Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Drži kot pribito. Zato že ves čas trdim, da pri nas ne bo sprememb nikoli. Mi nismo Rusija ali Amerika, kjer ima ljubljeni vodja izvršilno besedo in kjer nekdo z zdravo (ali noro) glavo stvari temeljito obrne. Mi imamo korito (proračun) in štalunec (parlament), kjer se vsi drenjajo okrog korita. Je vseeno ali so bela pasma prašiča, mesna pasma ali krškopoljska. pasma...tistim, ki so pri koritu, ki se mastijo oni zadaj grizejo repe....in potem se zamenjajo, da si tisti iz prednje vrste malo oddahnejo, rignejo, prdnejo in zaližejo rane...zamenjava se pri nas imenuje volitve....ampak svinjak ostane svinjak.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družbo, civilzacijo in ureditev bi bilo potrebno korenito preurediti. Drugače bo cel svet postal Guantanamo.

pred 27 minutami, BIF pravi:

Drži kot pribito. Zato že ves čas trdim, da pri nas ne bo sprememb nikoli. Mi nismo Rusija ali Amerika, kjer ima ljubljeni vodja izvršilno besedo in kjer nekdo z zdravo (ali noro) glavo stvari temeljito obrne. Mi imamo korito (proračun) in štalunec (parlament), kjer se vsi drenjajo okrog korita. Je vseeno ali so bela pasma prašiča, mesna pasma ali krškopoljska. pasma...tistim, ki so pri koritu oni zadaj grizejo repe....in potem se zamenjajo....zamenjava se pri nas imenuje volitve....ampak svinjak ostane svinjak.

Rusija ima vodjo. Amerika ne. Edino stvar, ki verjamem Trumpu je v obstoj Globoke države. Če precednik USA ne sme v  Območje 51, potem ni glavni. Če jaz v svoji hiši ne smem v shrambo nisem glavni. Galvni je tisti, ki to sme. In ta Globoka država plačuje in odreja ukrepe tam kjer so centralne banke. To pa midva dobro veva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, BIF said:

Drži kot pribito. Zato že ves čas trdim, da pri nas ne bo sprememb nikoli. Mi nismo Rusija ali Amerika, kjer ima ljubljeni vodja izvršilno besedo in kjer nekdo z zdravo (ali noro) glavo stvari temeljito obrne. Mi imamo korito (proračun) in štalunec (parlament), kjer se vsi drenjajo okrog korita. Je vseeno ali so bela pasma prašiča, mesna pasma ali krškopoljska. pasma...tistim, ki so pri koritu, ki se mastijo oni zadaj grizejo repe....in potem se zamenjajo, da si tisti iz prednje vrste malo oddahnejo, rignejo, prdnejo in zaližejo rane...zamenjava se pri nas imenuje volitve....ampak svinjak ostane svinjak.

ja, ampak vse to tvoje opravičevanje ne opraviči desetarja Twito-ta

1. desetar Twito je vrhovni mendžer in je odgovoren

2. desetar Twito ne menedžira in ni odgovoren, sam pol naj spoka tko kot je Komedijant

a razumeš, tip je na vrhovnem položaju, ali naj prevzame odgovornost ali pa prizna, da ne ve kaj dela. Gleda na to, da se že osem mesecev samo izgovarja na druge, mislim da je čas da odide. Ali je spet Kučan kriv?

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva meseca star "horoskop"

Par postavk iz seznama je ze uresnicenih. Nekaj jih je pa v trenutni produkciji.

123443660_3403416379884559_1084773707899948469_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, nejc74 pravi:

ja, ampak vse to tvoje opravičevanje ne opraviči desetarja Twito-ta

1. desetar Twito je vrhovni mendžer in je odgovoren

2. desetar Twito ne menedžira in ni odgovoren, sam pol naj spoka tko kot je Komedijant

a razumeš, tip je na vrhovnem položaju, ali naj prevzame odgovornost ali pa prizna, da ne ve kaj dela. Gleda na to, da se že osem mesecev samo izgovarja na druge, mislim da je čas da odide. Ali je spet Kučan kriv?

...in ti mislš, da če Ivan oddide, bo drugače....

Pomisli malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Nearrain pravi:

Dva meseca star "horoskop"

Par postavk iz seznama je ze uresnicenih. Nekaj jih je pa v trenutni produkciji.

123443660_3403416379884559_1084773707899948469_n.jpg

Bwmti, to sm vidu že neki časa nazaj pa nisem verjel. Ma vedno bolj kaže, da se lahko uresniči. Sploh 37a JJ-tu  diši. Nč, bomo pa ponovili 1945. Pa 1991.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, BIF said:

...in ti mislš, da če Ivan oddide, bo drugače....

Pomisli malo...

Ja, mogoče bo Slovenija dobila premierja, ki ne zabije 3h na dan med delovnim časom na twiterju, da se krega s političnimi nasprotniki, ampak nekoga, ki se bo ukvarjal s problemi države. Janez to očitno ni in mu nadvse dol visi za večino Slovencev.

 Za vsako skupnost je higienično, da tisti, ki morajo opraviti neko nalogo sprejmejo odgovornost. Ja, politiki se jo otepajo in upajo da v času do volitev pozabimo, da so neko stvar zajebali. Ne vidim pa razloga zakaj bi normalno inteligenten volivec to sprejel kot dejstvo? Ali res nimaš boljšega argumenta kot, "saj nihče ne bi mogel nič narediti?" Odgovor na slabo vodstvo ni apatičnost, ampak zahteva po odgovornosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, BIF said:

...in ti mislš, da če Ivan oddide, bo drugače....

Pomisli malo...

Ena stvar bo sigurno drugacna.

Ne bomo vec imeli fasisticnega avtokratskega komunisticnega konvertita  za predsednika vlade , kateri bi lastno mater prodal za uresnicitev svojih shizofrenicnih frustracij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BlackDoc pravi:

A so fuknjeni, stanje se izboljšuje, oni bi nas dali pa na 1km ketno?

Da..beovicka že klobasa in minister za zdravje. Pa vse bi ustavili, celo podjetja.

Se točno vidi, da se gre za ablast, ne pa zdravje.

In na koncu...z ali brez ukrepov ne bi bilo strašne razlike. Korona pride, korona odide.

Smo pa ugotovili, da se v 14 dneh da marsikaj dograditi v KC..le kdo bo kasiral tokrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Vin pravi:

Komidijant je odstopil 27. januarja, ko se nobenemu politiku v Evropi še sanjalo ni o koroni.

 

Sej je tudi Hojs odstopil. Haha

Jj je izkoristil čas korone, da se dobro zasidra na oblasti, tako je bolj prav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Nearrain pravi:

Dva meseca star "horoskop"

Par postavk iz seznama je ze uresnicenih. Nekaj jih je pa v trenutni produkciji.

 

In kaj bomo naredili? Nastavili rit in pustili da nas brez vazelina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, BlackDoc said:

In kaj bomo naredili? Nastavili rit in pustili da nas brez vazelina?

nak

to ze delamo

nekaj drugega si bo treba izmislit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kasneje bodo dajali pomoč v o

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Da..beovicka že klobasa in minister za zdravje. Pa vse bi ustavili, celo podjetja.

Se točno vidi, da se gre za ablast, ne pa zdravje.

 

In kasneje bodo dajali denarno pomoč v sposojenem denarju, ki ga banke, prinajo v neomejenih količinah. V drobnem tisku bo pa pisalo, da se ob prejemu pomoči, odpoveš lastnini.

Ma čist vsi takili dogodki v zgodovini so delali večjo revščino med ljudmi in še večje bogastvo med bogatimi, ki so popolnoma izgubili fokus. Nekdo je hotel prodati, nekdo pa kupiti planet Mars.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, tomash pravi:

imamo pa Janeza Janšo. Človeka, ki nas je poslal na dva bregova in ki zaradi svojega zavoženega življenja maltretira cel svet.

 

Če te smem popravit. Ki nam je pokazal, kdo je resna nevarnost za ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nejc74 pravi:

 Ali res nimaš boljšega argumenta kot, "saj nihče ne bi mogel nič narediti?"

...to je tvoja interpretacija. Jaz ti samo povem, da četudi bi bil namesto Ivana kdorkoli drug....zadeve v teh razmere ne bi izgledale drugače....za državljane.

In mimogrede da ne bo napačne predstave....kar se mene tiče, lahko Ivan jutri odide (meni je on enak kot Fajonka, Mesec,Kahel,Serpentišek....poljubno vstavi) ...menjala se bo le barva...štrik ostane enak.

...in prosim ne klobasaj o higieni in iteligenci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Namest koles bo treba imet kaj drugega v rokah, predvsem pa med nogami.

Sprejema zakone in kazni, da ne bomo prišli daleč od doma. 

Jaz samo upam, da bodo naslednje volitve ali prej JJ odnesle, ker ga bo imel folk poln ... Da se bodo ostale stranke poenotile in stopile skupaj - ker tako ne gre več. 

Vem, ima stabilno volilno bazo ampak je vseeno premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, franc pravi:

Oprosti, ampak ljudje so take ovce, da se ne bo nič spremenilo.

lp

Ne ubijaj upanja. :)

Mogoče, da bodo ljudje komu sledili v Ljubljano. Problem je komu in kakšni ideji. Ljudje se zmeraj najdejo. Veliko nas je že sledilo, a zaključka ni nikoli pametnega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ljudje so ovce. Če je lahko Janković župan in se "prodaja" za levega (lopovi nimajo levo ali desno, lopovi kradejo) , potem ni nič čudno, da je kot je.

In tako je z vso našo politiko. Ne smejo z oblasti, ker bodo začeli padati okostnjaki iz omar...

Ljudski spomin pa je krajši kot pri zlatih ribicah (baje jim sicer delamo krivico (ribicam) ) .

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!