Skoči na vsebino

TET - TRANS EURO TRAIL


Ni3ous

Priporočene objave

pred eno uro, Satao pravi:

WTF…ko sem jst odpelov tu dionicu…ni blo tak razrito….to je sedaj pa too much za moje skillse….🥶

IMG_5618.png

IMG_5617.png

pogost pojav, tudi na Slo odsekih. pogledaš video, je kul, prideš tja razrito in našodrano, al pa še huje, pol metra blata :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motom pravi:

Ko prideš nazaj dol je do Knina ob železnici vsaj 20km šodrastega makadama, ki ga svetujem izpustiti. Saj ne, da ga je pretežko odpeljat, ampak je full dolgočasen in ga ni in ni konca.

Spust iz planine je strm in gre po zelo dolgih, gladkih kamnitih ploščah, ki visijo navzven. Če so mokre ne priporočam spusta.

s Knina se splača zaviti na Dinaro, dokaj dobra pot (no ni za cestake :P ), pa na planoti tanki ter podobni ostanki bojev. Sicer je izven TETa kateri gre direktno po asfaltu iz Knina na MP Strmica.

Okvirnu izgubiš 3 ure (gor pa dol), so pa kar dobri razgledi in se verjetno da še marsikam, kamor nisem zavil.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motom pravi:

Ko prideš nazaj dol je do Knina ob železnici vsaj 20km šodrastega makadama, ki ga svetujem izpustiti. Saj ne, da ga je pretežko odpeljat, ampak je full dolgočasen in ga ni in ni konca.

Spust iz planine je strm in gre po zelo dolgih, gladkih kamnitih ploščah, ki visijo navzven. Če so mokre ne priporočam spusta.

Tisti del ob železnici do Knina sem pa odvozil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, DAMI34 said:

pogost pojav, tudi na Slo odsekih. pogledaš video, je kul, prideš tja razrito in našodrano, al pa še huje, pol metra blata :P

 

😃😃😃…so zive barabe ti k snemajo…jst bi jih prjavu za zavajane..🤷🏼‍♂️😃

 

20 hours ago, motom said:

@UrošG super da greš v MNE. Je še lepši od BIH. Upam, da so cesto med Opasanico in Rikavačkim jezerom kaj popravili...FB_IMG_1693391231542.jpg.583a9e51023be2651d071895dd3621b1.jpg

dodas mal gasa..pa preskocis…simpl..🤷🏼‍♂️😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Satao pravi:

😃😃😃…so zive barabe ti k snemajo…jst bi jih prjavu za zavajane..🤷🏼‍♂️😃

 

dodas mal gasa..pa preskocis…simpl..🤷🏼‍♂️😃

.

... no, pa kakšno lužco je tud treba najdet ... za večjo dramatičnost filma ... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/5/2023 at 10:11 AM, motom said:

TET BIH, vrh Pločno 2228m nv, 15km garanja gor, pa tudi za dol sva bila prešvicana

ne strasist obcanov…😃🤦🏻…@DAMI34 ni tak hudo……pa na kriz se povzpni..pa tam pod krizom mas en tak fini trail med borovci……te Blidinje so playground…💪

IMG_9691.jpeg

Popravljeno . Popravil Satao
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nism js kaskader :P Vrh nad Blidinjami me je zanimal, ker je res nor razgled

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Satao pravi:

ne strasist obcanov…😃🤦🏻…@DAMI34 ni tak hudo……pa na kriz se povzpni..pa tam pod krizom mas en tak fini trail med borovci……te Blidinje so playground…💪

IMG_9691.jpeg

.

... tole pa prov simpatično zgleda ... 🙂

... najbrž bi tud kakšn starejši občan znal tole odpelat ... :eek:

 

 

ps.

tak, k se mal bolj s telovadbo ukvarja :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

pa nism js kaskader :P Vrh nad Blidinjami me je zanimal, ker je res nor razgled

 

kukr si kurceve srece bo megla, ko bos ti gor rinu… 🤦🏻😝😃…lahk te pa jst gor zategnem….ce placas pu kile jagencja v Hajduckih Vrletih…😋😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Satao pravi:

kukr si kurceve srece bo megla, ko bos ti gor rinu… 🤦🏻😝😃…lahk te pa jst gor zategnem….ce placas pu kile jagencja v Hajduckih Vrletih…😋😃

.

u Hajdučkih je jeba, k imajo slab internet :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Satao pravi:

@DAMI34…ni tak hudo…poglej moj video…un te hoce naplahtat….😃😉😃

 

men je hudo že ko gledam :P

 

ps. podlaga se spreminja, več kot je dežja, več kot gre motoristov in 4x4 čez bolj je razorano. Drgač pa lepo (Y)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

men je hudi že ko gledam

ja…to sem pa ze veckrat opazu pr KTM rajderjih…kak jim je hudo k gledajo ostale mopede in potem svojga…😃💪

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, motom pravi:

Nemca sta odpeljala TET CRO Iz pekla do nebes v nasprotni smeri.

Ženska na GSu je odpeljala vrhunsko, zataknilo se ji je le na koncu (začetku), posnetek pa da vedeti kok hudo je.

 

Seveda je težko. Lej kolk ma prtljage gor! Madona, sej ma pol bajte s sabo. Tole še za na običajno zavito cesto zgleda preveč težko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Satao pravi:

ja…to sem pa ze veckrat opazu pr KTM rajderjih…kak jim je hudo k gledajo ostale mopede in potem svojga…😃💪

 

zase se brigi :P teb feltno zvije že asfalt :D

Mujo je reku, kat se mi jebe se mi jebe..a kat se mi ne jebe, se mi ne jebe.

Tako tut jaz vozim, ko se mi da, se mi da, ko se mi ne da, se mi pa ne da. Vsakega šodrčka se pa lih ne ustrašim :P

Čist vsako sranje se pa na TETu da zlahka izpustiti :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 9. 2023 ob 13:15, DAMI34 pravi:

zase se brigi :P teb feltno zvije že asfalt :D

Mujo je reku, kat se mi jebe se mi jebe..a kat se mi ne jebe, se mi ne jebe.

Tako tut jaz vozim, ko se mi da, se mi da, ko se mi ne da, se mi pa ne da. Vsakega šodrčka se pa lih ne ustrašim :P

Čist vsako sranje se pa na TETu da zlahka izpustiti :P

 

 

 

Pri KTM-u dobiš zvito feltno že iz fabrke, da se potem ne sekiraš, če jo potem še sam mal zviješ.

Mogoče pa komu celo rata, da jo zvije v ravno pravi smeri in je potem bolj ravna kot iz fabrke. 😆

Popravljeno . Popravil brutal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/15/2023 at 5:04 PM, motom said:

Tet prepad v franciji...

 

 

kle sem tud jaz bil,

DSC02365.thumb.jpg.14ae98f98149b004c69326ca84322e09.jpg

priznam da mi ni šlo glih najboljš, sem se pa naučil, da moram prebrat opombe, ki spremljajo TET traso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!