Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, Snečer pravi:

Jaz bi ti odsvetoval vožnjo z motorjem :)

Po drugi strani pa si pač prevzel tveganje in breme, ki sledi, če bi se kaj neugodnega zgodilo pri vožnji z motorjem. 

Če se že voziš, ne vozi objestno, ker to pa je prepovedano ...

A ko pogledam tu v svoji okolici, trume sprehajalcev, vozički, šolarji, ki so doma in se ne bi smeli družit, se igrajo itd.

To je prava bomba za koronavirus, ki se očitno izjemno širi...to so pravi jebivetri, ki sončke peljejo na zrak kihat in kašljat...

To je zdaj tista druga faza, prej smučat in afne guncat, sedaj v park na travico po drekcih telovadit.

to smo ravno včeraj debatirali, boni za osnovne življenjske potrebščine, samo kaj...potem bodo trgovine pizdle, ki prodajajo vse živo, nezdravo in drugačno lame hrani

življenje samo je tvegano-smrt je dokaz.

Dokler so sprehajalci na varni distanci, bo vitamin D koristen, dokler nekdo sam doma pere avto (in tvega da mu zdrsne na šamponu) se ne bo okužil, dokler bo familija v istem prostoru cel dan, potem pa na sprehodu skupaj ni razlike, kar se okužbe tiče.

Objestna in nevarna vožnja je vedno prepovedana. Da se bodo otroci družili smo pa tudi vedeli mar ne.

ps. jaz si vožnjo z motorjem svetujem, vedno ko je čas, moram mašino vpeljat, pa potem na servis, da bom pripravljen za jadranko, ko se norija umiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

to smo ravno včeraj debatirali, boni za osnovne življenjske potrebščine, samo kaj...potem bodo trgovine pizdle, ki prodajajo vse živo, nezdravo in drugačno lame hrani

trgovi če želijo prodati kaj drugega naj vzpostavijo delujoč sistem internetne prodaje in dostave. 

dejstvo je , da ima država spisek vseh državljanov.. od kod - ali direktno iz skladišč blagovnih rezerv ali iz različnih trgovin - bi dostavili pakete je dejansko vseeno .. 

na ta način bi omejili obremenjenost trgovk in trgovcev glede okužbe in omejili gibanje ljudi , ki pač potrebujemo hrano za preživetje.. 

če ti lahko proporočeno pošiljko z odločbo o dohodnini vržejo v kaslc pa se tretira kot sprejeta torej obstaja realna možnost dostave..

ej saj lahko potem poračunamo ko bo spet redna plača.. tisti , ki bo pa ostal zaradi virusa brez službe se mu pa plača iz državnega denarja...

zna bit da bo tudi kakšen z novim porschejem čez 3 mesece rabil paket.. pa nekaj njegovih delavcev .. 

al lahko država pusti ljudi umret od lakote???

ali nas , ki smo doma lahko prisili v odhod po nakupih da preživimo? kaj je boljše kaj je slabše - za naše zdravje in obstoj našega zdravstva tako kot obstoj cele države?

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 1
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce branja za lajšanja množične psihoze, histerije, tiščanja v prsih in panike

http://novice.najdi.si/predogled/novica/7e6cf6deae9710d00b9807aabfdb88d5/Ženska-si/Zanimivosti/Infektolog-opozarja-Pri-epidemiji-koronavirusa-se-najbolj-bojim-sporočila-ki-ga-dajemo-svojim-otrokom

sprašujem se samo nekaj: a so tisti, ki so zropal police v trgovini in nabavili robo za cel mesec ravnali odgovorno ali neodgovorno? Čist sm zmeden :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenos.png.4d3997c5b1e4efc4338f08225412b3a1.png

 

testiranj pa tudi ni malo, kot se govori, vsaj če je verjet uradnim podatkom

download.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fundaciji Alibaba in Jack Ma sta po pisanju 24 ur Sloveniji donirali 300.000 obraznih mask.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, ftp pravi:

Fundaciji Alibaba in Jack Ma sta po pisanju 24 ur Sloveniji donirali 300.000 obraznih mask.

Torej jih imamo s tistimi ki so danes prisle napovedano 1.8mio?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, thumper pravi:

Torej jih imamo s tistimi ki so danes prisle napovedano 1.8mio?

Dej mi mir no.... da do konca preštejem. 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, thumper said:

Torej jih imamo s tistimi ki so danes prisle napovedano 1.8mio?

Ne vem, nimam skladiščnega poslovanja čez. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, LunaticFringe pravi:

Ojej, kaj se pa Italjanom dogaja ?

Jp, hudo

Curva dei contagi e stime

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, jskrablin pravi:

Čeferina za predsednika? Kot je napisal že @ftp. Jaz dodajam sam - kaj lahko naredi nekaj pametne diplomacije, oz 'veze in poznanstva' na globalnem nivoju.

https://siol.net/sportal/nogomet/aleksander-ceferin-uefa-zascitne-maske-521191

Ce si na čelu organizacije, ki ima stiriletni proracun ( med dvema prvenstvoma) 12,3 milijarde €, ni težko imet vplivnih prijateljev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, LunaticFringe pravi:

Ojej, kaj se pa Italjanom dogaja ?

kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

preklopim na angleščino , članki pa v italjanščini..

sem potem videl, tole je bolje:

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/

sicer samo statistika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Tedybear pravi:

Ce si na čelu organizacije, ki ima stiriletni proracun ( med dvema prvenstvoma) 12,3 milijarde €, ni težko imet vplivnih prijateljev.

Sam do tja je treba priti. In ko si tam ta položaj ustrezno vnovčiti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Snečer pravi:

pa kaj je s temi maskami? 

raketna znanost? 

Paloma ne zna tega naredit? 

prevent bo za slovenj gradec naredil reusable maske.. se mi zdi da je boxmark prestruktuiral proizvodnjo in bo delal maske..

verjetno je največja težava repromaterial oz. dobava le tega v trenutnih pogojih..

ne razumem nečesa - maske pristanejo v liegu naši pa ne morejo prevzet z avionom in prepeljati k nam? wtf ???

maske pristanejo v hamburgu pa jih ne morejo prepeljati z avionom??? wtf??

zdravstveni delavci na vstopnih točkah pa brez mask.. fakin šit .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere novice, kitajci ze prosljavljajo in se vracajo v sluzbe.... A vsi z maskami. ? Res zur no. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

prevent bo za slovenj gradec naredil reusable maske.. se mi zdi da je boxmark prestruktuiral proizvodnjo in bo delal maske..

verjetno je največja težava repromaterial oz. dobava le tega v trenutnih pogojih..

ne razumem nečesa - maske pristanejo v liegu naši pa ne morejo prevzet z avionom in prepeljati k nam? wtf ???

maske pristanejo v hamburgu pa jih ne morejo prepeljati z avionom??? wtf??

zdravstveni delavci na vstopnih točkah pa brez mask.. fakin šit .. 

ja, sem se podobno vprašal, če res ni niti enga aviona, da bi prevzel te maske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!