Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Poglej si coinmarketcap :) https://coinmarketcap.com/

Skratka, zgodil se je death cross...   Zanimiv video

Sedaj je samo še vprašanje, kje je dno in kdaj kupovati :)

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, skalar36 pravi:

Rezultat iskanja slik za psychological trading wave

Najverjetneje smo tukaj nekje vmes med jezo in depresijo. Bolj proti jezi.

Tisti, ki še niste prodal, ste v "Denial" fazi. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Tisti, ki še niste prodal, ste v "Denial" fazi. :naughty:

1 BTC = 1BTC. Vedno. Pušneš šele ko prodaš. Še vedno spadam v 0.1% ljudi na tem svetu ki imajo neki BTC-ja. Vem slaba tolažba :naughty:

Ah, če me sam to čaka v lajfu, da kje kej dnara pušnem bom čist vesel :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skalar36 pravi:

1 BTC = 1BTC. Vedno. Pušneš šele ko prodaš. Še vedno spadam v 0.1% ljudi na tem svetu ki imajo neki BTC-ja. Vem slaba tolažba :naughty:

Ah, če me sam to čaka v lajfu, da kje kej dnara pušnem bom čist vesel :D

 

Tkole sem se jaz tolažu leta 2008 pa je šel en Ferarri u kurac. :angryrant1:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Frenk 67 pravi:

Tkole sem se jaz tolažu leta 2008 pa je šel en Ferarri u kurac. :angryrant1:

Se pravi, da si že uložu za enga BMW 5. No jest nism tok. Sm dal  za en kolo. Lohk bi si kupu električnega, tko bom mogu pa skiro. :cry: :D :lol1:

Long term sm še vedno pozitivn. Me ne skrbi. Žvet bom mogu še vsaj 25 let... k pravjo, da je okol 60. mal kritično za desca. Do takrat bo pa že kej zrasl...

Bl me skrbi, da ni pametnega motorja na AN za kupt. Cene novih... :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj si naredi uslugo in ne UKIP nakladačev preveč resno jemat. No lahko jih... na svoj rizik. Sam ne pozabit da njihova najbolj znana faca in velik kritik EU sedi v EU parlamentu, na mesec zasluži več kot je tvoj crypto vreden in se obenem gre nekega rešitelja ljudstva pred EU. Definitivno tile kekci spadajo v scam kategorijo. Tam nekje ob povprečnem ICO izpred nekaj mesecev.

Me pa zanima kam bo tole strmoglavilo. Cel tech sektor bo ob koncu leta doživel konkretno korekcijo. Danes so se t.i. FAANG resetirali na začetek 2018. Dvomim da se bo tam zaustavilo. Zgleda da bo konec ene par balončkov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov cikel. Nč hudga nč novga. BTC jih je imel do sedaj 6. Vsakič pa gre višje. Kok časa bo trajal , da pride do novih vrhov ne more noben napovedat. Kje bo dno, tud ne. Ja pa čist fajn, da se otresemo raznih drekačev in njihovih projektov. Forki od forkov... slaba šala. (BCH). Nekaj projektov vmes je pravih biserov. Če bodo preživel bo čas pokazu. Najverjetneje bodo. Ostali pa sam raus...

Ko bo dno doseženo se bo vedlo, kdor bo vsaj malo spremljal. Takrat se bo spet dalo iz stotaka delat lepe donose. Ker pohlep je zanimiva reč. Ko bo spet raslo se bodo vsi tisti, ki so zdaj izstopili vrnili... pa se nategnili na isto foro.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pa pozabljamo. Da bo krypto širše sprejet, rabimo lažjo dostopnost. Ter lažje, hitrejše shranjevanje krypto valut. 

Kdor racunalniško ni pismen težko kupi katero od valut. Treba je vložiti tudi nekaj prostega časa, ter pridobiti eno osnovno znanje, kje , kako se kupi BTC. Tega se pa veliko ljudem ne da. Počakati bo treba na "kryptobanke" kamor bodo ljudje nesli denar. Ostalo  bodo pa naredili drugi ljudje. 

Manjka se tudi preprosto shranjevanje kryptovalut. Sicer obstajajo denarnice na telefonskih aparatih. Ter nano ledger s. Ampak oboje je še bolj v povojih.

Zato pa mislim, da "nas" čaka še veliko dela. Obenem pa mislim da smo se vedno pionirji v kryptosvetu.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skalar36 pravi:

Zato pa mislim, da "nas" čaka še veliko dela. Obenem pa mislim da smo se vedno pionirji v kryptosvetu

Kar je zdaj včasih mučno, bo kot zgodnjim vlagateljem prineslo veliko prednost. Ko bo vladala največja histerija, bodo(bomo) mi pač z rokami pod glavo gledali to ihto in uživali ob grafih...kar zdaj pač ne. Ampak takšna je cena. Tudi Teslo je za časa življenja redko kdo razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ProdriveR pravi:

Ste videli tole, Veros je naredu 1100% :) Sicer prvič slišim za to zadevo, ampak očitno nekaterim še vedno lako uspe.

https://coinmarketcap.com/currencies/veros/

Pump &dump. Klasični. Še vedno je prejej naivcev, ki se jih da nteg***

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je precej rizična zadeva...ki pa je lahko zelooo dobičkonosna.  Jaz sem čisto slučajno in z velikoooo sreče tako padel notri ko je Bytecoin prišel na Binance. 50% svojega portfelja sem imel takrat v BTC in sem v tistem trenutku kupil Bytecoine....v 20-ih minutah sem naredil 270% potem pa hitro izstopil....raslo je še za dobrih 200% potem pa padec....seveda daleč pod nakupno ceno . Takrat sem naredil sanjski dobiček pa debelo rjavo črto na gatah. Čeprav se je splačalo tega ne bi upal narediti več nikoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!