Skoči na vsebino

Yamaha XJ6 / N / S / F Diversion


Atron

Priporočene objave

O ja se vozmo.No vsaj jst se. Letos že naredu skor 600km :)

Fino :D Koliko km pa imaš na svoji Yamahci, je bilo kaj problemov itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bivša XJ6 S ima že preko 30000km pa je še vedno kot nova...leti bp, nič ni zmahana, barva in plastike kot nove, olja ne pije nič...2 meseca nazaj sem jo spet vozil..in čisto fajn mi je sedla. :OK: svaka čast Jamahi..ampak ta motorček je za ta dnar čisti dobitek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino :D Koliko km pa imaš na svoji Yamahci, je bilo kaj problemov itd...

Sem kupu novo , tko da mam trenutno 11200 km. dela brez problema. Morm jo pa na servis pelat kmal(reden).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je bilo kaj problemov itd...

Naša še kar počiva zasluženo zimsko spanje; v treh sezonah ima za seboj 24500km, dva redna servisa, eno menjavo gum in nič problemov - res pa je, da jo njena desna roka ne matra prehudo.

LP

post-1569-0-85003800-1326148409_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša še kar počiva zasluženo zimsko spanje; v treh sezonah ima za seboj 24500km, dva redna servisa, eno menjavo gum in nič problemov - res pa je, da jo njena desna roka ne matra prehudo.

LP

Imaš mogoče še kašno sliko XJ s kovčkom od strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C360_2011-12-04-15-02-51.jpgVidm da si mel tud bridgestonke bt021. Kolk so ti zdržale? Jaz mam trenutno 11200km z njimi. Zadnjo mi je mal bl po sred pobral ,tko da jo bo treba mal na ovinke pelat :).Na sredin je še mal več kot 1mm do indikatorja. Drugač majo še dost profila. Mi je pa sprednja mal čudna. Mal na strehco je oblika. Zakaj tko pride? Sej jih mam namen menjat ,sam nebi jih pa menju če še ni treba. Popravljeno . Popravil jozexj6
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... - res pa je, da jo njena desna roka ne matra prehudo.
O:-)

Prve gume so ji zdržale dve sezoni, se pravi cca 16000 km. Lansko sezono pa je prevozila na Dunlop Road smart. In še glede "strehaste" obrabe: tudi meni na FZ6 se je Road smart na prvem platišču tako preoblikovala; malo sem šel prebirat literaturo in tehnikalije gum in stuhtal mogoči zaključek (ki pa verjetno ni čisto pravi): tekalna površina je iz različnih trdot: zadnja guma ima po sredini trdoto A, proti robu pa B; prva guma pa ima po sredini B, proti robu pa C - se pravi, da je tu najmehkejša in vsled temu se potem v nagibu hitreje obrablja. Je bil pa potem na koncu življenske dobe prve gume prav smotan ali če hočeš beden občutek v počasnejših ovinkih: motor je dobesedno padel v zavoj, ampak je prav zoprno potem tudi zapiral ovinek in manjšal radij krivine.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da si mel tud bridgestonke bt021. Kolk so ti zdržale? Jaz mam trenutno 11200km z njimi. Zadnjo mi je mal bl po sred pobral ,tko da jo bo treba mal na ovinke pelat :).Na sredin je še mal več kot 1mm do indikatorja. Drugač majo še dost profila. Mi je pa sprednja mal čudna. Mal na strehco je oblika. Zakaj tko pride? Sej jih mam namen menjat ,sam nebi jih pa menju če še ni treba.

U, vidim da maš drugačno luč kot jaz, a je to na novejših modelih taka luč ali kako, moja je 2009... Ta bel blatnik se verjetno dokupil od ermaxa ali kako ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. zadnji del z lučjo in žmigavci vred je od tudi od ermaxa.LED luč in žmigavci.Blatnik pa tud ja :)

Aja, koliko € si pa dal če ni skrivnost, lahko tudi na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima kdo od vas Crash-pade ? Malo sem razmišljal in ugotovil da bi se verjetno splačal jih dat gor, če se jih dobi za pametno ceno. Saj znajo v primeru zdrsa prihraniti kar nekaj škode. Kaj pravite ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse sem nabavu v TC motoshop

WHITE TAILLIGHT WITH LED K-CYRUS FOR XJ 6/DIVERSION 2009/2012 E11 122.00 €

910201051.jpeg

UDT ERMAX + PL FOR XJ 6 2009/2010 PEARL WHITE (CLOUDY WHITE ) 226.00 €

770257051.jpeg

REAR HUGGER ERMAX FOR XJ 6 / XJ 6 DIVERSION 2011/2012 PEARL WHITE (BWC1 ) 208.00 €

730257051.jpeg

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa nekaj zanima in sicer...Tudi jaz imam takšno luč ki sem jo naročila na ebayu. Me pa zanima zdaj kako je kaj s homologacijo pri takšnih stvareh? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima in sicer...Tudi jaz imam takšno luč ki sem jo naročila na ebayu. Me pa zanima zdaj kako je kaj s homologacijo pri takšnih stvareh? :blink:

jst nism nč homologiral. drugače je to vse homologirano, sam nism mogu upisat ker naši zahtevajo ,da je v homologaciji naveden točen model oz oznaka motorja. čeprav je homologiran za yamaho xj6, jst za svojo nism mogu upisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok super :D sicer pa pomojem tako ali tako policaji ne morijo zaradi takšnih stvari, no, kokr na koga naletiš spet verjetno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud na tehničnem reku ko sem to hotu homologirat, da se polcaji v to ne vtikajo ponavad. važn da je izpuh homologiran. to pa mam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se počasi bliža sezona in bo treba naredit servis pred sezono. Me zanima katero olje mi priporoćate, pa kolko ga gre noter? Motor se ne vozi penzionistično a to še ne pomeni da je skozi na blokadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne vem točno katero olje mi na servisu not dajo. Pomoje yamalube. Drugač pa motul 5100. sej yamalube je menda isto olje samo ime drugo. not ga gre pa mislm da 3.8L če tud filter menjaš. Sej te podatke dobiš v knjigi ki jo dobiš zravn motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že policaj se zna zapičit v kaj takšnega. še večje veselje pa zna bit, če se zgodi naprimer, da lepo stojiš v križišču zavijaš recimo levo z vklopljenim smernikom potem pa:

Voznik zadaj reče samo, da ni videl ne smernika ne prižgane zavorne luči in papa kakršnokoli poplačilo škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote: všeč mi je razmišljanje in argumentacija, ne pa sem filmček - drugače pa Kec: stvar si mogoče ti narobe zastopil - finta je v tem, da je stvar cool in fensi šmensi; funkcionalnost je tu skoraj marginalnega pomena ...

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že policaj se zna zapičit v kaj takšnega. še večje veselje pa zna bit, če se zgodi naprimer, da lepo stojiš v križišču zavijaš recimo levo z vklopljenim smernikom potem pa:

Voznik zadaj reče samo, da ni videl ne smernika ne prižgane zavorne luči in papa kakršnokoli poplačilo škode.

tle niti motorja ni videla, koza nora!!
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!