Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Moja soseda je iz"neznanega vzroka" zaklenila svojega moža na balkon, in njemu je nekako uspelo poklicati nekoga ali nekam, da je kmalu pripeljal rešilec, katerega sem videl tudi jaz, in sosedo je rešilec odpeljal v PB Idrija, kjer so jo seveda najprej testiralii za korona virus, kateri izid je bil negativen, nekaj dni po njenem sprejemu v PB, pa je soseda pričela kazati "sumljive zneke", zato so jo še enkrat testirali, in tokrat je bila pozitivna ...   :blush:

Idrija / Mokraška vas / Presss ...   :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, BlackDoc pravi:

Naslednjih 14dni je ključnih...

že od marca 2020 :P

 

pred 32 minutami, RobiRoberto pravi:

Moja soseda je iz"neznanega vzroka" zaklenila svojega moža na balkon, in njemu je nekako uspelo poklicati nekoga ali nekam, da je kmalu pripeljal rešilec, katerega sem videl tudi jaz, in sosedo je rešilec odpeljal v PB Idrija, kjer so jo seveda najprej testiralii za korona virus, kateri izid je bil negativen, nekaj dni po njenem sprejemu v PB, pa je soseda pričela kazati "sumljive zneke", zato so jo še enkrat testirali, in tokrat je bila pozitivna ...   :blush:

Idrija / Mokraška vas / Presss ...   :D

nauk zgodbe:

če dovolj dolgo testiraš bo vsak pozitiven, al pa se mu bo zmešalo. Nekaterim celo oboje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, BlackDoc pravi:

 Mam to nesrečo da sem se presilil v eno izmed manjših občin in se sedaj 'drenjam' v naravi (ker je v naši občini pač malo prostora), če bi bilo vse fraj bi se lahko zapeljal na samo (kjer 100% ne bi nobenega srečal), hodil po starih opuščenih lovskih stezah, preživel vikend na barki brez stikov z drugimi? Glede na moj življenski slog imam sedaj več stikov z ljudmi kot v 'normalnih' časih, alora je sedaj zame bolj nevarno? Lahko to nekam napišem in imam free pass povsod? :D

To nekako ni logično, ker okuženi so sedaj povsod v približno podobnih procentih in v čem ostane smisel zaprtosti po občinah...razen v manj prevoženih kilometrih po cestah?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/10/2020 at 8:53 AM, skalar36 said:

Itak da je nateg. Virusi so vedno bili in vedno bojo. Ljudje bomo pa umirali, do takrat, dokler se bomo rojevali.

 

 

Najboljsi odgovor no tole je citat zdravnice: V bolnisicah imamo vec kot 1000 ljudi na zdravljenju. Bi ne bilo nic posebnega, ce bi ne bili vsi v bolnisnici zaradi ene same bolezni.

 

 Virusi so bili in zmeraj bodo?  Res je, ampak niso vsi virusi enaki. Ce verjames svojemu citatu pejt namesto virusa gripae mal ebolo povohat...

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa se zaklen u bajto za 1 leto..in čakaj... in čakaj, ko ne bo nikogar velč okuženega.

In potem...pismu, se zna zgodit, da bo spet kak okužen..In se lahko zapreš u bajto in čakaš.

Lahko se pa naučiš z virusom živet, kot večina nas, ki nismo zboleli, pa četudi bi. Še 2 petka mi ostaneta...

pozabu povedat:

med čakanjem lahko vsakodnevno čakaš novice..običajno ob 11 uri objavijo število novo pozitivno okuženih in vse drugih pomembnih parametrov za navaden folk. Ko te podatke preveriš, se lahko začneš sekirat!!

Do naslednjega dne, do približno 11 ure...pa sej bodo izdali kake korona ukrepe, sedaj je 6 paket, kmalu pride 7 paket. No vsaj čakanje na boljše čase ti hitrej mine :P

124659928_1404448506420347_2301893208917917297_n.thumb.jpg.6975b63a519dfd42a07ae1aacb6a5cf8.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 

Najboljsi odgovor no tole je citat zdravnice: V bolnisicah imamo vec kot 1000 ljudi na zdravljenju. Bi ne bilo nic posebnega, ce bi ne bili vsi v bolnisnici zaradi ene same bolezni.

 

A to tistwe zdravnice, ki predpiše tablete vsakmu, k pride k njej, in zavpije "naslednji"? In ima izobraževanje na Maldivih?

 

V medijih rečejo toliko in toliko je umrlih. Upam stavit vse kar imam, da veliko od omenjenih ni umrlo zaradi korone. Oziroma, da če bi povedali koliko so bili stari  umrli in kakšne pridružene bolezi so imeli, bi stvar izpadla popolnoma drugače.

V marčevskem 1 valu, so pokojnikove svojce poklicali, da mu plačajo pogrebne stroške, če lahko razlog smrti zavedejo korono.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, skalar36 said:

A to tistwe zdravnice, ki predpiše tablete vsakmu, k pride k njej, in zavpije "naslednji"? In ima izobraževanje na Maldivih?

 

V medijih rečejo toliko in toliko je umrlih. Upam stavit vse kar imam, da veliko od omenjenih ni umrlo zaradi korone. Oziroma, da če bi povedali koliko so bili stari  umrli in kakšne pridružene bolezi so imeli, bi stvar izpadla popolnoma drugače.

V marčevskem 1 valu, so pokojnikove svojce poklicali, da mu plačajo pogrebne stroške, če lahko razlog smrti zavedejo korono.

 Ne, ampak tiste ki je v skafandru in se ukvarja z njimi...   Odgovarjam na "Virusi si bili in zmerom bodo". Kar se tice politik in raznoraznih mahinacij je pa druga rec. Se ena o zdravnicah:  Ko to rece osebje ki se dejansko ukvarja z bolanimi vam ne pase, ko  pa kaka zdravnica za zenske zadeve govori kar bi radi slisali, pa to kujete v zvezde...

 

    Im kar je povedala zdravnica ne pomeni da se je treba zapreti v klet, pomeni samo to, da so bolnisnice in osebje mocno zasedeni zaradi samo ene bolezni. Nic drugega. To pac pomeni, da je situacija vseeno nenavadna in drugacna od normale. In ker teh bolnikov ne morejo kar pustiti, nastaja problem. Ti lahko stavis, in tudi dokazes, da zaradi korone ne umre veliko ljudi. Tudi zaradi AIDSa ljudje ne umirajo. Ce pa dobijo zarado corone ali aidsa zaplete, jih morajo pa ravno tako sprejeti in zdraviti. In ce je takih veliko, se kapacitete zapolnijo... Naj jih pustijo? In se enkrat: ne bojim se okuzenih, kot mi nekdo tule skozi polaga v usta, bojim se manjka osebja in prostora v bolnisnicah,  zaradi katerega koli razloga. In ker se moje besede skoz in skoz obracajo se enkrat: manjko osebja in prostora v bolnisnicah je trenutno nastal (ob stalnih problemih) samo zaradi zapletov ki jih povzroci korona. To pac je dejstvo. Ali je nekdo notri samo zaradi korone ali zaradi zapletov ob koroni in prejsnega stanja je nepomembno, pomembno je, da mu je treba pomagati in da to zelo bremeni nas sistem

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je mel Potrč prste vmes pri raziskavi..

https://m.planet-lepote.com/studija-vecina-obolelih-za-covidom-19-je-vedno-nosila-maske/?fbclid=IwAR0M5GZ1nWUrObAacMj1a2uuteZ236mXdyMngVGDnbsFzLaI1uNwWni68PM

Študija, ki so jo opravili na ameriškem centru Center for Disease Control and Prevention (CDC) je pokazala, da maske in druga pokrivala ust in nosu prav nič ne pomagajo pri preprečevanju okužbe.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

zihr je mel Potrč prste vmes pri raziskavi..

https://m.planet-lepote.com/studija-vecina-obolelih-za-covidom-19-je-vedno-nosila-maske/?fbclid=IwAR0M5GZ1nWUrObAacMj1a2uuteZ236mXdyMngVGDnbsFzLaI1uNwWni68PM

Študija, ki so jo opravili na ameriškem centru Center for Disease Control and Prevention (CDC) je pokazala, da maske in druga pokrivala ust in nosu prav nič ne pomagajo pri preprečevanju okužbe.

 

to raziskavo je CDC objavil že konec avgusta, povzela jo je tudi WHO, pa se žal ni nič spremenilo diktator ostaja isti

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gantar takticno grozi, zato da so loh zdej Pocivalska iz lukne poklical, kjer je evre presteval, da se bo malce za rajo postavil in skusal nabrat plus tocke. Ampak je se zmer tok v minusu k Kenny v motogp temi, ker je goljufal pri nakupu mask. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, BlackDoc said:

A lahko opredeliš še eno kategorijo vmes prosim, jaz ne vem kam naj se dam :( v kafiče sploh ne hodim, najraje grem sam v hirbe, na kolo, lauf (ali pa s familijo), najsrečnejši sem če nobenega ne srečam... na morje tudi rad grem, že 15let nobenega ne ogrožam, sem na 'plavajoči' plaži/apartmaju, najraje spet če sem sam v zalivu. Maske pa zunaj ne nosim. In tudi jaz bi kupu bič in tepu po ljudeh? A ni škoda da se med sabo tepeva? Mam to nesrečo da sem se presilil v eno izmed manjših občin in se sedaj 'drenjam' v naravi (ker je v naši občini pač malo prostora), če bi bilo vse fraj bi se lahko zapeljal na samo (kjer 100% ne bi nobenega srečal), hodil po starih opuščenih lovskih stezah, preživel vikend na barki brez stikov z drugimi? Glede na moj življenski slog imam sedaj več stikov z ljudmi kot v 'normalnih' časih, alora je sedaj zame bolj nevarno? Lahko to nekam napišem in imam free pass povsod? :D

ok.. bom naredil novo kategorijo :P... ne vem zakaj misliš da sem te dal v problematično skupino tudi jaz grem po vasi pri tastu brez maske, pa v gozd tudi brez maske.

Tista skupina ki bi jih tepel so tisti ki "ne preživijo" oziroma se počutijo ogrožene ko grejo stran žurke, vsak vikendt je treba žurat, skupina rdečih noskov mora vsak dan ruknit 3 najmanj runde... vmes itak rešujejo svet, oblajajo vsako ki pride mimo in seveda po par rundah se dvigne jakost govora in frčanje sline po zraku....

"mladi" tudi sam se imam še za mladega ampak nisem več čisto frišn.. pa tudi .. po 3 rundah vsi glasni, prešvicani in objeti.

Spomladi ko so bili kafiči zaprti 14 dni al kolko... no ko sem se vračal iz dela ima par barčkov urnik do 22h, okoli polnoči so pospravljali, hišnik/ uzdrževalec je rekel da nikoli si ni mislu da bo tako kafano pogrešal, so toukli runde da so nadoknadli vseh 14dni za nazaj v enem tednu in seveda niso pozabli tistih za tekoči teden....

 

ps: pa tut za tiste ki že malo ljubico pogrešajo kr živi v drugi občini.... jo lahko grejo tut mal prtisnt ... sam da jih ne bo več kot 3 na enkrat ... :lol1:ne bom nobenemu težil bo že žena za to poskrbela :lol1:

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DinDiin pravi:

Gantar takticno grozi, zato da so loh zdej Pocivalska iz lukne poklical, kjer je evre presteval, da se bo malce za rajo postavil in skusal nabrat plus tocke. Ampak je se zmer tok v minusu k Kenny v motogp temi, ker je goljufal pri nakupu mask. ?

Iz prve roke. Včasih smo rekli za 5 let resta.

Visoki uradnik je želel raziskati korupcijo pri nabavi mask - so ga takoj odrezali. Vsi se izogibajo, da bi karkoli raziskovali saj sledijo posledice, pri vse službah, ki so temu namen. Žalostno. Temu pravijo demokratična družba. :hmm:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, kaizer pravi:

to raziskavo je CDC objavil že konec avgusta, povzela jo je tudi WHO, pa se žal ni nič spremenilo diktator ostaja isti

 

vem, gre se za razumevanje in občutka lažne varnosti, mam masko..in zdej lahko počnem kretenizme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Kacin tudi pravi ...

91480664_692357961575027_4389223686205341696_n.jpg.3585ec077bdda1efb3f14b33c4f0efa1.jpg

V tem času sem se naučil - ne potrebujem več frizerja, pa tut skrivat se ne nucam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Bmflar pravi:

V tem času sem se naučil - ne potrebujem več frizerja, pa tut skrivat se ne nucam :blush:

A nč ne raste več? :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

how come that epidemiologists and mainstream media never connected windy weather with this pandemic? I've seen tones of smart viruses jumping much faster and longer on a windy day.. masses of them, that can normally jump up to 1,5 meter and go crazy only after 9pm and are really, really, reeeally scared of masked people.. masses of them get stronger, hit stronger and more preciesly during the windy days.. how come the WHO haven't brought this logical fact yet.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetki dokazujejo: madžarski javni mediji so prisiljeni slediti zahtevam vlade

https://www.24ur.com/novice/tujina/posnetki-dokazujejo-madzarski-javni-mediji-so-prisiljeni-slediti-zahtevam-vlade.html

'Oblast niti ne prikriva več, da izkorišča epidemijo za uveljavljanje partikularnih ciljev'

https://www.24ur.com/novice/korona/matura.html

Pozno jim pride. Po eni strani tale medij sodeluje v tem "nategu" ( za vse nasprotnike- ne trdim, da virus ne obstaja, trdim, da so pod pretvezo hude nevarnosti ugrabili državo in državljane, politiki, ki se jim jebe za narod. Radi bi se prigrebli do pomembnih mest v državi, da se konkretno ukoreninijo in ropajo) z objavami delnih novis, zavajanje. Po drugi strani pa pljuvajo po vladi. Za drobiž prodani.

Bom poravil Cankarja "za kredite rojeni, za kredite vzgojeni"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!