bus in voznik bp ni težko postaviti na laž. Če bi našli kaj očitno sfaliranega, bi se na to PR-ovci definitivni sklicevali. Tule pa samo nakladajo o ničelni toleranci do... Tipičen PR pač. In pa seveda, krivi so drugi, mi vse samo delamo po zakonodaji. Kot vsi ostali, vedno.

Itsk da boma ostala vsak na svojem bregu. Sam lej, to ni bil Rupsi z domnevno hudo bolno ženo v avtu in egom velikosti Londona. Je malo drugače.

Res nisem mislil, da boš tako hitro nekoga obsodil, brez, da bi prebral članka. Ker bi se zbudil ob zapisu, da je bil problem tahograf in, da je nekdo drugi podaljšal postopek in ne policisti. Ampak, ti kar trobezljaj svoje. Bodo že drugi prebrali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2019 ob 8:36, thumper pravi:

ne spomniš se kajne ..

ko si me obtožil za anonimneža sem pač prilimal edino svojo sliko , ki sem jo imel na telefonu. pa še ta ni selfi.. ni namenjenu žaljenju nikogar.. 

Ob 18. 1. 2019 ob 10:04, Borutt pravi:

Žaljenje je tvoja domena. Vedno. 

post iz avgusta sem citiral izključno zaradi tvoje amnezije . če pa nisi pozabil pa zaradi " prosim" in "hvala" ..

"od danes naprej se odpovedujem citiranju tvojih postov in te lepo prosim , da se tudi ti vzdržiš citiranja  mojih.     hvala"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

To si ze enkrat napisal ta teden. 

ne ločiš med citiranjem starega posta in aktualnim zapisom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

ne ločiš med citiranjem starega posta in aktualnim zapisom?

Kako naj te clovek jemlje resno ce 24.8. napises da ne bos vec odgovarjal boruttu, pa vceraj, pa danes ...

pa se kar odgovarjas.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, krucymucy pravi:

Kako naj te clovek jemlje resno ce 24.8. napises da ne bos vec odgovarjal boruttu, pa vceraj, pa danes ...

pa se kar odgovarjas.

 

Sej ti si tud reku, da si zaključil z motorizmom, pa se vračaš k Lessi:P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, krucymucy pravi:

Kako naj te clovek jemlje resno ce 24.8. napises da ne bos vec odgovarjal boruttu, pa vceraj, pa danes ...

pa se kar odgovarjas.

če me on ne bi citiral .. jaz ga nisem od takrat.. 

če bi imela tipka "ignore" vgrajeno funkcijo , da se nikjer ne zapiše , ko ga nekdo citira in funkcijo , da me ne more citirat potem bi jo že stisnil.. tako sem pa upal na osnovi "lepo prosim" in "hvala" na obojestrankost..ta se je po 4,5 mesecih izjalovila zaradi njegovega citiranja mojega posta v katerem on ni bil omenjen z ničemer. 

pa še to : nikjer nisem napisal, da se umikam s foruma ..torej imam vso pravico odgovarjati , ko me kdo citira ..pa čeprav mi to ne dela ravno pretiranega veselja.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.vestnik.si/otroci-so-bili-izmuceni-in-lacni-6645493
»A policisti so mi povedali, da kontrolo prometa opravlja republiška policija. Tako da nisem mogla nič pomagati. Me je pa najprej zanimalo, ali je morda kaj narobe z avtobusom, a so mi učiteljice zatrdile, da jim je policist povedal, da je avtobus popolnoma varen.«

https://www.vecer.com/izmuceni-in-lacni-otroci-policija-odgovarja-pri-tovrstnih-prekrskih-ima-policija-nicelno-toleranco-6647215?mView=1&tmpl=component
Ob 12:45 ure so opazili avtobus,   kjer  so  policisti  že  na  pogled  ugotovili  manjšo nepravilnost.  Ker  so  posumili,  da  gre za organiziran prevoz otrok, pri katerem  veljajo  najvišje  mere  varnosti, so zaustavili vozilo in izvedli nadzor nad  izpolnjevanjem  obveznosti v zvezi z dokumenti in opremljenostjo vozila. seveda..k sumu , da gre za organiziran prevoz otrok v cestnem prometu jih je navedla tabla . še večji sum se je pojavil , ker jim ni šlo v glavo, kako je lahko otrok pred mamo čeprav bi moral biti za njo.. najbolj sumljivo jim je bilo pa to , da mama nosi hlače na znaku.. 

motita pa me zapisa iz prvega linka (učiteljice zatrdile, da jim je policist povedal, da je avtobus popolnoma varen.«) in

izjava z drugega linka (Policisti  so ugotovili, da voznik opravlja prevoz skupine otrok v cestnem  prometu, pri čemer so bile  ugotovljene  nepravilnosti,  ki so povezane s kršitvami predpisov na področju varnosti cestnega prometa. Zoper voznika so bili  na podlagi ugotovljenega stanja izvedeni ustrezni ukrepi, poleg tega je zoper pravno osebo začet hitri postopek. )

... ta dogodek bo pa še postregel z zanimivim razpletom ..

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Kmet2 said:

Sej ti si tud reku, da si zaključil z motorizmom, pa se vračaš k Lessi:P

 

Nisem to reku. :)

Reku sem da bom motor prodal. In sem ga.

Pol sem se pa kmalu preselil semle, pa nisem videl smisla imeti motor za dva vikenda poleti.

Zdej ko vidim da se da prevozit 10.000km tudi v tistih par dneh, imam pa dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!