Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 8 minutami, Pajk pravi:

Sem bil v soboto v Mariboru na festivalu Lent. Folka miljon taužent. En čez drugega. Kakšni ukrepi, pičke materine. To se je pilo, skakalo en čez drugega, polovico folka zgoraj brez...Kaj to pomeni, da bo naslednji teden izbruh korone na Štajerskem?

ne, smo rešli prej

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snečer pravi:

in kaj slišimo, v istem hotelu je že nova runda 321 komadov neodgovornih maturantov...

bomba

 

Poglej slovenske plaže, huje kot maturanc. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, motozajebant pravi:

 

Poglej slovenske plaže, huje kot maturanc. 

 

pri nas ni kritično, od soncenja in kopanja ne fašeš kar tako... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

S strani organizatorja predmetnega dogodka so bili v NIJZ nato obveščeni, da se iz Španije vrača nova skupina maturantov, ki prihaja z Gorenjske. Predvidoma se bodo v Slovenijo vrnili v četrtek zjutraj.

no... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

pri nas ni kritično, od soncenja in kopanja ne fašeš kar tako... 

Tak skupaj ko so nagrupirani.... je že skotaj boljše žurat in se okužit-če se že moraš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, motozajebant pravi:

Tak skupaj ko so nagrupirani.... je že skotaj boljše žurat in se okužit-če se že moraš :)

jap, samo pol je korona malenkost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre ta covid pa korona pa razkuževanje še zmeraj na jetra ...vsakodnevno.. dobesedno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih vozijo 20+ ur v avtobusu, bi bil čudež, da se okužba ne bi širila.

Glede na inkubacijsko dobo itd.  Bi morali že na pot okuženi, oz. se okužiti že prvi dan...

Cela "zgodbica" pa je kot naročena za zganjanje panike in ustrahovanje...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Codeine pravi:

 

77 letnik je "gospa", ki je uspela narediti 2019 diplomo (sedaj se reče magisterij) na fakulteti za državne in evropske študije.

samo omenim... pri 42ih diiplomirat iz prava in nato modrovati o zakonu

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Snečer said:

77 letnik je "gospa", ki je uspela narediti 2019 diplomo (sedaj se reče magisterij) na fakulteti za državne in evropske študije.

samo omenim... pri 42ih diiplomirat iz prava in nato modrovati o zakonu

 

Dokler je dovolj poslušalcev - verovalcev je pač tako.

Saj tudi naš posvečeni voditelj ima že leta največ sledilcev - volilcev

... kaj si mislit ???  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Snečer pravi:

 

samo omenim... pri 42ih diiplomirat iz prava in nato modrovati o zakonu

 

Problem danasnjih strokovnakov je, da po koncu šolanja, dobijo naziv in državno službo, obojega se držijo do smrti. Ponavadi dobijo kake službe, kjer so dosti plačane in samo sprejemajo navodila "nadrejenih", oziroma plačnikov in so tiho, ker se bojijo izgubiti službe. V privat sektorju pa ne znajo opravljat posla za katerega so izšolani. Privat firme redko gredo v cufuz, državne pa večinoma vse. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::lol1::slap:
Naj vas stene ščitijo pred koronavirusom*
 
V notranjih prostorih poleg kakovosti zraka na naše bivalno udobje zagotovo vplivajo tudi barve, s katerimi osvežujemo zidne površine. V skrbi za uporabnike in kot odgovor na aktualno zdravstveno krizo s Covid-19 smo v JUB-u razvili aktivno notranjo barvo JUPOL Antimicrob, ki na stenskih površinah učinkovito preprečuje hitro razmnoževanje virusov z ovojnico, bakterij in plesni.
 
JUPOL Antimicrob v 24 urah zmanjša koncentracijo mikroorganizmov do 99,9 %, kar potrjujejo rezultati testiranj s strani mednarodno priznanega laboratorija za mikrobiološke analize J.S. Hamilton.
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem na 24 ur vprašal, kdo ali v katerem laboratoriju pregledujejo vzorce za delta verzijo in ali PCR test je univerzalen za vse verzije so mi zbrisali vprašanje! Torej nič spraševat, samo delat kar vlada pravi. Vzorec se mi zdi znan, hm... aja Musolini, Hitler, Hirohito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Pajk pravi:

Sem bil v soboto v Mariboru na festivalu Lent. Folka miljon taužent. En čez drugega. Kakšni ukrepi, pičke materine. To se je pilo, skakalo en čez drugega, polovico folka zgoraj brez...Kaj to pomeni, da bo naslednji teden izbruh korone na Štajerskem?

najmanj konec sveta bo. 

In kdo je korona da mi govori kaj naj počnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, franc pravi:

Če jih vozijo 20+ ur v avtobusu, bi bil čudež, da se okužba ne bi širila.

Glede na inkubacijsko dobo itd.  Bi morali že na pot okuženi, oz. se okužiti že prvi dan...

Cela "zgodbica" pa je kot naročena za zganjanje panike in ustrahovanje...

lp

smešno je to, da grozno narašča Delta, od Španije do slo maturantov...mrtvih pa nihče ne odvaža, krematoriji ugasnjeni, ventilatorji samevajo.

Mislim, kaj je sploh potrebno noret? Kdor se boji naj se cepi. simpl, drgač si je sam kriv če "umre". Mladini se itak jebe in prav je tako.

pred eno uro, Erikcslo pravi:

Ko sem na 24 ur vprašal, kdo ali v katerem laboratoriju pregledujejo vzorce za delta verzijo in ali PCR test je univerzalen za vse verzije so mi zbrisali vprašanje! Torej nič spraševat, samo delat kar vlada pravi. Vzorec se mi zdi znan, hm... aja Musolini, Hitler, Hirohito...

Goebless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kakšne bedake imamo v parlamentu in na inštitutu za zdravje

Vse kar bi morali storiti za zaustavitev korone je to, da preberajo našo temo o koroni.

Toliko strokovnjakov, mnenj in rešitev na enem mestu je res težko najti

 

Lp,n

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost je, da bi se ustavili(ne na MS, v parlamentu in NIJZju inštitutih)...sam pol ne bo €. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Erikcslo pravi:

Priporočam ogled, je pa v IT jeziku - zelo dober zgodovinar, jaz ga že leta gledam

 

povzetek za nas? stavek, dva, bistvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo je to, da celo stvar vodi janša s svojo kompanijo, katerega sicer ne marate. Ampak se strinjate z bedarijami ki jih sproducira, s scojimi lakaji, zato da si povecuje upliv v državi in prodaja skupno lastino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Bistvo je to, da celo stvar vodi janša s svojo kompanijo, katerega sicer ne marate. Ampak se strinjate z bedarijami ki jih sproducira, s scojimi lakaji, zato da si povecuje upliv v državi in prodaja skupno lastino. 

si bil kdaj na ulici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!