Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 8 minutami, XTR pravi:

Za Petrol-ovo mobilno aplikacijo (Na Poti) še nisi slišal? Odpade tudi kartica. 

najraje tankam na OMV :ras: ... Petrol je le, če ni drugega v bližini ;) 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

ja .. takrat se ni nihče puntou, ker smo motoristi morali dajat dol čelade, ko si šu samo plačat ... zdaj je pa ne smeš dol dat :P

 

Nope......en teden nazaj sem tankal v Železnikih. Plačat grem v čeladi z dvignjenim vizirjem in z dvignjenim šalom čez nos. In me prodajalka prav lepo in kulturno opozori, da je vstop v čeladah prepovedan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Tedybear pravi:

Nope......en teden nazaj sem tankal v Železnikih. Plačat grem v čeladi z dvignjenim vizirjem in z dvignjenim šalom čez nos. In me prodajalka prav lepo in kulturno opozori, da je vstop v čeladah prepovedan.

aja .. maska je pa obvezna :P  ... na UE Ljubljana, ko sem šel podaljšat osebno in vozniško mi je vse naredila in sem ji reku, a naj dam masko dol, da me vsaj identificira in me je vsa zgrožena odvrnila ... NEEEE 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

Baje v Severni koreji ni okuženih..le kako jim uspe :P

 

Bil je eden, ampak samo dokler ga niso dali pred zid :P

pred 14 urami, maus pravi:

kar bi bilo pa najbolje, da bi točilni aparat imel režo in plačal s kartico ... tako imajo marsikje po tujini in sploh ni treba not hodt, kjer ljudje kupujejo in plačujejo stvari, ki so najmanj povezane z gorivom in opremo-material za prevozna sredstva ;)  (loto, sendviči, pijače, cigareti, kokice, olagume).

Zadnjič v Ljubljani na Petrolovi pumpi na Šmartinki (nedelja)... samo jaz tankal, kolona pa najmanj 10 ljudi v vrsti ... trgovine zaprte, Petrol pa prodaja vsegaboga .. še malo pa obleko in papuće :P

Šel bi na Letališko, ki ima to možnost na enki !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Bmflar pravi:

Bil je eden, ampak samo dokler ga niso dali pred zid :P

Šel bi na Letališko, ki ima to možnost na enki !

aja ? ... tam že dolgo nisem tankal ... odkar so začeli prenavljati Letališko ... ko sem na Letališki zavijem raje na MOL ... korona je vse zjebala ... si mi šu po nanosprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

aja ? ... tam že dolgo nisem tankal ... odkar so začeli prenavljati Letališko ... ko sem na Letališki zavijem raje na MOL ... korona je vse zjebala ... si mi šu po nanosprej :P

Neamam cajt, delam ko crnac :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 5. 2020 ob 15:10, DAMI34 pravi:

no vidiš, da vse prebereš. In si fen, saj točno veš kaj sem 2 meseca nazaj objavil, še jaz nimam tok dobrega spomina. Kol me je ali ni okrog, pa res ni tvoj osebni problem, lahko pa komot postanem :P

Aja zmagu si, rabiš medaljo al lajk al kaj?

 

 

Pa še čist resno:

 

In, še 14 dni bodo maske, potem? Se ne bo nič spremenilo. Če si je folk vrtal prej po riti, si tut sedaj z masko na gobcu, al pa pod njim. Marsikdo pozabi celo roke razkužit pred vstopom. Za edine, ki se je kaj spremenilo, so trgovci/trgovke, k so dobili šajbe. Pol pa vsi okrog šajb glavo potiskajo za pin pritisnit in se sporazumet, ker z masko in šabo se bolj slabo sliši. Je pa čist možno, da sem si vse izmislil.

 

a je že mimo 14 dni? :) a so še obvezne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni res pa je... ljudje so resnično nori in z IQ-jem amebe. OK, če že sam ne verjame v vse skupaj, pa je res potrebno s svojimi dejanje zajebat še nekaj deset ljudi, ki bodo zdaj pristali v karanteni.

Kot pišejo v večeru: "Na OŠ Franca Lešnika - Vuka v Slivnici je na prvi šolski dan otroka v šolo pospremil starš, ki je čakal na rezultat testiranja, popoldne istega dne pa je izvedel, da je pozitiven na novi koronavirus. Ravnatelj šole je dejanje starša označil kot "absolutno nerazumno". V nasprotju s priporočili NIJZ so o dogodku obvestili vse starše. 

Podoben primer so imeli tudi v Spodnji Polskavi, kjer je v Osnovno šolo Antona Ingoliča na prvi šolski dan v razred prišel otrok, katerega starš je prav tako čakal rezultat testiranja in bil kasneje pozitiven."

https://www.vecer.com/vceraj-potrdili-47-okuzb-tudi-v-mariboru-celju-na-vranskem-ravnah-na-koroskem-10216563

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

a je že mimo 14 dni? :) a so še obvezne? 

spet so obvezne :P

seveda zahvala vsem tistim, ne upoštevajo priporočil NIJZ, temveč raznim šankovskim virusnim znanstvenim raziskovalcem ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Spasku pravi:

Maska in update vsak dan

 

funny_picdump_3309_640_31.jpg

to je že novejša verzija, digitalna :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

a je že mimo 14 dni? :) a so še obvezne? 

stari, ti je dolgčas? Karantena? Kdo še bere objave od maja :P

pa citiram spet v duhu tistega zapisanega, z mal popravki:

 

(In, še 14 dni bodo maske, potem?(

Eto spet so obvezne...

Se ne bo nič spremenilo. Če si je folk vrtal prej po riti, si tut sedaj z masko na gobcu, al pa pod njim. Marsikdo pozabi celo roke razkužit pred vstopom. Za edine, ki se je kaj spremenilo, so trgovci/trgovke, k so dobili šajbe. Pol pa vsi okrog šajb glavo potiskajo za pin pritisnit in se sporazumet, ker z masko in šabo se bolj slabo sliši. Je pa čist možno, da sem si vse izmislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 9. 2020 ob 17:30, DAMI34 pravi:

ta str, a ti si že pršu vn iz kleti? :P

 

Tu si citiral @Dr_Jakob z dne 28.3. :P 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

stari, ti je dolgčas? Karantena? Kdo še bere objave od maja :P

pa citiram spet v duhu tistega zapisanega, z mal popravki:

 

(In, še 14 dni bodo maske, potem?(

Eto spet so obvezne...

Se ne bo nič spremenilo. Če si je folk vrtal prej po riti, si tut sedaj z masko na gobcu, al pa pod njim. Marsikdo pozabi celo roke razkužit pred vstopom. Za edine, ki se je kaj spremenilo, so trgovci/trgovke, k so dobili šajbe. Pol pa vsi okrog šajb glavo potiskajo za pin pritisnit in se sporazumet, ker z masko in šabo se bolj slabo sliši. Je pa čist možno, da sem si vse izmislil.

pust maj, kdo še bere objave od marca? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Tu si citiral @Dr_Jakob z dne 28.3. :P 

pust maj, kdo še bere objave od marca? :) 

sam mene skrbi za dr. Jekoba, kaj si pa ti hotel povedat mi ni jasno.

Folk še vedno ne zna uporabljat mask..žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sam mene skrbi za dr. Jekoba, kaj si pa ti hotel povedat mi ni jasno.

Folk še vedno ne zna uporabljat mask..žal.

Ja da se ne čudit kdo bere objave od maja, ker jih tudi od marca očitno :) 

Saj nima veze, a jih znajo ali ne... obvezne pa so :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Ja da se ne čudit kdo bere objave od maja, ker jih tudi od marca očitno :) 

Saj nima veze, a jih znajo ali ne... obvezne pa so :P 

ti šaljivec ti..so bile tut takrat, znanje o uporabi maske pa še vedno ni napredovalo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ti šaljivec ti..so bile tut takrat, znanje o uporabi maske pa še vedno ni napredovalo :P

 

ne sej bolj se gre za to, da si ti napovedoval da bojo sam še 14 dni obvezne ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, motozajebant pravi:

ne sej bolj se gre za to, da si ti napovedoval da bojo sam še 14 dni obvezne ;) 

kok so pa bile?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

kok so pa bile?

Takrat je bilo govora o temu, da se je veliko stvari v času korone spremenilo.... pa si trdil, da bojo sam še 14 dni obvezne... ampak, očitno so spet obvezne... ;) 

 

drgač pa, a si še mnenja, da se za čas korone ni nič spremenilo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

Takrat je bilo govora o temu, da se je veliko stvari v času korone spremenilo.... pa si trdil, da bojo sam še 14 dni obvezne... ampak, očitno so spet obvezne... ;) 

 

drgač pa, a si še mnenja, da se za čas korone ni nič spremenilo? 

čak mal, iščeš jajce v dlaki? Navedi od kdaj do kdaj so bile. Poudari z boldano pisavo, za koliko sem se zmotil pri napovedi. 

Da so sedaj spet ovezne je irelavantno, itak bo kak 3 val pa bo vse spet jovo na novo.

Kako v kakem smislu nič spremenilo? Folk ostaja glup, vsaj kar se varnosti tiče. Ti lah slikam moje sosede v pisarni, fotr in 2 sinova, še vedno maska pod brado...pojdi v kak nakupovalni center. Maska, tak tak, nos zunaj, al pod brado, potem pa ko sedi recimo mularija, maske dol, režanje nabijanje, drkanje founa itd..nope, nč se ni spremenilo. Le reveži smo bolj postali, v turizmu in gostinstvu se dela na 3/4, kam bi bon zagonu še ne vem...

Medtem pa kradejo miljone lepo potiho in na skrito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

čak mal, iščeš jajce v dlaki? Navedi od kdaj do kdaj so bile. Poudari z boldano pisavo, za koliko sem se zmotil pri napovedi.  Da so sedaj spet je irelavantno, itak bo kak 3 val pa bo vse spet jovo na novo.

Kako v kakem smislu nič spremenilo? Folk ostaja glup, vsaj kar se varnosti tiče. Ti lah slikam moje sosede v pisarni, fotr in 2 sinova, še vedno maska pod brado...pojdi v kak nakupovalni center. Maska, tak tak, nos zunaj, al pod brado, potem pa ko sedi recimo mularija, maske dol, režanje nabijanje, drkanje founa itd..nope, nč se ni spremenilo. Le reveži smo bolj postali, v turizmu in gostinstvu se dela na 3/4, kam bi bon zagonu še ne vem...

Medtem pa kradejo miljone lepo potiho in na skrito...

:lol1:aja  Dami, ti si sam za prvi val govoril :kva2:

ne, prej si bil mnenja, da se ni nič spremenilo, jaz pa sem trdil da se je... si še vedno mnenja, da se ni nič spremenilo? Da življenje teče tak dalje kot je do sedaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

:lol1:aja  Dami, ti si sam za prvi val govoril :kva2:

ne, prej si bil mnenja, da se ni nič spremenilo, jaz pa sem trdil da se je... si še vedno mnenja, da se ni nič spremenilo? Da življenje teče tak dalje kot je do sedaj? 

pa ne morem marca govort za september. Vmes je bilo konec ukrepov, preklic epidemije, zdej je pa neki vmes, k ne vejo točno kaj bi.

Jp, lajf gre dalje, folk se bori za svoj ljubi kruhek običjano z masko pod brado. Itak razumem tiste v pekarni, pa kuhinji saj bi umrli. Drgač pa se ni nič spremenilo...aja, se je. Taljančkov je bilo letos manj na hrvaškem. Kak mir, kaka milina za ušesa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, motozajebant pravi:

:lol1:aja  Dami, ti si sam za prvi val govoril :kva2:

ne, prej si bil mnenja, da se ni nič spremenilo, jaz pa sem trdil da se je... si še vedno mnenja, da se ni nič spremenilo? Da življenje teče tak dalje kot je do sedaj? 

Spremenilo se je,meni včeraj k mam dopust od pondelka pa bom moral pon in tor delat... eto isti kuraz..

pred 3 urami, Codeine pravi:

Saj ni res pa je... ljudje so resnično nori in z IQ-jem amebe. OK, če že sam ne verjame v vse skupaj, pa je res potrebno s svojimi dejanje zajebat še nekaj deset ljudi, ki bodo zdaj pristali v karanteni.

Kot pišejo v večeru: "Na OŠ Franca Lešnika - Vuka v Slivnici je na prvi šolski dan otroka v šolo pospremil starš, ki je čakal na rezultat testiranja, popoldne istega dne pa je izvedel, da je pozitiven na novi koronavirus. Ravnatelj šole je dejanje starša označil kot "absolutno nerazumno". V nasprotju s priporočili NIJZ so o dogodku obvestili vse starše. 

Podoben primer so imeli tudi v Spodnji Polskavi, kjer je v Osnovno šolo Antona Ingoliča na prvi šolski dan v razred prišel otrok, katerega starš je prav tako čakal rezultat testiranja in bil kasneje pozitiven."

https://www.vecer.com/vceraj-potrdili-47-okuzb-tudi-v-mariboru-celju-na-vranskem-ravnah-na-koroskem-10216563

Kazen je 400 - 4000e .. bolj jasen ne morm bit...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!