Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 25 minutami, skalar36 pravi:

Jest nisem na koncu z živci. Jes bom tole koronco prebolu BP. Če sem borelijo brez pomoči zdravnikov in tablet, bom tudi tole. Sem kondicijsko noro pripravljen. Tud umret me ni strah.

Skrbi me za druge, ki nimajo take sreče kot jaz. Zato apeliram na vse, da je sedajle čas, da stopimo skupaj in naredimo to, kar je dobro za skupnost.

Da greš pucat sm čutil na vodi, ni zarad pira :naughty:

Brez služb nas bo po tej bombi precej. 1 motorja pa 1 KTM-a ne boš rabu. Čim manj vozi Kwaka, da bo mel mal km. Prvi servis pa le naredi :jezik:

Bom naslednji teden najbrž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa to, gospa, ki ima kmetijo in je v pričakovanju majhnih pujskov gre ponoči v kontrolo kako je v štali. Zmoti jo nenavaden hrup z avto ceste Mb-Ms. Ker ac vidi in glej ga zlomka, konvoj v spremstvu modrih luči (veliko modrih luči) 

Če mene kdo vpraša, nekaj se dogaja in mora biti očem skrito. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Ris pravi:

Kaj pa to, gospa, ki ima kmetijo in je v pričakovanju majhnih pujskov gre ponoči v kontrolo kako je v štali. Zmoti jo nenavaden hrup z avto ceste Mb-Ms. Ker ac vidi in glej ga zlomka, konvoj v spremstvu modrih luči (veliko modrih luči) 

Če mene kdo vpraša, nekaj se dogaja in mora biti očem skrito. 

 

da noben drug ne bi videl in mel telefončka poleg? sliši se kot NLP :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Ris said:

konvoj v spremstvu modrih luči (veliko modrih luči) 

Če mene kdo vpraša, nekaj se dogaja in mora biti očem skrito. 

Veliko modrih luci Je dejansko sopomenka za skrivanje in prikrivanje. Ce Hoces kej skrit, de folk ne opazi, ponoci przges ful modrih luci, in ostane neopazeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Ris pravi:

 

https://slv.stlouishomehealthcare.com/ot-chego-lechit-arbidol.html

Arbidol pomaga telesu pri boju z virusi, zato ga predpiše zdravnik za naslednje bolezni:

  • SARS
  • SARS in vneto grlo
  • dve vrsti gripe: A in B
  • pogosta stanja imunske pomanjkljivosti
  • kronična pljučnica
  • bronhitis in herpesna infekcija

Arbidol je priporočljivo jemati kot sredstvo za izboljšanje imunosti. Za otroke je predpisan tudi v primeru okužb z rotavirusom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, thumper pravi:

ti govorim da ob prehodu meje ne morejo izgubiti napovedanega kamiona .. ve se reg.številka mašine in prikolice.. če je voznik kontaktiral s telefona je danes zelo enostavno - ker je šlo za nacionalno varnost - izslediti lokacijo .. večina kamionov ima gps sledilno napravo.. 

če se gre sklepat tak posel so ti podatki in omogočen prost dostop do njih prva zahteva kupca v tem primeru naše vlade oz.ministrstva oz. sveta za nacionalno varnost.. ne zaradi plačila temveč zaradi kritičnega planiranja porabe teh sredstev od katerega je v teh dneh odvisno življene nas vseh..

baje tudi za orožje pred leti ni nihče vedu. Vse se da, če se laže itak.

pred 10 minutami, Ris pravi:

Kaj pa to, gospa, ki ima kmetijo in je v pričakovanju majhnih pujskov gre ponoči v kontrolo kako je v štali. Zmoti jo nenavaden hrup z avto ceste Mb-Ms. Ker ac vidi in glej ga zlomka, konvoj v spremstvu modrih luči (veliko modrih luči) 

Če mene kdo vpraša, nekaj se dogaja in mora biti očem skrito. 

 

zdej ne vem kaj je v mb, ampak pri nas se formirajo konvoji tranzita in se jih po 30 kom (cca nisem štel) pospremi naprej. Modre lučke itd, da ni zastojev na meji, ker Hrvatje delajo zlo počasi. Ostali kamioni čakajo ali na parkiriščih na meji ali na delih AC v Italiji in pri nas. (govorim za tranzit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vidimo

Citiraj

Preko interneta prodaju ruski Arbidol: Ne kupujte, to nije lijek za COVID-19

Arbidol nije dozvoljen u zemljama EU i SAD gdje nije zadovolji klinička testiranja, a i sama Ruska akademija medicinskih znanosti osporila je njegovu efikasnost. Kupovina nedozvoljenih lijekova na eBayju može se proglasiti kaznenim djelom

https://en.wikipedia.org/wiki/Umifenovir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več modrih luči je mišljeno kot na začetku, vmes in na koncu konvoj. Ziher prepozna zvok tovornjakov, to pa ni bilo slišat kot tovornjaki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ris pravi:

Več modrih luči je mišljeno kot na začetku, vmes in na koncu konvoj. Ziher prepozna zvok tovornjakov, to pa ni bilo slišat kot tovornjaki. 

kaj se pa domneva, da je bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Ris pravi:

Več modrih luči je mišljeno kot na začetku, vmes in na koncu konvoj. Ziher prepozna zvok tovornjakov, to pa ni bilo slišat kot tovornjaki. 

zihr so bile maske

pred 2 minutami, Snečer pravi:

če bi Arbidol prijel, bi že bilo povsod napisano o ozdravelih, zihr so ga poskusili. V sili hudič muhe žre. Sem prepričan da bi lahko tudi zdravilne kamne v taki histeriji prodajal po netu. Le lepo internetno stran moraš naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

zihr so bile maske

če bi Arbidol prijel, bi že bilo povsod napisano o ozdravelih, zihr so ga poskusili. V sili hudič muhe žre. Sem prepričan da bi lahko tudi zdravilne kamne v taki histeriji prodajal po netu. Le lepo internetno stran moraš naredit.

bom rekel, ni nujno

živimo v kapitalizmu!

če nisi poleg pogače, se zdravilo ne bo prodajalo

dan, dva nazaj je pisalo, kako je hotel trump eksluzivno za milijardo nabavit nemško zdravilo, da bi lahko potem plenili bolnike

res čudno, da za sorodno verzijo zdravilo vsaj malo ne bi prijelo

še bolj zanimivo je to, da gre za stari sovjetski izdelek iz 80ih let

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

bom rekel, ni nujno

živimo v kapitalizmu!

če nisi poleg pogače, se zdravilo ne bo prodajalo

dan, dva nazaj je pisalo, kako je hotel trump eksluzivno za milijardo nabavit nemško zdravilo, da bi lahko potem plenili bolnike

res čudno, da za sorodno verzijo zdravilo vsaj malo ne bi prijelo

še bolj zanimivo je to, da gre za stari sovjetski izdelek iz 80ih let

torej misliš, da v Italiji mislijo samo na kapitalizm in odvažajo trupla, da nihče ni na skrito ruknil arbidola?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

torej misliš, da v Italiji mislijo samo na kapitalizm in odvažajo trupla, da nihče ni na skrito ruknil arbidola?

 

legalno ga v EU ni ali? sigurno je kak zdravi ruknil :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

legalno ga v EU ni ali? sigurno je kak zdravi ruknil :) 

jp, cela naša vlada, pol se jim pa kamioni prikazujejo :D

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, a pozna kdo koga ali pa ve, da nekdo pozna nekoga, ki ima virus? 

Sploh ni važno kdo je to ali kako je povezan z kom, samo odgovor z da ali ne. Me res zanima kak bo rezultat. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne...še.

...mimogrde tisti komvoj z lučkami...nič posebnega. Gre za zbirnik tovornih vozil, ki jih policija pospremi od Italijanske meje do recimo Madžarske ali Hrvaške....samo tranzit...nema ustavljanja niti pišanja...samo vozi. In to je normalna procedura, ki se izvaja vsak dan...odvisno od količine kamionov v tranzitu...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišel iz trgovine. Za dober teden smo spet založeni. Občutek, ko prideš v Lidl ni ravno dober, ne vem kaj ene drži v glavi, da v tem času še vedno uživajo v vsakodnevnih nakupih. Že tak mi je obisk trgovine muka, v tem času pa še trikrat bolj. Na vratih varnostnik z masko na ksihtu, špricne ti v roke, da te razkuži.  Sicer pohvalno, čeprav se počutiš ko garjav pes. Natakneš si rokavice za enkratno uporabo in greš v usodo. Ko prideš notri imaš občutek, da prihajaš v laboratorij, kjer te bodo secirali in na tebi delali poskuse. ☢️ Police za kruh ob 16h prazne. Ostalo je vsega dovolj. No razen kvasa. Eni z maskami in rokavicami. Živčni in v upanju, da čimprej uspešno zapustijo trgovino, spet drugi brskajo med cotami, kot da ni nič.  Tak v izi popoldanski šoping. Na blagajni držim varnostno razdaljo. Ko zlagam na pult ni hudič, se najde cepec, ki se mi prilepi za vrat. V trenutku bi ga lahko nokavtiral, človek božji, če smo vsi na preži za virusom, mi ne rabiš dihat za vrat. Narodu še vedno ni jasno.  :wallbash:Zložim vse v vozek, z rokavicami na rokah poskušam trofiti pin, dvakrat zajebem, švic mi začne tečt po čelu, cela zakamuflirana blagajničarka si misli, lej ovi je ziher kužen. :ninja: V tretjo končno trofim in v stilu Bolt-a spizdim iz trgovine. Ko pridem domov, me že nekaj praska po grlu, hitro ruknem enega kratkega v upanju, da še pravi čas uničim kar se uničit da. Skratka, če ne rabite čim dlje od trgovin. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff tudi jaz sem bil v lidlu danes čisto drugače, sam na blagakniv trgovini 5 ljudi, nk nlo moke, polente jn girza, (za tamalega sm hotu bebe griz kupit) vse dokaj v izi, sadja in zelenjave dovolj, kruha tudi, skrinje so ble bolj prazne.

Na šihtu sva zdej 2 v celi hali.. se morem dret ko na kakšni žurki da me sodelavec na cca 3m sliši drugače sva vsaj 7m narazen. 

Eni pač delamo, ker tudi med prazniki in ne delovnkh dneh pride vedno nekdo segret in očistit šobe na tiskalnikih, je priporočljivo narest bdaj 1x na 24h, tako da pol je skoraj vseeno če se še nekaj ur dela. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi kdo nasedal slučajno....nekateri mediji so res gnoj od gnoja...to si velja zapomnit...ko bo kriza mimo se bo dalo lepo pogledat kdo je pizda in širi paniko...

517B152D-38EA-4C17-90FB-C180ACF14F32.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Ris pravi:

Eno vprašanje, a pozna kdo koga ali pa ve, da nekdo pozna nekoga, ki ima virus? 

Sploh ni važno kdo je to ali kako je povezan z kom, samo odgovor z da ali ne. Me res zanima kak bo rezultat. ? 

da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BIF pravi:

Da ne bi kdo nasedal slučajno....nekateri mediji so res gnoj od gnoja...to si velja zapomnit...ko bo kriza mimo se bo dalo lepo pogledat kdo je pizda in širi paniko...

517B152D-38EA-4C17-90FB-C180ACF14F32.jpeg

Sej to se že zdaj ve, da so Slovenske novice sam za netivo dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me psihirat, jutr morm u boj....Ker sm brez dela, in se mi počas trže, en tedn nism u zivo govoru z drugim clovekom kot z drago, se dost sprehajam. In pičim tud mim sparovih, lidlovih in hoferjevih parkingov. Zelo malo avtov. Zelo malo. V sapru majo varnostnika, in folk caka zunaj. Pr nas se mi vse skup zdi dokaj civilno. Bom vidu jutri. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!