Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
gradbenik

Izleti po Istri

Recommended Posts

DAMI34
pred 2 urami, Dark pravi:

So morda na Plominki postavili kakšne stacionarne radarje?😊

kar vem ne, Snecijev seznam je pripet na vrhu teme: jadranska magistrala. Sicer pa so večinoma v naseljenih območjih 50km/h, kjer smo se že navadili da znižamo.

smasher

za vse tiste ki morda še niste opazili, cesta čez Motovun je nova, samo ne delat pizdarij, da ne bojo uvedli kakšnih kontrol tam, za enkrat še nikoli nisem videl na serpentinah na motovun policaje. Novi asfalt zgleda fantasično nisem ga pa imel še šanse testirat z motorjem.

Rogerg
pred 15 urami, KARMEN1 pravi:

Sprobala, cesta je končno lepo asfaltirana.

kje to? ker je več poti do tja ,  vsaj 2 :)

KARMEN1

Cesta v  Motovun, iz tiste dolge ravnice, ki gre od  Buzeta, proti Novigradu.

smasher
14 hours ago, Rogerg said:

kje to? ker je več poti do tja ,  vsaj 2 :)

Ma dejansko težko da greš mimo Motovuna ne da bi šel po tej cesti,vseeno ali zaviješ iz ravnice čez Mirno gor ali iz Karojbe v kontra smer če greš mimo Motovuna moraš it po tej cesti. (potem za it v staro mestno jedro tista cestica pa je še zmeri zanič in plačljiva) 

DAMI34
pred 2 minutami, izibajker pravi:

Zanimiva trasa po Istri, nedaleč stran od naše meje

Untitled3.thumb.jpg.ecb65a0f82fec6c9a6e12f495e9d16ab.jpg

Celoten potopisek pa je tule:

https://motosvet.com/tabla/topic/41687-izi-bajk-utrinki/?do=findComment&comment=2580356

odpeljal, pa še nikogar ni na meji. Teta je na pol spala. Malce tečno je edino skoz gozd, ker ni ravno neka dobra podlaga, sploh če je dež padal dan prej. Hitrejša je če potegneš naprej za Rijeko.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Shillien
      https://www.motogp.com/en/news/2020/08/03/marc-marquez-undergoes-second-operation/336779 Zgleda da tud v brno še nebo čisto fit za dirko
    • GeeSXer
      Ko sem avtomobilist, me motijo kolesarji, ko sem kolesar me motijo avtomobilisti, ko sem pa motorist me motijo oboji.
    • ligenjček
      Na 69 jih je čez vikend res polno, pa včasih jodlarji pozabijo opozorit  ampak čez teden se pa splača it, dosti vozim tam pa jih med tednom še nisem srečal  
    • Shillien
      Prehitevam preko polne tudi z avtom ne samo z motorjem (seveda kjer je pregledno in varno narediti to) Divjajo kot snete sekire, jah to je zelo subjektivno, vprašaj kakšnega starčka ko ti bo povedal da danes VSI brez izjeme divjajo in prehitevajo. Vožnja mimo kolone je pa problem samo za tiste ki jih zaradi tega boli ego, zakonsko je dovoljena.  Biciklisti so popolnoma drug problem, ovirajo promet ko se vozijo po cesti 2m od njih pa kolesarska steza, izgovor: peljem več kot pa je na kolesarski omejitev. Ja mogoče, redki, NOBEDEN pa ne pelje 90 kot je omejitev na cesti ampak krepko pod. Umaknejo se samo izjeme, več je takih idijotov ki se vozijo po 2 v štric. Najhuje pa je da je to postalo hudo popularno, vsak ki ima 10 min preveč časa in se odloči rekreirati nabavi specialko (ali pa še to ne) in pajkice ter jebe krizo PO CESTI. Sam sem bil na kolesu res ogromno, več ur na dan pa se NIKOLI, NITI 1X nisem peljal po cesti ob kolesarski stezi, večkrat ob cesti po pločniku če je bil prost in ni bilo kolesarske po cesti pa samo če ni bilo druge izbire. Da ne govorim o tistih ki dejansko malo bol resno (skoraj vsi med njimi amatersko) gonijo pa so kar na enkrat vsi rogliči in so cpp za njih popolna španska vas, prav tako vsak bonton na cesti. Absolutno drži da se izjeme najdejo med vozniki vseh vozil, ampak pri biciklistih so na žalost postali izjeme tisti ki ne ovirajo ostalega prometa največ pa je tistih "profijev" na specialkah ki vozijo 30kmh na kolesarski pa je omejitev 25kmh in se obnašajo kot da so sami na svetu ne samo na cesti.
    • ligenjček
      35€, vedno, ne glede na prekršek, tudi če bi za tak prekršek pri nas izgubil vozniško... baje 
  • Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!