Skoči na vsebino

TET - TRANS EURO TRAIL


Ni3ous

Priporočene objave

pred 6 urami, nejc74 pravi:

kle sem tud jaz bil,

DSC02365.thumb.jpg.14ae98f98149b004c69326ca84322e09.jpg

priznam da mi ni šlo glih najboljš, sem se pa naučil, da moram prebrat opombe, ki spremljajo TET traso :)

.

... a s tem mopedom na sliki si šel tle dol ??? :eek::D

 

 

ps.

... pa brez "laži" prosim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, pik1 said:

.

... a s tem mopedom na sliki si šel tle dol ??? :eek::D

ps.

... pa brez "laži" prosim :kva2:

no dol sem šel tkole:

od te fotke sem naredu po mojem ene 7 metrov dol, se zvrnu na desno stran, pol pa sem ene pol ure počasi puzal unih 50 metrov dol da sem pršu do ke k se jemal poravnalo. Drugače pa G650 Xcountry je moj TET bike, sej je relativno lahek. Čeprav se bojim da je zdaj mašina izdihnila 🥲

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem odvozil tet BiH in MNE. Lahko poročam, da je trasa lepa. Nisem opazil razritosti, ki je bila poročana v začetku poletja. Je pa definitivno lažje iz severa proti jugu. Klanci so v tej smeri tako bolj strmi na spustih. 

Severni klanec pri velikem dubokem je se mi zdi najbolj zahteven. Tista betonska cev od prepusta pa je zasuta. Tako da počasen spust ni problematičen. 

Odvozil sem vse zahtevnejše odseke, sem pa izpustil odsek sarajevo-jahorina-foča. Tako da ne vem kako je tam. 

Če se mi bo ljubilo, bom napisal daljše poročilo. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TET Hrvaška je posodobljen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunsko!

Pa so mnogi imeli pomisleke, koliko bo preneslo tole enosledno vozilo s srcem,  narejenim na Kitajskem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da mu je prioriteta mučenje vlečenja iz blata in reševanje "zafukanih" razmer v katere človek pade, ko "kitajsko enosledno vozilo" zabije brez pomisliti prej v največjo mlako, lužo , al pa živ pesek..

 

ps..sam sem podoben primer, ma se počas učim. Oziroma bom drugaće zapisal:

fotke so vrhunske, izlet pa bolj tko tko :D "e što je meni tega treba" v prevodu :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Satao pravi:

Novi Lika loop na cro tet…vam povem, avtocesta…🫡😃🫡

IMG_6407.jpeg

po levi strani bi piču ku mona :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

po levi strani bi piču ku mona :P

 

sej sm su iz moje prspektive po levi…😝…mona…😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super posnetek, podobnega voznika kot smo mi "turisti". 

Nekaj zajebanih oziroma bolj technical pointov na TET Slovenija, vsi v okolici moje bajte (heh, nikakor ne rata stran od bajte), in to v suhi sezoni. v mokri je težavnostna stopnja x2 al pa x 5. Preverjeno :D

ps. z lahkoto se pa odsek spusti, saj se ne gre za neke razdalja, kvečjemu kakih 5-10km obvoza.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Dragi avanturisti!

Kot ste nekateri najbrž že zasledili sva s Tomažem Kotarcem, ustanoviteljem MyTeam Motocross, nedavno ustanovila platformo pod imenom ADV Spirit. Na tej platformi bova za vse ljubitelje velikih endur ustvarjala vsebino vezano na ADV enduro. Testi ADV motorjev, ADV opreme, vodeni dnevni treningi na poligonih, vikend treningi z vožnjami in challenge dogodki, kratke video vsebine iz poti, koristni nasveti in še in še...želiva graditi in nadalje razvijati ADV segment v Sloveniji in širše.

Vabim vas, da se na spletni strani vpišete na newsletter, ter se pridružite ADV Spirit FB in Instagram profilu. S tem nama boste izjemno pomagali razširiti glas in besedo, da se nam pridruži čim več ljudi s podobnimi interesi, ki bi jih utegnila ADV tematika zanimati v bodoče.

Ob tej priložnosti vabim vse interesente, da se prijavite na naš dogodek ADV KAMP ISTRA, ki poteka že naslednji vikend, nekaj mest je še prostih. Več o tem na spletni strani. 

Vnaprej se zahvaljujem vsakemu, ki si je pripravljen vzeti 5 minut za prijavo na newsletter deljenje spletne strani, ter všečkanje FB in Insta profila.

 

Spletna stran:

https://www.advspirit.eu/

 

FB profil:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61556725967368

 

Instagram profil:

https://www.instagram.com/advspirit.eu/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!