Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
DAMI34

Kawasaki Versys 1000 (2019)

Recommended Posts

DAMI34
pred eno uro, XTR pravi:

Ni zadel bistvo motorizma... povedal je le, da nima nekaj več, kar bi lastnika pripeljalo do zmage v merjenju pimpekov, če se že omenja pisoarje. Je le povprečen, kar pa ni dovolj za prodajni hit. Manjka še Versys H2... se pa bojim, da ga bo na poti do zmage ovirala teža...  :)  

Se ne strinjam, povedal je da je razumsko ugoden in dober nakup. Večina nas pa kupi moped zelo nerazumsko al pa išče nekaj, kjer trzneš. 

Na prvi pogled na Versisa ne trzneš, se pa zna zgoditi skozi leta da je prav zaradi svoje dolgočasnosti dober nakup in dolgo "ljubezensko" razmerje.

Nakup motorja ni razumski, al pa veliko manj. Bolj razumski je nakup avtomobila.

In v končni fazi, ker mu tisti nekaj manjka, bom jaz vsel že tretjega mini Versačeja, kot je nekdo napisal, da sta skoraj ista. Sxa :P

bimer1150
pred 3 urami, Snečer pravi:

Po drugi strani pa bo GS zaradi štrlečih cilindrov vedno grd, maska in grdi sprednji spojler pa sta itak zgodba zase...

Se prav čudiš, da jim pri XRu rata naredit lep motor

Lepota je subjektivna stvar, eden je dobro povedal to na primeru žensk. Nekaterim so ti tvoji "grdi štrleči cilindri" ravno atribut za nakup. Nekaterim (vključno z mano) je to všeč. Pa ne bom rekel, da mi je Versys grd, ker nima bokser motorja. Dajmo spoštovat različne okuse in se obnašat razumno. 

Edited by bimer1150

Vito23
pred 2 urami, Snečer pravi:

dobro poglej fotko, kaj je enduro...ma kaki vstrom :)

GS in Versys spadata v kategorijo Adventure in tako ga oglašuje tudi kawasaki = adventure tourer

Le zakaj... Ker beseda adventure se dobro prodaja. 😁 Tako kot sem rekel zame je boljše primerjat XR in versaceja. Zame je pa tvoj motor grd z tisto kiklop lučjo. Še dobro, da smo različni. 

Edited by Vito23

vandrovec
pred 26 minutami, Vito23 pravi:

Le zakaj... Ker beseda adventure se dobro prodaja. 😁 

Ja, krneki...Adventure Tourer, Adventure Sport, Adventure enduro....

Ashampoo_Snap_2019_12.15_14h50m47s_004_.png.4afcc7fd39a0bdaca090b9d427679b38.pngAshampoo_Snap_2019_12.15_14h51m06s_005_.png.0a80b901c0c966d9291e0a6b4f7ae6a2.pngAshampoo_Snap_2019_12.15_14h50m09s_003_.png.6cbd9ecd68f0caabf525e03acb824543.png

Ris
pred 43 minutami, vandrovec pravi:

Ja, krneki...Adventure Tourer, Adventure Sport, Adventure enduro....

Ashampoo_Snap_2019_12.15_14h50m47s_004_.png.4afcc7fd39a0bdaca090b9d427679b38.pngAshampoo_Snap_2019_12.15_14h51m06s_005_.png.0a80b901c0c966d9291e0a6b4f7ae6a2.pngAshampoo_Snap_2019_12.15_14h50m09s_003_.png.6cbd9ecd68f0caabf525e03acb824543.png

Najbol enostavno je po moje samo pogledat kakšne gume dajo v fabriki gor pa je to to. 

Zivnorc

... v glavnem... kdorkoli mi že briše poste...

:fyou:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   1 member

• LunaticFringe

• Zadnje objave na forumu

• LunaticFringe
      Zanimovo kakšno brezvezno debato vam je ratalo razvit potem, ko je @Ris prilepil sliko lepega motorja. 
    • Akito
      ...spet bo mal več časa ...😊
    • thumper
      pa pridi lovit v naše konce - s kolesom? na nočno kraparijo? pa da vidimo stroške. dejansko je vstopna investicija za motor komot 4-5000e .. malo si poglej cene ribiške opreme recimo za krapolov pa seštej..ni veliko razlike.. si kdaj pogledal cene za mini železnice??
    • ligenjček
      Nasploh se mi zdi, da so policaji postali prav fanatični, kar se tiče alkotestov. Bil sem že udeležen v prometni nesreči, kjer je eden od udeležencev, za katerega je bilo očitno, da nesreče ni povzročil, kazal očitne znake po potrebi takojšnje nujne medicinske pomoči. Preden ga je rešilec odpeljal je moral opraviti alkotest, katerega je moral celo večkrat ponoviti, saj je imel zaradi poškodbe reber velike težave. V takšnih primerih lahko o življenju odločajo sekunde, ubožca pa so mučili par minut. Meni se zdi človeško življenje vredno več, kot potencialnih par sto evrov kazni, alkotest pa bi lahko opravili tudi v bolnici, ko bi človeka pokrpali in se prepričali, da njegovo življenje ni več v nevarnosti. Še najbolj žalostno pa se mi zdi, da veliko ljudi podpira takšno prakso...
    • Akito
  • Similar Content

• PuBeC
      By PuBeC
      evo jaz sn se odločo to temo odpret zato ker sn iskal in iskal ampak nič našel!!! :naughty: :naughty:

ta stran bo namenjena IZKLJUČNO samo Kawasakiju kmx-u 125r!!!

torej povejte vse o:
      -tuning
      -slike
      -torej vse in še več o tem motorju!!!

lp!
      by PuBeC!!! :OK: :OK: :OK:
    • alesg1
      By alesg1
      prosim pomagajte mi kje naj dobim boljsi avspuh od originalnega za kawasaki kr1 250 ccm THANX vsem vam!
    • GT13
      By GT13
      zivjo
      ali mi bi kdo znal povedat kaj o kawasakiju 125 ali 250
      katerega se mi bolj splaca kupit.katere so dobre in slabe lastnosti.
      hvala
    • BORIS
      By BORIS
      Imam omenjeni motor, ki je normalno vozen brez akomulatorja. Sedaj sem montiral akomulator. Motor vžge, vendar pri prestavi v prvo, pri spušcanju kuplunge motor ugasne.
      Prosim za pomoc.
    • ZINGA
      By ZINGA
      Hm. moj Kawasaki je zaribu. utrgan zgorni batni obročk na batu k ma 10 000 km :? . ris na cilindru je tk vlek d ne dobim več tak vlkega bata originalnega. obstaja možnost, da obnovim cilinder => drago, al pa če cilinder iz 54 pobrusim na 67mm pa dam not bat od KMX200. hod mata enak, moj cilinder ma še dost mesa... ka pa blajerca? je ista? bo to držalo? kr drgač sta motorja čist enaka, sam 200tka ma drgačne vilce pa števc do 160. k sm gledu na zuni mata še cilindra čist enaka. ka naj nardim? :?:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!