Skoči na vsebino

Yamaha XJ6 / N / S / F Diversion


Atron

Priporočene objave

Je že .... na zgornji link je "odgovor" : Članek, ki ga iščete ne obstaja.

Žal je obstajal samo en dan....problemi med MS in oglaševalcem rorov...kdo bi razumeltrance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Žal je obstajal samo en dan....problemi med MS in oglaševalcem rorov...kdo bi razumeltrance_09_box.gif

Sem novo pečeni lastnik yamahe xj6 n. Če kdo ve za koga da rabi tank in sprednji blatnik v črni barvi naj sporoči. Oboje nikoli poškodovano v orginal barvi z vsemi nalepkami(oboje ima za sabo 2700km tako da je res kot novo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem novo pečeni lastnik yamahe xj6 n. Če kdo ve za koga da rabi tank in sprednji blatnik v črni barvi naj sporoči. Oboje nikoli poškodovano v orginal barvi z vsemi nalepkami(oboje ima za sabo 2700km tako da je res kot novo).

Krasno, hvala za info..nikoli se ne ve, kdaj kaj rabiš, predvsem pa srečno vožnjo in veliko kmjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam par osnovnošolskih vprašanj za lastnike xj6:

Koliko literski je tank?

Kaj se zgodi ko ti izgine zadnja črtica na ekranu za rezervar? Približno koliko km se še da takrat naredit.

Koliko km vam uspe naredit z enim tankanjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam par osnovnošolskih vprašanj za lastnike xj6:

Koliko literski je tank?

Kaj se zgodi ko ti izgine zadnja črtica na ekranu za rezervar? Približno koliko km se še da takrat naredit.

Koliko km vam uspe naredit z enim tankanjem?

17 litrski je tank, brez problema ene 300km, ko zgine zadnja črtica začne utripati rezerva in hkrati se ti števec km prešalta na štetje km od vklopa rezerve...sigurno lahko še prevoziš 50 km, čeprav ga nisem stestiral in vozil na suho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast mam pa eno oprašanje in sicer kopujem yamaho xj6n :D in me zanima če jo kdu iz foruma proda???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast mam pa eno oprašanje in sicer kopujem yamaho xj6n :D in me zanima če jo kdu iz foruma proda???

po mojem boš še največ na avtonetu našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sej sm neki najdu eno ma BMC sm prav en da je boga 

pa 2ma u r-moto sej use 3 morem jit pogledat pa da videm 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 sej sm neki najdu eno ma BMC sm prav en da je boga 

pa 2ma u r-moto sej use 3 morem jit pogledat pa da videm 

Kolega jo bo po koncu sezone prodal, vendar to je verjetno prepozno zate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem zmontiral na mofo gor novi tank in blatnik nad izgledom več kot navdušen.

Tako da če kdo ve za koga ki rabi črni blatnik in tank naj reče, oboje kot novo.

post-4575-0-74809500-1304452605_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@domi46

Kupiš mojo? :)

maš kako sliko??? kakšna je kuk kirometru ma letnik pa kuk € ???:D

ja konc sezone je res prepozen kr drug teden mam ispitno tako da je treba neki hmal nabavt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo zanimajo mogoče koga gume bridgestone bt21 prednja in zadnja. Na motorju so 3500km od tega 3000km ženske vožnje. Za moje pojme še vedno delujejo kot nove, tudi kaj se globine profila tiče.

Prodam ker niso primerne mojem stilu vožnje

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo zanimajo mogoče koga gume bridgestone bt21 prednja in zadnja. Na motorju so 3500km od tega 3000km ženske vožnje. Za moje pojme še vedno delujejo kot nove, tudi kaj se globine profila tiče.

Prodam ker niso primerne mojem stilu vožnje

Ti še kar vozi do platna, drugače bo spet kak avto naproti.

L.p. Uživaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti še kar vozi do platna, drugače bo spet kak avto naproti.

L.p. Uživaj

Z ST gumo nemorem it na novi marof se vozit. Polek tega pa se ful nerad vozim, ko nisem sprošćen zaradi gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni vsi dirkači yamehe xj modelov!

Eno vprašanje, ste že kej menjali gume na svojih konjičih in če ste kaj ste dal gor? Moja yamaha je danes mela drugi servis pri 8500km in sem mal pojamru da so gume že kr trde in so rekl, da so kljub skoraj novemu profilu že odslužile svoje. Kljub temu, da ta motorček ni neka sportiva ga včasih vseeno rad v kak ovinek malo nagnem. Letos pa nekak ne upam več zarad gum. Torej kak dober predlog, rekl so mi da je Dunlop sportmax dobra guma, ima kdo kako izkušnjo, mogoče alternativo te gumi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Road smart - od spomladi namontirane na xj6 - do sedaj (po cca 3000 km) še ni pripomb iz njene strani; jaz sem na Fazerju 6 zvozil dva kompleta in je bila OK guma; seveda se to misli v rangu ST gum. Malo bolj sportiva od gume pa je Sport smart.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi dirkači yamehe xj modelov!

Eno vprašanje, ste že kej menjali gume na svojih konjičih in če ste kaj ste dal gor? Moja yamaha je danes mela drugi servis pri 8500km in sem mal pojamru da so gume že kr trde in so rekl, da so kljub skoraj novemu profilu že odslužile svoje. Kljub temu, da ta motorček ni neka sportiva ga včasih vseeno rad v kak ovinek malo nagnem. Letos pa nekak ne upam več zarad gum. Torej kak dober predlog, rekl so mi da je Dunlop sportmax dobra guma, ima kdo kako izkušnjo, mogoče alternativo te gumi??

Jaz vozim že drugi komplet roadsmartk...zadovoljen z njimi, zdržijo cca10000km (original bridgestone je naredu samo 6000), precej je vožnje tudi v dvoje, nič ne šparam na ovinkih....edino slaba lastbost je, da ko so gladke rade tudi zdrsnejo predvsem prednja. Bi pa svetoval, da ne eksperimentiraš preveč, kajti proizvajalec točno predlaga kateri tip gume namestiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim že drugi komplet roadsmartk...zadovoljen z njimi, zdržijo cca10000km (original bridgestone je naredu samo 6000), precej je vožnje tudi v dvoje, nič ne šparam na ovinkih....edino slaba lastbost je, da ko so gladke rade tudi zdrsnejo predvsem prednja. Bi pa svetoval, da ne eksperimentiraš preveč, kajti proizvajalec točno predlaga kateri tip gume namestiti.

Tu si ga pa pihnil malo mimo :hmm:. Zakaj pa potem nimaš več bridgestonk namontiranih? @ Falkrum Dej Dunlop sportsmart gor pa ne bo nobenih problemov z ne-gripom.

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu si ga pa pihnil malo mimo :hmm:. Zakaj pa potem nimaš več bridgestonk namontiranih? @ Falkrum Dej Dunlop sportsmart gor pa ne bo nobenih problemov z ne-gripom.

Nism, preberi navodila od XJ6, jih imaš tudi na netu (predlaga bridgestone ali dunlop roadsmart) . Drugače pa lohk daš gor metzelerja, al pa baruum, ker češ...naj ti pa nekaj pojasnim, v kolikor se bo tudi pozimi vozil ali takrat ko je asfalt hladen in umazan je ST najboljša guma za ta motorček. Za SS gumo ta motor ni primeren, ker ne zmore dovolj, da bi jo rabil. Nadalje, če greš na dunlopovo web stran in izbereš XJ6, ti bo dunlop predlagal katero gumo predlaga zanj. (in to je roadsmart)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism, preberi navodila od XJ6, jih imaš tudi na netu (predlaga bridgestone ali dunlop roadsmart) . Drugače pa lohk daš gor metzelerja, al pa baruum, ker češ...naj ti pa nekaj pojasnim, v kolikor se bo tudi pozimi vozil ali takrat ko je asfalt hladen in umazan je ST najboljša guma za ta motorček. Za SS gumo ta motor ni primeren, ker ne zmore dovolj, da bi jo rabil. Nadalje, če greš na dunlopovo web stran in izbereš XJ6, ti bo dunlop predlagal katero gumo predlaga zanj. (in to je roadsmart)

Jaz sem pa mislil, da vrsto gume prilagajaš stilu vožnje. No, vsak dan nekaj novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore. Zdej sem mal v dilemi med roadsmart in sportsmart. Road smart je po vseh testih wunderkind guma ampak se bojim, da ni lih narejena da bi v ovinku do tačke zalagu. Za Sport smart pa nekateri pravte, da z mojo gajbico ne bom uspel gumo segret?! Ne vem no, če so jo uni tipi na testu pr 5 stopinj zunaj+dež segrel, pol jo bom tut jest letos polet pr 30 stopinjah al se motm? :unsure: Moj stil vožnje je mal bolj "športen" zato bi mel zanesljivo gumo v ovinkih. Vem pa da ta motor večinoma ženske in umirjeni vozniki vozjo zato je tut predlog v manualu in na dunlop strani guma tem potrebam priporočena, al se spet motm :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!