Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Kakšen tempo Vinalesa ze zjutwtj6s trdo gumo... Če le ne bo jajcal prvih par krogov mu zmaga ne uide... Podobno velja za Fabia... MM ni konkurenčen tudi z mehko ne... Rins in Dovi sta nekje vmes... 

Rossi naj se pa sedaj res skida v penzijo, ker samo še škodo dela celotni Yamahi... Od vseh sem ga verjetno nazadnje pošiljal v penzijo, ampak v letošnji sezoni je pa dokazal, da je res že čas... Zadnjih nekaj let je sodil med 4-6 nekje, če kdo od prvih ni speljal je bil na štengcah... V tej sezoni je pogosto na robu deseterice po kvaliteti... Žal ne dirka več tako kot je treba... Naslednje leto prepustit mesto Fabiu... Že Vinalesu je zajebu pol kariere s tem, ker je iz Yamahe naredil skret... Potem malo še Zarcoju. Naj se odkida, preden še Fabiu kaj uniči... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Kakšen tempo Vinalesa ze zjutwtj6s trdo gumo... Če le ne bo jajcal prvih par krogov mu zmaga ne uide... Podobno velja za Fabia... MM ni konkurenčen tudi z mehko ne... Rins in Dovi sta nekje vmes... 

Rossi naj se pa sedaj res skida v penzijo, ker samo še škodo dela celotni Yamahi... Od vseh sem ga verjetno nazadnje pošiljal v penzijo, ampak v letošnji sezoni je pa dokazal, da je res že čas... Zadnjih nekaj let je sodil med 4-6 nekje, če kdo od prvih ni speljal je bil na štengcah... V tej sezoni je pogosto na robu deseterice po kvaliteti... Žal ne dirka več tako kot je treba... Naslednje leto prepustit mesto Fabiu... Že Vinalesu je zajebu pol kariere s tem, ker je iz Yamahe naredil skret... Potem malo še Zarcoju. Naj se odkida, preden še Fabiu kaj uniči... 

sem že pred 14 dnevi enako zapisal na podobno izjavo...MM je vedno konkurenčen in ne, ni pristranska izjava, navijam za penzionista :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

sem že pred 14 dnevi enako zapisal na podobno izjavo...MM je vedno konkurenčen in ne, ni pristranska izjava, navijam za penzionista :P

 

Ja sej... Če bo kdo spet kegljal ne bo mel težkega dela... Hehe... Drugače pa mislm, da bo težko zmagal... Je le sam prot vsem in Yamahi nimata kej izgubiti... Že v Catalunyi sem pričakoval, da bo šel po tleh zaradi tega... Tam se mu je potem fino poklopilo... Danes se mu bo pa težko.. Tko da... Mogoče pa podari 25 pik nazaj v prvenstvu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

Ja sej... Če bo kdo spet kegljal ne bo mel težkega dela... Hehe... Drugače pa mislm, da bo težko zmagal... Je le sam prot vsem in Yamahi nimata kej izgubiti... Že v Catalunyi sem pričakoval, da bo šel po tleh zaradi tega... Tam se mu je potem fino poklopilo... Danes se mu bo pa težko.. Tko da... Mogoče pa podari 25 pik nazaj v prvenstvu... 

sj drugače bo pa dolgočasno, če spet zmaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Kakšen tempo

Dej se ti zvisi tempo...jz sem zejen...Tvoj favorit jLo pa tud teoretično ne more vec biti prvak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Dej se ti zvisi tempo...jz sem zejen...Tvoj favorit jLo pa tud teoretično ne more vec biti prvak!

120 pik razlike... Do konca pa še 300 pik... Ne seri... 

 

Kaj se Lowes pizdi na Martina... Čez krog ali dva bi tko al tko sam padu... Katastrofa 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, KennyJR pravi:

120 pik razlike... Do konca pa še 300 pik... Ne seri... 

 

 

120 je ze se dve,tri dirke ko bo izpustil kar ze vemo...pol,da se bo zacel za kaj druga kot klobase boriti spet dve,tri dirke...tako da realno je ze zdaj 220pik a mozno le se 200 v teoriji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole v moto2 je bila pa ena najboljših dirk, če ne celo najboljša kar sem jih kdaj videl... Noro dirkanje in borbanje... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebote Rins! Sem polagal upanje na njega. Ce ne drugega bi lahko vzel se kaksno pozicijo MMu (kateremu kapo dol, spet suvereno odpeljal kljub temu, da Hondi ne ustreza ta prog, fenomen pac.)

Vinko odpeljal vrhunsko, 1x je res fuuul lepo prehitel MMja. Sva cast.

Quartararojeva zvezda je pa definitivno v vzponu, sam danes mu je pa razmetavalo ful motor , se dobro da se je obdrzu gor. Morbidelli pa tudi lepo stisnu petruxa v zadnji sikani v zadnjem krogu :D 

Rossi pa ..eh, nima izgovora (to da so jajca od Aprilie in KTMi pred tabo..)razen tega da je star :P . Mislim, da ga mentalno zdej tudi njega zjebalo. Rezultatov ni, pa se napake je zacel delat zaradi tega. Mladina je vse hitrejsa in hitrejsa. Klasicno predstavlja nekoga, ko ostaja v sportu (pre)dolgo.

Iannone tudi ni bil zanic! Skoda k ma skret od motorja.

P.S.

En zanimiv info je to, da je MV uporabil prednje vilice, ki jih ima FQ in ne lazjih, drazjih kot na fabrski yamahi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pol dirke zdel Maverick tako nervozn, de bo 100% koncal u pesku. Jok! Odlicno je odpelal. Fino je gonu tud Mir. De je Fabio rookie, mi sploh ne gre u lajsto. Se vec, bil je ze skor odpisan talent. Pele rutinirano, premisleno....kompletn, izdelan pilot. Skoda za rinsa. Sam jo je skuhal. 

Zelo zanimive so mi ble reakcije po moto2 dirki.  Eni trije so omenli probleme z false neutrals. Gardner je bil en. So Triumphovi menjalniki na pol sezone ze fertik? Pa tolk so meli angleski komentatorji za povedat o arhaicnih in “agricultural” hondah. 9 let 0 pripomb. Tole pa po osmih dirkah ze mece z brzin. Jao. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, svobodnaptica01 said:

A dans se pa ne bo noben kurcil okrog keglanja? ?

 

20190630_210159.jpg

Seveda ne! Budala Lorenzo je napadu za vodstvo, to je neumnost! Ampak za tm neko 18 mesto pa ja moras vse riskirat in napast na polno, tako da mu je opraviceno! Pa sej samo tm en Nakagami najebu, nima veze! Edino kar je pa Rossi res budalasto naredu, butl, je pa da je sesul Rossija ven! ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrc... Ko sem videl Rossija in Nakagamija na tleh mi je bilo čudno, ker je bil Rossi precej na njim kaj krog nazaj... Zadnji krog je Rossi odpeljal 1:34:0 to je bilo 0,7-1s hitreje od folka okrog njega... To je bil 7. pb dirke.. In to med prehitevanji... Tip je mel pace, ampak se mu je mudilo, ker je bil preveč zadaj, spredaj pa so bežali... Zajebal je bolj v soboto kot včeraj... 

Assen in Misano sta tako ali tako edini pisti v zadnjih letih, kjer je Rossi povsem konkurenčen. Ob dobrih kvalifikacijah bi lahko borbal za podium...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn Maverick ne bi zmagal, če ne bi Fabia tak potresaval.

pred 11 urami, svobodnaptica01 pravi:

A dans se pa ne bo noben kurcil okrog keglanja? ?

 

Sej je že zadnjič reku, "dis is rejsing" :).

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne govorimo, da je FB fural z desno Popaysko roko :D  Cisto oteceno roko je imel.

Ampak se vedno mislim, da bi MV zmagal, res se mu je poklopla dirka (razen na zacetku je neki biksal ampak je takoj ujel nazaj FBja in MM), odpeljal je vrhunsko.

Rossi pa je dejansko imel kar dober race pace (ne zmagovalni ampak pri vrhu pa bi bil). Baje so setup obracali in je bil prec 0.6s hitrejsi v dirki kot na treningu. Mozno, da je motor sedaj bolj narejen za MVja, ki je pa kar dosti agresiven s to yamaho. Dober je stari, da se mu se da resno, ocitno res zivi za to. Letos je njegova bitka z Yamahami ne za prvenstvo. Sedaj sta z MVjev na istem, vsak s po tremi 0. Ce mu rata letos biti najboljsa Yamaha bo mogu zasvicat fuL, ker MV in FB ga v surovi brzini močno deklasirata .

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kugelschreiber pravi:

Zelo zanimive so mi ble reakcije po moto2 dirki.  Eni trije so omenli probleme z false neutrals. Gardner je bil en. So Triumphovi menjalniki na pol sezone ze fertik? Pa tolk so meli angleski komentatorji za povedat o arhaicnih in “agricultural” hondah. 9 let 0 pripomb. Tole pa po osmih dirkah ze mece z brzin. Jao. 

Temu se reče vpeljevanje elementa naključne naključnosti v dirke. Nikol ne veš, kdaj bo komu sredi pospeševanja na polno vrglo motor iz prestave... posledično so dirke bolj nepredvidljive in zanimive ?

pred 6 minutami, bikez pravi:

Verjetn Maverick ne bi zmagal, če ne bi Fabia tak potresaval.

Za kar pravi, da je kriv sam... preozka linija iz ovinka + veter in je woblalo. Na njegovo žalost je to pogruntal šele ko se je peljal za onimi, ki so ga prehiteli.

pred 2 minutami, axaQ4 pravi:

Dober je stari, da se mu se da resno, ocitno res zivi za to. Letos je njegova bitka z Yamahami ne za prvenstvo.

Zna biti da se je situacija v moštvu malo obrnila in da bo počasi čas, da reče adijo. Bomo videli čez par dirk... sam trenutno mu kaže slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, jskrablin said:

Zna biti da se je situacija v moštvu malo obrnila in da bo počasi čas, da reče adijo. Bomo videli čez par dirk... sam trenutno mu kaže slabo.

Sej to kar si napisal se pa tudi on sam zaveda, kar mu je vidt na faci.Sam govorimo o Rossiju, ce ne drugega je prvak v vztrajnosti in trmi hehe.

Saj zadnjih par dirk mi deluje kot vse skupaj, kakor recejo anglesko govoreci, "change of guard". Vse bolj se mi zdi, da ta mladi prevzemajo vse skupaj, nova generacija je na pohodu. Ce sedaj pogledas Rossija, Lorenza, sta trenutno bolj sence samih sebe iz preteklosti glede na njune pretekle vrhunske uspehe. Saj pride pri VRu se kak res dober rezultat, sam ena lastovka ne prinese pomladi a ne. Za sedaj se mu se vsi cudimo kaj zmore na najvisjem nivoju pri teh letih ampak 1x bo tudi to nehalo bit zanimivo. Seveda mu pa privoscim se obilo dobrih dirk, da uziva v tem kar mu ocitno pomeni vse in dokler ga bo Yamaha pripravljena imeti v ekipi (dokler nosi dnar :P)

Tudi Dovi, CC pomoje tudi ne bota tako dolgo vztrajala kot VR.

MM bo se nekaj casa stalnica na vrhu ampak tudi za njegovo rit se bo nasla enkrat palica v obliki MM v2, ce ne, ga bodo pa tako kot VRja, dohitela leta :). Fabio je blizu, Pecco se more se zgelirat z motorjem itd. MM pa mi deluje , da bo znal furat tudi proti 40emu tako kot VR...

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Change of guard=menjava generacij. In se dogaja. Absolutno. Štarrtni vrstni red je bil precej nazorn.  V prvi vrsti so bili vsi mlajši od Marca. Tik ob njemu pa še en rookie. Absolutno so Lorenzova in Rossijeva top leta mimo. Se mi pa trenutno stanje spet ne zdi čisto realno. Jorge je zlomljen že 10 mesecev, Valentino je nanizal 3 zaporedne kreše, v Barceloni je bil konkurenčen, trdijo da bi tudi tukaj lahko dobro dirkal. Ne vem, men se ni zdelo, ampak....kaj se men zdi res ni pomembno, in zakaj jim ne bi verjel? Dejstvo de dec še vedno pele na nož tud nek pove. 

 

@jskrablin dobra razlaga. Tehnični nedorastlosti rečemo element presenečenja, in smo vsi zmagovalci. Predvsem pa angleški komentatorji. Objektivni ko časopis Družina. 

 

Ps: Dovi je še vedno vozu Shoei, s Suomy nalepkami, A. Espargaro pa Shark s KYT. Suomy ni še homologiral svojih čelad :D

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, axaQ4 pravi:

Pa da ne govorimo, da je FB fural z desno Popaysko roko :D  Cisto oteceno roko je imel.

Ampak se vedno mislim, da bi MV zmagal, res se mu je poklopla dirka (razen na zacetku je neki biksal ampak je takoj ujel nazaj FBja in MM), odpeljal je vrhunsko.

Rossi pa je dejansko imel kar dober race pace (ne zmagovalni ampak pri vrhu pa bi bil). Baje so setup obracali in je bil prec 0.6s hitrejsi v dirki kot na treningu. Mozno, da je motor sedaj bolj narejen za MVja, ki je pa kar dosti agresiven s to yamaho. Dober je stari, da se mu se da resno, ocitno res zivi za to. Letos je njegova bitka z Yamahami ne za prvenstvo. Sedaj sta z MVjev na istem, vsak s po tremi 0. Ce mu rata letos biti najboljsa Yamaha bo mogu zasvicat fuL, ker MV in FB ga v surovi brzini močno deklasirata .

 

 

 

 

Kva DF je pa FB? ?

Pecco, pa ne bo nikoli kje pri vrhu, žal ni tak tip voznika, tako kot Morbideli ne...

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, KennyJR said:

Kva DF je pa FB? ?

Pecco, pa ne bo nikoli kje pri vrhu, žal ni tak tip voznika, tako kot Morbideli ne...

Pa Facebook....ftw ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bikez pravi:

Fejsbuk tud vozi :jezik:?

Kaj ne vidis,da le en voznik LIKE stiska med voznjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!