Skoči na vsebino

BABJI Shod


Priporočene objave

je pa res da ste številčno res močne, namesto babjega shoda se dobite na jezerskem na uni klopci pri jezeru pa se malo pomenite in to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maca! Jaz mam vročino, glava mi bo odpadla, grlo me boli ko... Ampak jutri sem naslikana na zbirnem mestu, pa če padajo sekire iz neba... Da neujo rekli da se ne znamo zmenit... B)

Zdaj pa pridno goltam Ospen in Lekadole, tak da bom jutri okej!!! Se vidimo?

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni res :rolleyes: me je kar groza napisat,jst sem na istem k Teya.Danes zvečer sem zbolela šla z vročino in brez glasa v šiht in komaj zdržala.No zdej sem od 14h pa do zdej mal odležala pojedla 2 aspirina polizala cel kup neoangina in upam da bo do jutri vročina zginla in da se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav sila nerad to pišem, ampak štiri.

Bilanca, če prav razumem - tam boste 3, kar je še vedno uspeh.

Zaradi množične udeležbe bi bilo fino, če se prej najavite, da vam par miz skupaj dajo, da se boste mele vse kam vsesti.

Pa zunaj naj vam 7 m parkplaca rezervirajo za par mopedov, da boste mele dobesedno "frauenparkplatz" :D :D :D :P :P :P :D :D :D , ko v nemčiji, ko na 3 m širokem parkplatzu mali mestni avteki kar postrani stojijo, kar njihovim lastnicam dostikrat omogoči izogib težavam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav sila nerad to pišem, ampak štiri.

Bilanca, če prav razumem - tam boste 3, kar je še vedno uspeh.

Zaradi množične udeležbe bi bilo fino, če se prej najavite, da vam par miz skupaj dajo, da se boste mele vse kam vsesti.

Pa zunaj naj vam 7 m parkplaca rezervirajo za par mopedov, da boste mele dobesedno "frauenparkplatz" :D :D :D :P :P :P :D :D :D , ko v nemčiji, ko na 3 m širokem parkplatzu mali mestni avteki kar postrani stojijo, kar njihovim lastnicam dostikrat omogoči izogib težavam.

Bartl! Pa ti bi lahko vedo da pregovor "the more the merrier" ne drži prav pogosto... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer sem šla en krogec da sem prišla mal k seb.Tako da vsak čas štartam proti domžalah.Se videsmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer sem šla en krogec da sem prišla mal k seb.Tako da vsak čas štartam proti domžalah.Se videsmo

No, in? Koliko si jih videla tam? :rolleyes: B) ;) ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7, čakamo tvoje poročilo :)

Popravek - ne poročilo, tvojo plat zgodbe... lahko tudi jezni izbruh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babji shod popolnoma uspel!!! B) B) B)

Blo nas je 6 se mi zdi. Tejka je zadevo dokumentirala... čakamo na fotke B) !!!

Mele smo band, pa na plesišču smo ble, pa jezero je blo tam... skratka superca!!!! To mormo definitivno še ponovit!!! B) B)

Elbarto in ostali pesimisti :P :P :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakaj čakaj, ali vas je bilo 6 ali se ti samo zdi,

torej je moj predlog le obveljal, jezero pa bend pa ples, a vsi ostali smo bili pa luft kamniških planin :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakaj čakaj, ali vas je bilo 6 ali se ti samo zdi,

torej je moj predlog le obveljal, jezero pa bend pa ples, a vsi ostali smo bili pa luft kamniških planin :D

Hehehe, še dobro, da sem pravočasno odšel; se nisem pridružil luftu kamniških planin :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, zakaj si pa jaz zaslužim prvo fotko in to na Babjem shodu?!?! :blink: :unsure: Bo še kdo reku, da sem zvodnik al pa kej tacga. ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!