Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Jaz pa nisem takšnega mnenja skalar. Vse skupaj je malo potihnilo, ker je malo ušlo iz kontrole in pa zaradi zadnjih dveh stavkov. En dober podatek. Neki cajta nazaj je šla beta verzija ven, ko niti neta ne rabimo več za prenose! BTC in pa še posebaj BCH bosta pa poskrbela za preobrat, ko si bomo rekli nekega jutra samo WTF?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sergini pravi:

Jaz pa nisem takšnega mnenja skalar. Vse skupaj je malo potihnilo, ker je malo ušlo iz kontrole in pa zaradi zadnjih dveh stavkov. En dober podatek. Neki cajta nazaj je šla beta verzija ven, ko niti neta ne rabimo več za prenose! BTC in pa še posebaj BCH bosta pa poskrbela za preobrat, ko si bomo rekli nekega jutra samo WTF?

 

 Si predstavljaš tisto jutro tiste, ki še zdaj mislijo, da je vse skupaj nateg....neprecenljivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 8. 2018 ob 10:57, skalar36 pravi:

Smisel kriptovalut se je izgubil. Še pred enim letom smo govorili o decentralizaciji, nesledljivosti, ter odsotnost bank ter ostalih institucuij. Danes pa čakamo, da bodo institcije, banke...kupovale BTC etc, da se dvigne cena. Brez ETF skladov "kao" BTC ne more preživet, ali doseči višjih vrednosti. Krypto postaja isto kot nafta, zlato, fiat, delnice... vse je v rokah institucij. BTC je bil ustvarjen za ravno nasprotni cilj. Da o prevarah sploh ne pišem.

Dolgoročno sem še vedno zelo pozitiven za določene krypto valute, ter mislim, da tiste prave, ki bodo krojile prihodnost šele prihajajo. Kratkoročno se pa bomo znebili raznih drekkovancev(shitcoinov), prevar, neresnih ekip. Predvsem pa neumnih vlagateljev.

....podobna zgodba kot pri vseh " novih vlaganjih " .....na začetku zanimivo, se da nekaj fino zaslužit, oz. se splača, potem večina navali, sprejmejo se določene dodatne regulative in potem smo tam, da kar na enkrat ni več zanimivo oz. ni željenega donosa. V roku 3-5 let baje celo v Slo. pripravljajo nadzor in uvedbo davkov, ter možnosti terjatev na krypto. :blush:

Spremljam že dalj časa......zbiram še jajčka, da se odločim :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to te popravim. Smo še vedno na začetku. Lih sm bral eno raziskavo iz ZDA. Na 100 prašanih sta sam 2 slišala za BTC. Kok je pa dejanskih lastnikov kake kriptovalute je pa procent nekje 0.5 svetovnega prebivalstva. 

Če bi "obični" ljudje vedli kdo kupuje BTC, bi v roku 1 tedna dosegel vrednost 100k eur. Tko se pa dela negativna propaganda...da se nakupi dovolj, (večja)sredstva iz drugihn skladov preusmert v BTC ni isto, kot nam revežem 50 eur nakazat na Bitstamp .

Za vse miljonarje tega sveta ni dovilj BTC-jev. Če bi vsak hotu met samo 1.

21 mill jih bo. Ce jih bo.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, skalar36 pravi:

Sam to te popravim. Smo še vedno na začetku. Lih sm bral eno raziskavo iz ZDA. Na 100 prašanih sta sam 2 slišala za BTC.

na 100.000 vprašanih Američanov bi 2 odgovorila, da sta za Slovenijo slišala  ... čeprav je tako majhen procent, mi še vedno obstajamo - zaenkrat :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

na 100.000 vprašanih Američanov bi 2 odgovorila, da sta za Slovenijo slišala  ... čeprav je tako majhen procent, mi še vedno obstajamo - zaenkrat :P

 

Njihov precednik bi pa reku, da si želi da nebi. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mate dost drugih tem kjer se nabija. 

Tle smo tistu, ki radi izmenjamo kakšno informacijo. 

Sam še 1x povem. Ce bi vedli kdo trenutno kupuje BTC, bi bla evforuja brez primere. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, skalar36 pravi:

Sej mate dost drugih tem kjer se nabija. 

Tle smo tistu, ki radi izmenjamo kakšno informacijo. 

Sam še 1x povem. Ce bi vedli kdo trenutno kupuje BTC, bi bla evforuja brez primere. 

nisem nabijal, ampak sem hotel povedat, da če toliko malo ljudi ve za to, to ne pomeni, da ne obstaja ... in ker si o BTC govoril ... valda da obstaja in se tudi uporablja

v prejšnejm postu nisi nič pametnega povedal ampak si samo svoje mnenje podajal.

p.s.

tudi sam spremljam tole temo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, skalar36 pravi:

 

 

Citiraj

Sam še 1x povem. Ce bi vedli kdo trenutno kupuje BTC, bi bla evforuja brez primere. 

Saj to je "problem" kripta....svet preprosto ni pripravljen na kripto. Prav zato se na vse pretege trudijo z bremzanjem....za širše ljudske mase seveda. Svet vodijo korporacije in ekonomski mogotci...ne vlade. Kripto jih je dobil na levi nogi in trenutno jim je v interesu lansirat negativne novice, da zbijajo ceno in z vsakim novim valom nabašejo novo maso enot. In ko jim bo, bodo kripto spustili iz vajeti in masa bo naredila svoje. Smetana bo seveda pripadala njim...oz...t.i.  zgodnjim vlagataljem, predvsem tistim, ki ne bomo popustili pod trenutnimi pritiski...takšno je moje mnenje. Implementacija kripta, blockchaina in vsega kar sodi zraven pa je neizogibna. Igra živcev pač. 

P.s. Če imaš kakšno zanimivo informacijo na temo kot si omenil, bom vesel, da mi jo posreduješ....:book:

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K pridem dam @BIF ti lahk mal linkam, kje spremljam info...

No, no @maus, da ne bova o tem kdo kaj pametnega napiše v kaki temi. Te bom zrezu kt salamco, pa še banat me ne bos mogu..;):smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Ka zdej, a ste že vsi milojonarji ?

Če svoje kryptovalute pretvorim v Vietnamske donge, sm milliarder. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

:smoke:

67282AAB-9165-4C69-B5FE-3C079C793A37.jpeg.16c5ec9c3e36dc67ae96e53ea0f63499.jpeg

Čak...sam pr taspodnih eno fajn žensko vidm.......................kva zdej to pumen??                     :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, VS800 said:

Čak...sam pr taspodnih eno fajn žensko vidm.......................kva zdej to pumen??                     :naughty:

Da ces suvom kurcom kuci. ;)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi brat vsega...tema ze stara....tak,da predvidevam,da vas je ze veliko milijonarjev...se ker javi,da obogatel ali obubozal s temi vlaganji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Ne da se mi brat vsega...tema ze stara....tak,da predvidevam,da vas je ze veliko milijonarjev...se ker javi,da obogatel ali obubozal s temi vlaganji?

Obubozal nisem. Ne vem pa kaj pomeni zate obogatet.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, Snecer said:

kot alternativo bi omenil še vlaganje na temnem spletu, z lepimi dnevnimi donosi :)

 

lahko k temu dodaš kakšno dodatno informacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Zanimiv, da znate nekateri najti pot na wc, ter vpisati google. :ras: Je blo že miljontič napisano...1 pravilo krypta. 

Ko že govorimo o bogastvu... jest sm se bogato oženu. Krypto je pa za zravn. :D

Sem napisal, čez 5 let. Popravljam... 2-3 leti bo btc dosegu... precej večjo cifro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar trenutno vleče trg navzdol je, imho, spekulacija BTC. Velike cifrw se ga kupuje " pod pultom" ter potem prodaja na menjalnicah, da se zbije zadeva za bolj ugodne, ne toliko rizkantne vstope vecjih igralcev.

 Ter shitcoin po imenu, ETH. Ga nikoli nisem maral ravno zaradi tega: Ogromno novih projektov je zbiralo ETH za zagon, ter zelo veliko shitcoinov ter goljufov. Itak so igrali na hitri zasluzek, kar jim je recimo uspelo. ETH developerjem se je po domače " jebalo" kaj/ kdo dela na tej platformi projekte. In ti se sedaj keširajo ven, zato je trg pitegnilo za seboj. Celo fucktoken je eden izmed njih. To pove vse. NEO, ADA imata tukaj veliko prednost. 

Krypto je napredek. Se pa more mal nardit red, da lahko projekti, ki so dobri zašajnajo iz povprečja.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!