Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Veliko se govori o obveznem cepljenju za del prebivalstva   https://www.24ur.com/novice/korona/v-komisiji-za-medicinsko-etiko-za-razmislek-o-obveznem-cepljenju-za-del-prebivalstva.html

Verjetno bodo najprej to uvedli in kaj bo to pomenilo? Če te ustavijo policaji in zahtevajo dokumente ter potrdilo o cepljenju pri tistih nad 50 let, pa nekdo tega ne bo imel...te lahko kar odpeljejo na cepljenje?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno cepljenje je v načrtu, do tega mora priti. Samo si ne upajo tega uvesti kar takoj in hkrati po vseh državah EU, ker bi bil prevelik odpor...postopoma bodo to uvajali, da bi v primerih prevelikega upora v neki državi priskočile na pomoč varnostne sile drugih držav. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, vandrovec pravi:

Obvezno cepljenje je v načrtu, do tega mora priti. Samo si ne upajo tega uvesti kar takoj in hkrati po vseh državah EU, ker bi bil prevelik odpor...postopoma bodo to uvajali, da bi v primerih prevelikega upora v neki državi priskočile na pomoč varnostne sile drugih držav. ?

Predlagam branje knjige Ordinary Men. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Markisan pravi:

Predlagam branje knjige Ordinary Men. 

Mogoče kratek povzetek, ker jo ne bom bral? Ter komu bi to koristilo, meni ali odločevalcem?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIJZ logika :P

270979009_7563108103715184_2336108424518852359_n.thumb.jpg.262cf29db2c0a4aa79a499e1c601cacf.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Mogoče kratek povzetek, ker jo ne bom bral? Ter komu bi to koristilo, meni ali odločevalcem?

Knjiga nekako potrdi tvojo tezo postopnega uvajanja oz. prepričevanja ljudi v neko stanje oz sprejemanje stanja. V osnovi gre pa za opis resničnega nemškega rezervnega policijskega bataljona 101, ki je bil odgovoren za poboj židov. Gre pa v osnovi zato kako lahko ljudi v skupini prisiliš v dejanja, ki jih sami po sebi nikoli nebi storili.

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

NIJZ logika :P

270979009_7563108103715184_2336108424518852359_n.thumb.jpg.262cf29db2c0a4aa79a499e1c601cacf.jpg

In folk še verjame ...... res smo ovce .... totalne ovce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Veliko se govori o obveznem cepljenju za del prebivalstva   https://www.24ur.com/novice/korona/v-komisiji-za-medicinsko-etiko-za-razmislek-o-obveznem-cepljenju-za-del-prebivalstva.html

Verjetno bodo najprej to uvedli in kaj bo to pomenilo? Če te ustavijo policaji in zahtevajo dokumente ter potrdilo o cepljenju pri tistih nad 50 let, pa nekdo tega ne bo imel...te lahko kar odpeljejo na cepljenje?

necepljene nad 50 let bodo kar streljali, potem ne bo zdravstvo obremenjeno :P

 

Tako kot vsaka epidemija, se bo tudi korona izpela verjemi. Tisti, ki sedaj profitirajo z njo si bodo pa kaj novega izmislili.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi so naslednji podatki za Italijo in sicer navedeni tule:

https://www.epicentro.iss.it/coronavirus/bollettino/Bollettino-sorveglianza-integrata-COVID-19_28-dicembre-2021.pdf

image.thumb.png.8037885c64207a3c8e443eea3c12523f.png

 

umrli med 5.11.2021 in 5.12.2021 je stanje naslednje:

necepljeni: 994

delno cepljeni (1 doza) 75

polno cepljeni (pod 120 dni): 92

polno cepljeni (več kot 120 dni) 1108

booster doza 62

 

 

Že iz tega se da razbrati, kako zaščito nudijo cepiva in dva odmerka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

Tako kot vsaka epidemija, se bo tudi korona izpela verjemi. 

Ne verjamem, če bo res ti častim en dan hrano in pijačo pri Dinkotu ?

 

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

ampak Omikronu je čisto vseeno, kake ukrepe bodo izzumili, on se bo enako širil.

ni več omikron zadnji... https://siol.net/novice/svet/odkrili-nov-sev-koronavirusa-ki-naj-bi-bil-bolj-nalezljiv-od-omikrona-569747  ?

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Ne verjamem, če bo res ti častim en dan hrano in pijačo pri Dinkotu ?

 

ni več omikron zadnji... https://siol.net/novice/svet/odkrili-nov-sev-koronavirusa-ki-naj-bi-bil-bolj-nalezljiv-od-omikrona-569747  ?

odkritih je veliko variant, ampak vprašanje je če so dominantne, omikron je, ker je delto premagal

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem po dooolgem čas gledal televizor.... pa je tavekla dala gor en film...    Don't look up

Priporočam. Nekaterim bo zelo všeč.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krek pravi, da je vse na mizi, tudi policijska ura.

To, da je vse na mizi mu verjamem, šunka je zihr :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://priznajem.hr/novosti/lauc-usporedio-svedsku-i-austriju-mjere-nisu-samo-beskorisne-nego-su-ubile-ljudi-koliko-i-virus/173338/?fbclid=IwAR2BMCb0BLTM8-Fr5Oz0CGs9Kv4JrNv_PIaW7N6JQu4xDDJtrhw6YZ5MfqE

LAUC USPOREDIO ŠVEDSKU I AUSTRIJU: “Mjere nisu samo beskorisne, nego su ubile ljudi koliko i virus”

 

 
 

Prof. dr. Gordan Lauc osvrnuo se u Facebook statusu na razliku u pristupima pandemiji između Švedske, koja je od početka imala liberalne mjere, i Austrije, čije se mjere nerijetko u javnosti uspoređuju s nacističkim metodama.
Njegov status prenosimo u cijelosti:

 

“Švedska i Austrija su dosta slične zemlje koje su imale jako različite pristupe pandemiji. Šveđani su uglavnom imali preporuke, a Austrijanci brojne zabrane, obavezne maske, covid-potvrde, najave obaveznog cijepljenja i slično.

Nakon dvije godine završili su na gotovo jednakom broju umrlih od COVID-19. Dakle sve one zabrane i ostale mjere u Austriji bile su potpuno beskorisne.

 

Štoviše, osim što su bile beskorisne, bile su i iznimno štetne što vidimo po ukupnom višku smrtnosti koji je u Austriji gotovo dvostruku veći. Već u ove dvije godine „mjere“ su ubile jednako ljudi kao i virus, a pravi račun zbog izostanka dijagnostike karcinoma, upravljanja kroničnim bolestima poput dijabetesa, izluđivanja ljudi strahom i slično tek će doći na naplatu u sljedećim godinama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/4/2022 at 2:39 PM, Buschi said:

Pa čez tri mesece, bojo odkrili novi sev !

Pa čez šest mesecev, bojo odkrili novi sev !

Pa čez 9 mesecev, bojo odkrili novi sev !

Pa čez  12 mesecev, bojo odkrili novi sev !

Pa čez 15 mesecev, bojo odkrili novi sev !

 

Naprej si računajte sami ! 

Našli so orodje za držat homo sapiensa za JAJCA !

Ti´s pa optimist s tole svojo, khmmm, "tri mesečno časovnico". Ko te (nas...) bodo res hoteli "držati za cojones", si boš vsako jutro, namesto kave, v mišico sam (da bo "feeling" boljši, kot da sam odloćaš o zadevah... ? ? ?) vbrizgal svoj "poživitveni odmerek" in se na koncu še "zahvalil", ker si ga lahko vbrizgaš. Sam povem... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji e-mail, tik pred odhodom domov (pomemben in ne zanemarljiv podatek - sodelavec, 40 let star "poba", ki je poslal e-mail, je bil konec novembra cepljen s tretjim, "poživitvenim" odmerkom, zato, da je šel lahko za svoj okrogli RD na Kanarce). ;) Torej - quote@: "...Danes, kot ste videli, sem jaz ostal doma, ker me je zjutraj malo dražilo v grlu. Sem šel na test ampak rezultat bo šele zvečer, tako, da (ker je šla še temperatura malo gor v zadnji uri), do izvida ne hodite na žurke v domove starejših. Upam da bo negativen, ker zadnje 4 dni je bila samo "kuča-poso-poso-kuča", ampak nikoli ne veš." End of quote...   A veste/poznate uno reč?... ja tisto, ki se ji reče "ADE" in je v eni od svojih, khmm, "pojavnih oblik" takšna, da so cepljeni bolj podvrženi okužbi, ko 1x "v naravi" (torej ne "in vitro") srečajo virus? A je možno, da je to-to? Sam vprašam... ;D #vsebovredupress ;) 

P.S. - pa še eno nagradno vprašanje. No, dve... :D?

1. - Kako veš, da je nekdo (na fešti, v polni dvorani folka), vegan? Ker pride do tebe in ti to pove. (Zamenjaj "vegan" s...) ?

2. - Ko jaz, 55 let star, s 40 let kadilskega staža, hipertenzik, s KOPB 1. stopnje in nekaj grami preveć, prebolim covid brez hujših simptomov, je to sreća - ko se podobno zgodi trikrat cepljenemu z manj pridruženimi stanji, je pa to zasluga "polne precepljenosti" - How come? Beats me... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji konc je, še divjačina je šla u maloro :P

Morda je slika naslednjega: besedilo, ki pravi »45 15:08 KORONAVIRUS RAZSAJA ME... regionalobala.si 15:08/ 012022 REGIONAL Q KORONAVIRUS RAZSAJA MED JELENI: Obstaja možnost nastanka novih različic virusa Svet T.R.- Uredništvo/STA- Foto: unsplash.com«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni članek o koroni, je pa o NIJZju, saj veste, Krekov Milče, Blejovička, pa una z zabuhlimi učmi...no..preberte članek :P

https://www.mladina.si/213155/nijz-spolno-nezadovoljstvo-predstavlja-vse-vecji-javnozdravstveni-problem/?fbclid=IwAR32VlVsEWqf6GUOcNWdJnfXaxzKeM7M777W3pFxgoiqN2QtAfHW-rxidVc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twitter bans prominent vaccine scientist Dr Robert Malone's account after the US virologist shared a video sharing concerns over the Pfizer shot. The ban on the leading scientist and inventor of mRNA technology has sparked a storm.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!