Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 20 minutami, bladerunner pravi:

"Moj pastir", kot ga ti imenuješ, se zadnje čase nagiba k rahljanju ukrepov, čemur pa jaz ostro nasprotujem. In v tem primeru podpiram levičarja dr.Trampuža, ki apelira k zaostritvam ukrepov in ne desničarja JJ, ki bi ukrepe rahljal. Toliko v poduk.

Lahko si prepričan, da ne bo dolgo odprto, samo je potrebno najti vzrok za ponovno zapiranje in nekajdnevno odprtje je odličen vzrok za močno povečanje okuženih....

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bladerunner pravi:

Nisem vedel, da imaš sposobnost vstopanja v tuje glave in brati misli. Priznam, da sem ti nevoščljiv glede te sposobnosti. 

Twitrašu ne rabim vstopat v glavo, so njegova dejanja 100% jasna.

 

Odraz paranoje je:

-dnevno spreminjanje ukrepov

-pavšal ukrepi kar prek twiterja

-nedorečeni in nepremišljeni ukrepi

-strah celo pred stroko, katera bi morala imeti glavno besedo in dovoljenje za objave. Le skupek vseh strokovnih mnenj za in proti, bi lahko dalo njemu pravilen podatek

-strah za lastni stolček in pozicijo..no zdej si je mal oddahnil, ko je Karlo vrgel puško v koruzo

-butasto branjenje nekega stališča, čeprav je strokovno mnenje drugačno, tako v informaciji o zanesljivosti hitrih testov, kot pri ameriških volitvah

In še bi lahko našteval.

 

pred 3 urami, XTR pravi:

Obvezno masovno testiranje, testov pa zmanjkuje. :slap: 

Cilj je jasen. Napihniti statistiko in namerno oslabiti malo gospodarstvo, da bo dovolj velik upad in izpolnjeni pogoji za EU pomoč. Sledi razporejanje EU denarja malo po "domače"...  

se bojim da pri tem razporejanju mali potegnemo ta kratko. Naši pa sploh niso maherji pri črpanju EU keša.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Truckdriver... vem kakšno je tvoje mnenje glede JJ, si bil baniran zaradi tega. Levičarev in desničarjev ni. So samo pošteni in pokvarjeni ljudje. JJ bi na vsak način rad dosegel, da se stvari še zaostrujejo, ampak ni še Tito, je navaden twito, nima še te moči, da bi o vsem odločal samo on, čeprav mu je to fajn v interesu.

 Kar se tče levakov in raznih profesorjev... ko zadiši denar menjajo barve kot kameleon in so zelo prilagodljivi. Pred 10 leti, če bi mi kdo rekel, da n+bo vlada sestavljena iz takih strank, bi rekel da je nor...Danes pa ližejo ritke en drugemu, samo da pride denar iz EU. Malo še počakmo, da za zmanjka... to so ljudje brez morale...bodo hitro jokcali kako in kaj...

Neverjetno, pa tukaj ste sami jasnovidci in bralci misli drugih ljudi. Genialno. Kot kaže, tukaj le ni prostor zame, ki sem navaden povprečnež ali pa še to ne in niti pod razno ne premorem takih nadnaravnih sposobnosti, kot jih premorete nekateri na tem forumu. Čudi me le, da nikjer in v nobeni znanstveni publikaciji ne najdem kakega izmed vas. Mogočem sem pa res sam prezabit, in ne znam poiskati primerne publikacije, kjer bi odkril kakšno znanstveno disetacijo katerega izmed vas, ki ste vseznalci. Tudi taki nevedneži in podpovprečneži kot sem jaz, moramo živeti.  

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Twitrašu ne rabim vstopat v glavo, so njegova dejanja 100% jasna.

Vedno so in bodo imeli mojo podporo ljudje, ki upajo javno reči bobu bob. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

 

Vedno so in bodo imeli mojo podporo ljudje, ki upajo javno reči bobu bob. 

no jaz sem Twitotu reku Bob...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

no jaz sem Twitotu reku Bob...

 

Jaz pa žal tukaj tega ne smem reči, zato se za zdaj poslavljam, ker se je na moje komentarje vsul plaz kritik in če ima človek zavezan jezik, se ne more dostojno branit. 

Se beremo kasneje, ko se strasti malo poležejo. 

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Jaz pa žal tukaj tega ne smem reči, zato se za zdaj poslavljam, ker se je na moje komentarje vsul plaz kritik in če ima človek zavezan jezik, se ne more dostojno branit. 

Se beremo kasneje, ko se strasti malo poležejo. 

Lp 

lepo, spoštuj ukrepe, ostan doma. Dihaj plitko :P

Ne glej Tv, upliva na pritisk, srce, odvajanje blata in podobno. Predlagam stare komedije, te so najboljše.

Ne hot v trgovino, vse naj bo dostava na dom, čeprav te moram opozorit, strokovnjak na tem področju, ni predpisal dostavnim službam obveznega testa. Prav tako ni predpisano razkuževanje blaga, ki ti ga pustijo pred vrati.

V izogib koncu sveta, predlagam grgranje domaćega, pred uživanjem česarkoli iz dostavljene košarice :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Jaz pa žal tukaj tega ne smem reči, zato se za zdaj poslavljam, ker se je na moje komentarje vsul plaz kritik in če ima človek zavezan jezik, se ne more dostojno branit. 

Se beremo kasneje, ko se strasti malo poležejo. 

Lp 

Ne se počutit neugodno. Ni razloga.

Jaz imam precej drugačen pogled od tvojega in se v večini področij ne strinjava.

VENDAR pa želim poudarit, da je veliko vredno to, da zagovarjaš svoje stališče, predvsem je dejstvo, da nisi bil NIKOLI žaljiv do drugače mislečih. To pa je nekaj, kar šteje.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Endlich pravi:

Ne se počutit neugodno. Ni razloga.

Jaz imam precej drugačen pogled od tvojega in se v večini področij ne strinjava.

VENDAR pa želim poudarit, da je veliko vredno to, da zagovarjaš svoje stališče, predvsem je dejstvo, da nisi bil NIKOLI žaljiv do drugače mislečih. To pa je nekaj, kar šteje.

Hvala! Nikoli me ni motil nekdo, ki drugače razmišlja od mene. Imam mnogo prijateljev, ki na svet gledajo drugače kot jaz. Tudi nekaj političnih funkcionarjev je med njimi, pa se zaradi tega nikoli nismo skregali. To pa zato, ker smo spoštljivi drug do drugega in spoštujemo medsebojne različne poglede na določeno tematiko. Vse se da zmenit in diskutirat v mirnem in spoštljivem tonu, če smo pripravljeni sprejet ljudi, ki razmišljajo drugače od nas. Če pa ljudje drug drugemu vsiljujemo svoj pogled, kot edini pravilen in še to na nespoštljiv način, je to konec dobrih odnosov. Kajti s takimi je normalna komunikacija nemogoča. 

Sam se vedno trudim, da v svoji komunikaciji nebi užalil sogovornika. Včasih me tudi malce zanese in nimam problemov z lastnim opravičilom, če vidim, da sem mogoče nenamerno koga užalil. 

Kot si pravilno ugotovil, imam svoje stališče in ga tudi zagovarjam. Sem pa vedno pripravljen tudi kako stališče spremeniti, če me o tem prepričajo dovolj močni in utemeljeni argumenti. Kajti sam vedno stavim na moč argumentov in ne na argumente moči. 

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Truckdriver... ta stališča niso tvoja. Kakorkoli obračaš in leporečiš samo ponavljaš kar si slišal, ali prebral na vemo katerem portalu. Nekaj sogovornikov nas je, ki pa izluščimo nekaj dejstev in dvomov, ki se nam porajajo ob vsem tem nategu in lažeh, ki nam jih sproducirajo mediji in vlada. Če se ob vsem napisanem počutiš, da te žalimo, pač ne veš kaj so žalitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

Truckdriver... ta stališča niso tvoja. Kakorkoli obračaš in leporečiš samo ponavljaš kar si slišal, ali prebral na vemo katerem portalu. Nekaj sogovornikov nas je, ki pa izluščimo nekaj dejstev in dvomov, ki se nam porajajo ob vsem tem nategu in lažeh, ki nam jih sproducirajo mediji in vlada. Če se ob vsem napisanem počutiš, da te žalimo, pač ne veš kaj so žalitve.

Glej, nikoli v življenju se nisva srečala, kar pomeni, da me ne poznaš. Drzneš si pa mi očitat, kaj so moja stališča, kot da si v moji glavi in celo bolje od mene veš, kaj jaz mislim in kakšna so moja stališča. Sam pa vehementno trdiš, da je vse to nek nateg in laž, ki naj bi na jih sproducirala vlada. 

Jaz ti bom pa samo na kratko odgovoril, da ti pojma nimaš kaj se v resnici dogaja in si samo domišljaš, da nekaj veš, v resnici pa ne veš ničesar. Veš samo to, kar ti servirajo tebi ljuba trobila in nič drugega. Katera so ta trobila, pa tudi jaz dobro vem. 

Niti najmanj se ne počutim užaljenega napram vsem kritikam na moj račun, ker imam zelo trdo kožo. Stvar je samo v tem, da tukaj niso zaželjena drugačna stališča, zato sem napisal, da se ne morem dostojno branit, ker ne smem izrazit vsega kar mislim. Zato se tudi ne bom spuščal v razne konfrontacije s tistimi, ki boste na neprimeren način replicirali moje poste.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Ninč. pravi:

Negativna :panic:

se prau nas ne ogrožaš :P

 

pred 16 minutami, bladerunner pravi:

Glej, nikoli v življenju se nisva srečala, kar pomeni, da me ne poznaš. Drzneš si pa mi očitat, kaj so moja stališča, kot da si v moji glavi in celo bolje od mene veš, kaj jaz mislim in kakšna so moja stališča. Sam pa vehementno trdiš, da je vse to nek nateg in laž, ki naj bi na jih sproducirala vlada. 

Jaz ti bom pa samo na kratko odgovoril, da ti pojma nimaš kaj se v resnici dogaja in si samo domišljaš, da nekaj veš, v resnici pa ne veš ničesar. Veš samo to, kar ti servirajo tebi ljuba trobila in nič drugega. Katera so ta trobila, pa tudi jaz dobro vem. 

Niti najmanj se ne počutim užaljenega napram vsem kritikam na moj račun, ker imam zelo trdo kožo. Stvar je samo v tem, da tukaj niso zaželjena drugačna stališča, zato sem napisal, da se ne morem dostojno branit, ker ne smem izrazit vsega kar mislim. Zato se tudi ne bom spuščal v razne konfrontacije s tistimi, ki boste na neprimeren način replicirali moje poste.  

ti bom čist na kratko predstavil par dejstev:

1 leto že tankaš gorivo. Prodajalec, do sedaj ni mel testa na korono (stal je itak za pleksijem), eno leto hodiš ti ali žena v šoping, vprašanje je isto, pojasni razliko:

koliko bolj si bil prej ogrožen pred sedaj?

S čim upravičuješ nujnost testiranja, z nečem, kar da dokaj povprečne rezultate (da ne zapišem podpovprečne)????

Samo dejstva navajam..hkrati, pa nas vse opozarjaš naj se strogo držimo floskul organa, ki nam jih predpiše.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem resnim, motoristkam in motoristom  (tudi  @Ninč),  pomembne informacije na strani:   https://gustirna.wordpress.com/   spodaj so  tudi navodila in formularji da se pravno formalno obranimo terorju vlade in vseh vlad, , Vam toplo priporočam ! 

Osti jarej! Kaizer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojsek opravlja dodatna dela, inšpekcije..na lastne oči se je šel prepričat...kak kreten je :P

https://maribor24.si/slovenija/minister-hojs-z-mamo-zelel-na-hrvasko-a-ju-je-policija-zavrnila?fbclid=IwAR3jJrsP_pOlijaNSFeVcHqO206oVhVdVcx1XpPvLtfoYnTpd_Iia-9XiUk

Se pravi, če ju3 grem mal z mopedom po Sloveniji, lahko navedem da mal kontroliram, kako se Slovenska policija drži ukrepov??? :P

Če grem brez vinjete po AC a je ok izgovor, da mal testiram če DARS res opravlja svoje delo???

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

se prau nas ne ogrožaš :P

 

ti bom čist na kratko predstavil par dejstev:

1 leto že tankaš gorivo. Prodajalec, do sedaj ni mel testa na korono (stal je itak za pleksijem), eno leto hodiš ti ali žena v šoping, vprašanje je isto, pojasni razliko:

koliko bolj si bil prej ogrožen pred sedaj?

S čim upraviččuješ nujnost testiranja, z nečem, kar da dokaj povprečne rezultate????

Samo dejstva navajam..hkrati, ap nas vse opozarjaš naj se strogo držimo floskul organa, ki nam jih predpiše.

 

Glej @DAMI34,pred časom sem celo tebi odgovoril, da so morda nekateri ukrepi resnično nelogični in to trdim tudi danes. Vendar istočasno trdim, da niti eden izmed ukrepov ne vzpodbuja širjenja virusa, temveč ravno nasprotno. Bi pa tudi po moje veljalo, da stroka in vlada sedejo skupaj in dorečejo, kaj je res smiselno od ukrepov in katere naj se obdrži, katere sprosti in nekatere morda celo poostri. To prepuščam stroki. 

Jaz nič ne upravičujem, ker nisem stroka. Zato prepuščam stroki, da pojasni svoje odločitve.

Kakšno je pa moje ali tvoje stališče okoli tega pa niti najmanj ni pomembno, ker sva na tem področju oba laika in si na tem področju lahko samo nekaj domišljava ,ker dejansko ne veva nič. Le da jaz to priznam, ti pa ne in si še naprej domišljaš, da si strokovno podkovan na tem področju, kar pa v resnici nisi in tudi ni nihče izmed nas, ki tule komentiramo. In to je neizpodbitno dejstvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, bladerunner pravi:

Glej, nikoli v življenju se nisva srečala, kar pomeni, da me ne poznaš. Drzneš si pa mi očitat, kaj so moja stališča, kot da si v moji glavi in celo bolje od mene veš, kaj jaz mislim in kakšna so moja stališča. Sam pa vehementno trdiš, da je vse to nek nateg in laž, ki naj bi na jih sproducirala vlada. 

Jaz ti bom pa samo na kratko odgovoril, da ti pojma nimaš kaj se v resnici dogaja in si samo domišljaš, da nekaj veš, v resnici pa ne veš ničesar. Veš samo to, kar ti servirajo tebi ljuba trobila in nič drugega. Katera so ta trobila, pa tudi jaz dobro vem. 

Niti najmanj se ne počutim užaljenega napram vsem kritikam na moj račun, ker imam zelo trdo kožo. Stvar je samo v tem, da tukaj niso zaželjena drugačna stališča, zato sem napisal, da se ne morem dostojno branit, ker ne smem izrazit vsega kar mislim. Zato se tudi ne bom spuščal v razne konfrontacije s tistimi, ki boste na neprimeren način replicirali moje poste.  

Seveda te ne poznam. Svoja stališča si pisal sam. Ko si bil še nickname truckdriver. Jaz sem jih prebral in vem kakšna so. Ja seveda vlada laže, sej je govoril Janezek za smučišča v A da so zaprta, bila so pa odprta, kaj je to zate? Zame je laž. Da so pili vodo in radensko, mislim... dej no. Za to ne rabiš brat nobenih trobil, pa ti je hitro jasno.

Res je nimam pojma kaj se dogaja, to se bo pokazalo v parih letih. Jasno mi pa je da to kar dela vlada ni dobro za širšo populacijo. In tem ljudem ki že 30 let razdirajo naš narod pač ne zaupam.

Seveda tvoja stališča niso zaželjena, saj zagovarjajo represijo, s katero se ne bo rešilo nič.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bladerunner pravi:

Glej @DAMI34,pred časom sem celo tebi odgovoril, da so morda nekateri ukrepi resnično nelogični in to trdim tudi danes. Vendar istočasno trdim, da niti eden izmed ukrepov ne vzpodbuja širjenja virusa, temveč ravno nasprotno. Bi pa tudi po moje veljalo, da stroka in vlada sedejo skupaj in dorečejo, kaj je res smiselno od ukrepov in katere naj se obdrži, katere sprosti in nekatere morda celo poostri. To prepuščam stroki. 

Jaz nič ne upravičujem, ker nisem stroka. Zato prepuščam stroki, da pojasni svoje odločitve.

Kakšno je pa moje ali tvoje stališče okoli tega pa niti najmanj ni pomembno, ker sva na tem področju oba laika in si na tem področju lahko samo nekaj domišljava ,ker dejansko ne veva nič. Le da jaz to priznam, ti pa ne in si še naprej domišljaš, da si strokovno podkovan na tem področju, kar pa v resnici nisi in tudi ni nihče izmed nas, ki tule komentiramo. In to je neizpodbitno dejstvo. 

verjem, ne gre se za znanstveno fantastiko. Virus je podvržen fizikalnim lastnostim oziroma se obnaša kot ga tretira znanje osnovnošolske fizike, prav tako njegovo širjenje. Zato ni potrebe nekega misticiranja nečesa, kar je "fizikalno". Ni to niti baw baw al pa "duh"

Poslušanje, predvsem pa zagovarjanje ljudi, ki nas nekaj učijo, hkrati kršijo, kar učijo, nekateri pa "stroki " ne dopuščajo met svojega mnenje je naivno. Zlo naivno. 

Tudi v prometu ne bi bilo prometnih nesreč, če bi vsi bili doma. Vprašaj se po smiselnosti ukrepa!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Seveda te ne poznam. Svoja stališča si pisal sam. Ko si bil še nickname truckdriver. Jaz sem jih prebral in vem kakšna so. Ja seveda vlada laže, sej je govoril Janezek za smučišča v A da so zaprta, bila so pa odprta, kaj je to zate? Zame je laž. Da so pili vodo in radensko, mislim... dej no. Za to ne rabiš brat nobenih trobil, pa ti je hitro jasno.

Res je nimam pojma kaj se dogaja, to se bo pokazalo v parih letih. Jasno mi pa je da to kar dela vlada ni dobro za širšo populacijo. In tem ljudem ki že 30 let razdirajo naš narod pač ne zaupam.

Seveda tvoja stališča niso zaželjena, saj zagovarjajo represijo, s katero se ne bo rešilo nič.

Kaj ti je jasno? Trdiš, da ti je nekaj jasno, kaj kje kdo počne kljub temu, da tam nisi bil prisoten? Kako potem to veš, če nisi bil prisoten in nisi videl na svoje oči? Torej so ti neka trobila malo pomračila um. 

Če ljudstvo ne upošteva zakonodaje in vladnih odlokov, je jasno, da se v takih primerih oblast posluži represivnih sredstev v okviru zakonodaje tega področja. Pa to počnejo vlade po vsem svetu. Drugače nas horde z mentalno kastracijo pahnejo v anarhijo. To je pa najmanj, kar si sam želim. 

Moja stališča so, kakršna so in imam do njih vso pravico, kakor ti do svojih. Imaš kaj proti temu, da bi drugi smeli imeti drugačna stališča od tvojih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.facebook.com/24ur.tv/videos/295843381885335

Sam res mi ne gre v glavo, kdo je potegnu provizijo za posu. Al po domače, kdo je "ciganom" iz mehike posodu denar in reku, evo vam mulci 2-5% od posla. Mora pa biti zlo blizu JJ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, bladerunner pravi:

Kaj ti je jasno? Trdiš, da ti je nekaj jasno, kaj kje kdo počne kljub temu, da tam nisi bil prisoten? Kako potem to veš, če nisi bil prisoten in nisi videl na svoje oči? Torej so ti neka trobila malo pomračila um. 

Če ljudstvo ne upošteva zakonodaje in vladnih odlokov, je jasno, da se v takih primerih oblast posluži represivnih sredstev v okviru zakonodaje tega področja. Pa to počnejo vlade po vsem svetu. Drugače nas horde z mentalno kastracijo pahnejo v anarhijo. To je pa najmanj, kar si sam želim. 

Moja stališča so, kakršna so in imam do njih vso pravico, kakor ti do svojih. Imaš kaj proti temu, da bi drugi smeli imeti drugačna stališča od tvojih?

Eno so stališča, drugo pa nevarna ideologija, ki sledi besedam vodje.

Te slednje tu gor ne bo, je lahko samo na twiterju.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Kaj ti je jasno? Trdiš, da ti je nekaj jasno, kaj kje kdo počne kljub temu, da tam nisi bil prisoten? Kako potem to veš, če nisi bil prisoten in nisi videl na svoje oči? Torej so ti neka trobila malo pomračila um. 

A nisi ti rekel kako zaupaš strokovnjakom. A si povsod zraven? :lol1::lol1::lol1:

Trobila so mi pomračila um...:lol1::lol1::lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

verjem, ne gre se za znanstveno fantastiko. Virus je podvržen fizikalnim lastnostim oziroma se obnaša kot ga tretira znanje osnovnošolske fizike, prav tako njegovo širjenje. Zato ni potrebe nekega misticiranja nečesa, kar je "fizikalno". Ni to niti baw baw al pa "duh"

Poslušanje, predvsem pa zagovarjanje ljudi, ki nas nekaj učijo, hkrati kršijo, kar učijo, nekateri pa "stroki " ne dopuščajo met svojega mnenje je naivno. Zlo naivno. 

Tudi v prometu ne bi bilo prometnih nesreč, če bi vsi bili doma. Vprašaj se po smiselnosti ukrepa!!!

 

Čemu je virus podvržen, oziroma kako se obnaša, je zame relevantna edino in samo stroka. Na laična mnenja ne dam nič. 

V prometu nebi bilo nesreč, če bi vsi striktno upoštevali in se ravnali po prometnih predpisih. Tudi nobenih sankcij ne bi bilo, če nebi kršili prometnih predpisov. Pa temu še zdaleč ni tako. Enako velja za vladne odloke o zmanjšanju širitve okužb s korona virusom. Če bi imeli ljudje višjo zavest in bi upoštevali samo priporočila stroke in vlade, sploh teh priporočil nebi bilo potrebno uzakoniti. Ker pa je ljudska zavest nizka, to še posebno velja za balkan, so pač potrebni zakoni in sankcije ,da se ljudi disciplinira. Če še to ni dovolj, je pač potrebno uporabiti represivne organe, da ljudi spravijo v red, če tega sami ne zmorejo. Tako pač to je po celem svetu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Eno so stališča, drugo pa nevarna ideologija, ki sledi besedam vodje.

Te slednje tu gor ne bo, je lahko samo na twiterju.

@Snečer, ker ne zasedam nobenega položaja, ki bi mi omogočal kakršno koli moč odločanja, moja stališča ostajajo samo stališča in se pri tem tudi konča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, bladerunner pravi:

1. Čemu je virus podvržen, oziroma kako se obnaša, je zame relevantna edino in samo stroka. Na laična mnenja ne dam nič. 

2. V prometu nebi bilo nesreč, če bi vsi striktno upoštevali in se ravnali po prometnih predpisih. Tudi nobenih sankcij ne bi bilo, če nebi kršili prometnih predpisov. Pa temu še zdaleč ni tako. Enako velja za vladne odloke o zmanjšanju širitve okužb s korona virusom. Če bi imeli ljudje višjo zavest in bi upoštevali samo priporočila stroke in vlade, sploh teh priporočil nebi bilo potrebno uzakoniti. Ker pa je ljudska zavest nizka, to še posebno velja za balkan, so pač potrebni zakoni in sankcije ,da se ljudi disciplinira. Če še to ni dovolj, je pač potrebno uporabiti represivne organe, da ljudi spravijo v red, če tega sami ne zmorejo. Tako pač to je po celem svetu. 

1. strokovnjaki ne smejo govorit, kaj še ni jasno????

2. torej, je zato prepovedana vožnja? Al so samo predpisane določene sankcije za prekršek?  Dokler boš verjel, da si je raja sama kriva, ti pač ni pomoči..razbit, vsakogar, ki gre privat čez mejo občine, službeno lahko gre. V gostilni je lah službeno in pije vodo... :D si mogoče opazil, da razen naziva premikanja, ni nobene druge razlike??

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

A nisi ti rekel kako zaupaš strokovnjakom. A si povsod zraven? :lol1::lol1::lol1:

Trobila so mi pomračila um...:lol1::lol1::lol1:

 

Zato pa ne trdim da so ali niso pili vodo in radensko, mislim... dej no. Za to ne rabiš brat nobenih trobil, pa ti je hitro jasno. Ne vem kaj so počeli, ker me ni bilo zraven. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!