Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 17 minutami, jvalant pravi:

Drugi dan zapored spet manj smrti v Italiji. Forza Italia!

 

takole pravi "il governo" vlada

okužbe

Grafico con previsione matematica epidemia nel Decreto del Governo

pred 9 minutami, thumper pravi:

dejstva so , da je testov 4x manj...  vlada ima pojma samo o tem , da če bomo prehitro zajezili ne bo bogve kaj za pokrasti..

ne delat panike, kradli bodo pa vseeno. Ampak res ne bit zaskrbljen. Številke so jasne, sem stran prej pripopal svetovne podatke. Po številu testov na miljon prebivalcev smo pred Italijo in 6 po količini opravljenih testov

še 1x:

download.png

pred 3 minutami, Snečer pravi:

https://www.zurnal24.si/slovenija/prijavljajo-sosede-ki-krsijo-ukrepe-globa-tudi-do-625-evrov-344049

Narod pomaga lovit jebivetre, edino pravilno.

Fotografirat, posnet, prijavit. S tem rešujete življenja!

Po drugi strani pa, če nihče ne opozarja,. jebivetri harajo dalje.

 

dalnogled ti bo zdej prav prišel :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

dalnogled ti bo zdej prav prišel :P

 

eni so se takoj vžgali na objavo :) januarja sem ga testiral za neke druge namene...hm, ja :) spet bi lahko postal koristen

bdyUBAeflu8d8AKXK152FyyR_0JffILcGWcM0BEOMXqgmcTNBW9I5tG9vLfXXNkz-wuq_DETKm66SYEw07xI0kRmvAyAw4fUBmD7UAnRcYN0W9mLUQrKLJgsgLu436Jpx-ifbYV_osIAxR8tTsuAf8BPvtETsgdOrtlt9FEV_VjABKK7Wcr3lnQVtTvS04hAfEJ1RB3W8-YW-KnJPoUini8xhtXfmS-7ZArGTHrhtkCPB6jPdKjpinSjplwn_bDLdH9gMDjel82xvxK4UiiJEM588Ity8YdjAq_CDINsqktRtWjSqGjlHuXZu6VG5yaoXoM_-sf5F5261bxmMN4SYBSXpX7k1P8abWDBYr0yOhc4y5j8NiB2Sn0yWQlJGNkKl43sd3Hw2FnYYdZB2S_lZzUMXbVn7UJ8MPPBdOHRmW_yJ84FAsaYjGF9Voz49h1KHGMBxblGzX6IqKN8K5VTq1sNGnpDts2UTt4QLVIyoFdQQYyiXyqZcd78nx9IqJ5pBRmJyAvGTTHJD-5mCX5j04nnVcclWjhjFCZAGBQpWvLUkgrPMLuG_kFSTlqicOrOLqh371kidLgYKTmVJRuXk0nb5Y2QRK0vwV853iZfHnRNzN7txRv-fVXDqPgCvSTh2MTewvLJYm77K7Mjf2TznrqgV0V8YTzDcTc48IBVxEaB6kAtL2fcVMPtx4wvumo=w535-h947-no

vrh Pohorja, oddajnik, 8,4km zračne linije, tu bi lahko kakšnega rekreativca ujel (sicer se vidi lepše, tu sem prislonil mobi...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

eni so se takoj vžgali na objavo :) januarja sem ga testiral za neke druge namene...hm, ja :) spet bi lahko postal koristen

bdyUBAeflu8d8AKXK152FyyR_0JffILcGWcM0BEOMXqgmcTNBW9I5tG9vLfXXNkz-wuq_DETKm66SYEw07xI0kRmvAyAw4fUBmD7UAnRcYN0W9mLUQrKLJgsgLu436Jpx-ifbYV_osIAxR8tTsuAf8BPvtETsgdOrtlt9FEV_VjABKK7Wcr3lnQVtTvS04hAfEJ1RB3W8-YW-KnJPoUini8xhtXfmS-7ZArGTHrhtkCPB6jPdKjpinSjplwn_bDLdH9gMDjel82xvxK4UiiJEM588Ity8YdjAq_CDINsqktRtWjSqGjlHuXZu6VG5yaoXoM_-sf5F5261bxmMN4SYBSXpX7k1P8abWDBYr0yOhc4y5j8NiB2Sn0yWQlJGNkKl43sd3Hw2FnYYdZB2S_lZzUMXbVn7UJ8MPPBdOHRmW_yJ84FAsaYjGF9Voz49h1KHGMBxblGzX6IqKN8K5VTq1sNGnpDts2UTt4QLVIyoFdQQYyiXyqZcd78nx9IqJ5pBRmJyAvGTTHJD-5mCX5j04nnVcclWjhjFCZAGBQpWvLUkgrPMLuG_kFSTlqicOrOLqh371kidLgYKTmVJRuXk0nb5Y2QRK0vwV853iZfHnRNzN7txRv-fVXDqPgCvSTh2MTewvLJYm77K7Mjf2TznrqgV0V8YTzDcTc48IBVxEaB6kAtL2fcVMPtx4wvumo=w535-h947-no

vrh Pohorja, oddajnik, 8,4km zračne linije, tu bi lahko kakšnega rekreativca ujel (sicer se vidi lepše, tu sem prislonil mobi...)

rekreativci niso problem, če se ne zbirajo ali so na pravi razdalji. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

eni so se takoj vžgali na objavo :) januarja sem ga testiral za neke druge namene...hm, ja :) spet bi lahko postal koristen

s tem lahko vidiš virus na ćloveku :huh:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

eni so se takoj vžgali na objavo :) januarja sem ga testiral za neke druge namene...hm, ja :) spet bi lahko postal koristen

bdyUBAeflu8d8AKXK152FyyR_0JffILcGWcM0BEOMXqgmcTNBW9I5tG9vLfXXNkz-wuq_DETKm66SYEw07xI0kRmvAyAw4fUBmD7UAnRcYN0W9mLUQrKLJgsgLu436Jpx-ifbYV_osIAxR8tTsuAf8BPvtETsgdOrtlt9FEV_VjABKK7Wcr3lnQVtTvS04hAfEJ1RB3W8-YW-KnJPoUini8xhtXfmS-7ZArGTHrhtkCPB6jPdKjpinSjplwn_bDLdH9gMDjel82xvxK4UiiJEM588Ity8YdjAq_CDINsqktRtWjSqGjlHuXZu6VG5yaoXoM_-sf5F5261bxmMN4SYBSXpX7k1P8abWDBYr0yOhc4y5j8NiB2Sn0yWQlJGNkKl43sd3Hw2FnYYdZB2S_lZzUMXbVn7UJ8MPPBdOHRmW_yJ84FAsaYjGF9Voz49h1KHGMBxblGzX6IqKN8K5VTq1sNGnpDts2UTt4QLVIyoFdQQYyiXyqZcd78nx9IqJ5pBRmJyAvGTTHJD-5mCX5j04nnVcclWjhjFCZAGBQpWvLUkgrPMLuG_kFSTlqicOrOLqh371kidLgYKTmVJRuXk0nb5Y2QRK0vwV853iZfHnRNzN7txRv-fVXDqPgCvSTh2MTewvLJYm77K7Mjf2TznrqgV0V8YTzDcTc48IBVxEaB6kAtL2fcVMPtx4wvumo=w535-h947-no

vrh Pohorja, oddajnik, 8,4km zračne linije, tu bi lahko kakšnega rekreativca ujel (sicer se vidi lepše, tu sem prislonil mobi...)

Lohk bi kero dobro ujel tko sej veš...zdej k so taki cajti..no.. sej veš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

rekreativci niso problem, če se ne zbirajo ali so na pravi razdalji. 

 

če rekreativec kihne s polnimi pljuči je 100m+

pa kakšna inverzija pa pade na mesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni naš lepotan tudi opazoval gore, potem pa ga je premamila atletinja, ki se je ogrevala na stadionu (to je bilo preden je čiliral na soncu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Darko3g pravi:

A ni naš lepotan tudi opazoval gore, potem pa ga je premamila atletinja, ki se je ogrevala na stadionu (to je bilo preden je čiliral na soncu)

Barbi? kaj več nam povej, ga nimam frendanega :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš karanteno v Zlovenio malo v Spar na šoping pa parkirat bližje od invalidov če se da tik za blagajno. Pozabil kdo je omenjal podjetje "Ondulati del friuli", še vedno delajo na polno, danes prišel cel šleper kartonov od njih. 

DSC_0097.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, smasher pravi:

Pozabil kdo je omenjal podjetje "Ondulati del friuli", 

DSC_0097.JPG

Delajo ja, oni lahko, ker delajo tudi kartonske škatle za potrebe živilske industrije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas se vključujejo v precej obsežno klinično raziskavo/testiranje potencialnih zdravil za nov korona virus, ki preko parih držav vključuje 3200 pacientov - https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/na-infekcijski-kliniki-nestrpno-cakajo-na-rezultate-testiranja-z-remdesivirjem/518064

Od vsega najbolj rabimo čas. Tako da #ostanidoma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ne moremo ostati doma in če se bomo okužili se bomo med prvimi. Tisti, ki ste doma, ste lahko srečni in ni potrebe biti nevoščljivi tistim, ki se prosto gibljejo. Če jih je polovica doma se na pol upočasni širjenje, kar je edini namen karantene

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi mi gre na živce samo ta vražji ostanidoma, ostani doma... Kaj pa higiena? Dajte raje o tem razpredat koliko in kako umivati roke tekom celega faking leta! Kaj pa to, da ljudje ne bi bolni hodili naokoli?  Celo leto! Pa kaj, ko bi med nami bilo malo več zdrave pameti, zmernosti, rahločutnosti? Ker ene že orng zapušča zdrava pamet. Da ti gre en bumbar prijavit na policijo družino na sprehodu, si zasluži kazen za lažno prijavo in točno to se je že zgodilo. 

Bi še kaj več napisala pa sem prerazpizdnjena za razpredanje :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Nja pravi:

Počasi mi gre na živce samo ta vražji ostanidoma, ostani doma... Kaj pa higiena? Dajte raje o tem razpredat koliko in kako umivati roke tekom celega faking leta! Kaj pa to, da ljudje ne bi bolni hodili naokoli?  Celo leto! Pa kaj, ko bi med nami bilo malo več zdrave pameti, zmernosti, rahločutnosti? Ker ene že orng zapušča zdrava pamet. Da ti gre en bumbar prijavit na policijo družino na sprehodu, si zasluži kazen za lažno prijavo in točno to se je že zgodilo. 

Bi še kaj več napisala pa sem prerazpizdnjena za razpredanje :angryrant1:

Ljudje so pač ljudje. Dobri, slabi, pametni, butasti, zabiti v božju mater. Takile prijavitelji spadajo pač med zabite v božju mater.

 

Očitno je precej dober marker okužbe z novim korona virusom (začasna) izguba vonja. Se splača biti pozoren na to https://www.entuk.org/sites/default/files/files/Loss of sense of smell as marker of COVID.pdf

Citiraj

There is potential that if any adult with anosmia but no other symptoms was asked to self-isolate for seven days, in addition to the current symptom criteria used to trigger quarantine, we might be able to reduce the number of otherwise asymptomatic individuals who continue to act as vectors, not realising the need to self-isolate.

 

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Ljudje so pač ljudje. Dobri, slabi, pametni, butasti, zabiti v božju mater. Takile prijavitelji spadajo pač med zabite v božju mater.

 

Očitno je precej dober marker okužbe z novim korona virusom (začasna) izguba vonja. Se splača biti pozoren na to https://www.entuk.org/sites/default/files/files/Loss of sense of smell as marker of COVID.pdf

 

Pol pri meni še ni panike dokler mi šnopc pa pir dišita..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, jskrablin pravi:

Tudi pri nas se vključujejo v precej obsežno klinično raziskavo/testiranje potencialnih zdravil za nov korona virus, ki preko parih držav vključuje 3200 pacientov - https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/na-infekcijski-kliniki-nestrpno-cakajo-na-rezultate-testiranja-z-remdesivirjem/518064

Od vsega najbolj rabimo čas. Tako da #ostanidoma. 

Isti si ko Alenka Bratušek. ? Vi dont nid mani vi nid tajm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Nja said:

Počasi mi gre na živce samo ta vražji ostanidoma, ostani doma... Kaj pa higiena? Dajte raje o tem razpredat koliko in kako umivati roke tekom celega faking leta! Kaj pa to, da ljudje ne bi bolni hodili naokoli?  Celo leto! Pa kaj, ko bi med nami bilo malo več zdrave pameti, zmernosti, rahločutnosti? Ker ene že orng zapušča zdrava pamet. Da ti gre en bumbar prijavit na policijo družino na sprehodu, si zasluži kazen za lažno prijavo in točno to se je že zgodilo. 

Bi še kaj več napisala pa sem prerazpizdnjena za razpredanje :angryrant1:

 

  Rahlocutnost? Kaksna, saj se tele dni, ko je pandemija in epidemija ljudje morajo iti delat v tovarne ipd... Jaz  delam, sem vecinoma sam na objektu, in imam tolk pametnega sefa, da lahko izbiram ali bom nekje delal ali ne. Veliko jih nime te opcije. Po drugi strani pa marsikdo dela in pomaga prostovoljnio. Ampak ze v normalnem casu vecina ljudi ki hodi okrog bolnih, le to mora, ker so place majhne, bolniska se manjsa, sefi grozijo, ipd.. Se popolnoma strinjam s teboj, me tudi jezijo podobne reci, vohunjenje, slikanje, prijave...  Nekdo skozi okno, daljnogled, fotoaparat slika in pol prijavlja vse poprek... Pac ima tezave sam s sabo, in da, v teh casih bi lazne prijave morale biti mocno kaznovane. Druzina je lahko skupaj, pa imajo probleme z tem. Prijavil bo nekdo mogoce nekoga ki nekomu pomaga, pa stojita skupaj in jih je pac videl skupaj z 500m razdalje in sta kriminalca...  Bolano.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, jvalant pravi:

 

  Rahlocutnost? Kaksna, saj se tele dni, ko je pandemija in epidemija ljudje morajo iti delat v tovarne ipd... Jaz  delam, sem vecinoma sam na objektu, in imam tolk pametnega sefa, da lahko izbiram ali bom nekje delal ali ne. Veliko jih nime te opcije. Po drugi strani pa marsikdo dela in pomaga prostovoljnio. Ampak ze v normalnem casu vecina ljudi ki hodi okrog bolnih, le to mora, ker so place majhne, bolniska se manjsa, sefi grozijo, ipd.. Se popolnoma strinjam s teboj, me tudi jezijo podobne reci, vohunjenje, slikanje, prijave...  Nekdo skozi okno, daljnogled, fotoaparat slika in pol prijavlja vse poprek... Pac ima tezave sam s sabo, in da, v teh casih bi lazne prijave morale biti mocno kaznovane. Druzina je lahko skupaj, pa imajo probleme z tem. Prijavil bo nekdo mogoce nekoga ki nekomu pomaga, pa stojita skupaj in jih je pac videl skupaj z 500m razdalje in sta kriminalca...  Bolano.

potrebno je znat kvaliterno prijavit in. slikat, ni vsak za vse

lepo si se vžgal na moj daljnogled, lol, še nobenga nisem prijavil, posnel, kupljen za čisto drug namen... 

če opazim kje vlomilca bom se obrnil, aja še prej moram najt ta daljnogled

po drugi strani pa, jebivetri so, nekdo jim mora dopovedati, da ogrožajo druge

očitno folk dojame samo totalno represijo

kaj lahko narediš, če sosedje ne razumejo, da se na zelenici ne sme parkirat, jo uničijo. in to traja mesece? prijaviš in dobijo kazni in potem več ne parkirajo

eni pač ne dojamejo drugače

podpiram daljnoglede in prijave

-------------

Screenshot_20200324-084906.thumb.png.3114d98cca2d1f85512009c0063c2a84.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, smasher pravi:

Jebeš karanteno v Zlovenio malo v Spar na šoping pa parkirat bližje od invalidov če se da tik za blagajno. Pozabil kdo je omenjal podjetje "Ondulati del friuli", še vedno delajo na polno, danes prišel cel šleper kartonov od njih. 

DSC_0097.JPG

v Italiji dela vsa prehrambena proizvodnja, ni prepovedano. Kako misliš da dobimo blago. Nekdo mora narediti marmalado, čokolado, surovine, jih pripeljati.

Pa sadje in zelenjava v naših šoping centrih je tudi iz Italije in Španije.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Slovenci smo pač tak narod, če smo se med vojno med sabo streljali se bomo tudi v krizi razdelili...

med vojno za slo smo se streljali med sabo? hm

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, thumper pravi:

Pol pri meni še ni panike dokler mi šnopc pa pir dišita..

to maš vcepljeno v genih (jaz tut) popolnoma zabasan nos lahko mam pa bom zavohu alkohol. Pa vidu u trdi temi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!