Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

9 hours ago, DAMI34 said:

Lej, štartaj na točki, kjer se vse začne. Za necepljeno drhal vemo kaka je situacija. Kok cajta boš še pizdil?

 

Ampak potem, s kakim mesecem ali dvemi zamude ugotovimo naslednje...pazi sami strokovnjaki so to ugotovili:

Beović: Tudi cepljeni zbolevajo in širijo virus naprej

 

jebe lud zbunjenog

 

pa ne, ne morem spet startat na tocki ko se vse zacne. Od marca 2020 smo v tej jebi. Ne znam pozbit vsega kar sem videl, ali se navadil. Stekas? Nismo vec na zacetku. Lani ob tem casu cepivo se ni bilo niti dostopno. Danes imamo ze precej izkusenj iz prve ali druge roke. Celo nekaj “pojasnil” od uradnih instanc. Kako se vse to vedenje uporablja? Slabo. To je dejstvo. 

6 hours ago, Markisan said:

Ti maš kolega v AUS. Daj prosim naj komentira tole, ker me zanima a je res.

https://invesbrain.com/australian-army-begins-transferring-covid-positive-cases-contacts-to-quarantine-camps/

ni dost, da sem se enkat ze blamiral s tvojimi glupostmi? Wtf. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

to jaz že dolgo trdim, a vlada se ne da :P

 

Pa saj je z razumet tudi vlado (katerokoli). S hitrimi testi pač poskušajo "polovit" v zgodnji fazi prenašalce. Verjetno je filozofija takšna, da je bolje izločit lažno pozitivnega, kot čakat, da razvije simptomatiko vmes pa trosi okužbo. Če bi testirali samo simptomatike, bi imeli enormno eksponentno rast okužb....in ker ne vemo (kar je največji problem Covida), kako se bo bolezen razvila (brez težav, manjše težave, težek potek bolezni), bi to dejansko lahko pripeljalo do neobvladljive situacije. Zdaj ukrepi....kakršni koli že so....in s katerimi se ne strijajo(mo) vsi...imajo en sam cilj....kolikor je možno omejit pritisk na zdravstvo. Zato tudi takšna težnja k precepljenosti....pa ne pomeni, da se cepljeni ne more okužit....bistvo je v kolikor toliko "kontroliranemu" poteku bolezni. Vvelika razlika je namreč, ali jih na dan v bolnico sprejmeš 10 ali 100. 
Ampak to je že brez veze razlagat. Kdor v skoraj dveh letih ni razumel....mu pač ne gre....jebale jih ustavne pravice in svoboda.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kugelschreiber pravi:

pa ne, ne morem spet startat na tocki ko se vse zacne. Od marca 2020 smo v tej jebi. Ne znam pozbit vsega kar sem videl, ali se navadil. Stekas? Nismo vec na zacetku. Lani ob tem casu cepivo se ni bilo niti dostopno. Danes imamo ze precej izkusenj iz prve ali druge roke. Celo nekaj “pojasnil” od uradnih instanc. Kako se vse to vedenje uporablja? Slabo. To je dejstvo. 

 

ja pa kaj ti razlagam, oziroma kaj mi gre na jetra. Vax deluje slabo, vidim v familiji. vaxiranci pa okrog kot da ni nič, saj majo potrdilo. Uradne inštance, potrdila rešuejo problem, A jebiga..

Včeraj, šele včeraj, so začeli s tretjim odmerkom, ki bo nujen in izjavo, da tudi vaxiranci širijo kovid.

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, BIF pravi:

Vvelika razlika je namreč, ali jih na dan v bolnico sprejmeš 10 ali 100. 
Ampak to je že brez veze razlagat. Kdor v skoraj dveh letih ni razumel....mu pač ne gre....jebale jih ustavne pravice in svoboda.....

da, eni res ne razumemo, kako v 2 letih zdravstvo ni sposobno zagotoviti nečesa, kar se imenuje delovna sila in postelje.

To je prvi problem.

Drugi je laganje o varnosti ter zaščiti cepljenih. Laž in napaka. 

Tako da blagor cepljenim, naj širijo dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kugelschreiber pravi:

ni dost, da sem se enkat ze blamiral s tvojimi glupostmi? Wtf. 

Če je tvoj kolega napisal da je vse odprto super. Ampak mene je zanimalo ali je tisti video in ta članek neresničen ali ne. Rekla kazala po SMS je bolj tako, tako.  Iz kje pa je bila tista izjava potem? Naj pove ker me resnično zanima.

Aja pa ne bit preveč pameten.

pred 32 minutami, Kugelschreiber pravi:

pa ne, ne morem spet startat na tocki ko se vse zacne. Od marca 2020 smo v tej jebi. Ne znam pozbit vsega kar sem videl, ali se navadil. Stekas? Nismo vec na zacetku. Lani ob tem casu cepivo se ni bilo niti dostopno. Danes imamo ze precej izkusenj iz prve ali druge roke. Celo nekaj “pojasnil” od uradnih instanc. Kako se vse to vedenje uporablja? Slabo. To je dejstvo. 

Vidim, da ti ni potegnilo kaj ti je hotel povedat. 

  • Všeč mi je 1
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/22/2021 at 10:09 PM, ftp said:

Sta bila danes dva marsovca, ki že 5 svetlobnih let opazujejo zemljo, pri meni in pravita kaj se vse tu na zemlji dogaja. Ne moreš verjet, pravi, kaj vse se vidi od zgoraj.

 Nic  jima verjet, ker ce pravita da ze 5 svetlobnih let opazujeta zemljo, sta  pristasa  ravnega Marsa... Svetlobno leto je namrec enota za razdaljo in ne cas... Sam povem ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

da, eni res ne razumemo, kako v 2 letih zdravstvo ni sposobno zagotoviti nečesa, kar se imenuje delovna sila in postelje.

To je prvi problem.

Drugi je laganje o varnosti ter zaščiti cepljenih. Laž in napaka. 

Tako da blagor cepljenim, naj širijo dalje. 

Verjamem da ne razumeš....jaz razumem, ker sem doživel. Zdravstvo sem zapustil leta 1995. Takrat je pri nas v intenzivi "laufalo" v povprečju stalno 2 do 3 respiratorji. Vmes se je št redno delujočih respiratorjev povečevalo...kadrovsko pa je stanje ostajalo isto ali slabše. V časih ko sem odhajal je veljalo, da ni problem, ker jih 10 čaka "pred vrati da pridejo". Ok. Ampak vmes je čakajočih na delo zmanjkalo....bogato so obdarovali samo zdravniški kader (kar me ne moti)....za vse ostale je bila vedno "kriza". Težavnost dela je eksponentno rastla....zainteresiranost za slabo plačano delo je padla....in smo se v tej situaciji znašli pred problemom, ki ga imamo zdaj. Dober kader moraš izšolat in za res vrhunsko delo jih odpade 90% "izšolanih". V dveh letih ne moreš naredit NIČ....absolutno NIČ. Lahko nekaj improviziraš z južnim kadrom....ampak ker res dobro poznam to delo je to čista potrata časa in denarja. S sistematičnim pristopom lahko to pokrpaš v 10-ih letih. Do takarat pa bog pomagaj. In stresanje nezadovoljstva na sedanjo garnituro, ni na mestu....ker se 26 let prej ni kurcom mignilo. Tako da tega problema NE BOMO rešili kmalu.

Kar pa se tiče drugega problema, pa se ne bi strinjal v celoti....ampak nimam več energije razlagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Verjamem da ne razumeš....jaz razumem, ker sem doživel. Zdravstvo sem zapustil leta 1995. Takrat je pri nas v intenzivi "laufalo" v povprečju stalno 2 do 3 respiratorji. Vmes se je št redno delujočih respiratorjev povečevalo...kadrovsko pa je stanje ostajalo isto ali slabše. V časih ko sem odhajal je veljalo, da ni problem, ker jih 10 čaka "pred vrati da pridejo". Ok. Ampak vmes je čakajočih na delo zmanjkalo....bogato so obdarovali samo zdravniški kader (kar me ne moti)....za vse ostale je bila vedno "kriza". Težavnost dela je eksponentno rastla....zainteresiranost za slabo plačano delo je padla....in smo se v tej situaciji znašli pred problemom, ki ga imamo zdaj. Dober kader moraš izšolat in za res vrhunsko delo jih odpade 90% "izšolanih". V dveh letih ne moreš naredit NIČ....absolutno NIČ. Lahko nekaj improviziraš z južnim kadrom....ampak ker res dobro poznam to delo je to čista potrata časa in denarja. S sistematičnim pristopom lahko to pokrpaš v 10-ih letih. Do takarat pa bog pomagaj. In stresanje nezadovoljstva na sedanjo garnituro, ni na mestu....ker se 26 let prej ni kurcom mignilo. Tako da tega problema NE BOMO rešili kmalu.

Kar pa se tiče drugega problema, pa se ne bi strinjal v celoti....ampak nimam več energije razlagat.

Ker ne razumem..

 

Ljudje so se cepili, da bi bili zaščiteni pred okužbo. Sedaj zbolevajo. Tako enostavno je to.

In nikjer nisem napisal:

Ne se cepit. Celo priporočam ga 50+

Sem pa zapisal, da je ablast zamudila s tretjim odmerkom. Sem zapisal da pct ne daje imunosti, da se je treba pazit...itd

kpazit...itdkar se pa zdravstva tiče, sam veš da ni interesa po izboljšavah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

2 hours ago, DAMI34 said:

HAGT je mojmu fotru pokazal pozitivo. 3x cepljen, tretjič je bil pred 10imi dnevi, Jtri dobi PCR rezultat, se pa ne počuti ravno najbolje. Okužil (verjetno) ga je moj brat 3x cepljen, zadnji pikec je dobil v soboto, v nedeljo zakuhal, v ponedeljek bil na HAGT pozitiven, včeraj pozitiven na PCRju. 

Očitno hitri testi delajo, če imaš simptome.

Načeloma pa se strinjam s tem kar si zapisal. Premal natančni so, veliko lažnih rezultatov v plus ali minus.

 

2x cepljen, tretja doza ne ucinkuje v 24 urah kot ti trdis

39 minutes ago, DAMI34 said:

da, eni res ne razumemo, kako v 2 letih zdravstvo ni sposobno zagotoviti nečesa, kar se imenuje delovna sila in postelje.

To je prvi problem.

Drugi je laganje o varnosti ter zaščiti cepljenih. Laž in napaka. 

Tako da blagor cepljenim, naj širijo dalje. 

Kerakoli zdravstena sola, nima dvoketnega programa. Ni to neka kvazi visja sola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je začelo. Gotovo je.

Zd Lj Šiška. Odpoved treh zdravnikov. 3000 do 6000 ljudi brez osebnega zdravnika v občini. Zdravnika si moramo najti sami. 5 članska družina smo brez osebnega zdravnika. K sreči jaz trenutno ne rabim nič, mati pa ne more do zdravil in so ji predlagali najbližjega zdravnika na Vrhniki. 

Zavarovalnica ji predlaga nov paket (zdravnik takoj). ?‍♂️

Žalostno. Vsega so ljudje krivi. Važno da bomo imeli nov avijon in par oklepnikov ?‍♂️ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jvalant said:

Svetlobno leto je namrec enota za razdaljo in ne cas... Sam povem

? sem namerno napisal, da vidim če kdo sploh bere :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, mladench pravi:

Se je začelo. Gotovo je.

Zd Lj Šiška. Odpoved treh zdravnikov. 3000 do 6000 ljudi brez osebnega zdravnika v občini. Zdravnika si moramo najti sami. 5 članska družina smo brez osebnega zdravnika. K sreči jaz trenutno ne rabim nič, mati pa ne more do zdravil in so ji predlagali najbližjega zdravnika na Vrhniki. 

Zavarovalnica ji predlaga nov paket (zdravnik takoj). ?‍♂️

Žalostno. Vsega so ljudje krivi. Važno da bomo imeli nov avijon in par oklepnikov ?‍♂️ 

Temu se reče pohlep, ko pogledajo kakšne kolege, ki so cuknili dodatke preko 10k na mesec, jim ni bilo težko poiskat najbrž dela v tujini za lepši novec.

Posledice korone bomo občutili vsi na tak ali drugačen način.

Al bomo krivce samo lepo gledali, ali pa bo tudi kakšna sankcija pa je druga zgodba.

Sicer pa povsem zgrešen sistem javnega zdravstva, če plačujemo obvezno in smo v sistemu, bi moral vsak v tej verigi nuditi zdr. storitev...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The World Health Organisation (WHO) chief has warned vaccinated people to remain cautious when it comes to catching Covid-19 and not fall into a “false sense of security.”

Ampak 3,4,5,6,7,8,9,.... šus bo vse rešu. Počasi se podira hišica iz kart. Škoda samo ker sem stopil v njo.

https://www.rt.com/news/541216-who-head-covid-vaccines/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Markisan pravi:

The World Health Organisation (WHO) chief has warned vaccinated people to remain cautious when it comes to catching Covid-19 and not fall into a “false sense of security.”

Ampak 3,4,5,6,7,8,9,.... šus bo vse rešu. Počasi se podira hišica iz kart. Škoda samo ker sem stopil v njo.

https://www.rt.com/news/541216-who-head-covid-vaccines/

zakaj je škoda, da si se cepil?

da čujem to modrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

zakaj je škoda, da si se cepil?

da čujem to modrost

Ne boš razumel. Ko ti bodo po desetem šusu povedal, da če ne boš šel na enajstega, da boš brez PCT ostal, vštric tega pa bodo bolnice še vedno polne, maske povsod, cepivo še manj učinkovito, precepljenost bo 90%, zdravstvena kriza pa bo ostajala,  pa mogoče boš razumel. Meni osebno tole preseda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Markisan said:

Ne boš razumel. Ko ti bodo po desetem šusu povedal, da če ne boš šel na enajstega, da boš brez PCT ostal, vštric tega pa bodo bolnice še vedno polne, maske povsod, cepivo še manj učinkovito, precepljenost bo 90%, zdravstvena kriza pa bo ostajala,  pa mogoče boš razumel. Meni osebno tole preseda. 

In kaj bi bilo drugace, ce se ne bi? Razen tega, da bi bil vsaj delno sciten pred okuzbo, pa da bi se moral redno testirat za PCT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Markisan pravi:

Ne boš razumel. Ko ti bodo po desetem šusu povedal, da če ne boš šel na enajstega, da boš brez PCT ostal, vštric tega pa bodo bolnice še vedno polne, maske povsod, cepivo še manj učinkovito, precepljenost bo 90%, zdravstvena kriza pa bo ostajala,  pa mogoče boš razumel. Meni osebno tole preseda. 

kaj pa bodo necepljenemu rekli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Zok pravi:

In kaj bi bilo drugace, ce se ne bi? Razen tega, da bi bil vsaj delno sciten pred okuzbo, pa da bi se moral redno testirat za PCT?

Ja udobja bi bilo res manj, vendar za kakšno ceno. Če grem še naprej na šuse kdo mi garantira da nekoč ne bo neka posledica, ko mojga dohtarja vprašam ...skomiga z rameni. Od korone je nisem imel. Od žene je sedaj nisem dobil. Lahko da je moj imunski sistem pač tak. Vendar pa, ona je samo cepljena jaz pa še prebolel.  Mogoče je to razlog. Poleg tega pa vidim, da opevanega učinka ni in zgodba se očitno ponavlja, vsako leto slabše. Cel sistem je zgrešen. Npr. eden od otrok je danes v karanteni ker je bil sošolec pozitiven včeraj zjutraj na testu. Če bi se testirali doma , ga sploh ne bi blo v šolo. Cel sistem sili v poslabšanje situacije in moje zaupanje v stroko je na dnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me, da ni bilo teh razprav pri vsakoletnem cepljenju proti gripi in večkratnemu cepljenju proti klopnemu meningoencefalitisu. Pa pri potovanju v eksotične deželo se je bilo potrebno cepiti proti rumeni mrzlici in malariji.

Res je, da so to bila prostovoljna cepljenja, vendar po spletu niso pisali, da je to nateg in programiranje ljudi in da je cepljlenje bolj škodljivo kot sama bolezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Darko3g pravi:

Čudi me, da ni bilo teh razprav pri vsakoletnem cepljenju proti gripi in večkratnemu cepljenju proti klopnemu meningoencefalitisu. Pa pri potovanju v eksotične deželo se je bilo potrebno cepiti proti rumeni mrzlici in malariji.

Res je, da so to bila prostovoljna cepljenja, vendar po spletu niso pisali, da je to nateg in programiranje ljudi in da je cepljlenje bolj škodljivo kot sama bolezen.

Ker ni nihče silil v to in so cepiva preizkušena (pri toliko stranskih učinkih, kot jih imajo cepiva proti kovidu, cepljen verjetno ne bi bilo) . Cepil pa se je le majhen procent (dejansko le redki) , pa vse te panike in prisile , ki se sedaj zganja, ni bilo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Markisan pravi:

Ja udobja bi bilo res manj, vendar za kakšno ceno. Če grem še naprej na šuse kdo mi garantira da nekoč ne bo neka posledica, ko mojga dohtarja vprašam ...skomiga z rameni. Od korone je nisem imel. Od žene je sedaj nisem dobil. Lahko da je moj imunski sistem pač tak. Vendar pa, ona je samo cepljena jaz pa še prebolel.  Mogoče je to razlog. Poleg tega pa vidim, da opevanega učinka ni in zgodba se očitno ponavlja, vsako leto slabše. Cel sistem je zgrešen. Npr. eden od otrok je danes v karanteni ker je bil sošolec pozitiven včeraj zjutraj na testu. Če bi se testirali doma , ga sploh ne bi blo v šolo. Cel sistem sili v poslabšanje situacije in moje zaupanje v stroko je na dnu.

Čudna vprašanja, kdo ti garantira.

Cepivo so potrdile evropske inštitucije in to je to. Kakšne garancije bi še eni radi.

Kdo ti garantira za hrano, ki jo kupiš v trgovini, da ne bo dolgoročnih posledic? ...

Ne moreš vedeti, kako bi se razvijala bolezen pri tistih, ki so se cepili in se okužili, če se ne bi cepili.

Poznam takega ki se je že 3x okužil pa eno 2x, tako da očitno po enaki logiki kot tvoja, je tudi prebolelost za en k...

Ostane samo molitev, da ne fašeš.

Raje se cepim s cepivom, ki je odobreno, kot pa da tvegam okužbo in long covid ter dolgoročne posledice prebolelosti.

S cepivom namreč ne zboliš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snečer pravi:

Čudna vprašanja, kdo ti garantira.

Cepivo so potrdile evropske inštitucije in to je to. Kakšne garancije bi še eni radi.

Kdo ti garantira za hrano, ki jo kupiš v trgovini, da ne bo dolgoročnih posledic? ...

Ne moreš vedeti, kako bi se razvijala bolezen pri tistih, ki so se cepili in se okužili, če se ne bi cepili.

Poznam takega ki se je že 3x okužil pa eno 2x, tako da očitno po enaki logiki kot tvoja, je tudi prebolelost za en k...

Ostane samo molitev, da ne fašeš.

Raje se cepim s cepivom, ki je odobreno, kot pa da tvegam okužbo in long covid ter dolgoročne posledice prebolelosti.

S cepivom namreč ne zboliš.

 

Imava pač drugačen pogled.

Ti kovid vidiš kot garantirano smrt in se ga bojiš. Jaz pač ne gledam tako, sem ga imel in ni bilo vse skupaj nič. Tudi precej znancev na isti način. Kakšen pa pač slabo odnese. Dejstvo je da je 99% ozdravljiv brez problema. Mi pa delamo dramo za tisti 1%. Ja vem lahk oje to tvoja mama, brat itd ...ampak zdej govorim splošno.

Primerjava cepivo hrana ni realna. Hrano sam zbiram, lahk ogrem po meso k nekemu kmetu, mleko itd, cepivo sem bil takorekoč prisiljen vzet v experimentalni fazi. Cepivo so potrdile EU inštitucije, super, najhitreje v zgodovini, z malo testiranja, berem sedaj kako je pfizer goljufal pri testih.EU inštitucije tudi obračajo zgodbo sedaj da so otroci največji krivci.  Hrana gre čez usta in prebavni sistem. Cepivo direkt pod kožo. Tu je ogromna razlika.

S cepivom ne zboliš? Ne razumem. Moja žena cepljena še vedno leži od kovida. Zboleva se, to je dejstvo, ne vem od kje tebi da se ne. Stranski učinki pa so tudi, uradno priznani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Markisan pravi:

Imava pač drugačen pogled.

Ti kovid vidiš kot garantirano smrt in se ga bojiš. Jaz pač ne gledam tako, sem ga imel in ni bilo vse skupaj nič. Tudi precej znancev na isti način. Kakšen pa pač slabo odnese. Dejstvo je da je 99% ozdravljiv brez problema. Mi pa delamo dramo za tisti 1%. Ja vem lahk oje to tvoja mama, brat itd ...ampak zdej govorim splošno.

Primerjava cepivo hrana ni realna. Hrano sam zbiram, lahk ogrem po meso k nekemu kmetu, mleko itd, cepivo sem bil takorekoč prisiljen vzet v experimentalni fazi. Cepivo so potrdile EU inštitucije, super, najhitreje v zgodovini, z malo testiranja, berem sedaj kako je pfizer goljufal pri testih.EU inštitucije tudi obračajo zgodbo sedaj da so otroci največji krivci.  Hrana gre čez usta in prebavni sistem. Cepivo direkt pod kožo. Tu je ogromna razlika.

S cepivom ne zboliš? Ne razumem. Moja žena cepljena še vedno leži od kovida. Zboleva se, to je dejstvo, ne vem od kje tebi da se ne. Stranski učinki pa so tudi, uradno priznani.

Jaz covid vidim kot neprijetno respiratorno bolezen, ki se lahko zakomplicira.

Nihče ne bi bil rad v tistem 1%.

Glede potrjevanja cepiva. Znanost je tako napredovala, da ne potrebuješ 20 let testiranja. Zadeve se lahko simulirajo s super računalniki, sploh pri mRNA cepivih.

Hrano ješ vsak dan, vsak dan odpoklici itd. ... vsak dan se zastrupljaš.

S cepivom ne zboliš = ko se cepiš, ne zboliš... cepivo ni bolezen. Žena se ni okužila zaradi cepiva, ampak zaradi korone...

Pa še rečimo kakšno o stranskih učinkih...

Gori si govoril o tistem 1%, ko jih j...

Enako naj velja za stranske učinke pri pikecu....

Zanimivo, a ne, da pa imaš pri tem drugačne kriterije :)

Celi cirkus zaradi stranskih učinkov, ki so zanemarljivi, domnevno do sedaj le ena smrt... po drugi strani pa tisoče mrtvih zarad korone...

Razumsko to ne gre skupaj.

Ena oseba ima ime, drugih 5000 je zanemarljiva statistika.

A po drugi strani, če to ni nič, zakaj sploh tako razburjenje in spremljanje teh novic.

Nekemu prehladku pa ja ne bomo toliko energije posvečali.

 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!