Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 hour ago, smasher said:

Nebi želel rečt da so oportunisti ampak ta "dobra gesta" je bolj berjetno namenjena temu da bi odobrili njihovo zdravilo v EU, da bojo potem služili... 

 Verjetno. Ga bos odklonil, ce bi ga (bohnedaj) potreboval?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, gasperX said:

Ce si se ze tako upicil v slovenscino, vsaj napisi pravicno ;) A trener ki je govoril hravsko ali srbsko pa ni bil tujec al kva??? 

Ps.: Men je vseen kako in kaj samo, v solah in uradnih ustanovah in podobno naj se vsi neglede od kod je kdo je........ naucijo slovenskega jezika, privad doma pa naj govorijo kako jim pase.

Pa hit nj bo tega dreka od koronevirusa konc, ker drgac bodo men KTM adventure rally odpovedal!

 Problem je albanscina. Ne svabcina, ker svabo je car (pa zdej drzi nase maske naprimet) ali anglescina, se vsi zlo trudijo biti prijazni z turisti. Rasizem se pa zganja nad tistimi, ki so manj srecni, katere imamo za manjvredne (zakaj mi ni jasno) in trdo delajo tule in jih MI slovencii zelo izkoriscamo. :(   Se marsikaj pokaze o ljudeh, ko je kriza, nazalost... :( (albanec ali bosanec me se nista zajebala, se kafo dobim, ko smo skupaj na gradbiscih, pa ce se kje matram radi priskocijo.. O nasih pa ne bom govoril, sej lahko mal poste za nazaj preberete)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce dovolji americanom potem morajo tudi rusom...navsezadnje baje abidrol izdeluje krka v rusii ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, motozajebant pravi:

Spraševal sem resno, boš odgovoril? :) 

sej sem ti odgovoril resno.

Recimo pri nas so privezane, da jih burja ne odnese, pri vas pa za ozemljitev če strela udari. Ti točno veš da s korono ni zajebancije, zato se tut jaz ne šalim v tej temi.

Trakovi so tudi belo rdeči, zato da farbenblind folk vidi trak in se slučajno ne spotakne ob njega, al pa da ne prileti vanj z visoko hitrostjo, ko hiti priti igralom, da jim glave ne odreže.

Napis STOP na trakovih je pa zelo premišljen, saj beseda v vseh jezikih pomeni isto, da se ustaviš. Ta beseda namreč psihološko prepreči otroku, da bi šel naprej. Otroci namreč dobesedno razumejo vsako komando in na licu mesta zmrznejo.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Stop

Sam privez/prevez igral ter klopi v parku in ob sprehajališčih je podprt z vsakim občinskim odlokom 

vir: https://www.mojaobcina.si/kidricevo/razpisi/razpisi/javna-naznanila/javna-razprava-odloka-o-dolocitvi-imena-parkov-na-obmocju-obcine-kidricevo.html

točka 26. člen4.

kjer je natančno razdelan plan preveza objektov in sicer ta mora vedno potekati v smeri: severvzhod-jugozahod, z višine enega metra pod kotom 15 stopinj proti tlem.

Upam, da ti bo moj odgovor pomagal pri razumevanju prevezov.

ps. seveda so bila pred tem tudi izdana navodila za pravilno ravnanje s parkovnimi igrali in klopcami ob sprehajališčih.

Brošura je bila preko Pošte Slovenija poslana v vsako gospodinjstvo v Republiki Sloveniji.

pss. pozabil poudariti ter dodati: za osebe starejše od 90 let so igrala dovoljena, najbolj se jim predlaga drsanje po toboganih, sedaj ko ni otrok, ki bi igrala zasedali. Tudi v tem primeru je pojasnjeno zakaj: namreč starejšim od 90 let drsanje po toboganu poveča stopnjo hormona sreče v možganih, saj se spomnijo na norčije iz otroških let. Prav tako pozitivno vpliva na elastičnost sklepov, povečanju mišične mase, izboljšanju odriva. Vitamin D ob lepem vremenu pa poskrbi, da se koža bolj napne in niso gubasti.

To je trenutno vse, kar sem se na hitrico spomnil. Če je še kako vprašanje, pa kar na dan z njim :P

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jvalant pravi:

 Problem je albanscina. Ne svabcina, ker svabo je car (pa zdej drzi nase maske naprimet) ali anglescina, se vsi zlo trudijo biti prijazni z turisti. Rasizem se pa zganja nad tistimi, ki so manj srecni in trdo delajo tule in jih MI slovencii zelo izkoriscajo :(   Se marsikaj pokaze o ljudeh, ko je kriza, nazalost :( (albanec ali bosanec me se nista zajebala, se kafo dobim ko smo skup na gradbiscih, pa ce se kje matram radi priskocijo.. O nasih pa ne bom govoril...)

Pa lej sej pravim vseen mi je ker jezik katera narodnost, naceloma sem mislenja v tisti drzavi kot zivis, v uradnih ustanovah in podobno govori jezik drzave v kateri zivis. Pa sej ni treba da vsi vejo kdo sm in od kod prihajam in da se mi pretaka slovenska kri pozilah. Izkoriscevanja je pa povsod dost ne samo v sloveniji in ni vazno al je sedaj prisotno izkoriscevanje ker je ravno korona virus ali ne.. Vedno bo prevec izkoriscevanja.... Pijem pa tudi jaz kavo z ljudmi razlicne narodnosti, mi je prav vseno kdo je od kod je ......... clovek  je clovek, zame so vsi enaki pa ce prav me je v gostinstvu najvec nategnilo bosancov in slovencov ;) pa sem se vedno enakega mnenja, niso vsi slabi ;)

 

 

A je ze konc korone jest bi tko v susu ene 3kkm naredu tolk me ze srbi.

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Dr_Jakob pravi:

p.s. FULL bi rad videl, da se motim, da so varnostni ukrepi pretirani in da je bilo vse skupaj overkill, da zadeva ni tako nevarna, kot mislimo, da je. Najbolj si želim tega.

Če bojo čez en mesec mediji na polno sekali po vladi da so bili trenutni ukrepi prekomerni, pol smo (začasno) zmagali. V nasprotnem primeru zna biti grdo.

 

pred 54 minutami, gasperX pravi:

Pa hit nj bo tega dreka od koronevirusa konc, ker drgac bodo men KTM adventure rally odpovedal!

Če ga ne odpovejo... se vidima dol. Nisem še plačal prijavnine, jo pa imam namen. Če.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Če bojo čez en mesec mediji na polno sekali po vladi da so bili trenutni ukrepi prekomerni, pol smo (začasno) zmagali. V nasprotnem primeru zna biti grdo.

 

Če ga ne odpovejo... se vidima dol. Nisem še plačal prijavnine, jo pa imam namen. Če.

Jest mam placan in glede na to da sanjam o tem ze kr neki casa, upam da mi ne skenslajo! To ze vidm kva bo moja krava obutana ?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

pri preprečevanju nekega dejanja ali nekega početja si najbolj efektiven s sliko, napisom, pa še en mora bit zravin ki tuli na megafon: NE, NO, NIET, v vseh možnih jezikih, pa še kak cepec ne bo razumel.

Tu se ne gre za ponos, ampak za preprečitev pojava. Nekaterim tudi še vedno ni jasno zakaj je okrog klopc in igral napeljan trak z napisom stop.

 

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

do so ozemljene :P

Verjem, da na Rebernicah ni nihče traku polagal. Selfie ta teden zihr pade. :P

 

Ne gre se za ponos... ti isti zdravniki, ki so te krpali, ko te je babica zbila, zdaj prosijo, da naj ostanemo z motorji doma, da po nepotrebnem ne izzivamo sreče... ampak, njihove prošnje niso vredne... dejmo opalit selfie.... ;) 

 

sej vem, z motorjem ne širiš korone, seveda pa obstaja večja možnost nesreče (ne po lastni krivdi) in posledično poraba potrebnih aparatov preostalim bolnikom.... ampak, kot sem že neštetokrat rekel, vsak se sam odloča.... 

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

sej sem ti odgovoril resno.

Recimo pri nas so privezane, da jih burja ne odnese, pri vas pa za ozemljitev če strela udari. Ti točno veš da s korono ni zajebancije, zato se tut jaz ne šalim v tej temi.

Trakovi so tudi belo rdeči, zato da farbenblind folk vidi trak in se slučajno ne spotakne ob njega, al pa da ne prileti vanj z visoko hitrostjo, ko hiti priti igralom, da jim glave ne odreže.

Napis STOP na trakovih je pa zelo premišljen, saj beseda v vseh jezikih pomeni isto, da se ustaviš. Ta beseda namreč psihološko prepreči otroku, da bi šel naprej. Otroci namreč dobesedno razumejo vsako komando in na licu mesta zmrznejo.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Stop

Sam privez/prevez igral ter klopi v parku in ob sprehajališčih je podprt z vsakim občinskim odlokom 

vir: https://www.mojaobcina.si/kidricevo/razpisi/razpisi/javna-naznanila/javna-razprava-odloka-o-dolocitvi-imena-parkov-na-obmocju-obcine-kidricevo.html

točka 26. člen4.

kjer je natančno razdelan plan preveza objektov in sicer ta mora vedno potekati v smeri: severvzhod-jugozahod, z višine enega metra pod kotom 15 stopinj proti tlem.

Upam, da ti bo moj odgovor pomagal pri razumevanju prevezov.

ps. seveda so bila pred tem tudi izdana navodila za pravilno ravnanje s parkovnimi igrali in klopcami ob sprehajališčih.

Brošura je bila preko Pošte Slovenija poslana v vsako gospodinjstvo v Republiki Sloveniji.

pss. pozabil poudariti ter dodati: za osebe starejše od 90 let so igrala dovoljena, najbolj se jim predlaga drsanje po toboganih, sedaj ko ni otrok, ki bi igrala zasedali. Tudi v tem primeru je pojasnjeno zakaj: namreč starejšim od 90 let drsanje po toboganu poveča stopnjo hormona sreče v možganih, saj se spomnijo na norčije iz otroških let. Prav tako pozitivno vpliva na elastičnost sklepov, povečanju mišične mase, izboljšanju odriva. Vitamin D ob lepem vremenu pa poskrbi, da se koža bolj napne in niso gubasti.

To je trenutno vse, kar sem se na hitrico spomnil. Če je še kako vprašanje, pa kar na dan z njim :P

 

 

nisem štromar, a če kaj vem, se za ozemljitev uporablja drugačne barve.... 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, motozajebant pravi:

 

Ne gre se za ponos... ti isti zdravniki, ki so te krpali, ko te je babica zbila, zdaj prosijo, da naj ostanemo z motorji doma, da po nepotrebnem ne izzivamo sreče... ampak, njihove prošnje niso vredne... dejmo opalit selfie.... ;) 

 

sej vem, z motorjem ne širiš korone, seveda pa obstaja večja možnost nesreče (ne po lastni krivdi) in posledično poraba potrebnih aparatov preostalim bolnikom.... ampak, kot sem že neštetokrat rekel, vsak se sam odloča.... 

nisem štromar, a če kaj vem, se za ozemljitev uporablja drugačne barve.... 

sori maj frend, če se ti bo razlil slepič boš šel v bolnico, korona gor al dol, če boš mel nesrečo z avtom prav tako, al pa z rolerji, peš itd.. ne dramatiziraj po nepotrebnem, zarad selfija še nisem poškodovan, je pa res da jih velik umre zarad selfijev.

Je pa res, da sem verjetno jaz povzročil korono, pa jo širim in jemljem plac bolnim, ker sem se peljal z motorjem. :P in ker obstaja možnost da se ponesrečim.

ps. prav tako obstaja možnost da zadanem na lotu, sam še srečko moram kupiti :P

pss. trak okol klopc res nima nobene veze z motorjem :P niti selfie, ker nisem napisal prevoznega sredstva

 

 

 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

sori maj frend, če se ti bo razlil slepič boš šel v bolnico, korona gor al dol, če boš mel nesrečo z avtom prav tako, al pa z rolerji, peš itd.. ne dramatiziraj po nepotrebnem, zarad selfija še nisem poškodovan, je pa res da jih velik umre zarad selfijev.

Je pa res, da sem verjetno jaz povzročil korono, pa jo širim in jemljem plac bolnim, ker sem se peljal z motorjem. :P in ker obstaja možnost da se ponesrečim.

ps. prav tako obstaja možnost da zadanem na lotu, sam še srečko moram kupiti :P

pss. trak okol klopc res nima nobene veze z motorjem :P niti selfie, ker nisem napisal prevoznega sredstva

 

 

 

sori maj frend, a mešaš hruške in jabuke. In ne, ne dramatiziram ampak vsak pri sebi je lahko toliko odgovoren in na stvari na katere načeloma ima vpliv, se jih lahko izogiba. 

Če se mi razlije slepič? Daj mi prosim povej, kako lahko na to vplivam? res bi rad vedel. Kaj pa če me kap zadane? Lahko vplivam na to? Seveda bom šel...tudi če doma padem in si zlomim nogo, bom šel... a to ne pomeni, da sem reskiral z motorjem in zavestno bolj tvegal, kapiš? 

 

Očitno ne razumeš. Ker se voziš z motorjem, NE jemlješ placa bolnim, si pa toliko bolj izpostavljen, da ga morebiti boš (seveda ti tega nikakor ne privoščim). 

 

Še 1x, zdravniki prosijo, naj ostanemo doma. To so tisti ljudje, ki so nam, kadar jih rabimo, naše ZLATO. Seveda, ko jih ne rabimo, ko jih jebe, naj prosijo. 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

pri preprečevanju nekega dejanja ali nekega početja si najbolj efektiven s sliko, napisom, pa še en mora bit zravin ki tuli na megafon: NE, NO, NIET, v vseh možnih jezikih, pa še kak cepec ne bo razumel.

Tu se ne gre za ponos, ampak za preprečitev pojava. Nekaterim tudi še vedno ni jasno zakaj je okrog klopc in igral napeljan trak z napisom stop.

ne pozabi v " primorščini".... 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

sori maj frend, a mešaš hruške in jabuke. In ne, ne dramatiziram ampak vsak pri sebi je lahko toliko odgovoren in na stvari na katere načeloma ima vpliv, se jih lahko izogiba. 

Če se mi razlije slepič? Daj mi prosim povej, kako lahko na to vplivam? res bi rad vedel. Kaj pa če me kap zadane? Lahko vplivam na to? Seveda bom šel...tudi če doma padem in si zlomim nogo, bom šel... a to ne pomeni, da sem reskiral z motorjem in zavestno bolj tvegal, kapiš? 

 

Očitno ne razumeš. Ker se voziš z motorjem, NE jemlješ placa bolnim, si pa toliko bolj izpostavljen, da ga morebiti boš (seveda ti tega nikakor ne privoščim). 

 

Še 1x, zdravniki prosijo, naj ostanemo doma. To so tisti ljudje, ki so nam, kadar jih rabimo, naše ZLATO. Seveda, ko jih ne rabimo, ko jih jebe, naj prosijo. 

sekiranje v tem času lahko kvarno vpliva na jetra, pazi da ne boš komu zasedel postelje. Sej ne boš sam kriv, ker se sekiraš zaradi drugih.

Ampak očitno tega ne razumeš, ker se preveč sekiraš :P

 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

sekiranje v tem času lahko kvarno vpliva na jetra, pazi da ne boš komu zasedel postelje. Sej ne boš sam kriv, ker se sekiraš zaradi drugih.

Ampak očitno tega ne razumeš, ker se preveč sekiraš :P

 

To, da se sekiram, si si kar nekaj izmislil in enostavno nabijaš!!.... Želim ti samo povedat, da te prosijo tisti, ki so te pokrpali, če ima to kaj teže pri tebi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tedybear pravi:

pomoje ne, ker ne testiramo vseh... v ITA mislim da ja.... je pri nas številka veliko večja.... vsaj tako mi je povedal kolega zdravnik.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

To, da se sekiram, si si kar nekaj izmislil in enostavno nabijaš!!.... Želim ti samo povedat, da te prosijo tisti, ki so te pokrpali, če ima to kaj teže pri tebi? 

tako kot si si ti izmislil, da se vozim. Ne morem se vozit pa tipkat. Sekiraš se. In ne, tist ki me je krpal, me nič ne prosi.

pred 4 minutami, Tedybear pravi:

ja, trenutno mamo srečo, vseeno smo prej, pa bolje reagirali. Se pa zlo hitro lahko spremeni, čeprav obstajam optimist.

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

pomoje ne, ker ne testiramo vseh... v ITA mislim da ja.... je pri nas številka veliko večja.... vsaj tako mi je povedal kolega zdravnik.... 

nič več ne testirajo kot mi. Lahko si pa vse zračunaš, na vrhu je pripetih kar nekaj informativnih povezav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

tako kot si si ti izmislil, da se vozim. Ne morem se vozit pa tipkat. Sekiraš se. In ne, tist ki me je krpal, me nič ne prosi.

ja, trenutno mamo srečo, vseeno smo prej, pa bolje reagirali. Se pa zlo hitro lahko spremeni, čeprav obstajam optimist.

Prosim, najdi mi v mojih zadnjih 5 objavah, kje sem napisal da se voziš? 

Selfije in fotke si pa prejšnji teden sam limal iz katerih je lepo razvidno, da si fural motor. Sem si tudi to zmislil? 

 

in če sem napisal, "ker se voziš z motorjem", ne pomeni da sedaj, ampak v tej situaciji, pandemiji...štekaš? 

Seveda, ker tebe je treba po telefonu prosit. Prosijo njegovi kolegi, kolegice, gasilci, policaji... 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Prosim, najdi mi v mojih zadnjih 5 objavah, kje sem napisal da se vozim? 

Selfije in fotke si pa prejšnji teden sam limal iz katerih je lepo razvidno, da si fural motor. Sem si tudi to zmislil? 

 

in če sem napisal, "ker se voziš z motorjem", ne pomeni da sedaj, ampak v tej situaciji, pandemiji...štekaš? 

Seveda, ker tebe je treba po telefonu prosit. Prosijo njegovi kolegi, kolegice, gasilci, policaji... 

ne se sekirat, škodi :P
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ne se sekirat, škodi :P
 

drži, se strinjam... zato pa se ne sekiram ;)  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

drži, se strinjam... zato pa se ne sekiram ;)  

 

se se, ker se ful ubadaš z mano :P

pa klopcami in trakovi in selfiji.

ej 13000 opravljenih testov pri nas na 2 maljona ljudi.

 

pa še za zdravnika tvojga frenda graf:

download.png

Mogoče vidiš, kje je Italija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

se se, ker se ful ubadaš z mano :P

pa klopcami in trakovi in selfiji.

ej 13000 opravljenih testov pri nas na 2 maljona ljudi.

 

pa še za zdravnika tvojga frenda graf:

download.png

Mogoče vidiš, kje je Italija?

teb itak paše, da se ljudje ubadajo s tabo... si lahko v središču pozornosti :P 

Seveda, nisem dvomil, da si pametnejši od zdravnikov in grafi so tvoje področje. Lahko pa greš na UKC in jih vprašaš, kakšno je stanje... kakšna zmeda tam vlada.... 

 

sem ti pa že povedal, če imaš problem, da te citiram, povej, ne bom več, obljubim. Če strokovnjak MSja pravi, da se sekiram, potem se sekiram! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mam jaz opravka z albanci, je v druzini ponavadi vsaj en, ki govori slovensko, al pa pride nekdo, ki prevaja. Tko da, nekak se gre. Ce pa taki naokoli hodijo, je pa razumljivo, da ne steka nic, razen albanscine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, motozajebant pravi:

teb itak paše, da se ljudje ubadajo s tabo... si lahko v središču pozornosti :P 

Seveda, nisem dvomil, da si pametnejši od zdravnikov in grafi so tvoje področje. Lahko pa greš na UKC in jih vprašaš, kakšno je stanje... kakšna zmeda tam vlada.... 

 

sem ti pa že povedal, če imaš problem, da te citiram, povej, ne bom več, obljubim. Če strokovnjak MSja pravi, da se sekiram, potem se sekiram! 

problem je, ker se ubadaš z mano, nepotrebno...preberi svoj post.ker pišeš nebuloze v stilu: ti veš več kot dohtarji, več kot UKC. itd

Človek, graf je izdal preberi si spodaj, ga nisem jaz narisal. Tvoja trditev je pa baba čula baba rekla. Od kje in kje je podprta informacija, da v Italiji opravijo več testov kot pri nas in so zato naši podatki lažni? Res me zanima. In ne začni spet z mano, ker jaz s podatki nimam nič, jih samo prilepim in citiram.

Ubadanje in citiranje Damiju pa vpliva slabo na jetra, zato je bolje se ubadat s situacijo, kot pa z mano. Jaz res nisem problem in je ne poslabšujem niti ne izboljšujem.

ps. občasno pa delujem blagodejno, na ljudi, ki jim to paše :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gasperX pravi:

Jest mam placan in glede na to da sanjam o tem ze kr neki casa, upam da mi ne skenslajo! To ze vidm kva bo moja krava obutana ?

Jaz mislim, da bo odpovedan, ker zadeva se ne bo tolk hitr razkadila. Tko da, letos das v garmina Viki burger, pa to drajsas. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

problem je, ker se ubadaš z mano, nepotrebno...preberi svoj post.ker pišeš nebuloze v stilu: ti veš več kot dohtarji, več kot UKC. itd

Človek, graf je izdal preberi si spodaj, ga nisem jaz narisal. Tvoja trditev je pa baba čula baba rekla. Od kje in kje je podprta informacija, da v Italiji opravijo več testov kot pri nas in so zato naši podatki lažni? Res me zanima. In ne začni spet z mano, ker jaz s podatki nimam nič, jih samo prilepim in citiram.

 

za kolega zdravnika sem napisal, da je rekel, da je številka okuženih bistveno večja in NE da več testirajo v ITA! 

za testiranje v ITA, pa sem napisal MISLIM DA JA... torej, to ne pomeni da VEM! a bo šlo? Daj si še enkrat preberi, predno odgovarjaš.... 

napisal sem več kot zdravniki in ne več kot UKC, kdo zdaj piše nebuloze maj frend? za UKC sem ti napisal da pejdi pogledat, kakšno stanje tam vlada...

ne ubadam se s tabo, ubadam se s tem, da določenih stvari pri tebi ne razumem, a štekaš? Ti kot ti, kot oseba, me ne zanimaš (nič slabega s tem, me ne zanimaš). Ti se lahko voziš, nihče ne preprečuje... a določenih stvari ne razumem, sem ti tudi napisal katere.... 

 

ps. se pa potrjuje teza določenih MS članov, da ko nimaš odgovora na vprašanje, menjaš temo? Zakaj? 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

za kolega zdravnika sem napisal, da je rekel, da je številka okuženih bistveno večja in de da več testirajo v ITA! 

za testiranje v ITA, pa sem napisal MISLIM DA JA... torej, to ne pomeni da VEM! a bo šlo? Daj si še enkrat preberi, predno odgovarjaš.... 

napisal sem več kot zdravniki in ne več kot UKC, kdo zdaj piše nebuloze maj frend? za UKC sem ti napisal da pejdi pogledat, kakšno stanje tam vlada...

ne ubadam se s tabo, ubadam se s tem, da določenih stvari pri tebi ne razumem, a štekaš? Ti kot ti, kot oseba, me ne zanimaš (nič slabega s tem, me ne zanimaš). Ti se lahko voziš, nihče ne preprečuje... a določenih stvari ne razumem, sem ti tudi napisal katere.... 

a pol veš zakaj majo klopce trak? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!